Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
CD - Plzeňsko sever o postup/sestup
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. So 3.11.2018 Spartak Strašice "C" 7 : 11 Panteři Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 22 : 25
0. So 10.11.2018 Spartak Strašice 7 : 11 Spartak Strašice "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 18 : 25
0. So 17.11.2018 Slováci Plzeň "C" 13 : 5 Spartak Strašice "C" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 26 : 17
0. So 5.1.2019 Spartak Strašice "C" 7 : 11 Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 16 : 24
0. Ne 13.1.2019 Panteři Plzeň 8 : 10 Spartak Strašice "C" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 20 : 27
0. So 26.1.2019 Spartak Strašice "C" 10 : 8 Slováci Plzeň "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 25 : 22
1. So 9.2.2019 Aligátoři Stříbro 11 : 7 Spartak Strašice "C" Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Stehlík Jiří 25 : 16 Rolinec Zdeněk
2. So 2.3.2019 Spartak Strašice "C" 10 : 8 Slováci Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Sutner Zdeněk 22 : 25 Buček Ondrej
3. Ne 10.3.2019 Krkavci Vochov 9 : 10 Spartak Strašice "C" Vochov, Charita, Vochov
15:00 Jedlička Jan 25 : 22 Janoušek Petr
4. So 30.3.2019 Spartak Strašice "C" 12 : 6 Lítající Mrtvoly Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 29 : 16 Kučerová Milada
5. So 6.4.2019 Spartak Strašice "C" 8 : 10 Aligátoři Stříbro Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 20 : 23 Stehlík Jiří
6. So 13.4.2019 Slováci Plzeň 10 : 8 Spartak Strašice "C" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 Rybka Václav 26 : 18 Milota Václav
7. So 4.5.2019 Spartak Strašice "C" 11 : 7 Krkavci Vochov Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 27 : 19 Jedlička Jan
8. Ne 12.5.2019 Lítající Mrtvoly Plzeň 10 : 9 Spartak Strašice "C" Plzeň, Pivnice Žlutická, Plzeň
17:00 Kučerová Milada 22 : 24 Sutner Zdeněk

D - Plzeňsko - severní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Spartak Strašice "C" 12 : 6 Herberk 3D Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Sutner Zdeněk 27 : 15 Michal Zdeněk
2. So 8.9.2018 Spartak Strašice "C" 14 : 4 Kameňák Plzeň "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Sutner Zdeněk 31 : 15 Sláma Ladislav
3. So 6.10.2018 Slováci Plzeň "B" 7 : 11 Spartak Strašice "C" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Frnka Stanislav 19 : 24 Sutner Zdeněk
4. So 13.10.2018 Spartak Strašice "C" 10 : 8 Lupus clan Černošín "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Rolinec Zdeněk 22 : 20 Rosa Jaroslav
6. So 3.11.2018 Spartak Strašice "C" 7 : 11 Panteři Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 22 : 25 Demčák Petr
5. So 10.11.2018 Spartak Strašice 7 : 11 Spartak Strašice "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Zeman Tomáš 18 : 25 Janoušek Petr
7. So 17.11.2018 Slováci Plzeň "C" 13 : 5 Spartak Strašice "C" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Roško Pavol 26 : 17 Rolinec Zdeněk
8. So 24.11.2018 Herberk 3D Plzeň 8 : 10 Spartak Strašice "C" Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Michal Zdeněk 20 : 23 Janoušek Petr
9. So 1.12.2018 Kameňák Plzeň "B" 8 : 10 Spartak Strašice "C" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
16:00 Bednář Petr 19 : 22 Sutner Zdeněk
10. So 8.12.2018 Spartak Strašice "C" 8 : 10 Slováci Plzeň "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Rolinec Zdeněk 20 : 23 Frnka Stanislav
11. So 15.12.2018 Lupus clan Černošín "B" 9 : 10 Spartak Strašice "C" Černošín, Coop Jednota, Černošín
13:00 Rosa Jaroslav 23 : 23 Janoušek Petr
12. So 5.1.2019 Spartak Strašice "C" 7 : 11 Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 16 : 24 Zeman Tomáš
13. Ne 13.1.2019 Panteři Plzeň 8 : 10 Spartak Strašice "C" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Demčák Petr 20 : 27 Janoušek Petr
14. So 26.1.2019 Spartak Strašice "C" 10 : 8 Slováci Plzeň "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 25 : 22 Roško Pavol
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.5.2019 08:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 23.5.2019 08:46:49