|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Bunda Starý Klíčov | 14 | : | 4 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 30 | : | 9 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Red Barons Plzeň | 13 | : | 5 | Bunda Starý Klíčov B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Slavoj Nýřany | 11 | : | 7 | Riders Holýšov | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 29 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 16 | : | 2 | West Club Litice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 34 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Slavoj Nýřany | 4 | : | 14 | Bunda Starý Klíčov | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 16 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 7 | : | 11 | Red Barons Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | So | 7.10.2023 | Riders Holýšov | 11 | : | 7 | Scorpions OKO Plzeň II | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 28 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Red Barons Plzeň | 11 | : | 7 | West Club Litice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Bunda Starý Klíčov | 13 | : | 5 | Bunda Starý Klíčov B | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 4 | : | 14 | Slavoj Nýřany | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 13 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 14 | : | 4 | Bunda Starý Klíčov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | | 30 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Red Barons Plzeň | 10 | : | 8 | Riders Holýšov | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 26 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Slavoj Nýřany | 10 | : | 9 | Snipers Klatovy | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Bunda Starý Klíčov | 9 | : | 10 | Red Barons Plzeň | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 6 | : | 12 | Scorpions OKO Plzeň II | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 17 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 5 | : | 13 | Slavoj Nýřany | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 13 | : | 30 | |
|
| 0. | So | 11.11.2023 | Riders Holýšov | 10 | : | 9 | Bunda Starý Klíčov | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | West Club Litice | 7 | : | 11 | Slavoj Nýřany | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 8 | : | 10 | Snipers Klatovy | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Red Barons Plzeň | 15 | : | 3 | FJ Sokol Vejprnice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 32 | : | 8 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Snipers Klatovy | 11 | : | 7 | Red Barons Plzeň | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Bunda Starý Klíčov | 12 | : | 6 | West Club Litice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 29 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Slavoj Nýřany | 11 | : | 7 | Bunda Starý Klíčov B | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 11 | : | 7 | Scorpions OKO Plzeň II | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Red Barons Plzeň | 17 | : | 1 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 34 | : | 7 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Bunda Starý Klíčov | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 29 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 10 | : | 8 | Slavoj Nýřany | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Snipers Klatovy | 7 | : | 11 | Bunda Starý Klíčov | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 21 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 10 | : | 8 | Scorpions OKO Plzeň II | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Slavoj Nýřany | 8 | : | 10 | Red Barons Plzeň | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | Riders Holýšov | 7 | : | 11 | Slavoj Nýřany | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 20 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | West Club Litice | 2 | : | 16 | Scorpions OKO Plzeň II | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 9 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 10 | : | 9 | Bunda Starý Klíčov | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Red Barons Plzeň | 8 | : | 10 | Scorpions OKO Plzeň II | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Bunda Starý Klíčov | 11 | : | 7 | Slavoj Nýřany | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 3 | : | 15 | Red Barons Plzeň | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 10 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | West Club Litice | 8 | : | 10 | Red Barons Plzeň | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 19 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 8 | : | 10 | Bunda Starý Klíčov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 22 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Slavoj Nýřany | 13 | : | 5 | FJ Sokol Vejprnice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 29 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 14 | : | 4 | Riders Holýšov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 31 | : | 13 | |
|
| 0. | So | 3.2.2024 | Riders Holýšov | 11 | : | 7 | Red Barons Plzeň | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 23 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Snipers Klatovy | 8 | : | 10 | Slavoj Nýřany | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Bunda Starý Klíčov | 8 | : | 10 | Scorpions OKO Plzeň II | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 22 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Red Barons Plzeň | 4 | : | 14 | Bunda Starý Klíčov | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 12 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Slavoj Nýřany | 14 | : | 4 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 30 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 10 | : | 8 | FJ Sokol Vejprnice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | Snipers Klatovy | 12 | : | 6 | Scorpions OKO Plzeň II | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | FJ Sokol Vejprnice | 6 | : | 12 | Red Barons Plzeň | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 15 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | Bunda Starý Klíčov | 9 | : | 10 | Riders Holýšov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | Slavoj Nýřany | 12 | : | 6 | West Club Litice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 3.3.2024 | West Club Litice | 3 | : | 15 | Bunda Starý Klíčov | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 11 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 3.3.2024 | Red Barons Plzeň | 10 | : | 8 | Snipers Klatovy | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 3.3.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 10 | : | 9 | Slavoj Nýřany | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 3.3.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 9 | : | 10 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 10.3.2024 | FJ Sokol Vejprnice | 2 | : | 16 | Bunda Starý Klíčov | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 10 | : | 34 | |
|
| 0. | Ne | 10.3.2024 | Slavoj Nýřany | 6 | : | 12 | Scorpions OKO Plzeň II | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 15 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 10.3.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 12 | : | 6 | Red Barons Plzeň | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.3.2024 | Bunda Starý Klíčov | 8 | : | 10 | Snipers Klatovy | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 23 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 17.3.2024 | Red Barons Plzeň | 6 | : | 12 | Slavoj Nýřany | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 19 | : | 25 | |
Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 0. | Ne | 17.3.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 11 | : | 7 | Bunda Starý Klíčov B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 26 | : | 23 | |
Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 4 | : | 14 | Snipers Klatovy | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 15 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Bunda Starý Klíčov | 14 | : | 4 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 30 | : | 9 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Red Barons Plzeň | 13 | : | 5 | Bunda Starý Klíčov B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Slavoj Nýřany | 11 | : | 7 | Riders Holýšov | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 29 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 16 | : | 2 | West Club Litice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 34 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | West Club Litice | 3 | : | 15 | Snipers Klatovy | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 14 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 4 | : | 14 | Riders Holýšov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 9 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 27 | : | 17 | |
|
| 0. | So | 7.10.2023 | Riders Holýšov | 11 | : | 7 | Scorpions OKO Plzeň II | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 28 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Snipers Klatovy | 11 | : | 7 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 26 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 4 | : | 14 | Slavoj Nýřany | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 13 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Bunda Starý Klíčov | 13 | : | 5 | Bunda Starý Klíčov B | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Red Barons Plzeň | 11 | : | 7 | West Club Litice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | West Club Litice | 12 | : | 6 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 27 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Red Barons Plzeň | 10 | : | 8 | Riders Holýšov | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 26 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Slavoj Nýřany | 10 | : | 9 | Snipers Klatovy | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | So | 28.10.2023 | Riders Holýšov | 12 | : | 6 | West Club Litice | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 27 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Snipers Klatovy | 14 | : | 4 | Bunda Starý Klíčov B | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 32 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 6 | : | 12 | Scorpions OKO Plzeň II | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 17 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 5 | : | 13 | Slavoj Nýřany | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 13 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 9 | : | 10 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 23 | : | 24 | |
|
| 0. | So | 11.11.2023 | Riders Holýšov | 10 | : | 9 | Bunda Starý Klíčov | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | West Club Litice | 7 | : | 11 | Slavoj Nýřany | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 8 | : | 10 | Snipers Klatovy | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Red Barons Plzeň | 15 | : | 3 | FJ Sokol Vejprnice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 32 | : | 8 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Snipers Klatovy | 11 | : | 7 | Red Barons Plzeň | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 6 | : | 12 | Riders Holýšov | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 16 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Bunda Starý Klíčov | 12 | : | 6 | West Club Litice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 29 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Slavoj Nýřany | 11 | : | 7 | Bunda Starý Klíčov B | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 11 | : | 7 | Scorpions OKO Plzeň II | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | West Club Litice | 4 | : | 14 | Bunda Starý Klíčov B | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 13 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Bunda Starý Klíčov | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 29 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Red Barons Plzeň | 17 | : | 1 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 34 | : | 7 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Snipers Klatovy | 7 | : | 11 | Bunda Starý Klíčov | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 21 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 10 | : | 8 | Scorpions OKO Plzeň II | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 8 | : | 10 | West Club Litice | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 21 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 10 | : | 8 | Riders Holýšov | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 24 | : | 23 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | Riders Holýšov | 7 | : | 11 | Slavoj Nýřany | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 20 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Snipers Klatovy | 10 | : | 9 | FJ Sokol Vejprnice | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 22 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | West Club Litice | 2 | : | 16 | Scorpions OKO Plzeň II | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 9 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 10 | : | 9 | Bunda Starý Klíčov | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | Riders Holýšov | 5 | : | 13 | Snipers Klatovy | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
14:00 | | 15 | : | 28 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | Riders Holýšov | 12 | : | 6 | Bunda Starý Klíčov B | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 27 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Snipers Klatovy | 8 | : | 10 | West Club Litice | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | FJ Sokol Vejprnice | 8 | : | 10 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 22 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 3 | : | 15 | Red Barons Plzeň | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 10 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 8 | : | 10 | Bunda Starý Klíčov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 22 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | West Club Litice | 8 | : | 10 | Red Barons Plzeň | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 19 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Slavoj Nýřany | 13 | : | 5 | FJ Sokol Vejprnice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 29 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 11 | : | 7 | Snipers Klatovy | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 14 | : | 4 | Riders Holýšov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 31 | : | 13 | |
|
| 0. | So | 3.2.2024 | Riders Holýšov | 11 | : | 7 | Red Barons Plzeň | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 23 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Snipers Klatovy | 8 | : | 10 | Slavoj Nýřany | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | FJ Sokol Vejprnice | 5 | : | 13 | Bunda Starý Klíčov B | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 15 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 12 | : | 6 | West Club Litice | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 6 | : | 12 | Snipers Klatovy | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 19 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | West Club Litice | 5 | : | 13 | Riders Holýšov | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 14 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Slavoj Nýřany | 14 | : | 4 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 30 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 10 | : | 8 | FJ Sokol Vejprnice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | Snipers Klatovy | 12 | : | 6 | Scorpions OKO Plzeň II | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | Bunda Starý Klíčov | 9 | : | 10 | Riders Holýšov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | FJ Sokol Vejprnice | 6 | : | 12 | Red Barons Plzeň | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 15 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | Slavoj Nýřany | 12 | : | 6 | West Club Litice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 25.2.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 11 | : | 7 | Bunda Starý Klíčov B | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | So | 2.3.2024 | Riders Holýšov | 11 | : | 7 | FJ Sokol Vejprnice | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 3.3.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 10 | : | 9 | Slavoj Nýřany | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 3.3.2024 | Red Barons Plzeň | 10 | : | 8 | Snipers Klatovy | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 3.3.2024 | West Club Litice | 3 | : | 15 | Bunda Starý Klíčov | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 11 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 3.3.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 9 | : | 10 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 10.3.2024 | Snipers Klatovy | 7 | : | 11 | Riders Holýšov | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 10.3.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 10 | : | 8 | West Club Litice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 22 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 10.3.2024 | FJ Sokol Vejprnice | 2 | : | 16 | Bunda Starý Klíčov | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 10 | : | 34 | |
|
| 0. | Ne | 10.3.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 12 | : | 6 | Red Barons Plzeň | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | So | 16.3.2024 | Riders Holýšov | 11 | : | 7 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | | 24 | : | 16 | |
Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 0. | Ne | 17.3.2024 | Bunda Starý Klíčov | 8 | : | 10 | Snipers Klatovy | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | 23 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 17.3.2024 | West Club Litice | 8 | : | 10 | FJ Sokol Vejprnice | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 0. | Ne | 17.3.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 11 | : | 7 | Bunda Starý Klíčov B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | 26 | : | 23 | |
Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | So | 9.9.2023 | McPuppin's Alfa | 6 | : | 12 | Zámek Horažďovice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 16 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Vagabond Rokycany | 8 | : | 10 | DC Holoubkov | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | | 22 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 6 | : | 12 | McPuppin's Alfa | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
15:00 | | 17 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Kameňák Plzeň | 8 | : | 10 | Vagabond Rokycany | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Pardál Rokycany | 7 | : | 11 | Kameňák Plzeň | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | | 17 | : | 25 | |
|
| 0. | So | 7.10.2023 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 11 | : | 7 | Zámek Horažďovice | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | So | 14.10.2023 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 15 | : | 3 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | | 33 | : | 11 | |
|
| 0. | So | 28.10.2023 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 9 | : | 10 | McPuppin's Alfa | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Kameňák Plzeň | 10 | : | 8 | DC Holoubkov | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | So | 11.11.2023 | Zámek Horažďovice | 7 | : | 11 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | DC Holoubkov | 9 | : | 10 | Pardál Rokycany | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Pardál Rokycany | 9 | : | 10 | Vagabond Rokycany | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | | 21 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | DC Holoubkov | 6 | : | 12 | Vagabond Rokycany | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | So | 9.12.2023 | McPuppin's Alfa | 14 | : | 4 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 30 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Kameňák Plzeň | 7 | : | 11 | Pardál Rokycany | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | | 20 | : | 26 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | Zámek Horažďovice | 10 | : | 8 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 9 | : | 10 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Vagabond Rokycany | 11 | : | 7 | Kameňák Plzeň | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | | 24 | : | 20 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | Zámek Horažďovice | 14 | : | 4 | McPuppin's Alfa | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
13:00 | | 29 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | McPuppin's Alfa | 11 | : | 7 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | DC Holoubkov | 14 | : | 4 | Kameňák Plzeň | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | | 31 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Pardál Rokycany | 12 | : | 6 | DC Holoubkov | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | | 28 | : | 17 | |
|
| 0. | So | 10.2.2024 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 5 | : | 13 | Zámek Horažďovice | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | | 17 | : | 29 | |
Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Vagabond Rokycany | 11 | : | 7 | Pardál Rokycany | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | | 25 | : | 21 | |
Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | DC Holoubkov | 7 | : | 11 | McPuppin's Alfa | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Petřík Jan | 21 | : | 26 | Doubrava Miloslav |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Pardál Rokycany | 7 | : | 11 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Mošna Jan | 21 | : | 25 | Hlaváček Radek |
Zadal: | Mošna Jan | 26.2.2024 13:37 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Vagabond Rokycany | 12 | : | 6 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | Rotyka Tomáš | 30 | : | 15 | Krieglstein Radim |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Kameňák Plzeň | 2 | : | 16 | Zámek Horažďovice | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | Sláma Ladislav | 9 | : | 33 | Řepík Petr |
Zadal: | Kaňák Jan | 25.2.2024 21:07 | Změnil: | Kaňák Jan | 26.2.2024 12:11 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Zámek Horažďovice | 10 | : | 8 | Pardál Rokycany | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | Kliment Ladislav | 24 | : | 21 | Mošna Jan |
Zadal: | Řepík Petr | 3.3.2024 16:47 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 11 | : | 7 | DC Holoubkov | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Krieglstein Radim | 27 | : | 20 | Petřík Jan |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 7 | : | 11 | Vagabond Rokycany | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | Hlaváček Radek | 20 | : | 27 | Rotyka Tomáš |
Zadal: | Tlacháč Josef | 3.3.2024 20:11 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.3.2024 | McPuppin's Alfa | 11 | : | 7 | Kameňák Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Doubrava Miloslav | 25 | : | 21 | Kaňák Jan |
Zadal: | Kalina Roman | 10.3.2024 16:16 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | Vagabond Rokycany | 7 | : | 11 | Zámek Horažďovice | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
14:00 | Rotyka Tomáš | 18 | : | 26 | Řepík Petr |
|
| 7. | So | 16.3.2024 | Zámek Horažďovice | 10 | : | 8 | Vagabond Rokycany | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
14:00 | Řepík Petr | 27 | : | 22 | Rotyka Tomáš |
Zadal: | Řepík Petr | 17.3.2024 13:16 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | DC Holoubkov | 3 | : | 15 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Petřík Jan | 10 | : | 31 | Hlaváček Radek |
Zadal: | Petřík Jan | 17.3.2024 19:16 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Pardál Rokycany | 7 | : | 11 | McPuppin's Alfa | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Mošna Jan | 17 | : | 27 | Doubrava Miloslav |
Zadal: | Kalina Roman | 17.3.2024 19:02 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Kameňák Plzeň | 9 | : | 10 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | Kaňák Jan | 20 | : | 20 | Krieglstein Radim |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | So | 9.9.2023 | Spartak Strašice B | 11 | : | 7 | Úlet Křimice | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | ŠK Sušice - Horažďovice | 5 | : | 13 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | | 14 | : | 29 | |
|
| 0. | So | 30.9.2023 | Spartak Strašice B | 9 | : | 10 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | | 21 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 9 | : | 10 | Poster Guys OKO Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Úlet Křimice | 7 | : | 11 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
14:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 15 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | | 11 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 13 | : | 5 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | | 27 | : | 17 | |
|
| 0. | So | 28.10.2023 | Spartak Strašice B | 8 | : | 10 | Slavoj Nýřany B | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Sušice - Horažďovice | 6 | : | 12 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | | 14 | : | 25 | |
|
| 0. | So | 11.11.2023 | Slavoj Nýřany B | 12 | : | 6 | Úlet Křimice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 27 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Poster Guys OKO Plzeň | 13 | : | 5 | ŠK Sušice - Horažďovice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | | 28 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 11 | : | 7 | Slavoj Nýřany B | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Úlet Křimice | 6 | : | 12 | Spartak Strašice B | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
14:00 | | 20 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Poster Guys OKO Plzeň | 8 | : | 10 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 12 | : | 6 | ŠK Sušice - Horažďovice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
12:00 | | 29 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 8 | : | 10 | Úlet Křimice | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | | 24 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 7 | : | 11 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | | 21 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 11 | : | 7 | Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 8 | : | 10 | Spartak Strašice B | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | Slavoj Nýřany B | 11 | : | 7 | Spartak Strašice B | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 27 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 8 | : | 10 | ŠK Sušice - Horažďovice | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Úlet Křimice | 13 | : | 5 | Slavoj Nýřany B | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
14:00 | | 30 | : | 15 | |
|
| 0. | So | 10.2.2024 | Slavoj Nýřany B | 8 | : | 10 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | ŠK Sušice - Horažďovice | 10 | : | 8 | Poster Guys OKO Plzeň | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | | 24 | : | 19 | |
Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 13 | : | 5 | Slavoj Nýřany B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Pelan Jiří | 30 | : | 14 | Šeffl Zdeněk |
Zadal: | Pelan Jiří | 25.2.2024 18:38 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | ŠK Sušice - Horažďovice | 7 | : | 11 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | Štorek František | 18 | : | 25 | Fekl Pavel |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Poster Guys OKO Plzeň | 8 | : | 10 | Spartak Strašice B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Houška Jan | 21 | : | 21 | Paur Roman |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Úlet Křimice | 6 | : | 12 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
16:00 | Fleišman Zdeněk ml. | 17 | : | 25 | Kokoška Petr |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Spartak Strašice B | 10 | : | 9 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | Paur Roman | 22 | : | 21 | Kokoška Petr |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Slavoj Nýřany B | 8 | : | 10 | ŠK Sušice - Horažďovice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Šeffl Zdeněk | 19 | : | 25 | Štorek František |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 10 | : | 8 | Poster Guys OKO Plzeň | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | Fekl Pavel | 24 | : | 20 | Houška Jan |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Úlet Křimice | 8 | : | 10 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
16:00 | Fleišman Zdeněk ml. | 21 | : | 24 | Pelan Jiří |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 8 | : | 10 | Spartak Strašice B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Pelan Jiří | 20 | : | 22 | Paur Roman |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | ŠK Sušice - Horažďovice | 10 | : | 9 | Úlet Křimice | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | Štorek František | 24 | : | 22 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Poster Guys OKO Plzeň | 0 | : | 18 | Slavoj Nýřany B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 20.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 8 | : | 10 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | Fekl Pavel | 21 | : | 27 | Kokoška Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | HEGEŠ 01 Plzeň | 11 | : | 7 | Lovci Horní Bříza | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Dart's Pub Plzeň | 9 | : | 10 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Bumerang team Plzeň | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice B | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | | 27 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | BSOD 334 01 X Přeštice | 7 | : | 11 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | | 20 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Dart's Pub Plzeň | 2 | : | 16 | Králové Šumavy Sušice | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | | 10 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Bumerang team Plzeň | 8 | : | 10 | HEGEŠ 01 Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | | 20 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice B | 5 | : | 13 | Lovci Horní Bříza | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 17 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | BSOD 334 01 X Přeštice | 8 | : | 10 | Dart's Pub Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | | 18 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | HEGEŠ 01 Plzeň | 11 | : | 7 | FJ Sokol Vejprnice B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 23 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Králové Šumavy Sušice | 13 | : | 5 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | | 27 | : | 17 | |
|
| 0. | So | 18.11.2023 | Lovci Horní Bříza | 7 | : | 11 | Bumerang team Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | | 19 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | BSOD 334 01 X Přeštice | 4 | : | 14 | Králové Šumavy Sušice | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | | 12 | : | 30 | |
|
| 0. | So | 2.12.2023 | Lovci Horní Bříza | 5 | : | 13 | HEGEŠ 01 Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | | 17 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 12 | : | 6 | Dart's Pub Plzeň | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | | 26 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | FJ Sokol Vejprnice B | 4 | : | 14 | Bumerang team Plzeň | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 16 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 10 | : | 8 | BSOD 334 01 X Přeštice | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | | 21 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Králové Šumavy Sušice | 8 | : | 10 | Dart's Pub Plzeň | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | | 26 | : | 26 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | Lovci Horní Bříza | 10 | : | 8 | FJ Sokol Vejprnice B | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | HEGEŠ 01 Plzeň | 6 | : | 12 | Bumerang team Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | FJ Sokol Vejprnice B | 7 | : | 11 | HEGEŠ 01 Plzeň | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | 17 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Dart's Pub Plzeň | 10 | : | 9 | BSOD 334 01 X Přeštice | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | | 23 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 8 | : | 10 | Králové Šumavy Sušice | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Bumerang team Plzeň | 13 | : | 5 | Lovci Horní Bříza | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | | 29 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Králové Šumavy Sušice | 10 | : | 9 | BSOD 334 01 X Přeštice | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | | 25 | : | 21 | |
Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | BSOD 334 01 X Přeštice | 9 | : | 10 | Lovci Horní Bříza | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Kulhánek Tomáš | 23 | : | 23 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 11 | : | 7 | FJ Sokol Vejprnice B | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Zdeněk | 26 | : | 20 | Veber Tomáš |
Zadal: | Hrach Filip | 27.2.2024 21:10 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Králové Šumavy Sušice | 10 | : | 8 | HEGEŠ 01 Plzeň | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kudlic Petr | 25 | : | 18 | Šebesta Karel |
Zadal: | Kudlic Petr | 25.2.2024 19:42 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Dart's Pub Plzeň | 13 | : | 5 | Bumerang team Plzeň | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 27 | : | 13 | Merjavčík Petr |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Lovci Horní Bříza | 9 | : | 10 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Pochobradský Luboš ml. | 23 | : | 23 | Hrach Filip |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | FJ Sokol Vejprnice B | 6 | : | 12 | Králové Šumavy Sušice | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Majer Dušan | 16 | : | 27 | Kudlic Petr |
|
| 6. | Ne | 3.3.2024 | BSOD 334 01 X Přeštice | 8 | : | 10 | Bumerang team Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Fuchs Rudolf | 20 | : | 21 | Merjavčík Petr |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | HEGEŠ 01 Plzeň | 13 | : | 5 | Dart's Pub Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Šebesta Karel | 29 | : | 14 | Jedenástik Miroslav |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | BSOD 334 01 X Přeštice | 3 | : | 15 | HEGEŠ 01 Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Šáfr Michal | 12 | : | 33 | Šebesta Karel |
Zadal: | Fuchs Rudolf | 17.3.2024 20:18 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 12 | : | 6 | Bumerang team Plzeň | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Filip | 25 | : | 19 | Merjavčík Petr |
Zadal: | Hrach Filip | 20.3.2024 14:44 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Králové Šumavy Sušice | 13 | : | 5 | Lovci Horní Bříza | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kudlic Petr | 28 | : | 18 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Dart's Pub Plzeň | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice B | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 28 | : | 20 | Majer Dušan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | So | 9.9.2023 | Odpadlíci Stříbro | 8 | : | 10 | Krkavci Vochov | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Chřestýšovci Plzeň | 5 | : | 13 | Smršť Kolinec | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | | 14 | : | 27 | |
|
| 0. | So | 7.10.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 10 | : | 8 | Smršť Kolinec | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
14:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | So | 7.10.2023 | Odpadlíci Stříbro | 6 | : | 12 | Poster Guys OKO Plzeň B | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | | 19 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Chřestýšovci Plzeň | 14 | : | 4 | McPuppin's Beta | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | | 32 | : | 14 | |
|
| 0. | So | 14.10.2023 | VSB Bolevec | 9 | : | 10 | Odpadlíci Stříbro | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň B | 10 | : | 8 | Krkavci Vochov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | So | 28.10.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 11 | : | 7 | McPuppin's Beta | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
14:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Krkavci Vochov | 12 | : | 6 | VSB Bolevec | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | So | 18.11.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 5 | : | 13 | Chřestýšovci Plzeň | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
14:00 | | 14 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Poster Guys OKO Plzeň B | 10 | : | 8 | VSB Bolevec | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | So | 25.11.2023 | McPuppin's Beta | 7 | : | 11 | Smršť Kolinec | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 19 | : | 27 | |
|
| 0. | So | 2.12.2023 | Smršť Kolinec | 11 | : | 7 | Chřestýšovci Plzeň | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Krkavci Vochov | 10 | : | 9 | Odpadlíci Stříbro | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | McPuppin's Beta | 2 | : | 16 | Chřestýšovci Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 9 | : | 34 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | Smršť Kolinec | 18 | : | 0 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | | 36 | : | 6 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Poster Guys OKO Plzeň B | 11 | : | 7 | Odpadlíci Stříbro | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | | 29 | : | 22 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | Odpadlíci Stříbro | 11 | : | 7 | VSB Bolevec | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Krkavci Vochov | 9 | : | 10 | Poster Guys OKO Plzeň B | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | VSB Bolevec | 5 | : | 13 | Krkavci Vochov | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | | 18 | : | 29 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | McPuppin's Beta | 12 | : | 6 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 27 | : | 15 | |
|
| 0. | Pá | 9.2.2024 | Smršť Kolinec | 11 | : | 7 | McPuppin's Beta | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | | 27 | : | 14 | |
|
| 0. | So | 10.2.2024 | VSB Bolevec | 13 | : | 5 | Poster Guys OKO Plzeň B | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | | 29 | : | 13 | |
Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 0. | Ne | 11.2.2024 | Chřestýšovci Plzeň | 14 | : | 4 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | | 28 | : | 12 | |
Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 1. | So | 24.2.2024 | McPuppin's Beta | 6 | : | 12 | Krkavci Vochov | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Lanzdorfová Tereza | 17 | : | 27 | Jedlička Jan |
|
| 1. | So | 24.2.2024 | Smršť Kolinec | 12 | : | 6 | VSB Bolevec | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | Moravcová Jana | 27 | : | 14 | Kolář Petr |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Chřestýšovci Plzeň | 8 | : | 10 | Odpadlíci Stříbro | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | Chromiak Vladimír | 21 | : | 24 | Karchňáková Lenka |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Odpadlíci Stříbro | 16 | : | 2 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | Sladký Jiří | 34 | : | 7 | Kučera Pavel |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | VSB Bolevec | 10 | : | 9 | Chřestýšovci Plzeň | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 22 | : | 23 | Chromiak Vladimír |
Zadal: | Eckert Radek | 3.3.2024 09:20 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Krkavci Vochov | 10 | : | 8 | Smršť Kolinec | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | Jedlička Jan | 24 | : | 18 | Mikuš Milan |
Zadal: | Jedlička Jan | 4.3.2024 08:23 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Poster Guys OKO Plzeň B | 12 | : | 6 | McPuppin's Beta | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Směšný Jan | 26 | : | 18 | Lanzdorfová Tereza |
Zadal: | Szüllö David | 4.3.2024 07:54 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 1. | So | 9.3.2024 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 7 | : | 11 | Poster Guys OKO Plzeň B | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
20:00 | Kučerová Milada | 21 | : | 24 | Szüllö David |
Zadal: | Kučera Pavel | 12.3.2024 07:18 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 6 | : | 12 | VSB Bolevec | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
14:00 | Kučerová Milada | 17 | : | 27 | Kolář Petr |
Zadal: | Kučera Pavel | 16.3.2024 18:01 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | McPuppin's Beta | 5 | : | 13 | Odpadlíci Stříbro | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Lanzdorfová Tereza | 15 | : | 28 | Karchňáková Lenka |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | Smršť Kolinec | 10 | : | 8 | Poster Guys OKO Plzeň B | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | Mikuš Milan | 24 | : | 20 | Směšný Jan |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Chřestýšovci Plzeň | 11 | : | 7 | Krkavci Vochov | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | Chromiak Vladimír | 25 | : | 19 | Jedlička Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | So | 9.9.2023 | ŠK Letiny O | 6 | : | 12 | ŠK Vodokrty | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | | 15 | : | 27 | |
|
| 0. | So | 23.9.2023 | ŠK Vodokrty | 5 | : | 13 | Slováci Plzeň | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | | 14 | : | 28 | |
|
| 0. | So | 23.9.2023 | Spartak Strašice | 10 | : | 8 | McPuppin's Lipánci | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | So | 30.9.2023 | Tornádo Těně | 10 | : | 8 | Spartak Strašice | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | | 26 | : | 21 | |
|
| 0. | St | 4.10.2023 | ŠK Skašov | 12 | : | 6 | ŠK Letiny O | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | | 28 | : | 16 | |
|
| 0. | So | 7.10.2023 | Aligátoři Stříbro | 11 | : | 7 | McPuppin's Lipánci | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | So | 14.10.2023 | Slováci Plzeň | 11 | : | 7 | ŠK Skašov | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | So | 28.10.2023 | Tornádo Těně | 7 | : | 11 | Aligátoři Stříbro | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | So | 4.11.2023 | ŠK Letiny O | 2 | : | 16 | Slováci Plzeň | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | | 8 | : | 34 | |
|
| 0. | So | 4.11.2023 | Tornádo Těně | 10 | : | 9 | McPuppin's Lipánci | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | So | 11.11.2023 | ŠK Vodokrty | 7 | : | 11 | ŠK Skašov | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | | 17 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Spartak Strašice | 10 | : | 8 | Aligátoři Stříbro | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | | 24 | : | 24 | |
|
| 0. | So | 18.11.2023 | ŠK Vodokrty | 10 | : | 8 | ŠK Letiny O | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | So | 25.11.2023 | Aligátoři Stříbro | 7 | : | 11 | Tornádo Těně | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Slováci Plzeň | 15 | : | 3 | ŠK Vodokrty | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:30 | | 32 | : | 14 | |
|
| 0. | So | 2.12.2023 | McPuppin's Lipánci | 10 | : | 8 | Spartak Strašice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 24 | : | 20 | |
|
| 0. | So | 9.12.2023 | Spartak Strašice | 8 | : | 10 | Tornádo Těně | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | | 22 | : | 26 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | McPuppin's Lipánci | 7 | : | 11 | Aligátoři Stříbro | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | | 19 | : | 27 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | ŠK Letiny O | 4 | : | 14 | ŠK Skašov | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | | 13 | : | 30 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | ŠK Skašov | 8 | : | 10 | Slováci Plzeň | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | McPuppin's Lipánci | 9 | : | 10 | Tornádo Těně | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | | 24 | : | 25 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | Aligátoři Stříbro | 11 | : | 7 | Spartak Strašice | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | Slováci Plzeň | 10 | : | 9 | ŠK Letiny O | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | So | 3.2.2024 | ŠK Skašov | 10 | : | 8 | ŠK Vodokrty | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 1. | So | 24.2.2024 | ŠK Vodokrty | 7 | : | 11 | Tornádo Těně | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | Míšek Robert | 21 | : | 24 | Červenka Michal |
|
| 1. | So | 24.2.2024 | ŠK Letiny O | 11 | : | 7 | Spartak Strašice | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Böhm Otakar | 26 | : | 20 | Matura Martin |
Zadal: | Böhm Otakar | 24.2.2024 17:02 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 1. | So | 24.2.2024 | Slováci Plzeň | 10 | : | 9 | McPuppin's Lipánci | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Homolová Andrea | 26 | : | 23 | Kupka Jan |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | McPuppin's Lipánci | 10 | : | 9 | ŠK Vodokrty | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Kupka Jan | 21 | : | 20 | Míšek Robert |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Spartak Strašice | 1 | : | 17 | ŠK Skašov | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 8 | : | 35 | Fišák Martin |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Aligátoři Stříbro | 9 | : | 10 | Slováci Plzeň | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Vašíček Milan | 22 | : | 24 | Homolová Andrea |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Tornádo Těně | 12 | : | 6 | ŠK Letiny O | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Červenka Michal | 24 | : | 17 | Böhm Otakar |
|
| 4. | So | 9.3.2024 | Spartak Strašice | 5 | : | 13 | ŠK Vodokrty | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 18 | : | 28 | Míšek Robert |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | ŠK Vodokrty | 6 | : | 12 | Aligátoři Stříbro | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | Míšek Robert | 18 | : | 24 | Vašíček Milan |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | ŠK Letiny O | 11 | : | 7 | McPuppin's Lipánci | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Böhm Otakar | 25 | : | 18 | Kupka Jan |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | Slováci Plzeň | 13 | : | 5 | Spartak Strašice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Homolová Andrea | 29 | : | 15 | Matura Martin |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | Tornádo Těně | 10 | : | 9 | ŠK Skašov | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Červenka Michal | 21 | : | 21 | Fišák Martin |
|
| 5. | Pá | 22.3.2024 | Spartak Strašice | 11 | : | 7 | ŠK Letiny O | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
17:00 | Matura Martin | 27 | : | 17 | Böhm Otakar |
|
| 5. | So | 23.3.2024 | McPuppin's Lipánci | 4 | : | 14 | Slováci Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Mlýnek Marek | 14 | : | 30 | Homolová Andrea |
|
| 1. | So | 23.3.2024 | ŠK Skašov | 12 | : | 6 | Aligátoři Stříbro | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Fišák Martin | 25 | : | 18 | Vašíček Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Káčko Dobřany | 10 | : | 8 | Dart's Pub Plzeň B | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Homr Miroslav | 24 | : | 22 | Pardubová Zuzana |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Kominíci Plzeň | 5 | : | 13 | Poster Guys OKO Plzeň C | Plzeň, U Komína, Plzeň | |
15:00 | Hrabák Michal | 11 | : | 28 | Milý Jakub |
Zadal: | Milý Jakub | 25.2.2024 19:01 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Dart's Pub Plzeň B | 8 | : | 10 | Poster Guys OKO Plzeň C | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Pardubová Zuzana | 21 | : | 22 | Dvořák Martin |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Káčko Dobřany | 15 | : | 3 | Úletky Křimice | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Homr Miroslav | 32 | : | 11 | Eisenhamerová Lucie |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Kominíci Plzeň | 7 | : | 11 | Káčko Dobřany | Plzeň, U Komína, Plzeň | |
15:00 | Hrabák Michal | 20 | : | 27 | Málek Vlastimil |
Zadal: | Homr Miroslav | 19.3.2024 18:06 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | Úletky Křimice | 0 | : | 18 | Dart's Pub Plzeň B | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
16:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 20.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 4. | Ne | 24.3.2024 | Káčko Dobřany | 9 | : | 10 | Poster Guys OKO Plzeň C | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Homr Miroslav | 22 | : | 23 | Milý Jakub |
|
| 4. | Ne | 24.3.2024 | Úletky Křimice | 10 | : | 8 | Kominíci Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
16:00 | Eisenhamerová Lucie | 26 | : | 22 | Hrabák Michal |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | So | 9.9.2023 | Špejchar Žákavá B | 2 | : | 16 | Slováci Plzeň B | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | | 11 | : | 34 | |
|
| 0. | So | 9.9.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 2 | : | 16 | Herberk 3D Plzeň | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
18:00 | | 15 | : | 32 | |
|
| 0. | So | 23.9.2023 | Slováci Plzeň B | 16 | : | 2 | Špejchar Žákava | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 33 | : | 10 | |
|
| 0. | So | 23.9.2023 | Herberk 3D Plzeň | 13 | : | 5 | Slováci Plzeň C | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | So | 30.9.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 3 | : | 15 | Western Rednecks 19' Nýřany | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
18:00 | | 10 | : | 31 | |
|
| 0. | So | 7.10.2023 | ŠK Letiny M | 7 | : | 11 | Špejchar Žákava | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | So | 7.10.2023 | Western Rednecks 19' Nýřany | 10 | : | 8 | Slováci Plzeň C | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Špejchar Žákava | 13 | : | 5 | Špejchar Žákavá B | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | | 28 | : | 16 | |
|
| 0. | So | 4.11.2023 | Western Rednecks 19' Nýřany | 8 | : | 10 | Herberk 3D Plzeň | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | | 25 | : | 25 | |
|
| 0. | So | 4.11.2023 | Slováci Plzeň B | 16 | : | 2 | ŠK Letiny M | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 33 | : | 8 | |
|
| 0. | So | 4.11.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 7 | : | 11 | Slováci Plzeň C | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
18:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | So | 11.11.2023 | ŠK Letiny M | 10 | : | 8 | Špejchar Žákavá B | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | So | 18.11.2023 | Slováci Plzeň B | 11 | : | 7 | Špejchar Žákavá B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 24 | : | 18 | |
|
| 0. | So | 18.11.2023 | Herberk 3D Plzeň | 16 | : | 2 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | | 34 | : | 10 | |
|
| 0. | So | 2.12.2023 | Špejchar Žákava | 5 | : | 13 | Slováci Plzeň B | Žákava, Špejchar, Žákava | |
13:00 | | 13 | : | 26 | |
|
| 0. | So | 9.12.2023 | Western Rednecks 19' Nýřany | 14 | : | 4 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | | 31 | : | 12 | |
|
| 0. | So | 16.12.2023 | Slováci Plzeň C | 10 | : | 8 | Herberk 3D Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | Špejchar Žákava | 7 | : | 11 | ŠK Letiny M | Žákava, Špejchar, Žákava | |
13:00 | | 15 | : | 25 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | Slováci Plzeň C | 8 | : | 10 | Western Rednecks 19' Nýřany | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | Špejchar Žákavá B | 4 | : | 14 | Špejchar Žákava | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | | 12 | : | 30 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | ŠK Letiny M | 10 | : | 8 | Slováci Plzeň B | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | Slováci Plzeň C | 12 | : | 6 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | Herberk 3D Plzeň | 8 | : | 10 | Western Rednecks 19' Nýřany | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | So | 3.2.2024 | Špejchar Žákavá B | 4 | : | 14 | ŠK Letiny M | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | | 13 | : | 30 | |
|
| 1. | So | 24.2.2024 | Western Rednecks 19' Nýřany | 13 | : | 5 | Špejchar Žákava | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Jelínek Ivo | 31 | : | 14 | Šilhánek Tomáš |
|
| 1. | So | 24.2.2024 | Špejchar Žákavá B | 8 | : | 10 | Herberk 3D Plzeň | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Orechovský Tomáš | 21 | : | 24 | Michal Zdeněk |
|
| 1. | So | 24.2.2024 | Slováci Plzeň C | 7 | : | 11 | Slováci Plzeň B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Kučera Jiří | 21 | : | 25 | Štefánek Martin |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | ŠK Letiny M | 3 | : | 15 | Slováci Plzeň C | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Faitenhanzl Dušan | 14 | : | 31 | Kučera Jiří |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Špejchar Žákavá B | 8 | : | 10 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Orechovský Tomáš | 19 | : | 24 | Kučera Jiří |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Slováci Plzeň B | 7 | : | 11 | Western Rednecks 19' Nýřany | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štefánek Martin | 19 | : | 25 | Jelínek Ivo |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Herberk 3D Plzeň | 12 | : | 6 | Špejchar Žákava | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Michal Zdeněk | 26 | : | 18 | Šilhánek Tomáš |
|
| 1. | So | 9.3.2024 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 7 | : | 11 | ŠK Letiny M | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
16:00 | Kučera Jiří | 16 | : | 24 | Lukáš Michal |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | Špejchar Žákava | 10 | : | 8 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Žákava, Špejchar, Žákava | |
13:00 | Šilhánek Tomáš | 24 | : | 17 | Kučera Jiří |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | Western Rednecks 19' Nýřany | 12 | : | 6 | ŠK Letiny M | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Polívka Zdeněk | 26 | : | 18 | Lukáš Michal |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | Slováci Plzeň C | 17 | : | 1 | Špejchar Žákavá B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Kučera Jiří | 35 | : | 7 | Orechovský Tomáš |
|
| 3. | So | 16.3.2024 | Herberk 3D Plzeň | 5 | : | 13 | Slováci Plzeň B | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Michal Zdeněk | 16 | : | 28 | Štefánek Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 4 | : | 14 | Snipers Klatovy | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Valenčat Jan | 15 | : | 32 | Klapetek Karel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bunda Starý Klíčov | 14 | : | 4 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Pokorný David | 30 | : | 9 | Průcha Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Red Barons Plzeň | 13 | : | 5 | Bunda Starý Klíčov B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Polena Jaroslav | 29 | : | 15 | Šmerda Daniel |
Zadal: | Pech Tomáš | 10.9.2023 18:47 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Slavoj Nýřany | 11 | : | 7 | Riders Holýšov | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 29 | : | 19 | Levička Tomáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 16 | : | 2 | West Club Litice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | Šmrha Jan | 34 | : | 12 | Strejc František |
Zadal: | Šmrha Jan | 10.9.2023 19:59 | Změnil: | Šmrha Jan | 10.9.2023 20:42 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | West Club Litice | 3 | : | 15 | Snipers Klatovy | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 14 | : | 30 | Drastich Miroslav |
Zadal: | Strejc Lukáš | 1.10.2023 19:35 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 4 | : | 14 | Riders Holýšov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 9 | : | 30 | Harmáček Tomáš |
Zadal: | Sovek Jiří | 1.10.2023 22:09 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Slavoj Nýřany | 4 | : | 14 | Bunda Starý Klíčov | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 16 | : | 30 | Kantner Josef |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | Průcha Josef | 27 | : | 17 | Valenčat Jan |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 7 | : | 11 | Red Barons Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | Šmrha Jan | 17 | : | 28 | Polena Jaroslav |
Zadal: | Šmrha Jan | 1.10.2023 19:57 | Změnil: | Šmrha Jan | 1.10.2023 20:48 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Riders Holýšov | 11 | : | 7 | Scorpions OKO Plzeň II | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Levička Tomáš | 28 | : | 18 | Šmrha Jan |
Zadal: | Šmrha Jan | 7.10.2023 19:50 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Snipers Klatovy | 11 | : | 7 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | Klapetek Karel | 26 | : | 20 | Průcha Josef |
Zadal: | Klapetek Karel | 8.10.2023 16:01 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 4 | : | 14 | Slavoj Nýřany | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Valenčat Jan | 13 | : | 29 | Oulík Petr |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Bunda Starý Klíčov | 13 | : | 5 | Bunda Starý Klíčov B | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Pokorný David | 29 | : | 15 | Sovek Jiří |
Zadal: | Pokorný David | 8.10.2023 19:06 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Red Barons Plzeň | 11 | : | 7 | West Club Litice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Polena Jaroslav | 25 | : | 18 | Strejc František |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | West Club Litice | 12 | : | 6 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 27 | : | 15 | Průcha Josef |
Zadal: | Strejc Lukáš | 15.10.2023 19:17 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 25 | : | 17 | Valenčat Jan |
Zadal: | Sovek Jiří | 15.10.2023 22:11 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Red Barons Plzeň | 10 | : | 8 | Riders Holýšov | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Polena Jaroslav | 26 | : | 20 | Levička Tomáš |
Zadal: | Pech Tomáš | 15.10.2023 19:06 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 14 | : | 4 | Bunda Starý Klíčov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Šmrha Jan | 30 | : | 14 | Pokorný David |
Zadal: | Šmrha Jan | 15.10.2023 17:16 | Změnil: | Šmrha Jan | 15.10.2023 18:27 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Slavoj Nýřany | 10 | : | 9 | Snipers Klatovy | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 22 | : | 22 | Klapetek Karel |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Riders Holýšov | 12 | : | 6 | West Club Litice | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Levička Tomáš | 27 | : | 15 | Strejc František |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Snipers Klatovy | 14 | : | 4 | Bunda Starý Klíčov B | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | Klapetek Karel | 32 | : | 11 | Šmerda Daniel |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 6 | : | 12 | Scorpions OKO Plzeň II | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Valenčat Jan | 17 | : | 26 | Sládek Petr |
Zadal: | Šmrha Jan | 29.10.2023 17:36 | Změnil: | Šmrha Jan | 29.10.2023 18:00 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Bunda Starý Klíčov | 9 | : | 10 | Red Barons Plzeň | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Pokorný David | 22 | : | 24 | Polena Jaroslav |
Zadal: | Pokorný David | 29.10.2023 19:32 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 5 | : | 13 | Slavoj Nýřany | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | Průcha Josef | 13 | : | 30 | Oulík Petr |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 9 | : | 10 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 23 | : | 24 | Průcha Josef |
Zadal: | Sovek Jiří | 5.11.2023 21:57 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Riders Holýšov | 10 | : | 9 | Bunda Starý Klíčov | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Levička Tomáš | 21 | : | 22 | Pokorný David |
Zadal: | Levička Tomáš | 11.11.2023 19:54 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | West Club Litice | 7 | : | 11 | Slavoj Nýřany | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 19 | : | 26 | Oulík Petr |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 8 | : | 10 | Snipers Klatovy | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | Šmrha Jan | 19 | : | 24 | Zahálka Miroslav |
|
| 6. | Ne | 19.11.2023 | Red Barons Plzeň | 15 | : | 3 | FJ Sokol Vejprnice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Polena Jaroslav | 32 | : | 8 | Valenčat Jan |
Zadal: | Pech Tomáš | 19.11.2023 18:31 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | Snipers Klatovy | 11 | : | 7 | Red Barons Plzeň | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | Klapetek Karel | 26 | : | 18 | Polena Jaroslav |
Zadal: | Klapetek Karel | 26.11.2023 15:41 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 6 | : | 12 | Riders Holýšov | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Valenčat Jan | 16 | : | 28 | Levička Tomáš |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | Bunda Starý Klíčov | 12 | : | 6 | West Club Litice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Pokorný David | 29 | : | 17 | Strejc František |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | Slavoj Nýřany | 11 | : | 7 | Bunda Starý Klíčov B | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 25 | : | 19 | Šmerda Daniel |
|
| 7. | Ne | 26.11.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 11 | : | 7 | Scorpions OKO Plzeň II | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | Průcha Josef | 26 | : | 16 | Šmrha Jan |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | West Club Litice | 4 | : | 14 | Bunda Starý Klíčov B | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 13 | : | 32 | Šmerda Daniel |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Bunda Starý Klíčov | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Pokorný David | 29 | : | 18 | Valenčat Jan |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Red Barons Plzeň | 17 | : | 1 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Polena Jaroslav | 34 | : | 7 | Hodek Martin |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 10 | : | 8 | Slavoj Nýřany | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | Šmrha Jan | 24 | : | 21 | Oulík Petr |
Zadal: | Šmrha Jan | 3.12.2023 20:22 | Změnil: | Šmrha Jan | 3.12.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Snipers Klatovy | 7 | : | 11 | Bunda Starý Klíčov | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | Klapetek Karel | 21 | : | 26 | Pokorný David |
Zadal: | Klapetek Karel | 10.12.2023 15:58 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 10 | : | 8 | Scorpions OKO Plzeň II | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 24 | : | 21 | Šmrha Jan |
Zadal: | Šmrha Jan | 10.12.2023 17:14 | Změnil: | Šmrha Jan | 10.12.2023 18:20 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | FJ Sokol Vejprnice | 8 | : | 10 | West Club Litice | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Valenčat Jan | 21 | : | 26 | Strejc Lukáš |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Slavoj Nýřany | 8 | : | 10 | Red Barons Plzeň | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 19 | : | 25 | Polena Jaroslav |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 10 | : | 8 | Riders Holýšov | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | Průcha Josef | 24 | : | 23 | Levička Tomáš |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Riders Holýšov | 7 | : | 11 | Slavoj Nýřany | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Levička Tomáš | 20 | : | 28 | Oulík Petr |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Snipers Klatovy | 10 | : | 9 | FJ Sokol Vejprnice | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | Klapetek Karel | 22 | : | 20 | Valenčat Jan |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | West Club Litice | 2 | : | 16 | Scorpions OKO Plzeň II | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 9 | : | 32 | Šmrha Jan |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 10 | : | 9 | Bunda Starý Klíčov | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | Průcha Josef | 22 | : | 21 | Pokorný David |
Zadal: | Benda Lukáš | 7.1.2024 18:15 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 8. | So | 13.1.2024 | Riders Holýšov | 5 | : | 13 | Snipers Klatovy | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
14:00 | Levička Tomáš | 15 | : | 28 | Zahálka Miroslav |
Zadal: | Levička Tomáš | 13.1.2024 16:24 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | Riders Holýšov | 12 | : | 6 | Bunda Starý Klíčov B | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Levička Tomáš | 27 | : | 20 | Šmerda Daniel |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Snipers Klatovy | 8 | : | 10 | West Club Litice | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | Klapetek Karel | 22 | : | 24 | Děd Pavel |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Bunda Starý Klíčov | 11 | : | 7 | Slavoj Nýřany | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Pokorný David | 24 | : | 19 | Oulík Petr |
Zadal: | Pokorný David | 14.1.2024 19:41 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | FJ Sokol Vejprnice | 8 | : | 10 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Valenčat Jan | 22 | : | 25 | Průcha Josef |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Red Barons Plzeň | 8 | : | 10 | Scorpions OKO Plzeň II | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Polena Jaroslav | 22 | : | 24 | Šmrha Jan |
Zadal: | Šmrha Jan | 14.1.2024 18:35 | Změnil: | Šmrha Jan | 14.1.2024 18:43 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 3 | : | 15 | Red Barons Plzeň | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 10 | : | 33 | Polena Jaroslav |
Zadal: | Sovek Jiří | 22.1.2024 11:45 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 8 | : | 10 | Bunda Starý Klíčov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 22 | : | 27 | Pokorný David |
Zadal: | Sovek Jiří | 28.1.2024 21:10 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | West Club Litice | 8 | : | 10 | Red Barons Plzeň | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 19 | : | 23 | Pluhař Petr |
Zadal: | Strejc Lukáš | 29.1.2024 17:21 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Slavoj Nýřany | 13 | : | 5 | FJ Sokol Vejprnice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 29 | : | 16 | Valenčat Jan |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 11 | : | 7 | Snipers Klatovy | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | Průcha Josef | 25 | : | 19 | Klapetek Karel |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 14 | : | 4 | Riders Holýšov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | Šmrha Jan | 31 | : | 13 | Levička Tomáš |
Zadal: | Šmrha Jan | 28.1.2024 19:15 | Změnil: | Šmrha Jan | 28.1.2024 20:44 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Riders Holýšov | 11 | : | 7 | Red Barons Plzeň | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Levička Tomáš | 23 | : | 18 | Polena Jaroslav |
Zadal: | Levička Tomáš | 3.2.2024 18:14 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Snipers Klatovy | 8 | : | 10 | Slavoj Nýřany | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | Klapetek Karel | 22 | : | 23 | Oulík Petr |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | FJ Sokol Vejprnice | 5 | : | 13 | Bunda Starý Klíčov B | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Valenčat Jan | 15 | : | 30 | Šmerda Daniel |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Bunda Starý Klíčov | 8 | : | 10 | Scorpions OKO Plzeň II | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Pokorný David | 22 | : | 26 | Šmrha Jan |
Zadal: | Šmrha Jan | 4.2.2024 17:06 | Změnil: | Šmrha Jan | 4.2.2024 18:24 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 12 | : | 6 | West Club Litice | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | Průcha Josef | 25 | : | 17 | Děd Pavel |
Zadal: | Benda Lukáš | 4.2.2024 18:19 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 6 | : | 12 | Snipers Klatovy | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 19 | : | 28 | Klapetek Karel |
Zadal: | Sovek Jiří | 11.2.2024 22:17 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Red Barons Plzeň | 4 | : | 14 | Bunda Starý Klíčov | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Polena Jaroslav | 12 | : | 29 | Pokorný David |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | West Club Litice | 5 | : | 13 | Riders Holýšov | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 14 | : | 29 | Levička Tomáš |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Slavoj Nýřany | 14 | : | 4 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 30 | : | 13 | Průcha Josef |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 10 | : | 8 | FJ Sokol Vejprnice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | Šmrha Jan | 24 | : | 21 | Valenčat Jan |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Snipers Klatovy | 12 | : | 6 | Scorpions OKO Plzeň II | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | Klapetek Karel | 26 | : | 16 | Šmrha Jan |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Bunda Starý Klíčov | 9 | : | 10 | Riders Holýšov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Pokorný David | 22 | : | 21 | Levička Tomáš |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | FJ Sokol Vejprnice | 6 | : | 12 | Red Barons Plzeň | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Valenčat Jan | 15 | : | 28 | Polena Jaroslav |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | Slavoj Nýřany | 12 | : | 6 | West Club Litice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 27 | : | 16 | Strejc František |
|
| 15. | Ne | 25.2.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 11 | : | 7 | Bunda Starý Klíčov B | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | Benda Lukáš | 25 | : | 21 | Šmerda Daniel |
Zadal: | Benda Lukáš | 25.2.2024 18:18 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 2.3.2024 | Riders Holýšov | 11 | : | 7 | FJ Sokol Vejprnice | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Levička Tomáš | 25 | : | 18 | Valenčat Jan |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 10 | : | 9 | Slavoj Nýřany | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 21 | : | 25 | Oulík Petr |
Zadal: | Sovek Jiří | 3.3.2024 21:44 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Red Barons Plzeň | 10 | : | 8 | Snipers Klatovy | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Polena Jaroslav | 25 | : | 22 | Klapetek Karel |
Zadal: | Pech Tomáš | 3.3.2024 16:56 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | West Club Litice | 3 | : | 15 | Bunda Starý Klíčov | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 11 | : | 32 | Pokorný David |
|
| 16. | Ne | 3.3.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 9 | : | 10 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | Šmrha Jan | 22 | : | 23 | Blecha Miroslav |
Zadal: | Šmrha Jan | 3.3.2024 19:28 | Změnil: | Šmrha Jan | 3.3.2024 21:03 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Snipers Klatovy | 7 | : | 11 | Riders Holýšov | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
13:00 | Klapetek Karel | 18 | : | 25 | Levička Tomáš |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Bunda Starý Klíčov B | 10 | : | 8 | West Club Litice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 22 | : | 20 | Strejc František |
Zadal: | Sovek Jiří | 10.3.2024 20:31 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | FJ Sokol Vejprnice | 2 | : | 16 | Bunda Starý Klíčov | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Valenčat Jan | 10 | : | 34 | Pokorný David |
Zadal: | Valenčat Jan | 10.3.2024 18:04 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | Slavoj Nýřany | 6 | : | 12 | Scorpions OKO Plzeň II | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 15 | : | 25 | Šmrha Jan |
Zadal: | Šmrha Jan | 10.3.2024 17:44 | Změnil: | Šmrha Jan | 10.3.2024 18:51 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 10.3.2024 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 12 | : | 6 | Red Barons Plzeň | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | Benda Lukáš | 27 | : | 18 | Polena Jaroslav |
Zadal: | Benda Lukáš | 10.3.2024 20:43 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 16.3.2024 | Riders Holýšov | 11 | : | 7 | ŠK Nezvěstice - Žákava | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Levička Tomáš | 24 | : | 16 | Průcha Josef |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Red Barons Plzeň | 6 | : | 12 | Slavoj Nýřany | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Polena Jaroslav | 19 | : | 25 | Oulík Petr |
Zadal: | Pech Tomáš | 17.3.2024 18:15 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Bunda Starý Klíčov | 8 | : | 10 | Snipers Klatovy | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Pokorný David | 23 | : | 24 | Klapetek Karel |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | West Club Litice | 8 | : | 10 | FJ Sokol Vejprnice | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 21 | : | 25 | Valenčat Jan |
Zadal: | Valenčat Jan | 17.3.2024 18:13 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 17.3.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | 11 | : | 7 | Bunda Starý Klíčov B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | Šmrha Jan | 26 | : | 23 | Šmerda Daniel |
Zadal: | Šmrha Jan | 17.3.2024 18:32 | Změnil: | Šmrha Jan | 17.3.2024 21:27 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | Štiky Domažlice | 10 | : | 8 | Snipers Klatovy B | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
15:00 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina | 23 | : | 18 | Toman Rudolf |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Retro Domažlice | 10 | : | 9 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Trůbl Marek | 27 | : | 19 | Kuška Martin |
Zadal: | Trůbl Marek | 17.9.2023 17:20 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Konec světa Hyršov | 14 | : | 4 | Konec světa Hyršov B | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Ryneš Jiří | 30 | : | 13 | Zmrzlíková Pavla |
Zadal: | Ryneš Jiří | 17.9.2023 18:30 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Sport Bar Kdyně | 13 | : | 5 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně | |
14:00 | Janoušek Vladimír | 27 | : | 17 | Volfíková Kateřina |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Skleník Domažlice | 9 | : | 10 | Old Birds Holýšov | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 24 | : | 23 | Janotka Jaroslav |
Zadal: | Štefek Josef | 17.9.2023 20:57 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Kvíčovická hospůdka | 10 | : | 8 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | Kvíčovice, Rybárna, Kvíčovice | |
17:00 | Šiman Karel | 25 | : | 22 | Žáček Jan |
Zadal: | Šiman Karel | 19.9.2023 18:22 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | URNA Domažlice | 13 | : | 5 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Veselý Milan | 27 | : | 16 | Mašát Petr |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Old Birds Holýšov | 12 | : | 6 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Husťak Milan | 28 | : | 14 | Mašát Petr |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Konec světa Hyršov B | 8 | : | 10 | Retro Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Zmrzlíková Pavla | 21 | : | 21 | Trůbl Marek |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 10 | : | 8 | Konec světa Hyršov | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 23 | : | 21 | Ryneš Jiří |
Zadal: | Žáček Jan | 1.10.2023 12:05 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 6 | : | 12 | URNA Domažlice | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Volfíková Kateřina | 16 | : | 26 | Veselý Milan |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Skleník Domažlice | 5 | : | 13 | Štiky Domažlice | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 14 | : | 28 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Snipers Klatovy B | 5 | : | 13 | Kvíčovická hospůdka | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Toman Rudolf | 12 | : | 29 | Šiman Karel |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Štiky Domažlice | 10 | : | 8 | Old Birds Holýšov | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
15:00 | Jandík Vratislav | 23 | : | 21 | Husťak Milan |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Retro Domažlice | 6 | : | 12 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Šidvic Luděk | 16 | : | 27 | Vavro Radek |
Zadal: | Trůbl Marek | 8.10.2023 16:14 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Konec světa Hyršov | 11 | : | 7 | Snipers Klatovy B | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Ryneš Jiří | 26 | : | 16 | Toman Rudolf |
Zadal: | Ryneš Jiří | 9.10.2023 18:12 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Sport Bar Kdyně | 5 | : | 13 | Konec světa Hyršov B | Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně | |
14:00 | Janoušek Vladimír | 12 | : | 28 | Berka Roman |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Indiáni Semněvice - Domažlice | 7 | : | 11 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Mašát Petr | 16 | : | 29 | Volfíková Kateřina |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Kvíčovická hospůdka | 10 | : | 8 | Skleník Domažlice | Kvíčovice, Rybárna, Kvíčovice | |
17:00 | Šiman Karel | 25 | : | 23 | Štefek Josef |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | URNA Domažlice | 6 | : | 12 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Veselý Milan | 17 | : | 27 | Kuška Martin |
Zadal: | Skala Zdeněk | 9.10.2023 11:32 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 13 | : | 5 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
15:00 | Kuška Martin | 28 | : | 14 | Mašát Petr |
Zadal: | Kuška Martin | 23.10.2023 16:13 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Štiky Domažlice | 8 | : | 10 | Kvíčovická hospůdka | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
17:30 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina | 22 | : | 23 | Šiman Karel |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 14 | : | 4 | Sport Bar Kdyně | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 31 | : | 13 | Janoušek Vladimír |
Zadal: | Žáček Jan | 23.10.2023 08:55 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Konec světa Hyršov B | 7 | : | 11 | URNA Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
14:00 | Zmrzlíková Pavla | 20 | : | 23 | Veselý Milan |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Skleník Domažlice | 5 | : | 13 | Konec světa Hyršov | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 12 | : | 29 | Ryneš Jiří |
Zadal: | Štefek Josef | 22.10.2023 20:40 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Snipers Klatovy B | 8 | : | 10 | Retro Domažlice | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Nadymáček Vlastimil | 19 | : | 24 | Trůbl Marek |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Retro Domažlice | 12 | : | 6 | Skleník Domažlice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Trůbl Marek | 25 | : | 16 | Štefek Josef |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 6 | : | 12 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Volfíková Kateřina | 17 | : | 27 | Kuška Martin |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Sport Bar Kdyně | 9 | : | 10 | Snipers Klatovy B | Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně | |
14:00 | Janoušek Vladimír | 18 | : | 25 | Nadymáček Vlastimil |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Indiáni Semněvice - Domažlice | 6 | : | 12 | Konec světa Hyršov B | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Mašát Petr | 15 | : | 27 | Berka Roman |
Zadal: | Mašát Petr | 30.10.2023 09:35 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Kvíčovická hospůdka | 12 | : | 6 | Old Birds Holýšov | Kvíčovice, Rybárna, Kvíčovice | |
17:00 | Šiman Karel | 28 | : | 16 | Janotka Jaroslav |
Zadal: | Šiman Karel | 30.10.2023 17:41 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | URNA Domažlice | 2 | : | 16 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Veselý Milan | 12 | : | 33 | Žáček Jan |
Zadal: | Skala Zdeněk | 31.10.2023 14:27 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Konec světa Hyršov | 8 | : | 10 | Štiky Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Ryneš Jiří | 20 | : | 22 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Old Birds Holýšov | 10 | : | 9 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Janotka Jaroslav | 24 | : | 23 | Kuška Martin |
Zadal: | Husťak Milan | 5.11.2023 13:58 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Štiky Domažlice | 12 | : | 6 | Retro Domažlice | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
17:30 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina | 27 | : | 14 | Trůbl Marek |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Konec světa Hyršov B | 13 | : | 5 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Berka Roman | 27 | : | 14 | Volfíková Kateřina |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 13 | : | 5 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Vavro Radek | 29 | : | 14 | Hojda Václav |
Zadal: | Žáček Jan | 7.11.2023 12:08 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Skleník Domažlice | 6 | : | 12 | Sport Bar Kdyně | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 18 | : | 29 | Rádl Radek |
Zadal: | Štefek Josef | 5.11.2023 19:45 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Snipers Klatovy B | 5 | : | 13 | URNA Domažlice | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Toman Rudolf | 16 | : | 27 | Šťastný Karel |
Zadal: | Klapetek Karel | 7.11.2023 20:58 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Kvíčovická hospůdka | 12 | : | 6 | Konec světa Hyršov | Kvíčovice, Rybárna, Kvíčovice | |
17:00 | Šiman Karel | 26 | : | 18 | Ryneš Jiří |
Zadal: | Šiman Karel | 5.11.2023 18:52 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 7 | : | 11 | Konec světa Hyršov B | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
15:00 | Kuška Martin | 20 | : | 26 | Berka Roman |
Zadal: | Kuška Martin | 11.11.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Retro Domažlice | 14 | : | 4 | Kvíčovická hospůdka | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Trůbl Marek | 30 | : | 11 | Šiman Karel |
Zadal: | Trůbl Marek | 12.11.2023 09:02 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 11.11.2023 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 9 | : | 10 | Sport Bar Kdyně | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
18:00 | Kuška Martin | 23 | : | 23 | Janoušek Vladimír |
Zadal: | Kuška Martin | 15.11.2023 13:04 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Konec světa Hyršov | 11 | : | 7 | Old Birds Holýšov | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Ryneš Jiří | 24 | : | 20 | Tauer Dušan |
Zadal: | Ryneš Jiří | 12.11.2023 11:14 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 7 | : | 11 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Volfíková Kateřina | 21 | : | 27 | Žáček Jan |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Sport Bar Kdyně | 11 | : | 7 | Štiky Domažlice | Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně | |
14:00 | Janoušek Vladimír | 25 | : | 17 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Indiáni Semněvice - Domažlice | 7 | : | 11 | Snipers Klatovy B | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Mašát Petr | 21 | : | 25 | Toman Rudolf |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | URNA Domažlice | 13 | : | 5 | Skleník Domažlice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Veselý Milan | 30 | : | 17 | Štefek Josef |
|
| 4. | So | 18.11.2023 | Old Birds Holýšov | 10 | : | 9 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Janotka Jaroslav | 24 | : | 24 | Volfíková Kateřina |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Konec světa Hyršov B | 9 | : | 10 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Berka Roman | 25 | : | 20 | Žáček Jan |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Old Birds Holýšov | 10 | : | 8 | Konec světa Hyršov B | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Janotka Jaroslav | 22 | : | 20 | Berka Roman |
Zadal: | Husťak Milan | 25.11.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Štiky Domažlice | 13 | : | 5 | URNA Domažlice | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
17:30 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina | 28 | : | 15 | Veselý Milan |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Konec světa Hyršov | 6 | : | 12 | Retro Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Ryneš Jiří | 18 | : | 24 | Trůbl Marek |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 15 | : | 3 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 33 | : | 11 | Kuška Martin |
Zadal: | Žáček Jan | 28.11.2023 10:59 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Skleník Domažlice | 12 | : | 6 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 27 | : | 17 | Syrový Petr |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Snipers Klatovy B | 15 | : | 3 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Nadymáček Vlastimil | 30 | : | 12 | Volfíková Kateřina |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Kvíčovická hospůdka | 5 | : | 13 | Sport Bar Kdyně | Kvíčovice, Rybárna, Kvíčovice | |
17:00 | Šiman Karel | 14 | : | 28 | Janoušek Vladimír |
Zadal: | Šiman Karel | 27.11.2023 18:08 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 6 | : | 12 | Snipers Klatovy B | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
15:00 | Vachtl Petr | 18 | : | 27 | Tikal Milan |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Retro Domažlice | 12 | : | 6 | Old Birds Holýšov | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Trůbl Marek | 29 | : | 17 | Janotka Jaroslav |
Zadal: | Trůbl Marek | 2.12.2023 19:38 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 10 | : | 8 | Skleník Domažlice | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Volfíková Kateřina | 26 | : | 19 | Štefek Josef |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Sport Bar Kdyně | 5 | : | 13 | Konec světa Hyršov | Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně | |
14:00 | Janoušek Vladimír | 18 | : | 29 | Ryneš Jiří |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Indiáni Semněvice - Domažlice | 4 | : | 14 | Štiky Domažlice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Mašát Petr | 11 | : | 31 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | URNA Domažlice | 9 | : | 10 | Kvíčovická hospůdka | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Veselý Milan | 21 | : | 23 | Šiman Karel |
Zadal: | Skala Zdeněk | 4.12.2023 12:13 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Retro Domažlice | 5 | : | 13 | Sport Bar Kdyně | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Trůbl Marek | 17 | : | 29 | Janoušek Vladimír |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Old Birds Holýšov | 4 | : | 14 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Janotka Jaroslav | 16 | : | 31 | Žáček Jan |
Zadal: | Husťak Milan | 10.12.2023 10:09 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Štiky Domažlice | 15 | : | 3 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
17:30 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina | 31 | : | 10 | Volfíková Kateřina |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Konec světa Hyršov | 11 | : | 7 | URNA Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Ryneš Jiří | 27 | : | 19 | Veselý Milan |
Zadal: | Ryneš Jiří | 11.12.2023 10:56 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Skleník Domažlice | 10 | : | 8 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 25 | : | 20 | Kuška Martin |
Zadal: | Štefek Josef | 11.12.2023 13:40 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Snipers Klatovy B | 10 | : | 8 | Konec světa Hyršov B | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Nadymáček Vlastimil | 22 | : | 22 | Berka Roman |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Kvíčovická hospůdka | 17 | : | 1 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Kvíčovice, Rybárna, Kvíčovice | |
17:00 | Šiman Karel | 35 | : | 10 | Mašát Petr |
Zadal: | Šiman Karel | 10.12.2023 20:27 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 16.12.2023 | Konec světa Hyršov B | 8 | : | 10 | Skleník Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Zmrzlíková Pavla | 22 | : | 23 | Štefek Josef |
|
| 11. | So | 16.12.2023 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 12 | : | 6 | Snipers Klatovy B | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 29 | : | 16 | Nadymáček Vlastimil |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 6 | : | 12 | Kvíčovická hospůdka | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Volfíková Kateřina | 17 | : | 26 | Šiman Karel |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Sport Bar Kdyně | 11 | : | 7 | Old Birds Holýšov | Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně | |
14:00 | Janoušek Vladimír | 24 | : | 17 | Janotka Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Indiáni Semněvice - Domažlice | 6 | : | 12 | Konec světa Hyršov | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Syrový Petr | 17 | : | 28 | Ryneš Jiří |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 6 | : | 12 | Štiky Domažlice | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
15:00 | Kuška Martin | 14 | : | 25 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | URNA Domažlice | 9 | : | 10 | Retro Domažlice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Veselý Milan | 23 | : | 24 | Trůbl Marek |
Zadal: | Skala Zdeněk | 18.12.2023 11:23 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Retro Domažlice | 7 | : | 11 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Trůbl Marek | 20 | : | 25 | Mašát Petr |
Zadal: | Mašát Petr | 6.1.2024 19:43 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Old Birds Holýšov | 8 | : | 10 | Snipers Klatovy B | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Janotka Jaroslav | 20 | : | 25 | Nadymáček Vlastimil |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Štiky Domažlice | 12 | : | 6 | Konec světa Hyršov B | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
17:30 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina | 27 | : | 12 | Zmrzlíková Pavla |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sport Bar Kdyně | 10 | : | 8 | URNA Domažlice | Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně | |
14:00 | Janoušek Vladimír | 26 | : | 18 | Veselý Milan |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Skleník Domažlice | 6 | : | 12 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 15 | : | 29 | Žáček Jan |
Zadal: | Štefek Josef | 7.1.2024 19:58 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Kvíčovická hospůdka | 12 | : | 6 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Kvíčovice, Rybárna, Kvíčovice | |
17:00 | Šiman Karel | 26 | : | 18 | Vachtl Petr |
Zadal: | Šiman Karel | 7.1.2024 20:04 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 13.1.2024 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 6 | : | 12 | Konec světa Hyršov | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
15:00 | Kuška Martin | 16 | : | 27 | Ryneš Jiří |
|
| 13. | So | 13.1.2024 | Konec světa Hyršov B | 14 | : | 4 | Kvíčovická hospůdka | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Zmrzlíková Pavla | 29 | : | 12 | Šizling Karel |
|
| 13. | So | 13.1.2024 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 6 | : | 12 | Štiky Domažlice | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 17 | : | 25 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 12 | : | 6 | Retro Domažlice | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Volfíková Kateřina | 26 | : | 20 | Trůbl Marek |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Indiáni Semněvice - Domažlice | 6 | : | 12 | Sport Bar Kdyně | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Mašát Petr | 16 | : | 28 | Janoušek Vladimír |
Zadal: | Mašát Petr | 14.1.2024 20:06 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Snipers Klatovy B | 16 | : | 2 | Skleník Domažlice | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Nadymáček Vlastimil | 32 | : | 12 | Štefek Josef |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | URNA Domažlice | 3 | : | 15 | Old Birds Holýšov | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Veselý Milan | 14 | : | 32 | Janotka Jaroslav |
Zadal: | Skala Zdeněk | 15.1.2024 11:57 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 20.1.2024 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 11 | : | 7 | Retro Domažlice | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
15:00 | Kuška Martin | 26 | : | 19 | Baborák Jindřich |
Zadal: | Kuška Martin | 20.1.2024 18:19 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 20.1.2024 | Old Birds Holýšov | 10 | : | 8 | Skleník Domažlice | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Janotka Jaroslav | 23 | : | 20 | Štefek Josef |
|
| 14. | So | 20.1.2024 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 13 | : | 5 | Kvíčovická hospůdka | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 28 | : | 15 | Šiman Karel |
Zadal: | Žáček Jan | 20.1.2024 21:00 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 20.1.2024 | Konec světa Hyršov B | 10 | : | 9 | Konec světa Hyršov | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Zmrzlíková Pavla | 22 | : | 20 | Ryneš Jiří |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 7 | : | 11 | Sport Bar Kdyně | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Volfíková Kateřina | 20 | : | 25 | Janoušek Vladimír |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Indiáni Semněvice - Domažlice | 7 | : | 11 | URNA Domažlice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Mašát Petr | 17 | : | 26 | Veselý Milan |
Zadal: | Mašát Petr | 21.1.2024 19:35 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Snipers Klatovy B | 6 | : | 12 | Štiky Domažlice | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Toman Marek | 17 | : | 26 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina |
|
| 12. | Pá | 26.1.2024 | Konec světa Hyršov | 14 | : | 4 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Ryneš Jiří | 30 | : | 14 | Volfíková Kateřina |
Zadal: | Kuneš Karel | 26.1.2024 20:35 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 3.2.2024 | Retro Domažlice | 10 | : | 8 | Konec světa Hyršov B | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Trůbl Marek | 22 | : | 21 | Zmrzlíková Pavla |
Zadal: | Trůbl Marek | 4.2.2024 18:40 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 3.2.2024 | Štiky Domažlice | 13 | : | 5 | Skleník Domažlice | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
17:30 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina | 26 | : | 14 | Štefek Josef |
|
| 15. | So | 3.2.2024 | Konec světa Hyršov | 5 | : | 13 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Ryneš Jiří | 19 | : | 29 | Žáček Jan |
|
| 15. | Ne | 4.2.2024 | Sport Bar Kdyně | 11 | : | 7 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně | |
14:00 | Janoušek Vladimír | 24 | : | 18 | Kuška Martin |
|
| 15. | Ne | 4.2.2024 | Indiáni Semněvice - Domažlice | 5 | : | 13 | Old Birds Holýšov | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Mašát Petr | 13 | : | 27 | Janotka Jaroslav |
Zadal: | Mašát Petr | 4.2.2024 17:13 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 4.2.2024 | URNA Domažlice | 11 | : | 7 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Veselý Milan | 27 | : | 19 | Volfíková Kateřina |
Zadal: | Skala Zdeněk | 5.2.2024 14:14 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 4.2.2024 | Kvíčovická hospůdka | 13 | : | 5 | Snipers Klatovy B | Kvíčovice, Rybárna, Kvíčovice | |
17:00 | Šiman Karel | 30 | : | 13 | Nadymáček Vlastimil |
|
| 16. | So | 10.2.2024 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 8 | : | 10 | URNA Domažlice | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
15:00 | Kuška Martin | 21 | : | 25 | Šťastný Karel |
|
| 16. | So | 10.2.2024 | Old Birds Holýšov | 8 | : | 10 | Štiky Domažlice | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Janotka Jaroslav | 18 | : | 22 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina |
|
| 16. | So | 10.2.2024 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 14 | : | 4 | Retro Domažlice | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 29 | : | 10 | Trůbl Marek |
Zadal: | Žáček Jan | 10.2.2024 21:03 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 10.2.2024 | Konec světa Hyršov B | 9 | : | 10 | Sport Bar Kdyně | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Zmrzlíková Pavla | 23 | : | 24 | Janoušek Vladimír |
|
| 16. | Ne | 11.2.2024 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 13 | : | 5 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Hojda Petr | 27 | : | 15 | Mašát Petr |
|
| 16. | Ne | 11.2.2024 | Skleník Domažlice | 5 | : | 13 | Kvíčovická hospůdka | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 13 | : | 28 | Šiman Karel |
Zadal: | Štefek Josef | 12.2.2024 09:21 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 11.2.2024 | Snipers Klatovy B | 7 | : | 11 | Konec světa Hyršov | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Toman Marek | 22 | : | 25 | Ryneš Jiří |
|
| 17. | So | 17.2.2024 | Retro Domažlice | 4 | : | 14 | Snipers Klatovy B | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Trůbl Marek | 10 | : | 31 | Nadymáček Vlastimil |
|
| 17. | So | 17.2.2024 | Konec světa Hyršov | 12 | : | 6 | Skleník Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Ryneš Jiří | 28 | : | 18 | Štefek Josef |
|
| 17. | Ne | 18.2.2024 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 6 | : | 12 | Old Birds Holýšov | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Hojda Petr | 15 | : | 27 | Husťak Milan |
|
| 17. | Ne | 18.2.2024 | Sport Bar Kdyně | 6 | : | 12 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně | |
14:00 | Janoušek Vladimír | 20 | : | 25 | Žáček Jan |
|
| 17. | Ne | 18.2.2024 | Indiáni Semněvice - Domažlice | 2 | : | 16 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Mašát Petr | 7 | : | 33 | Kuška Martin |
Zadal: | Mašát Petr | 18.2.2024 20:36 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 18.2.2024 | Kvíčovická hospůdka | 7 | : | 11 | Štiky Domažlice | Kvíčovice, Rybárna, Kvíčovice | |
17:00 | Šiman Karel | 19 | : | 25 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina |
|
| 17. | Ne | 18.2.2024 | URNA Domažlice | 10 | : | 9 | Konec světa Hyršov B | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Veselý Milan | 22 | : | 21 | Zmrzlíková Pavla |
|
| 18. | So | 2.3.2024 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 5 | : | 13 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
15:00 | Kuška Martin | 18 | : | 27 | Volfíková Kateřina |
Zadal: | Kuška Martin | 2.3.2024 17:22 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 2.3.2024 | Skleník Domažlice | 10 | : | 9 | Retro Domažlice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Štefek Josef | 20 | : | 22 | Trůbl Marek |
|
| 18. | So | 2.3.2024 | Štiky Domažlice | 14 | : | 4 | Konec světa Hyršov | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
17:30 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina | 29 | : | 13 | Ryneš Jiří |
|
| 18. | So | 2.3.2024 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 11 | : | 7 | URNA Domažlice | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 25 | : | 18 | Veselý Milan |
Zadal: | Žáček Jan | 3.3.2024 18:28 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 2.3.2024 | Konec světa Hyršov B | 12 | : | 6 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Zmrzlíková Pavla | 26 | : | 16 | Mašát Petr |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Snipers Klatovy B | 12 | : | 6 | Sport Bar Kdyně | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Nadymáček Vlastimil | 29 | : | 16 | Rádl Radek |
|
| 19. | So | 9.3.2024 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 8 | : | 10 | Old Birds Holýšov | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
15:00 | Kuška Martin | 21 | : | 24 | Janotka Jaroslav |
|
| 19. | So | 9.3.2024 | Retro Domažlice | 6 | : | 12 | Štiky Domažlice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:30 | Trůbl Marek | 15 | : | 26 | Jandík Vratislav |
|
| 19. | So | 9.3.2024 | Konec světa Hyršov | 10 | : | 8 | Kvíčovická hospůdka | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Ryneš Jiří | 24 | : | 21 | Šiman Karel |
Zadal: | Ryneš Jiří | 10.3.2024 10:38 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 10 | : | 8 | Konec světa Hyršov B | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Volfíková Kateřina | 22 | : | 20 | Berka Roman |
Zadal: | Hojda Petr | 10.3.2024 15:34 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Sport Bar Kdyně | 14 | : | 4 | Skleník Domažlice | Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně | |
14:00 | Janoušek Vladimír | 30 | : | 14 | Štefek Josef |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Indiáni Semněvice - Domažlice | 6 | : | 12 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Mašát Petr | 16 | : | 27 | Žáček Jan |
Zadal: | Mašát Petr | 10.3.2024 18:57 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | URNA Domažlice | 12 | : | 6 | Snipers Klatovy B | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Šťastný Karel | 24 | : | 19 | Nadymáček Vlastimil |
|
| 20. | Pá | 15.3.2024 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 11 | : | 7 | Comedy Club Klenčí p. Č. | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 28 | : | 18 | Volfíková Kateřina |
Zadal: | Žáček Jan | 15.3.2024 20:52 | Autorizoval: | Automat | 21.3.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 16.3.2024 | Old Birds Holýšov | 12 | : | 6 | Konec světa Hyršov | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Janotka Jaroslav | 26 | : | 18 | Ryneš Jiří |
|
| 20. | So | 16.3.2024 | Štiky Domažlice | 13 | : | 5 | Sport Bar Kdyně | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
17:30 | Jandík Vratislav | 29 | : | 15 | Janoušek Vladimír |
|
| 20. | So | 16.3.2024 | Konec světa Hyršov B | 13 | : | 5 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Zmrzlíková Pavla | 29 | : | 17 | Kuška Martin |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Skleník Domažlice | 6 | : | 12 | URNA Domažlice | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 15 | : | 29 | Veselý Milan |
Zadal: | Štefek Josef | 18.3.2024 10:15 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Snipers Klatovy B | 12 | : | 6 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Nadymáček Vlastimil | 26 | : | 16 | Mašát Petr |
|
| 24. | So | 23.3.2024 | Štiky Domažlice | 18 | : | 0 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice | |
17:30 | Jandík Vratislav | 36 | : | 0 | Kuška Martin |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | Kvíčovická hospůdka | 13 | : | 5 | Retro Domažlice | Kvíčovice, Rybárna, Kvíčovice | |
18:00 | Šiman Karel | 27 | : | 16 | Trůbl Marek |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 9.9.2023 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 11 | : | 7 | Poster Guys OKO Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Krieglstein Radim | 26 | : | 18 | Houška Jan |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | McPuppin's Alfa | 6 | : | 12 | Zámek Horažďovice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 16 | : | 25 | Maslák Vratislav |
Zadal: | Kalina Roman | 9.9.2023 20:14 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | ŠK Sušice - Horažďovice | 5 | : | 13 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | Štorek František | 14 | : | 29 | Rybka Václav |
Zadal: | Pelan Jiří | 12.9.2023 19:08 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 6 | : | 12 | McPuppin's Alfa | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
15:00 | Hlaváček Radek | 17 | : | 27 | Doubrava Miloslav |
Zadal: | Kalina Roman | 25.9.2023 07:39 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Zámek Horažďovice | 10 | : | 9 | ŠK Sušice - Horažďovice | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | Řepík Petr | 23 | : | 24 | Štorek František |
Zadal: | Řepík Petr | 30.9.2023 19:02 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 9 | : | 10 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Pelan Jiří | 21 | : | 22 | Krieglstein Radim |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 9 | : | 10 | Poster Guys OKO Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | Kokoška Petr | 22 | : | 23 | Houška Jan |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 11 | : | 7 | Zámek Horažďovice | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Krieglstein Radim | 22 | : | 21 | Řepík Petr |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | McPuppin's Alfa | 9 | : | 10 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 23 | : | 23 | Kokoška Petr |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | ŠK Sušice - Horažďovice | 9 | : | 10 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | Petrželka Miloš | 22 | : | 25 | Hlaváček Radek |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 15 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Houška Jan | 11 | : | 31 | Pelan Jiří |
Zadal: | Houška Jan | 9.10.2023 16:18 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 14.10.2023 | Zámek Horažďovice | 15 | : | 3 | Poster Guys OKO Plzeň | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | Řepík Petr | 32 | : | 13 | Houška Jan |
Zadal: | Řepík Petr | 14.10.2023 20:35 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 14.10.2023 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 15 | : | 3 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | Milka Pavel | 33 | : | 11 | Krieglstein Radim |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | McPuppin's Alfa | 11 | : | 7 | ŠK Sušice - Horažďovice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Doubrava Miloslav | 27 | : | 18 | Štorek František |
Zadal: | Kalina Roman | 15.10.2023 16:10 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 13 | : | 5 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | Kokoška Petr | 27 | : | 17 | Pelan Jiří |
Zadal: | Kokoška Petr | 15.10.2023 20:56 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 9 | : | 10 | McPuppin's Alfa | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Krieglstein Radim | 22 | : | 24 | Doubrava Miloslav |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Sušice - Horažďovice | 6 | : | 12 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | Šímová Veronika | 14 | : | 25 | Kokoška Petr |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 1 | : | 17 | Zámek Horažďovice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Pelan Jiří | 8 | : | 34 | Řepík Petr |
Zadal: | Řepík Petr | 30.10.2023 06:55 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň | 6 | : | 12 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Houška Jan | 16 | : | 27 | Milka Pavel |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 10 | : | 8 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | Milka Pavel | 24 | : | 22 | Pelan Jiří |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | McPuppin's Alfa | 14 | : | 4 | Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 31 | : | 14 | Houška Jan |
Zadal: | Kalina Roman | 4.11.2023 20:35 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 6 | : | 12 | Zámek Horažďovice | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | Kokoška Petr | 16 | : | 28 | Řepík Petr |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 8 | : | 10 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Krieglstein Radim | 22 | : | 22 | Kokoška Petr |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Zámek Horažďovice | 7 | : | 11 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | Řepík Petr | 21 | : | 23 | Milka Pavel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 7 | : | 11 | McPuppin's Alfa | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Pelan Jiří | 20 | : | 25 | Doubrava Miloslav |
Zadal: | Kalina Roman | 12.11.2023 17:22 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Poster Guys OKO Plzeň | 13 | : | 5 | ŠK Sušice - Horažďovice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Houška Jan | 28 | : | 13 | Štorek František |
Zadal: | Houška Jan | 13.11.2023 16:50 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | ŠK Sušice - Horažďovice | 6 | : | 12 | Zámek Horažďovice | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | Štorek František | 15 | : | 25 | Řepík Petr |
Zadal: | Řepík Petr | 19.11.2023 13:11 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 18.11.2023 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 14 | : | 4 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
16:00 | Milka Pavel | 29 | : | 11 | Kokoška Petr |
Zadal: | Milka Pavel | 19.11.2023 10:09 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 26.11.2023 | ŠK Sušice - Horažďovice | 7 | : | 11 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
13:00 | Štorek František | 18 | : | 25 | Krieglstein Radim |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Poster Guys OKO Plzeň | 6 | : | 12 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Houška Jan | 17 | : | 28 | Krieglstein Radim |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 8 | : | 10 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | Kokoška Petr | 22 | : | 23 | Milka Pavel |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 10 | : | 8 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Krieglstein Radim | 25 | : | 22 | Pelan Jiří |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | McPuppin's Alfa | 14 | : | 4 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 30 | : | 13 | Milka Pavel |
Zadal: | Kalina Roman | 9.12.2023 19:53 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Poster Guys OKO Plzeň | 8 | : | 10 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Houška Jan | 18 | : | 25 | Kokoška Petr |
Zadal: | Houška Jan | 10.12.2023 19:51 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Čt | 28.12.2023 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 8 | : | 10 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | Kokoška Petr | 21 | : | 23 | Krieglstein Radim |
|
| 8. | So | 6.1.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 12 | : | 6 | ŠK Sušice - Horažďovice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
12:00 | Pelan Jiří | 29 | : | 17 | Štorek František |
Zadal: | Pelan Jiří | 6.1.2024 19:24 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Zámek Horažďovice | 10 | : | 8 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | Řepík Petr | 22 | : | 22 | Krieglstein Radim |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 11 | : | 7 | ŠK Sušice - Horažďovice | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | Milka Pavel | 24 | : | 18 | Štorek František |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 10 | : | 9 | McPuppin's Alfa | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | Kokoška Petr | 22 | : | 24 | Doubrava Miloslav |
Zadal: | Kokoška Petr | 7.1.2024 20:54 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 9 | : | 10 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Krieglstein Radim | 22 | : | 24 | Milka Pavel |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | ŠK Sušice - Horažďovice | 5 | : | 13 | McPuppin's Alfa | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | Štorek František | 17 | : | 28 | Doubrava Miloslav |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 7 | : | 11 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Pelan Jiří | 21 | : | 27 | Kokoška Petr |
Zadal: | Kokoška Petr | 15.1.2024 19:23 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Poster Guys OKO Plzeň | 6 | : | 12 | Zámek Horažďovice | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Houška Jan | 16 | : | 28 | Řepík Petr |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 11 | : | 7 | Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Pelan Jiří | 25 | : | 17 | Houška Jan |
Zadal: | Pelan Jiří | 21.1.2024 18:39 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 8. | So | 27.1.2024 | Zámek Horažďovice | 14 | : | 4 | McPuppin's Alfa | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
13:00 | Řepík Petr | 29 | : | 11 | Doubrava Miloslav |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Zámek Horažďovice | 12 | : | 6 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | Řepík Petr | 27 | : | 15 | Pelan Jiří |
Zadal: | Řepík Petr | 28.1.2024 09:00 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 12 | : | 6 | Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | Milka Pavel | 27 | : | 16 | Houška Jan |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | McPuppin's Alfa | 11 | : | 7 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Doubrava Miloslav | 25 | : | 22 | Krieglstein Radim |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 8 | : | 10 | ŠK Sušice - Horažďovice | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | Kokoška Karel | 20 | : | 24 | Štorek František |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 14 | : | 4 | ŠK Sušice - Horažďovice | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Krieglstein Radim | 30 | : | 15 | Štorek František |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Zámek Horažďovice | 12 | : | 6 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | Řepík Petr | 25 | : | 16 | Kokoška Karel |
Zadal: | Řepík Petr | 4.2.2024 10:39 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 10 | : | 8 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Blahovec Josef | 25 | : | 20 | Loužek Tomáš |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Poster Guys OKO Plzeň | 7 | : | 11 | McPuppin's Alfa | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Dušek Radomír st. | 17 | : | 27 | Doubrava Miloslav |
Zadal: | Kalina Roman | 4.2.2024 19:06 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | McPuppin's Alfa | 10 | : | 9 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 25 | : | 22 | Pelan Jiří |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 5 | : | 13 | Zámek Horažďovice | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | Hlaváček Radek | 17 | : | 29 | Řepík Petr |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | ŠK Sušice - Horažďovice | 10 | : | 8 | Poster Guys OKO Plzeň | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
14:00 | Štorek František | 24 | : | 19 | Kobera Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 9.9.2023 | Spartak Strašice B | 11 | : | 7 | Úlet Křimice | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | Přerovský Vladimír | 25 | : | 20 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | Slavoj Nýřany B | 7 | : | 11 | Pardál Rokycany | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Šeffl Zdeněk | 17 | : | 23 | Mošna Jan |
Zadal: | Šeffl Zdeněk | 11.9.2023 15:37 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Vagabond Rokycany | 8 | : | 10 | DC Holoubkov | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | Rotyka Tomáš | 22 | : | 25 | Petřík Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kameňák Plzeň | 12 | : | 6 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | Kaňák Jan | 26 | : | 17 | Fekl Pavel |
Zadal: | Kaňák Jan | 10.9.2023 21:56 | Změnil: | Fekl Pavel | 11.9.2023 12:01 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Kameňák Plzeň | 8 | : | 10 | Vagabond Rokycany | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | Kaňák Jan | 21 | : | 25 | Rotyka Tomáš |
Zadal: | Kaňák Jan | 25.9.2023 09:11 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Spartak Strašice B | 9 | : | 10 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | Přerovský Vladimír | 21 | : | 26 | Fekl Pavel |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Holoubkov | 8 | : | 10 | Úlet Křimice | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Petřík Jan | 23 | : | 21 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Vagabond Rokycany | 12 | : | 6 | Slavoj Nýřany B | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | Rotyka Tomáš | 28 | : | 18 | Brož Zdeněk |
Zadal: | Tlacháč Josef | 1.10.2023 20:22 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Pardál Rokycany | 7 | : | 11 | Kameňák Plzeň | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Mošna Jan | 17 | : | 25 | Chrien Štefan |
Zadal: | Mošna Jan | 1.10.2023 19:39 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Slavoj Nýřany B | 8 | : | 10 | DC Holoubkov | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Brož Zdeněk | 19 | : | 26 | Petřík Jan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Úlet Křimice | 7 | : | 11 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
14:00 | Fleišman Zdeněk ml. | 18 | : | 25 | Snášel Roman |
|
| 4. | So | 14.10.2023 | Slavoj Nýřany B | 8 | : | 10 | Kameňák Plzeň | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Šeffl Zdeněk | 18 | : | 27 | Kaňák Jan |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | DC Holoubkov | 13 | : | 5 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Petřík Jan | 28 | : | 12 | Snášel Roman |
Zadal: | Petřík Jan | 15.10.2023 20:28 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Pardál Rokycany | 10 | : | 8 | Úlet Křimice | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Mošna Jan | 21 | : | 18 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Spartak Strašice B | 11 | : | 7 | Vagabond Rokycany | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Přerovský Vladimír | 26 | : | 22 | Rotyka Tomáš |
Zadal: | Huttr Martin | 22.10.2023 16:55 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Spartak Strašice B | 8 | : | 10 | Slavoj Nýřany B | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | Přerovský Vladimír | 22 | : | 24 | Šeffl Zdeněk |
Zadal: | Huttr Martin | 28.10.2023 15:42 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Kameňák Plzeň | 10 | : | 8 | DC Holoubkov | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | Sláma Ladislav | 23 | : | 23 | Petřík Jan |
Zadal: | Kaňák Jan | 29.10.2023 22:30 | Změnil: | Petřík Jan | 30.10.2023 00:34 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 5.11.2023 | Úlet Křimice | 3 | : | 15 | Vagabond Rokycany | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
14:00 | Fleišman Zdeněk ml. | 11 | : | 30 | Holek Vladimír |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Spartak Strašice B | 4 | : | 14 | Kameňák Plzeň | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Přerovský Vladimír | 15 | : | 30 | Chrien Štefan |
Zadal: | Huttr Martin | 5.11.2023 16:54 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Po | 6.11.2023 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 8 | : | 10 | Pardál Rokycany | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | Fekl Pavel | 21 | : | 25 | Mošna Jan |
Zadal: | Fekl Pavel | 6.11.2023 23:41 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Slavoj Nýřany B | 12 | : | 6 | Úlet Křimice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Šeffl Zdeněk | 27 | : | 17 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | DC Holoubkov | 9 | : | 10 | Pardál Rokycany | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Petřík Jan | 22 | : | 24 | Mošna Jan |
Zadal: | Petřík Jan | 12.11.2023 19:58 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Vagabond Rokycany | 7 | : | 11 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | Rotyka Tomáš | 20 | : | 27 | Fekl Pavel |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Úlet Křimice | 7 | : | 11 | Kameňák Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
14:00 | Fleišman Zdeněk ml. | 18 | : | 26 | Kaňák Jan |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | DC Holoubkov | 12 | : | 6 | Spartak Strašice B | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Fürst Václav | 30 | : | 18 | Přerovský Vladimír |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 11 | : | 7 | Slavoj Nýřany B | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | Fekl Pavel | 25 | : | 19 | Jandovský Jakub |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Pardál Rokycany | 9 | : | 10 | Vagabond Rokycany | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Mošna Jan | 21 | : | 26 | Rotyka Tomáš |
Zadal: | Mošna Jan | 19.11.2023 19:42 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 26.11.2023 | Pardál Rokycany | 9 | : | 10 | Spartak Strašice B | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Matějka Ondřej | 22 | : | 21 | Přerovský Vladimír |
Zadal: | Mošna Jan | 27.11.2023 19:34 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Úlet Křimice | 6 | : | 12 | Spartak Strašice B | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
14:00 | Fleišman Zdeněk ml. | 20 | : | 27 | Huttr Martin |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | DC Holoubkov | 6 | : | 12 | Vagabond Rokycany | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Petřík Jan | 17 | : | 28 | Rotyka Tomáš |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Pardál Rokycany | 11 | : | 7 | Slavoj Nýřany B | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Mošna Jan | 28 | : | 19 | Šeffl Zdeněk |
Zadal: | Mošna Jan | 3.12.2023 19:18 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 8 | : | 10 | Kameňák Plzeň | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | Fekl Pavel | 19 | : | 25 | Chrien Štefan |
Zadal: | Fekl Pavel | 3.12.2023 18:22 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Úlet Křimice | 2 | : | 16 | DC Holoubkov | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
15:00 | Fleišman Zdeněk ml. | 10 | : | 32 | Petřík Jan |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Slavoj Nýřany B | 2 | : | 16 | Vagabond Rokycany | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Šeffl Zdeněk | 8 | : | 33 | Rotyka Tomáš |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Kameňák Plzeň | 7 | : | 11 | Pardál Rokycany | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | Sláma Ladislav | 20 | : | 26 | Mošna Jan |
Zadal: | Kaňák Jan | 10.12.2023 22:54 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Spartak Strašice B | 5 | : | 13 | Pardál Rokycany | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | Přerovský Vladimír | 15 | : | 28 | Matějka Ondřej |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | DC Holoubkov | 14 | : | 4 | Slavoj Nýřany B | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Petřík Jan | 30 | : | 12 | Šeffl Zdeněk |
Zadal: | Petřík Jan | 7.1.2024 21:32 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 8 | : | 10 | Úlet Křimice | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | Fekl Pavel | 24 | : | 23 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Úlet Křimice | 8 | : | 10 | Pardál Rokycany | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
14:00 | Fleišman Zdeněk ml. | 20 | : | 26 | Mošna Jan |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 11 | : | 7 | DC Holoubkov | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | Fekl Pavel | 25 | : | 18 | Petřík Jan |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Kameňák Plzeň | 12 | : | 6 | Slavoj Nýřany B | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | Sláma Ladislav | 28 | : | 16 | Šeffl Zdeněk |
Zadal: | Kaňák Jan | 14.1.2024 21:50 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 9. | Ne | 21.1.2024 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 8 | : | 10 | Spartak Strašice B | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | Fekl Pavel | 20 | : | 24 | Přerovský Vladimír |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Vagabond Rokycany | 11 | : | 7 | Kameňák Plzeň | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | Rotyka Tomáš | 24 | : | 20 | Dmitrišin Oleg |
Zadal: | Tlacháč Josef | 21.1.2024 19:50 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 11. | St | 24.1.2024 | Vagabond Rokycany | 14 | : | 4 | Spartak Strašice B | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
17:00 | Rotyka Tomáš | 29 | : | 13 | Přerovský Vladimír |
Zadal: | Tlacháč Josef | 24.1.2024 20:29 | Autorizoval: | Automat | 30.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Slavoj Nýřany B | 11 | : | 7 | Spartak Strašice B | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Šeffl Zdeněk | 27 | : | 17 | Přerovský Vladimír |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | DC Holoubkov | 14 | : | 4 | Kameňák Plzeň | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Petřík Jan | 31 | : | 14 | Chrien Štefan |
Zadal: | Petřík Jan | 28.1.2024 19:12 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Vagabond Rokycany | 13 | : | 5 | Úlet Křimice | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | Rotyka Tomáš | 27 | : | 12 | Fleišman Zdeněk ml. |
Zadal: | Tlacháč Josef | 28.1.2024 19:25 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Pardál Rokycany | 10 | : | 8 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Mošna Jan | 24 | : | 18 | Fekl Pavel |
Zadal: | Mošna Jan | 28.1.2024 18:32 | Změnil: | Fekl Pavel | 28.1.2024 19:12 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Úlet Křimice | 13 | : | 5 | Slavoj Nýřany B | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
14:00 | Fleišman Zdeněk ml. | 30 | : | 15 | Šeffl Zdeněk |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 10 | : | 8 | Vagabond Rokycany | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | Fekl Pavel | 24 | : | 22 | Rotyka Tomáš |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Pardál Rokycany | 12 | : | 6 | DC Holoubkov | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Mošna Jan | 28 | : | 17 | Petřík Jan |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Kameňák Plzeň | 11 | : | 7 | Spartak Strašice B | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | Kaňák Jan | 25 | : | 20 | Přerovský Vladimír |
Zadal: | Kaňák Jan | 4.2.2024 22:05 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | Spartak Strašice B | 10 | : | 8 | DC Holoubkov | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | Přerovský Vladimír | 24 | : | 19 | Petřík Jan |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | Slavoj Nýřany B | 8 | : | 10 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Šeffl Zdeněk | 21 | : | 23 | Fekl Pavel |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Vagabond Rokycany | 11 | : | 7 | Pardál Rokycany | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | Rotyka Tomáš | 25 | : | 21 | Mošna Jan |
Zadal: | Tlacháč Josef | 11.2.2024 20:07 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Kameňák Plzeň | 5 | : | 13 | Úlet Křimice | Plzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 | |
17:00 | Kaňák Jan | 17 | : | 28 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 13 | : | 5 | URNA Domažlice B | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Náser Ondřej | 28 | : | 12 | Král Milan |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Bulls Puclice - Čečovice | 4 | : | 14 | Knights 105 Starý Klíčov | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
16:00 | Bůžek Pavel | 15 | : | 30 | Císler Jan |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Snipers Klatovy C | 15 | : | 3 | Těsně vedle Krchleby | Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy | |
16:00 | Balák Karel | 32 | : | 13 | Kouba Martin |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Las Vegas team Otov | 4 | : | 14 | ŠK Chodov | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 11 | : | 30 | Brandejs Tomáš |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Konec světa Hyršov C | 13 | : | 5 | Konec světa Hyršov D | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Čáslavová Javornická Jaroslava | 28 | : | 17 | Rynešová Aneta |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | 13 | : | 5 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
15:00 | Hojda Jakub | 29 | : | 15 | Dlouhá Dobromila |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Bar Kenway Holýšov | 7 | : | 11 | Skleník Domažlice B | Holýšov, Bar KenWay, Holýšov | |
16:00 | Tišl Jiří | 19 | : | 24 | Vavřička Václav |
Zadal: | Rada Jiří | 17.9.2023 19:58 | Změnil: | Rada Jiří | 22.9.2023 17:15 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 12 | : | 6 | Las Vegas team Otov | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Šleis Jiří | 29 | : | 20 | Šperl Jiří |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 8 | : | 10 | Snipers Klatovy C | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
14:00 | Dlouhá Dobromila | 20 | : | 23 | Silovský Jan |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | ŠK Chodov | 14 | : | 4 | Bulls Puclice - Čečovice | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 31 | : | 11 | Bůžek Pavel |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Knights 105 Starý Klíčov | 16 | : | 2 | Konec světa Hyršov C | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Vízner Pavel | 32 | : | 9 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Těsně vedle Krchleby | 9 | : | 10 | Bar Kenway Holýšov | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
14:00 | Kouba Martin | 23 | : | 24 | Tišl Jiří |
Zadal: | Žák Michal | 4.10.2023 19:59 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Konec světa Hyršov D | 1 | : | 17 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 4 | : | 35 | Hojda Jakub |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | URNA Domažlice B | 10 | : | 8 | Skleník Domažlice B | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 25 | : | 20 | Vavřička Václav |
Zadal: | Král Milan | 2.10.2023 10:40 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Bulls Puclice - Čečovice | 6 | : | 12 | Krásná těla Klenčí p. Č. | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
16:00 | Bůžek Pavel | 16 | : | 27 | Náser Ondřej |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Snipers Klatovy C | 16 | : | 2 | Konec světa Hyršov D | Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy | |
16:00 | Balák Karel | 34 | : | 7 | Rynešová Aneta |
Zadal: | Balák Karel | 8.10.2023 08:26 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Las Vegas team Otov | 10 | : | 8 | URNA Domažlice B | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 24 | : | 21 | Král Milan |
Zadal: | Šperl Jiří | 8.10.2023 18:01 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Konec světa Hyršov C | 0 | : | 18 | ŠK Chodov | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Čáslavová Javornická Jaroslava | 6 | : | 36 | Brandejs Tomáš |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | 6 | : | 12 | Knights 105 Starý Klíčov | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
15:00 | Hojda Jakub | 18 | : | 26 | Rojt Jiří |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Bar Kenway Holýšov | 6 | : | 12 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Holýšov, Bar KenWay, Holýšov | |
16:00 | Demek Radek | 17 | : | 27 | Dlouhá Dobromila |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Skleník Domažlice B | 13 | : | 5 | Těsně vedle Krchleby | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Vavřička Václav | 29 | : | 14 | Kouba Martin |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 13 | : | 5 | Konec světa Hyršov C | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Šleis Jiří | 29 | : | 14 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | ŠK Chodov | 12 | : | 6 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 29 | : | 15 | Hojda Jakub |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Knights 105 Starý Klíčov | 9 | : | 10 | Snipers Klatovy C | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Rojt Jiří | 23 | : | 25 | Balák Karel |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Las Vegas team Otov | 9 | : | 10 | Bulls Puclice - Čečovice | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 23 | : | 23 | Bůžek Pavel |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | Konec světa Hyršov D | 4 | : | 14 | Bar Kenway Holýšov | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 9 | : | 32 | Tišl Jiří |
Zadal: | Rynešová Aneta | 23.10.2023 20:00 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 22.10.2023 | URNA Domažlice B | 8 | : | 10 | Těsně vedle Krchleby | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 23 | : | 26 | Kouba Martin |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Bulls Puclice - Čečovice | 11 | : | 7 | URNA Domažlice B | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
16:00 | Bůžek Pavel | 24 | : | 19 | Král Milan |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Snipers Klatovy C | 4 | : | 14 | ŠK Chodov | Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy | |
16:00 | Balák Karel | 13 | : | 31 | Brandejs Tomáš |
Zadal: | Balák Karel | 29.10.2023 08:56 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Těsně vedle Krchleby | 6 | : | 12 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
13:00 | Kouba Martin | 14 | : | 27 | Dlouhá Dobromila |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Konec světa Hyršov C | 6 | : | 12 | Las Vegas team Otov | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Čáslavová Javornická Jaroslava | 18 | : | 26 | Šperl Jiří |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | 6 | : | 12 | Krásná těla Klenčí p. Č. | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
15:00 | Hojda Jakub | 20 | : | 26 | Náser Ondřej |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Bar Kenway Holýšov | 9 | : | 10 | Knights 105 Starý Klíčov | Holýšov, Bar KenWay, Holýšov | |
16:00 | Demek Radek | 22 | : | 25 | Císler Jan |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Skleník Domažlice B | 13 | : | 5 | Konec světa Hyršov D | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Vavřička Václav | 29 | : | 13 | Rynešová Aneta |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 12 | : | 6 | Snipers Klatovy C | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Náser Ondřej | 28 | : | 16 | Balák Karel |
Zadal: | Náser Ondřej | 4.11.2023 17:22 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Bulls Puclice - Čečovice | 6 | : | 12 | Konec světa Hyršov C | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
16:00 | Hůlová Tereza | 16 | : | 27 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 10 | : | 9 | URNA Domažlice B | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
16:00 | Dlouhá Dobromila | 25 | : | 21 | Král Milan |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | ŠK Chodov | 13 | : | 5 | Bar Kenway Holýšov | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Fischer Jan | 28 | : | 14 | Demek Radek |
Zadal: | Fischer Jan | 4.11.2023 19:18 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Knights 105 Starý Klíčov | 11 | : | 7 | Skleník Domažlice B | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Císler Jan | 24 | : | 18 | Vavřička Václav |
Zadal: | Císler Jan | 5.11.2023 14:59 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 5.11.2023 | Konec světa Hyršov D | 2 | : | 16 | Těsně vedle Krchleby | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 12 | : | 33 | Kouba Martin |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 15 | : | 3 | Konec světa Hyršov D | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
14:00 | Dlouhá Dobromila | 30 | : | 11 | Rynešová Jiřina |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Snipers Klatovy C | 12 | : | 6 | Las Vegas team Otov | Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy | |
16:00 | Silovský Jan | 26 | : | 15 | Šperl Jiří |
Zadal: | Balák Karel | 13.11.2023 08:09 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Těsně vedle Krchleby | 6 | : | 12 | Knights 105 Starý Klíčov | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
13:00 | Kouba Martin | 17 | : | 29 | Vízner Pavel |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | 8 | : | 10 | Bulls Puclice - Čečovice | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
15:00 | Hojda Jakub | 21 | : | 22 | Bůžek Pavel |
Zadal: | Hojda Jakub | 13.11.2023 21:28 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Bar Kenway Holýšov | 10 | : | 8 | Krásná těla Klenčí p. Č. | Holýšov, Bar KenWay, Holýšov | |
16:00 | Tišl Jiří | 24 | : | 23 | Šleis Jiří |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Skleník Domažlice B | 5 | : | 13 | ŠK Chodov | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Vavřička Václav | 14 | : | 29 | Brandejs Tomáš |
|
| 6. | Ne | 19.11.2023 | Las Vegas team Otov | 6 | : | 12 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 19 | : | 27 | Hojda Jakub |
Zadal: | Šperl Jiří | 19.11.2023 18:38 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 13 | : | 5 | Skleník Domažlice B | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Náser Ondřej | 30 | : | 15 | Vavřička Václav |
Zadal: | Náser Ondřej | 25.11.2023 17:36 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Konec světa Hyršov C | 11 | : | 7 | URNA Domažlice B | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Čáslavová Javornická Jaroslava | 26 | : | 21 | Král Milan |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Bulls Puclice - Čečovice | 10 | : | 9 | Snipers Klatovy C | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
16:00 | Bůžek Pavel | 20 | : | 21 | Lederer Pavel |
Zadal: | Bůžek Pavel | 25.11.2023 20:16 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | ŠK Chodov | 15 | : | 3 | Těsně vedle Krchleby | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 30 | : | 11 | Kouba Martin |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Knights 105 Starý Klíčov | 11 | : | 7 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Vízner Pavel | 25 | : | 18 | Dlouhá Dobromila |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Las Vegas team Otov | 11 | : | 7 | Bar Kenway Holýšov | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 24 | : | 17 | Demek Radek |
Zadal: | Šperl Jiří | 26.11.2023 16:24 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Konec světa Hyršov C | 6 | : | 12 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Čáslavová Javornická Jaroslava | 17 | : | 28 | Hojda Jakub |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | URNA Domažlice B | 16 | : | 2 | Konec světa Hyršov D | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 33 | : | 10 | Rynešová Jiřina |
Zadal: | Král Milan | 28.11.2023 16:21 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 6 | : | 12 | ŠK Chodov | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
14:00 | Dlouhá Dobromila | 18 | : | 28 | Brandejs Tomáš |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Snipers Klatovy C | 8 | : | 10 | Konec světa Hyršov C | Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy | |
16:00 | Balák Karel | 21 | : | 22 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Těsně vedle Krchleby | 12 | : | 6 | Krásná těla Klenčí p. Č. | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
13:00 | Kouba Martin | 28 | : | 18 | Šleis Jiří |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | 13 | : | 5 | URNA Domažlice B | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
15:00 | Hojda Jakub | 30 | : | 13 | Král Milan |
Zadal: | Hojda Jakub | 3.12.2023 19:28 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Konec světa Hyršov D | 2 | : | 16 | Knights 105 Starý Klíčov | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 7 | : | 33 | Císler Jan |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Bar Kenway Holýšov | 10 | : | 8 | Bulls Puclice - Čečovice | Holýšov, Bar KenWay, Holýšov | |
16:00 | Demek Radek | 22 | : | 22 | Bůžek Pavel |
Zadal: | Demek Radek | 4.12.2023 13:33 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 3.12.2023 | Skleník Domažlice B | 10 | : | 8 | Las Vegas team Otov | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Vavřička Václav | 23 | : | 21 | Šperl Jiří |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 7 | : | 11 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Šleis Jiří | 20 | : | 24 | Dlouhá Dobromila |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Bulls Puclice - Čečovice | 8 | : | 10 | Skleník Domažlice B | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
16:00 | Bůžek Pavel | 20 | : | 23 | Vavřička Václav |
Zadal: | Bůžek Pavel | 9.12.2023 20:03 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | ŠK Chodov | 17 | : | 1 | Konec světa Hyršov D | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 35 | : | 5 | Rynešová Aneta |
Zadal: | Brandejs Tomáš | 9.12.2023 17:17 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Las Vegas team Otov | 11 | : | 7 | Těsně vedle Krchleby | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 28 | : | 22 | Kouba Martin |
|
| 4. | Ne | 10.12.2023 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 14 | : | 4 | Skleník Domažlice B | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
14:00 | Dlouhá Dobromila | 30 | : | 15 | Vavřička Václav |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Konec světa Hyršov C | 8 | : | 10 | Bar Kenway Holýšov | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Čáslavová Javornická Jaroslava | 20 | : | 21 | Rada Jiří |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | 12 | : | 6 | Snipers Klatovy C | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
15:00 | Hojda Jakub | 28 | : | 17 | Silovský Jan |
Zadal: | Hojda Jakub | 10.12.2023 19:20 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | URNA Domažlice B | 7 | : | 11 | Knights 105 Starý Klíčov | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 16 | : | 26 | Císler Jan |
|
| 11. | So | 16.12.2023 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 12 | : | 6 | Las Vegas team Otov | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
14:00 | Dlouhá Dobromila | 26 | : | 17 | Šperl Jiří |
|
| 11. | So | 16.12.2023 | Snipers Klatovy C | 18 | : | 0 | URNA Domažlice B | Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy | |
16:00 | Balák Karel | 36 | : | 0 | Král Milan |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Knights 105 Starý Klíčov | 6 | : | 12 | ŠK Chodov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Vízner Pavel | 16 | : | 28 | Brandejs Tomáš |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Těsně vedle Krchleby | 7 | : | 11 | Bulls Puclice - Čečovice | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
13:00 | Kouba Martin | 16 | : | 26 | Bůžek Pavel |
Zadal: | Kouba Martin | 17.12.2023 17:24 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Konec světa Hyršov D | 3 | : | 15 | Krásná těla Klenčí p. Č. | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 13 | : | 31 | Náser Ondřej |
Zadal: | Rynešová Aneta | 17.12.2023 18:35 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Bar Kenway Holýšov | 8 | : | 10 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Holýšov, Bar KenWay, Holýšov | |
16:00 | Demek Radek | 18 | : | 26 | Hojda Jakub |
Zadal: | Demek Radek | 18.12.2023 15:55 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Skleník Domažlice B | 11 | : | 7 | Konec světa Hyršov C | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Vavřička Václav | 26 | : | 18 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 10 | : | 8 | Knights 105 Starý Klíčov | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Náser Ondřej | 25 | : | 23 | Císler Jan |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Bulls Puclice - Čečovice | 8 | : | 10 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
16:00 | Bůžek Pavel | 22 | : | 22 | Dlouhá Dobromila |
|
| 12. | So | 6.1.2024 | Snipers Klatovy C | 12 | : | 6 | Bar Kenway Holýšov | Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy | |
16:00 | Silovský Jan | 27 | : | 19 | Tišl Jiří |
Zadal: | Lederer Pavel | 6.1.2024 16:35 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Las Vegas team Otov | 14 | : | 4 | Konec světa Hyršov D | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 31 | : | 10 | Rynešová Jiřina |
Zadal: | Šperl Jiří | 7.1.2024 15:35 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Konec světa Hyršov C | 8 | : | 10 | Těsně vedle Krchleby | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Němečková Hana | 19 | : | 25 | Kouba Martin |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | 7 | : | 11 | Skleník Domažlice B | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
15:00 | Hojda Jakub | 21 | : | 24 | Vavřička Václav |
Zadal: | Hojda Jakub | 7.1.2024 19:35 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | URNA Domažlice B | 2 | : | 16 | ŠK Chodov | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 8 | : | 33 | Brandejs Tomáš |
Zadal: | Král Milan | 7.1.2024 20:11 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 13.1.2024 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 12 | : | 6 | Konec světa Hyršov C | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
14:00 | Schröder Tomáš | 27 | : | 16 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 13. | So | 13.1.2024 | ŠK Chodov | 14 | : | 4 | Krásná těla Klenčí p. Č. | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 32 | : | 14 | Náser Ondřej |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Knights 105 Starý Klíčov | 10 | : | 8 | Las Vegas team Otov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Císler Jan | 22 | : | 23 | Šperl Jiří |
Zadal: | Císler Jan | 14.1.2024 18:51 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Těsně vedle Krchleby | 10 | : | 9 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
13:00 | Kouba Martin | 23 | : | 20 | Hojda Jakub |
Zadal: | Kouba Martin | 14.1.2024 17:07 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Konec světa Hyršov D | 7 | : | 11 | Bulls Puclice - Čečovice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 15 | : | 28 | Bůžek Pavel |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Bar Kenway Holýšov | 11 | : | 7 | URNA Domažlice B | Holýšov, Bar KenWay, Holýšov | |
16:00 | Demek Radek | 25 | : | 19 | Král Milan |
Zadal: | Demek Radek | 15.1.2024 15:24 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Skleník Domažlice B | 7 | : | 11 | Snipers Klatovy C | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Vavřička Václav | 20 | : | 25 | Balák Karel |
|
| 14. | So | 20.1.2024 | ŠK Chodov | 14 | : | 4 | Las Vegas team Otov | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 31 | : | 11 | Šperl Jiří |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Knights 105 Starý Klíčov | 10 | : | 9 | Bulls Puclice - Čečovice | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Císler Jan | 25 | : | 21 | Bůžek Pavel |
Zadal: | Císler Jan | 21.1.2024 21:48 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Těsně vedle Krchleby | 7 | : | 11 | Snipers Klatovy C | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
13:00 | Kouba Martin | 17 | : | 24 | Silovský Jan |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Konec světa Hyršov D | 5 | : | 13 | Konec světa Hyršov C | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 15 | : | 28 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 14 | : | 4 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
15:00 | Dlouhá Dobromila | 29 | : | 12 | Hojda Jakub |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | URNA Domažlice B | 14 | : | 4 | Krásná těla Klenčí p. Č. | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 31 | : | 15 | Náser Ondřej |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Skleník Domažlice B | 9 | : | 10 | Bar Kenway Holýšov | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Vavřička Václav | 22 | : | 24 | Tišl Jiří |
|
| 15. | So | 3.2.2024 | Snipers Klatovy C | 11 | : | 7 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy | |
16:00 | Silovský Jan | 26 | : | 18 | Dlouhá Dobromila |
|
| 15. | So | 3.2.2024 | Bulls Puclice - Čečovice | 4 | : | 14 | ŠK Chodov | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
16:00 | Bůžek Pavel | 13 | : | 31 | Brandejs Tomáš |
Zadal: | Bůžek Pavel | 3.2.2024 19:04 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 4.2.2024 | Las Vegas team Otov | 13 | : | 5 | Krásná těla Klenčí p. Č. | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 30 | : | 18 | Šleis Jiří |
Zadal: | Šperl Jiří | 4.2.2024 15:53 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 4.2.2024 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | 16 | : | 2 | Konec světa Hyršov D | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
15:00 | Hojda Jakub | 34 | : | 8 | Rynešová Jiřina |
Zadal: | Hojda Jakub | 4.2.2024 18:32 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 4.2.2024 | Konec světa Hyršov C | 10 | : | 9 | Knights 105 Starý Klíčov | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Čáslavová Javornická Jaroslava | 23 | : | 23 | Císler Jan |
|
| 15. | Ne | 4.2.2024 | Bar Kenway Holýšov | 10 | : | 8 | Těsně vedle Krchleby | Holýšov, Bar KenWay, Holýšov | |
16:00 | Demek Radek | 25 | : | 22 | Kouba Martin |
|
| 15. | Ne | 4.2.2024 | Skleník Domažlice B | 11 | : | 7 | URNA Domažlice B | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Vavřička Václav | 27 | : | 19 | Hodanová Simona |
|
| 16. | So | 10.2.2024 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 5 | : | 13 | Bulls Puclice - Čečovice | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Náser Ondřej | 17 | : | 29 | Bůžek Pavel |
Zadal: | Náser Ondřej | 11.2.2024 08:25 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 10.2.2024 | ŠK Chodov | 12 | : | 6 | Konec světa Hyršov C | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 25 | : | 16 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 16. | Ne | 11.2.2024 | Knights 105 Starý Klíčov | 10 | : | 8 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Váchal Pavel | 23 | : | 22 | Hojda Jakub |
|
| 16. | Ne | 11.2.2024 | Těsně vedle Krchleby | 7 | : | 11 | Skleník Domažlice B | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
13:00 | Kouba Martin | 19 | : | 25 | Vavřička Václav |
Zadal: | Kouba Martin | 11.2.2024 17:08 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 11.2.2024 | Konec světa Hyršov D | 10 | : | 9 | Snipers Klatovy C | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 23 | : | 21 | Balák Karel |
|
| 16. | Ne | 11.2.2024 | URNA Domažlice B | 9 | : | 10 | Las Vegas team Otov | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 22 | : | 24 | Šperl Jiří |
Zadal: | Král Milan | 12.2.2024 22:44 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 17.2.2024 | Bulls Puclice - Čečovice | 9 | : | 10 | Las Vegas team Otov | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
16:00 | Bůžek Pavel | 22 | : | 23 | Šperl Jiří |
Zadal: | Bůžek Pavel | 17.2.2024 19:54 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 17.2.2024 | Snipers Klatovy C | 7 | : | 11 | Knights 105 Starý Klíčov | Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy | |
16:00 | Silovský Jan | 19 | : | 27 | Váchal Pavel |
|
| 17. | Ne | 18.2.2024 | Těsně vedle Krchleby | 12 | : | 6 | URNA Domažlice B | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
13:00 | Kouba Martin | 25 | : | 14 | Král Milan |
Zadal: | Kouba Martin | 18.2.2024 15:58 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 18.2.2024 | Konec světa Hyršov C | 9 | : | 10 | Krásná těla Klenčí p. Č. | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Čáslavová Javornická Jaroslava | 19 | : | 21 | Šleis Jiří |
|
| 17. | Ne | 18.2.2024 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | 2 | : | 16 | ŠK Chodov | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
15:00 | Hojda Jakub | 8 | : | 34 | Brandejs Tomáš |
Zadal: | Hojda Jakub | 18.2.2024 17:40 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 18.2.2024 | Bar Kenway Holýšov | 18 | : | 0 | Konec světa Hyršov D | Holýšov, Bar KenWay, Holýšov | |
16:00 | Demek Radek | 36 | : | 7 | Rynešová Aneta |
Zadal: | Demek Radek | 19.2.2024 16:07 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 2.3.2024 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 11 | : | 7 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Šleis Jiří | 26 | : | 18 | Hojda Jakub |
|
| 18. | So | 2.3.2024 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 12 | : | 6 | Těsně vedle Krchleby | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
14:00 | Dlouhá Dobromila | 25 | : | 16 | Kouba Martin |
|
| 18. | So | 2.3.2024 | ŠK Chodov | 13 | : | 5 | Snipers Klatovy C | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 30 | : | 15 | Silovský Jan |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Knights 105 Starý Klíčov | 8 | : | 10 | Bar Kenway Holýšov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Císler Jan | 22 | : | 26 | Demek Radek |
Zadal: | Císler Jan | 5.3.2024 20:01 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Las Vegas team Otov | 14 | : | 4 | Konec světa Hyršov C | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 31 | : | 14 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | Konec světa Hyršov D | 3 | : | 15 | Skleník Domažlice B | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 11 | : | 33 | Vavřička Václav |
|
| 18. | Ne | 3.3.2024 | URNA Domažlice B | 8 | : | 10 | Bulls Puclice - Čečovice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 20 | : | 22 | Bůžek Pavel |
Zadal: | Král Milan | 3.3.2024 20:10 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 19. | So | 9.3.2024 | Snipers Klatovy C | 5 | : | 13 | Krásná těla Klenčí p. Č. | Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy | |
16:00 | Balák Karel | 19 | : | 28 | Poledne Rudolf |
Zadal: | Balák Karel | 11.3.2024 08:23 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Těsně vedle Krchleby | 15 | : | 3 | Konec světa Hyršov D | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
13:00 | Kouba Martin | 31 | : | 13 | Rynešová Aneta |
Zadal: | Kouba Martin | 10.3.2024 15:46 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | 9 | : | 10 | Las Vegas team Otov | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
15:00 | Hojda Jakub | 23 | : | 22 | Šperl Jiří |
Zadal: | Hojda Jakub | 11.3.2024 16:12 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Konec světa Hyršov C | 7 | : | 11 | Bulls Puclice - Čečovice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Čáslavová Javornická Jaroslava | 15 | : | 24 | Bůžek Pavel |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | URNA Domažlice B | 6 | : | 12 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
15:00 | Král Milan | 16 | : | 27 | Dlouhá Dobromila |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Skleník Domažlice B | 8 | : | 10 | Knights 105 Starý Klíčov | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Vavřička Václav | 17 | : | 25 | Císler Jan |
|
| 19. | Ne | 10.3.2024 | Bar Kenway Holýšov | 1 | : | 17 | ŠK Chodov | Holýšov, Bar KenWay, Holýšov | |
16:00 | Demek Radek | 7 | : | 35 | Brandejs Tomáš |
|
| 20. | So | 16.3.2024 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 12 | : | 6 | Bar Kenway Holýšov | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Šleis Jiří | 29 | : | 15 | Demek Radek |
|
| 20. | So | 16.3.2024 | Bulls Puclice - Čečovice | 11 | : | 7 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
16:00 | Bůžek Pavel | 24 | : | 20 | Hojda Jakub |
Zadal: | Bůžek Pavel | 16.3.2024 19:49 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 20. | So | 16.3.2024 | ŠK Chodov | 17 | : | 1 | Skleník Domažlice B | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Fischer Radek | 35 | : | 5 | Vavřička Václav |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Knights 105 Starý Klíčov | 9 | : | 10 | Těsně vedle Krchleby | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Císler Jan | 22 | : | 22 | Kouba Martin |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Las Vegas team Otov | 15 | : | 3 | Snipers Klatovy C | Otov, Hostinec U Lípy, Otov | |
13:00 | Šperl Jiří | 32 | : | 8 | Silovský Jan |
Zadal: | Šperl Jiří | 17.3.2024 15:57 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | Konec světa Hyršov D | 6 | : | 12 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 18 | : | 26 | Dlouhá Dobromila |
|
| 20. | Ne | 17.3.2024 | URNA Domažlice B | 8 | : | 10 | Konec světa Hyršov C | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 21 | : | 23 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 17. | Ne | 24.3.2024 | Skleník Domažlice B | 0 | : | 18 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
14:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 21.2.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | McPuppin's Beta | 5 | : | 13 | Králové Šumavy Sušice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Šimek Dušan | 14 | : | 28 | Kudlic Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Chřestýšovci Plzeň | 5 | : | 13 | Smršť Kolinec | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | Chromiak Vladimír | 14 | : | 27 | Moravcová Jana |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | BSOD 334 01 X Přeštice | 18 | : | 0 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Fuchs Rudolf | 36 | : | 0 | Kučera Pavel |
Zadal: | Fuchs Rudolf | 17.9.2023 19:35 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dart's Pub Plzeň | 9 | : | 10 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | | 20 | : | 23 | |
Zadal: | Automat | 20.9.2023 02:00 | Změnil: | Šmrha Jan | 10.2.2024 16:42 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:06 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | McPuppin's Beta | 18 | : | 0 | Dart's Pub Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Dlouhý Robert | 36 | : | 0 | Jedenástik Miroslav |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Smršť Kolinec | 5 | : | 13 | BSOD 334 01 X Přeštice | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | Moravcová Jana | 15 | : | 27 | Fuchs Rudolf |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 10 | : | 9 | Chřestýšovci Plzeň | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Filip | 21 | : | 24 | Chromiak Vladimír |
Zadal: | Hrach Filip | 1.10.2023 20:37 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Králové Šumavy Sušice | 16 | : | 2 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kudlic Petr | 32 | : | 12 | Kučerová Milada |
Zadal: | Kudlic Petr | 1.10.2023 18:58 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 10 | : | 8 | Smršť Kolinec | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
14:00 | Kučerová Milada | 25 | : | 20 | Moravcová Jana |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Chřestýšovci Plzeň | 14 | : | 4 | McPuppin's Beta | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | Chromiak Vladimír | 32 | : | 14 | Šimek Dušan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | BSOD 334 01 X Přeštice | 7 | : | 11 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Fuchs Rudolf | 20 | : | 26 | Hrach Filip |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Dart's Pub Plzeň | 2 | : | 16 | Králové Šumavy Sušice | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 10 | : | 33 | Kudlic Petr |
|
| 4. | So | 14.10.2023 | McPuppin's Beta | 6 | : | 12 | BSOD 334 01 X Přeštice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Šimek Dušan | 17 | : | 26 | Fuchs Rudolf |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Dart's Pub Plzeň | 11 | : | 7 | Chřestýšovci Plzeň | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 27 | : | 17 | Chromiak Vladimír |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 13 | : | 5 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Filip | 28 | : | 12 | Kučerová Milada |
Zadal: | Hrach Filip | 15.10.2023 19:49 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Králové Šumavy Sušice | 15 | : | 3 | Smršť Kolinec | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kudlic Petr | 31 | : | 11 | Moravcová Jana |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 11 | : | 7 | McPuppin's Beta | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
14:00 | Kučerová Milada | 24 | : | 19 | Šimek Dušan |
Zadal: | Kučera Pavel | 30.10.2023 17:48 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Smršť Kolinec | 8 | : | 10 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | Moravcová Jana | 19 | : | 25 | Hrach Filip |
Zadal: | Moravcová Jana | 28.10.2023 22:15 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | BSOD 334 01 X Přeštice | 8 | : | 10 | Dart's Pub Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Viktora Jan | 18 | : | 23 | Jedenástik Miroslav |
|
| 5. | Ne | 5.11.2023 | Chřestýšovci Plzeň | 5 | : | 13 | Králové Šumavy Sušice | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
17:00 | Chromiak Vladimír | 15 | : | 29 | Kudlic Petr |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Chřestýšovci Plzeň | 9 | : | 10 | BSOD 334 01 X Přeštice | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | Chromiak Vladimír | 24 | : | 23 | Fuchs Rudolf |
Zadal: | Fuchs Rudolf | 12.11.2023 18:03 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Dart's Pub Plzeň | 12 | : | 6 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 28 | : | 15 | Kučera Pavel |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Králové Šumavy Sušice | 13 | : | 5 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kudlic Petr | 27 | : | 17 | Hrach Filip |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 5 | : | 13 | Chřestýšovci Plzeň | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
14:00 | Kučerová Milada | 14 | : | 29 | Chromiak Vladimír |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | BSOD 334 01 X Přeštice | 4 | : | 14 | Králové Šumavy Sušice | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Fuchs Rudolf | 12 | : | 30 | Kudlic Petr |
Zadal: | Kůrka Jan | 19.11.2023 17:44 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 13 | : | 5 | McPuppin's Beta | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Filip | 29 | : | 15 | Šimek Dušan |
Zadal: | Hrach Filip | 19.11.2023 19:06 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 25.11.2023 | McPuppin's Beta | 7 | : | 11 | Smršť Kolinec | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Šimek Dušan | 19 | : | 27 | Moravcová Jana |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 6 | : | 12 | BSOD 334 01 X Přeštice | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
14:00 | Kučerová Milada | 17 | : | 24 | Fuchs Rudolf |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Smršť Kolinec | 11 | : | 7 | Chřestýšovci Plzeň | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | Moravcová Jana | 25 | : | 17 | Chromiak Vladimír |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Králové Šumavy Sušice | 13 | : | 5 | McPuppin's Beta | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kudlic Petr | 29 | : | 14 | Šimek Dušan |
Zadal: | Kudlic Petr | 3.12.2023 20:59 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 12 | : | 6 | Dart's Pub Plzeň | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Zdeněk | 26 | : | 13 | Kučera Petr |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 6 | : | 12 | Králové Šumavy Sušice | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
15:00 | Kučerová Milada | 17 | : | 28 | Kůrka Jan |
Zadal: | Kůrka Jan | 10.12.2023 18:41 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | BSOD 334 01 X Přeštice | 11 | : | 7 | Smršť Kolinec | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Fuchs Rudolf | 24 | : | 19 | Moravcová Jana |
Zadal: | Fuchs Rudolf | 10.12.2023 16:31 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Dart's Pub Plzeň | 14 | : | 4 | McPuppin's Beta | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 29 | : | 11 | Lanzdorfová Tereza |
|
| 7. | Pá | 29.12.2023 | Smršť Kolinec | 9 | : | 10 | Dart's Pub Plzeň | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | Moravcová Jana | 22 | : | 27 | Jedenástik Miroslav |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | McPuppin's Beta | 2 | : | 16 | Chřestýšovci Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Kastner Morris Michaela | 9 | : | 34 | Chromiak Vladimír |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Smršť Kolinec | 18 | : | 0 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | Moravcová Jana | 36 | : | 6 | Kučerová Milada |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Králové Šumavy Sušice | 8 | : | 10 | Dart's Pub Plzeň | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kudlic Petr | 26 | : | 26 | Jedenástik Miroslav |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 10 | : | 8 | BSOD 334 01 X Přeštice | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Filip | 21 | : | 19 | Fuchs Rudolf |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 10 | : | 8 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
14:00 | Kučerová Milada | 23 | : | 21 | Hrach Zdeněk |
Zadal: | Kučera Pavel | 16.1.2024 16:54 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Chřestýšovci Plzeň | 6 | : | 12 | Dart's Pub Plzeň | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | Chromiak Vladimír | 17 | : | 25 | Jedenástik Miroslav |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | BSOD 334 01 X Přeštice | 11 | : | 7 | McPuppin's Beta | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Fuchs Rudolf | 25 | : | 17 | Kastner Morris Michaela |
|
| 9. | Ne | 21.1.2024 | Chřestýšovci Plzeň | 11 | : | 7 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | Chromiak Vladimír | 24 | : | 19 | Hrach Filip |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | McPuppin's Beta | 12 | : | 6 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Lanzdorfová Tereza | 27 | : | 15 | Kučerová Milada |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Králové Šumavy Sušice | 12 | : | 6 | Chřestýšovci Plzeň | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kudlic Petr | 27 | : | 16 | Chromiak Vladimír |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Dart's Pub Plzeň | 10 | : | 9 | BSOD 334 01 X Přeštice | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 23 | : | 24 | Šáfr Michal |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 11 | : | 7 | Smršť Kolinec | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Zdeněk | 25 | : | 20 | Moravcová Jana |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Lítající Mrtvoly Plzeň | 10 | : | 9 | Dart's Pub Plzeň | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
14:00 | Kučerová Milada | 21 | : | 22 | Jedenástik Miroslav |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | BSOD 334 01 X Přeštice | 10 | : | 8 | Chřestýšovci Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Fuchs Rudolf | 22 | : | 19 | Chromiak Vladimír |
Zadal: | Fuchs Rudolf | 4.2.2024 20:42 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 8 | : | 10 | Králové Šumavy Sušice | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Zdeněk | 21 | : | 24 | Kudlic Petr |
Zadal: | Kudlic Petr | 4.2.2024 19:54 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | Smršť Kolinec | 11 | : | 7 | McPuppin's Beta | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | Moravcová Jana | 27 | : | 14 | Novák Roman |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | McPuppin's Beta | 5 | : | 13 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Lanzdorfová Tereza | 16 | : | 31 | Hrach Filip |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Smršť Kolinec | 10 | : | 8 | Králové Šumavy Sušice | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | Mikuš Milan | 26 | : | 19 | Kůrka Jan |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Chřestýšovci Plzeň | 14 | : | 4 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
13:00 | Chromiak Vladimír | 28 | : | 12 | Kučera Pavel |
Zadal: | Kučera Pavel | 13.2.2024 08:45 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Králové Šumavy Sušice | 10 | : | 9 | BSOD 334 01 X Přeštice | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kůrka Jan | 25 | : | 21 | Fuchs Rudolf |
Zadal: | Kůrka Jan | 11.2.2024 18:56 | Změnil: | Kůrka Jan | 11.2.2024 19:02 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Dart's Pub Plzeň | 11 | : | 7 | Smršť Kolinec | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 27 | : | 20 | Mikuš Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 9.9.2023 | VSB Bolevec | 10 | : | 8 | FJ Sokol Vejprnice B | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 25 | : | 19 | Majer Dušan |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | Odpadlíci Stříbro | 8 | : | 10 | Krkavci Vochov | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | Karchňák Drahomír st. | 18 | : | 26 | Jedlička Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bumerang team Plzeň | 12 | : | 6 | Poster Guys OKO Plzeň B | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | Kopal Miroslav | 26 | : | 15 | Szüllö David |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | HEGEŠ 01 Plzeň | 11 | : | 7 | Lovci Horní Bříza | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Šebesta Karel | 25 | : | 18 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Lovci Horní Bříza | 11 | : | 7 | Odpadlíci Stříbro | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Pochobradský Luboš ml. | 25 | : | 19 | Karchňák Drahomír st. |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | VSB Bolevec | 3 | : | 15 | Bumerang team Plzeň | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 10 | : | 31 | Kopal Miroslav |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice B | 10 | : | 8 | Krkavci Vochov | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Majer Dušan | 26 | : | 22 | Jedlička Jan |
Zadal: | Majer Dušan | 2.10.2023 08:29 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň B | 4 | : | 14 | HEGEŠ 01 Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Václavík Ondřej | 14 | : | 30 | Šebesta Karel |
Zadal: | Fikrle Josef | 1.10.2023 19:52 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Odpadlíci Stříbro | 6 | : | 12 | Poster Guys OKO Plzeň B | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | Sladký Jiří | 19 | : | 28 | Směšný Jan |
Zadal: | Sladký Jiří | 8.10.2023 05:31 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Krkavci Vochov | 6 | : | 12 | Lovci Horní Bříza | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | Jedlička Jan | 21 | : | 27 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Bumerang team Plzeň | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice B | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | Kopal Miroslav | 27 | : | 14 | Majer Dušan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | HEGEŠ 01 Plzeň | 11 | : | 7 | VSB Bolevec | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Šebesta Karel | 25 | : | 19 | Kolář Petr |
Zadal: | Woller Tomáš | 8.10.2023 20:15 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 14.10.2023 | VSB Bolevec | 9 | : | 10 | Odpadlíci Stříbro | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 21 | : | 25 | Karchňáková Lenka |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Bumerang team Plzeň | 8 | : | 10 | HEGEŠ 01 Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | Kopal Miroslav | 20 | : | 25 | Šebesta Karel |
Zadal: | Kopal Miroslav | 15.10.2023 19:34 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice B | 5 | : | 13 | Lovci Horní Bříza | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Majer Dušan | 17 | : | 29 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň B | 10 | : | 8 | Krkavci Vochov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Mareček Miloslav | 27 | : | 18 | Jedlička Jan |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Lovci Horní Bříza | 10 | : | 8 | Poster Guys OKO Plzeň B | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Pochobradský Luboš ml. | 25 | : | 22 | Mareček Miloslav |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Krkavci Vochov | 12 | : | 6 | VSB Bolevec | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | Jedlička Jan | 26 | : | 19 | Kolář Petr |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Bumerang team Plzeň | 10 | : | 8 | Odpadlíci Stříbro | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | Kopal Miroslav | 22 | : | 19 | Karchňáková Lenka |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | HEGEŠ 01 Plzeň | 11 | : | 7 | FJ Sokol Vejprnice B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Šebesta Karel | 23 | : | 18 | Majer Dušan |
Zadal: | Woller Tomáš | 29.10.2023 19:14 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | VSB Bolevec | 8 | : | 10 | Lovci Horní Bříza | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 22 | : | 23 | Pochobradský Luboš st. |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Bumerang team Plzeň | 15 | : | 3 | Krkavci Vochov | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | Kopal Miroslav | 30 | : | 12 | Jedlička Jan |
Zadal: | Kopal Miroslav | 12.11.2023 19:27 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | FJ Sokol Vejprnice B | 9 | : | 10 | Poster Guys OKO Plzeň B | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Majer Dušan | 23 | : | 25 | Mareček Miloslav |
Zadal: | Majer Dušan | 13.11.2023 20:12 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | HEGEŠ 01 Plzeň | 13 | : | 5 | Odpadlíci Stříbro | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Šebesta Karel | 27 | : | 14 | Karchňáková Lenka |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Lovci Horní Bříza | 7 | : | 11 | Bumerang team Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Pochobradský Luboš ml. | 19 | : | 27 | Merjavčík Petr |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Krkavci Vochov | 4 | : | 14 | HEGEŠ 01 Plzeň | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | Jedlička Jan | 14 | : | 29 | Šebesta Karel |
Zadal: | Jedlička Jan | 21.11.2023 16:17 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Poster Guys OKO Plzeň B | 10 | : | 8 | VSB Bolevec | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Mareček Miloslav | 23 | : | 22 | Kolář Petr |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Odpadlíci Stříbro | 11 | : | 7 | FJ Sokol Vejprnice B | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | Sladký Jiří | 23 | : | 20 | Majer Dušan |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Lovci Horní Bříza | 5 | : | 13 | HEGEŠ 01 Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Pochobradský Luboš ml. | 17 | : | 29 | Šebesta Karel |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Krkavci Vochov | 10 | : | 9 | Odpadlíci Stříbro | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | Jedlička Jan | 23 | : | 22 | Karchňák Drahomír st. |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Poster Guys OKO Plzeň B | 8 | : | 10 | Bumerang team Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Mareček Miloslav | 21 | : | 25 | Kopal Miroslav |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | FJ Sokol Vejprnice B | 11 | : | 7 | VSB Bolevec | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Majer Dušan | 25 | : | 19 | Kolář Petr |
Zadal: | Majer Dušan | 3.12.2023 20:12 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Odpadlíci Stříbro | 12 | : | 6 | Lovci Horní Bříza | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | Sladký Jiří | 27 | : | 17 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Krkavci Vochov | 7 | : | 11 | FJ Sokol Vejprnice B | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | Jedlička Jan | 20 | : | 25 | Mařák Pavel |
Zadal: | Jedlička Jan | 12.12.2023 10:26 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Bumerang team Plzeň | 12 | : | 6 | VSB Bolevec | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | Kopal Miroslav | 27 | : | 16 | Kolář Petr |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | HEGEŠ 01 Plzeň | 12 | : | 6 | Poster Guys OKO Plzeň B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Šebesta Karel | 27 | : | 18 | Směšný Jan |
Zadal: | Šebesta Karel | 10.12.2023 21:45 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | Lovci Horní Bříza | 9 | : | 10 | Krkavci Vochov | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Pochobradský Luboš ml. | 22 | : | 21 | Jedlička Jan |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | VSB Bolevec | 6 | : | 12 | HEGEŠ 01 Plzeň | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 17 | : | 27 | Šebesta Karel |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Poster Guys OKO Plzeň B | 11 | : | 7 | Odpadlíci Stříbro | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Mareček Miloslav | 29 | : | 22 | Karchňák Drahomír |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | FJ Sokol Vejprnice B | 4 | : | 14 | Bumerang team Plzeň | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Mařák Pavel | 16 | : | 31 | Merjavčík Petr |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | Lovci Horní Bříza | 10 | : | 8 | FJ Sokol Vejprnice B | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Pochobradský Luboš ml. | 24 | : | 19 | Mařák Pavel |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | Odpadlíci Stříbro | 11 | : | 7 | VSB Bolevec | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | Sladký Jiří | 25 | : | 17 | Kolář Petr |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Krkavci Vochov | 9 | : | 10 | Poster Guys OKO Plzeň B | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | Jedlička Jan | 21 | : | 22 | Szüllö David |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | HEGEŠ 01 Plzeň | 6 | : | 12 | Bumerang team Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Šebesta Karel | 17 | : | 28 | Kopal Miroslav |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | VSB Bolevec | 5 | : | 13 | Krkavci Vochov | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 18 | : | 29 | Jedlička Jan |
Zadal: | Eckert Radek | 28.1.2024 09:42 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 27.1.2024 | Odpadlíci Stříbro | 6 | : | 12 | Bumerang team Plzeň | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | Karchňák Drahomír st. | 17 | : | 28 | Merjavčík Petr |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Poster Guys OKO Plzeň B | 5 | : | 13 | Lovci Horní Bříza | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Vorlíček Petr | 12 | : | 28 | Pochobradský Luboš st. |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | FJ Sokol Vejprnice B | 7 | : | 11 | HEGEŠ 01 Plzeň | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Mařák Pavel | 17 | : | 25 | Šebesta Karel |
Zadal: | Majer Dušan | 29.1.2024 08:41 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 3.2.2024 | Odpadlíci Stříbro | 10 | : | 9 | HEGEŠ 01 Plzeň | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | Karchňáková Lenka | 23 | : | 24 | Plichtíková Blanka |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Lovci Horní Bříza | 10 | : | 8 | VSB Bolevec | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
14:00 | Pochobradský Luboš ml. | 22 | : | 22 | Kolář Petr |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Krkavci Vochov | 8 | : | 10 | Bumerang team Plzeň | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | Jedlička Jan | 16 | : | 25 | Merjavčík Petr |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Poster Guys OKO Plzeň B | 7 | : | 11 | FJ Sokol Vejprnice B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Mareček Miloslav | 18 | : | 25 | Majer Dušan |
|
| 14. | So | 10.2.2024 | VSB Bolevec | 13 | : | 5 | Poster Guys OKO Plzeň B | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 29 | : | 13 | Směšný Jan |
Zadal: | Eckert Radek | 11.2.2024 10:02 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Bumerang team Plzeň | 13 | : | 5 | Lovci Horní Bříza | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | Merjavčík Petr | 29 | : | 14 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | FJ Sokol Vejprnice B | 13 | : | 5 | Odpadlíci Stříbro | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Majer Dušan | 27 | : | 15 | Karchňák Drahomír st. |
Zadal: | Majer Dušan | 12.2.2024 06:00 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | HEGEŠ 01 Plzeň | 10 | : | 9 | Krkavci Vochov | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Šebesta Karel | 25 | : | 21 | Jedlička Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Legendy Saint Tropez Plzeň | 11 | : | 7 | Poster Guys OKO Plzeň C | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
13:00 | Průcha Jiří | 25 | : | 19 | Milý Jakub |
Zadal: | Milý Jakub | 10.9.2023 19:42 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | West Club Litice B | 11 | : | 7 | Káčko Dobřany | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc Václav | 26 | : | 20 | Mareš Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | 6 | : | 12 | Dangerous Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 15 | : | 29 | Beranová Michaela |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň C | 9 | : | 10 | West Club Litice B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Milý Jakub | 23 | : | 23 | Strejc Václav |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | 6 | : | 12 | Legendy Saint Tropez Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 15 | : | 24 | Průcha Jiří |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Dangerous Plzeň | 11 | : | 7 | Káčko Dobřany | Plzeň, U Krbu, Plzeň | |
17:00 | Beranová Michaela | 26 | : | 16 | Zrůstek Vladimír |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Legendy Saint Tropez Plzeň | 4 | : | 14 | Dangerous Plzeň | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
13:00 | Průcha Jiří | 14 | : | 29 | Beranová Michaela |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Káčko Dobřany | 7 | : | 11 | Poster Guys OKO Plzeň C | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Homr Miroslav | 21 | : | 25 | Milý Jakub |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | West Club Litice B | 10 | : | 8 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc Václav | 26 | : | 23 | Reinišová Lucie |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Legendy Saint Tropez Plzeň | 10 | : | 8 | West Club Litice B | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
13:00 | Průcha Jiří | 24 | : | 20 | Strejc Václav |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | 11 | : | 7 | Káčko Dobřany | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 25 | : | 16 | Zrůstek Vladimír |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Dangerous Plzeň | 12 | : | 6 | Poster Guys OKO Plzeň C | Plzeň, U Krbu, Plzeň | |
17:00 | Beranová Michaela | 27 | : | 14 | Milý Jakub |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Káčko Dobřany | 6 | : | 12 | Legendy Saint Tropez Plzeň | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Málek Vlastimil | 13 | : | 27 | Průcha Jiří |
Zadal: | Homr Miroslav | 30.10.2023 08:51 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | West Club Litice B | 6 | : | 12 | Dangerous Plzeň | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc Václav | 16 | : | 27 | Beranová Michaela |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň C | 4 | : | 14 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Milý Jakub | 15 | : | 31 | Reinišová Lucie |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Káčko Dobřany | 6 | : | 12 | West Club Litice B | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Homr Miroslav | 16 | : | 27 | Strejc Václav |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Legendy Saint Tropez Plzeň | 10 | : | 9 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
13:00 | Průcha Jiří | 24 | : | 22 | Reinišová Lucie |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Káčko Dobřany | 6 | : | 12 | Dangerous Plzeň | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Homr Miroslav | 15 | : | 27 | Beranová Michaela |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | West Club Litice B | 10 | : | 8 | Poster Guys OKO Plzeň C | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc Václav | 23 | : | 18 | Milý Jakub |
|
| 6. | Ne | 26.11.2023 | Poster Guys OKO Plzeň C | 5 | : | 13 | Legendy Saint Tropez Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Milý Jakub | 17 | : | 28 | Průcha Jiří |
Zadal: | Milý Jakub | 26.11.2023 19:51 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 26.11.2023 | Dangerous Plzeň | 12 | : | 6 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | Plzeň, U Krbu, Plzeň | |
17:00 | Beranová Michaela | 29 | : | 18 | Reinišová Lucie |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Poster Guys OKO Plzeň C | 9 | : | 10 | Káčko Dobřany | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Milý Jakub | 24 | : | 22 | Homr Miroslav |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Dangerous Plzeň | 12 | : | 6 | Legendy Saint Tropez Plzeň | Plzeň, U Krbu, Plzeň | |
17:00 | Beranová Michaela | 27 | : | 18 | Průcha Jiří |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | 6 | : | 12 | West Club Litice B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 22 | : | 27 | Strejc Václav |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Káčko Dobřany | 8 | : | 10 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Homr Miroslav | 23 | : | 26 | Reinišová Lucie |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | West Club Litice B | 12 | : | 6 | Legendy Saint Tropez Plzeň | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc Václav | 28 | : | 20 | Pěnek Jan |
Zadal: | Strejc Václav | 10.12.2023 21:18 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Poster Guys OKO Plzeň C | 12 | : | 6 | Dangerous Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Milý Jakub | 25 | : | 16 | Beranová Michaela |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Legendy Saint Tropez Plzeň | 13 | : | 5 | Káčko Dobřany | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
13:00 | Průcha Jiří | 30 | : | 15 | Homr Miroslav |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Dangerous Plzeň | 10 | : | 8 | West Club Litice B | Plzeň, U Krbu, Plzeň | |
17:00 | Beranová Michaela | 22 | : | 18 | Strejc Václav |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | 14 | : | 4 | Poster Guys OKO Plzeň C | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Reinišová Lucie | 29 | : | 15 | Milý Jakub |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Legendy Saint Tropez Plzeň | 13 | : | 5 | Poster Guys OKO Plzeň C | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
13:00 | Průcha Jiří | 28 | : | 19 | Milý Jakub |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | West Club Litice B | 16 | : | 2 | Káčko Dobřany | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc Václav | 34 | : | 9 | Homr Miroslav |
Zadal: | Strejc Václav | 15.1.2024 05:57 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | 8 | : | 10 | Dangerous Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 23 | : | 25 | Beranová Michaela |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Poster Guys OKO Plzeň C | 8 | : | 10 | West Club Litice B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Milý Jakub | 21 | : | 23 | Strejc Václav |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | 6 | : | 12 | Legendy Saint Tropez Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 15 | : | 27 | Průcha Jiří |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Dangerous Plzeň | 12 | : | 6 | Káčko Dobřany | Plzeň, U Krbu, Plzeň | |
17:00 | Beranová Michaela | 28 | : | 15 | Mašek Petr |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Legendy Saint Tropez Plzeň | 10 | : | 8 | Dangerous Plzeň | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
13:00 | Průcha Jiří | 24 | : | 21 | Beranová Michaela |
Zadal: | Boček Michal | 4.2.2024 15:59 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Káčko Dobřany | 14 | : | 4 | Poster Guys OKO Plzeň C | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Homr Miroslav | 30 | : | 12 | Milý Jakub |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | West Club Litice B | 8 | : | 10 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc Václav | 21 | : | 24 | Reinišová Lucie |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Legendy Saint Tropez Plzeň | 10 | : | 9 | West Club Litice B | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
13:00 | Průcha Jiří | 24 | : | 20 | Strejc Václav |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | 11 | : | 7 | Káčko Dobřany | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 24 | : | 18 | Homr Miroslav |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Dangerous Plzeň | 11 | : | 7 | Poster Guys OKO Plzeň C | Plzeň, U Krbu, Plzeň | |
17:00 | Beranová Michaela | 27 | : | 19 | Milý Jakub |
|
| 15. | Ne | 18.2.2024 | Káčko Dobřany | 4 | : | 14 | Legendy Saint Tropez Plzeň | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Zrůstek Vladimír | 9 | : | 30 | Průcha Jiří |
Zadal: | Homr Miroslav | 20.2.2024 08:30 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 18.2.2024 | West Club Litice B | 11 | : | 7 | Dangerous Plzeň | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc Václav | 25 | : | 19 | Beranová Michaela |
|
| 15. | Ne | 18.2.2024 | Poster Guys OKO Plzeň C | 4 | : | 14 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Milý Jakub | 12 | : | 29 | Reinišová Lucie |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dart's Pub Plzeň B | 11 | : | 7 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Lišková Kateřina | 24 | : | 19 | Hostaš Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Plaská zvěř | 11 | : | 7 | Chřestýšovci Plzeň B | Plasy, Plaské Kulturní Středisko, Plasy | |
15:00 | Klaubová Ludmila | 25 | : | 18 | Pluhař Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Lovci Horní Bříza B | 14 | : | 4 | Úletky Křimice | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Franc Zdeněk | 31 | : | 15 | Eisenhamerová Lucie |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Dart's Pub Plzeň B | 7 | : | 11 | Lovci Horní Bříza B | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Pardubová Zuzana | 18 | : | 27 | Šmídl Jiří |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Kominíci Plzeň | 2 | : | 16 | Plaská zvěř | Plzeň, U Komína, Plzeň | |
15:00 | Hrabák Michal | 9 | : | 34 | Rejzek Jakub |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | 5 | : | 13 | Chřestýšovci Plzeň B | Plzeň, Sport bar Viktorie, Plzeň | |
17:00 | Hostaš Jan | 15 | : | 31 | Pluhař Jan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Plaská zvěř | 12 | : | 6 | Úletky Křimice | Plasy, Plaské Kulturní Středisko, Plasy | |
15:00 | Woleschenský Richard | 27 | : | 15 | Eisenhamerová Lucie |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Lovci Horní Bříza B | 12 | : | 6 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Franc Zdeněk | 27 | : | 18 | Hostaš Jan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Chřestýšovci Plzeň B | 16 | : | 2 | Kominíci Plzeň | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
17:00 | Pluhař Jan | 33 | : | 10 | Darda Petr |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Dart's Pub Plzeň B | 5 | : | 13 | Plaská zvěř | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Pardubová Zuzana | 13 | : | 29 | Klaubová Ludmila |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | 11 | : | 7 | Kominíci Plzeň | Plzeň, Sport bar Viktorie, Plzeň | |
17:00 | Hostaš Jan | 26 | : | 16 | Darda Petr |
Zadal: | Hostaš Jan | 16.10.2023 08:23 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Úletky Křimice | 3 | : | 15 | Chřestýšovci Plzeň B | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Eisenhamerová Lucie | 16 | : | 31 | Pluhař Jan |
Zadal: | Pluhař Jan | 15.10.2023 17:12 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Kominíci Plzeň | 3 | : | 15 | Úletky Křimice | Plzeň, U Komína, Plzeň | |
15:00 | Darda Petr | 13 | : | 32 | Eisenhamerová Lucie |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Plaská zvěř | 8 | : | 10 | Lovci Horní Bříza B | Plasy, Plaské Kulturní Středisko, Plasy | |
15:00 | Klaubová Ludmila | 19 | : | 23 | Šmídl Jiří |
|
| 5. | Ne | 29.10.2023 | Chřestýšovci Plzeň B | 10 | : | 8 | Dart's Pub Plzeň B | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
17:00 | Pluhař Jan | 22 | : | 20 | Suttý Roman |
Zadal: | Pluhař Jan | 29.10.2023 18:59 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Dart's Pub Plzeň B | 13 | : | 5 | Kominíci Plzeň | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Pardubová Zuzana | 29 | : | 13 | Pulerová Lenka |
Zadal: | Suttý Roman | 13.11.2023 15:54 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Lovci Horní Bříza B | 10 | : | 8 | Chřestýšovci Plzeň B | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Šmídl Jiří | 23 | : | 18 | Pluhař Jan |
Zadal: | Šmídl Jiří | 12.11.2023 18:14 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | 12 | : | 6 | Úletky Křimice | Plzeň, Sport bar Viktorie, Plzeň | |
16:00 | Hostaš Jan | 28 | : | 17 | Eisenhamerová Lucie |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Kominíci Plzeň | 4 | : | 14 | Lovci Horní Bříza B | Plzeň, U Komína, Plzeň | |
15:00 | Hrabák Michal | 11 | : | 32 | Franc Zdeněk |
Zadal: | Hrabák Michal | 23.11.2023 19:47 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Plaská zvěř | 11 | : | 7 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | Plasy, Plaské Kulturní Středisko, Plasy | |
15:00 | Klaub Michal | 26 | : | 18 | Hostaš Jan |
|
| 7. | Ne | 19.11.2023 | Úletky Křimice | 7 | : | 11 | Dart's Pub Plzeň B | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Eisenhamerová Lucie | 19 | : | 26 | Pardubová Zuzana |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | Úletky Křimice | 6 | : | 12 | Lovci Horní Bříza B | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Eisenhamerová Lucie | 16 | : | 28 | Šmídl Jiří |
|
| 8. | Ne | 3.12.2023 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | 11 | : | 7 | Dart's Pub Plzeň B | Plzeň, Sport bar Viktorie, Plzeň | |
17:00 | Hostaš Jan | 27 | : | 20 | Lišková Kateřina |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Lovci Horní Bříza B | 16 | : | 2 | Dart's Pub Plzeň B | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Franc Zdeněk | 32 | : | 11 | Suttý Roman |
Zadal: | Franc Zdeněk | 9.12.2023 17:54 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Plaská zvěř | 15 | : | 3 | Kominíci Plzeň | Plasy, Plaské Kulturní Středisko, Plasy | |
15:00 | Klaubová Ludmila | 31 | : | 11 | Hrabák Michal |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Chřestýšovci Plzeň B | 14 | : | 4 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
17:00 | Pluhař Jan | 29 | : | 15 | Hostaš Jan |
|
| 10. | So | 6.1.2024 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | 2 | : | 16 | Lovci Horní Bříza B | Plzeň, Sport bar Viktorie, Plzeň | |
17:00 | Hostaš Jan | 7 | : | 33 | Franc Zdeněk |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Kominíci Plzeň | 4 | : | 14 | Chřestýšovci Plzeň B | Plzeň, U Komína, Plzeň | |
15:00 | Hrabák Michal | 13 | : | 29 | Pluhař Jan |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Úletky Křimice | 6 | : | 12 | Plaská zvěř | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Eisenhamerová Lucie | 18 | : | 26 | Klaubová Ludmila |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Kominíci Plzeň | 3 | : | 15 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | Plzeň, U Komína, Plzeň | |
15:00 | Hrabák Michal | 10 | : | 30 | Karel Roman |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Plaská zvěř | 11 | : | 7 | Dart's Pub Plzeň B | Plasy, Plaské Kulturní Středisko, Plasy | |
15:00 | Klaubová Ludmila | 24 | : | 15 | Lišková Kateřina |
|
| 11. | Ne | 14.1.2024 | Chřestýšovci Plzeň B | 15 | : | 3 | Úletky Křimice | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
17:00 | Pluhař Jan | 32 | : | 10 | Fleišmanová Markéta |
|
| 8. | Ne | 21.1.2024 | Chřestýšovci Plzeň B | 8 | : | 10 | Plaská zvěř | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
17:00 | Loukota Martin | 22 | : | 23 | Rejzek Jakub |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Dart's Pub Plzeň B | 7 | : | 11 | Chřestýšovci Plzeň B | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Pardubová Zuzana | 19 | : | 24 | Pluhař Jan |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Lovci Horní Bříza B | 11 | : | 7 | Plaská zvěř | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Franc Zdeněk | 24 | : | 18 | Klaubová Ludmila |
|
| 12. | Ne | 28.1.2024 | Úletky Křimice | 12 | : | 6 | Kominíci Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Eisenhamerová Lucie | 28 | : | 21 | Švarc Václav |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Kominíci Plzeň | 8 | : | 10 | Dart's Pub Plzeň B | Plzeň, U Komína, Plzeň | |
15:00 | Hrabák Michal | 23 | : | 22 | Lišková Kateřina |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Úletky Křimice | 5 | : | 13 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Eisenhamerová Lucie | 17 | : | 28 | Hostaš Jan |
|
| 13. | Ne | 4.2.2024 | Chřestýšovci Plzeň B | 6 | : | 12 | Lovci Horní Bříza B | Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň | |
17:00 | Pluhař Jan | 15 | : | 29 | Šmídl Jiří |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Dart's Pub Plzeň B | 11 | : | 7 | Úletky Křimice | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Pardubová Zuzana | 26 | : | 18 | Eisenhamerová Lucie |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | Lovci Horní Bříza B | 16 | : | 2 | Kominíci Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Franc Zdeněk | 34 | : | 9 | Švarc Václav |
Zadal: | Franc Zdeněk | 11.2.2024 18:33 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 11.2.2024 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | 10 | : | 8 | Plaská zvěř | Plzeň, Sport bar Viktorie, Plzeň | |
16:00 | Hostaš Jan | 25 | : | 22 | Klaub Michal |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 9.9.2023 | ŠK Letiny O | 6 | : | 12 | ŠK Vodokrty | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Böhm Otakar | 15 | : | 27 | Vlčák Radoslav |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | Špejchar Žákavá B | 2 | : | 16 | Slováci Plzeň B | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Ouda Martin | 11 | : | 34 | Štefánek Martin |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | Slováci Plzeň | 14 | : | 4 | Špejchar Žákava | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Homolová Andrea | 30 | : | 10 | Tůma Milan |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | ŠK Skašov | 16 | : | 2 | ŠK Letiny M | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Fišák Martin | 33 | : | 7 | Lukáš Michal |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | ŠK Letiny M | 7 | : | 11 | ŠK Letiny O | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Faitenhanzl Dušan | 17 | : | 26 | Böhm Otakar |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | ŠK Vodokrty | 5 | : | 13 | Slováci Plzeň | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | Vlčák Radoslav | 14 | : | 28 | Homolová Andrea |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Špejchar Žákavá B | 4 | : | 14 | ŠK Skašov | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Orechovský Tomáš | 12 | : | 31 | Fišák Daniel |
Zadal: | Fišák Martin | 23.9.2023 19:58 | Autorizoval: | Automat | 29.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Slováci Plzeň B | 16 | : | 2 | Špejchar Žákava | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štefánek Martin | 33 | : | 10 | Šilhánek Tomáš |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Špejchar Žákava | 5 | : | 13 | ŠK Vodokrty | Žákava, Špejchar, Žákava | |
13:00 | Tůma Milan | 15 | : | 28 | Míšek Robert |
Zadal: | Míšek Robert | 1.10.2023 08:10 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | ŠK Letiny O | 15 | : | 3 | Špejchar Žákavá B | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Böhm Otakar | 32 | : | 9 | Ouda Martin |
Zadal: | Böhm Otakar | 30.9.2023 16:23 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Slováci Plzeň | 15 | : | 3 | ŠK Letiny M | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Horňák Róbert | 32 | : | 12 | Lukáš Michal |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | ŠK Skašov | 9 | : | 10 | Slováci Plzeň B | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Fišák Martin | 21 | : | 23 | Roško Pavol |
|
| 4. | St | 4.10.2023 | ŠK Skašov | 12 | : | 6 | ŠK Letiny O | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Fišák Martin | 28 | : | 16 | Böhm Otakar |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | ŠK Letiny M | 7 | : | 11 | Špejchar Žákava | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Lukáš Michal | 18 | : | 26 | Šilhánek Tomáš |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Špejchar Žákavá B | 3 | : | 15 | Slováci Plzeň | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Orechovský Tomáš | 11 | : | 33 | Homolová Andrea |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Slováci Plzeň B | 13 | : | 5 | ŠK Vodokrty | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štefánek Martin | 27 | : | 14 | Míšek Robert |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | ŠK Vodokrty | 13 | : | 5 | ŠK Letiny M | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | Míšek Robert | 30 | : | 13 | Lukáš Michal |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | ŠK Letiny O | 13 | : | 5 | Slováci Plzeň B | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Böhm Otakar | 28 | : | 12 | Buček Ondrej |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Slováci Plzeň | 11 | : | 7 | ŠK Skašov | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Homolová Andrea | 26 | : | 19 | Fišák Martin |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Špejchar Žákava | 13 | : | 5 | Špejchar Žákavá B | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Šilhánek Tomáš | 28 | : | 16 | Ouda Martin |
|
| 6. | Čt | 2.11.2023 | Špejchar Žákavá B | 6 | : | 12 | ŠK Vodokrty | Žákava, Špejchar, Žákava | |
17:00 | Orechovský Tomáš | 18 | : | 26 | Míšek Robert |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | ŠK Letiny O | 2 | : | 16 | Slováci Plzeň | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Böhm Otakar | 8 | : | 34 | Homolová Andrea |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Slováci Plzeň B | 16 | : | 2 | ŠK Letiny M | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štefánek Martin | 33 | : | 8 | Faitenhanzl Dušan |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | ŠK Skašov | 12 | : | 6 | Špejchar Žákava | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Fišák Martin | 27 | : | 15 | Šilhánek Tomáš |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Špejchar Žákava | 6 | : | 12 | ŠK Letiny O | Žákava, Špejchar, Žákava | |
13:00 | Šilhánek Tomáš | 18 | : | 28 | Böhm Otakar |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | ŠK Letiny M | 10 | : | 8 | Špejchar Žákavá B | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Lukáš Michal | 24 | : | 21 | Orechovský Tomáš |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | ŠK Vodokrty | 7 | : | 11 | ŠK Skašov | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | Míšek Robert | 17 | : | 25 | Fišák Martin |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Slováci Plzeň | 14 | : | 4 | Slováci Plzeň B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Homolová Andrea | 30 | : | 14 | Štefánek Martin |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Špejchar Žákava | 0 | : | 18 | Slováci Plzeň | Žákava, Špejchar, Žákava | |
13:00 | Šilhánek Tomáš | 0 | : | 36 | Homolová Andrea |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | ŠK Vodokrty | 10 | : | 8 | ŠK Letiny O | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | Míšek Robert | 25 | : | 21 | Böhm Otakar |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | ŠK Letiny M | 4 | : | 14 | ŠK Skašov | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Lukáš Michal | 11 | : | 30 | Fišák Martin |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Slováci Plzeň B | 11 | : | 7 | Špejchar Žákavá B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štefánek Martin | 24 | : | 18 | Ouda Martin |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Slováci Plzeň | 15 | : | 3 | ŠK Vodokrty | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:30 | Homolová Andrea | 32 | : | 14 | Míšek Robert |
|
| 9. | St | 29.11.2023 | ŠK Letiny O | 13 | : | 5 | ŠK Letiny M | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Böhm Otakar | 27 | : | 16 | Lukáš Michal |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Špejchar Žákava | 5 | : | 13 | Slováci Plzeň B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
13:00 | Šilhánek Tomáš | 13 | : | 26 | Štefánek Martin |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | ŠK Letiny M | 2 | : | 16 | Slováci Plzeň | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Lukáš Michal | 7 | : | 34 | Homolová Andrea |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | ŠK Vodokrty | 14 | : | 4 | Špejchar Žákava | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | Míšek Robert | 31 | : | 13 | Šilhánek Tomáš |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Špejchar Žákavá B | 6 | : | 12 | ŠK Letiny O | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Orechovský Tomáš | 15 | : | 27 | Böhm Otakar |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Slováci Plzeň B | 5 | : | 13 | ŠK Skašov | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štefánek Martin | 14 | : | 29 | Fišák Martin |
|
| 9. | So | 16.12.2023 | ŠK Skašov | 17 | : | 1 | Špejchar Žákavá B | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Fišák Martin | 34 | : | 6 | Orechovský Tomáš |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Špejchar Žákava | 7 | : | 11 | ŠK Letiny M | Žákava, Špejchar, Žákava | |
13:00 | Šilhánek Tomáš | 15 | : | 25 | Faitenhanzl Dušan |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | ŠK Letiny O | 4 | : | 14 | ŠK Skašov | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Böhm Otakar | 13 | : | 30 | Fišák Martin |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | ŠK Vodokrty | 9 | : | 10 | Slováci Plzeň B | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | Míšek Robert | 21 | : | 23 | Štefánek Martin |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Slováci Plzeň | 15 | : | 3 | Špejchar Žákavá B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Homolová Andrea | 32 | : | 9 | Orechovský Tomáš |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | ŠK Letiny M | 8 | : | 10 | ŠK Vodokrty | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Faitenhanzl Dušan | 22 | : | 23 | Míšek Robert |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Špejchar Žákavá B | 4 | : | 14 | Špejchar Žákava | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Orechovský Tomáš | 12 | : | 30 | Šilhánek Tomáš |
Zadal: | Ouda Martin | 13.1.2024 18:09 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Slováci Plzeň B | 4 | : | 14 | ŠK Letiny O | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Roško Pavol | 12 | : | 31 | Böhm Otakar |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | ŠK Skašov | 8 | : | 10 | Slováci Plzeň | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Fišák Martin | 20 | : | 23 | Homolová Andrea |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Špejchar Žákava | 5 | : | 13 | ŠK Skašov | Žákava, Špejchar, Žákava | |
13:00 | Šilhánek Tomáš | 16 | : | 26 | Fišák Martin |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | ŠK Vodokrty | 15 | : | 3 | Špejchar Žákavá B | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | Míšek Robert | 30 | : | 11 | Orechovský Tomáš |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | ŠK Letiny M | 10 | : | 8 | Slováci Plzeň B | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Faitenhanzl Dušan | 25 | : | 21 | Štefánek Martin |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Slováci Plzeň | 10 | : | 9 | ŠK Letiny O | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Homolová Andrea | 23 | : | 21 | Böhm Otakar |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | ŠK Letiny O | 18 | : | 0 | Špejchar Žákava | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Böhm Otakar | 36 | : | 0 | Šilhánek Tomáš |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Špejchar Žákavá B | 4 | : | 14 | ŠK Letiny M | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Orechovský Tomáš | 13 | : | 30 | Baumruková Ivana |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Slováci Plzeň B | 3 | : | 15 | Slováci Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štefánek Martin | 14 | : | 31 | Homolová Andrea |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | ŠK Skašov | 10 | : | 8 | ŠK Vodokrty | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Fišák Martin | 25 | : | 18 | Míšek Robert |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 9.9.2023 | Western Rednecks 19' Nýřany | 7 | : | 11 | Spartak Strašice | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Legemza Václav | 19 | : | 26 | Matura Martin |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | Slováci Plzeň C | 4 | : | 14 | McPuppin's Lipánci | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Kučera Jiří | 10 | : | 31 | Vyhlas Jan |
|
| 1. | So | 9.9.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 2 | : | 16 | Herberk 3D Plzeň | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
18:00 | Kučera Jiří | 15 | : | 32 | Michal Zdeněk |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Spartak Strašice | 10 | : | 8 | McPuppin's Lipánci | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 25 | : | 18 | Vyhlas Jan |
Zadal: | Matura Martin | 23.9.2023 17:07 | Autorizoval: | Automat | 29.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Aligátoři Stříbro | 17 | : | 1 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Herbst Milan | 35 | : | 5 | Kučera Jiří |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Western Rednecks 19' Nýřany | 3 | : | 15 | Tornádo Těně | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Legemza Václav | 13 | : | 32 | Tomášek Josef |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Herberk 3D Plzeň | 13 | : | 5 | Slováci Plzeň C | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Michal Zdeněk | 29 | : | 15 | Kučera Jiří |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | McPuppin's Lipánci | 8 | : | 10 | Herberk 3D Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Vyhlas Jan | 19 | : | 21 | Michal Zdeněk |
Zadal: | Vyhlas Jan | 1.10.2023 14:27 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Slováci Plzeň C | 4 | : | 14 | Aligátoři Stříbro | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Kučera Jiří | 13 | : | 31 | Truhlík Dejan |
Zadal: | Kučera Jiří | 1.10.2023 11:56 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Tornádo Těně | 10 | : | 8 | Spartak Strašice | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Kybyc Jakub | 26 | : | 21 | Havel Lukáš |
Zadal: | Kybyc Jakub | 1.10.2023 09:11 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 30.9.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 3 | : | 15 | Western Rednecks 19' Nýřany | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
18:00 | Kučera Jiří | 10 | : | 31 | Hankócy Petr |
Zadal: | Kučera Jiří | 30.9.2023 21:14 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Spartak Strašice | 10 | : | 9 | Herberk 3D Plzeň | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 23 | : | 21 | Šlajsová Jaroslava |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Aligátoři Stříbro | 11 | : | 7 | McPuppin's Lipánci | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Vašíček Milan | 25 | : | 20 | Vyhlas Jan |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Western Rednecks 19' Nýřany | 10 | : | 8 | Slováci Plzeň C | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Legemza Václav | 24 | : | 19 | Kučera Jiří |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Tornádo Těně | 16 | : | 2 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Kybyc Jakub | 33 | : | 6 | Kučera Jiří |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | McPuppin's Lipánci | 14 | : | 4 | Western Rednecks 19' Nýřany | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Vyhlas Jan | 30 | : | 13 | Legemza Václav |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Slováci Plzeň C | 5 | : | 13 | Tornádo Těně | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Kučera Jiří | 12 | : | 29 | Červenka Michal |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Herberk 3D Plzeň | 7 | : | 11 | Aligátoři Stříbro | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Šlajsová Jaroslava | 18 | : | 24 | Vašíček Milan |
|
| 5. | So | 14.10.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 1 | : | 17 | Spartak Strašice | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
18:00 | Kučerová Milada ml. | 9 | : | 35 | Matura Martin |
Zadal: | Kučera Jiří | 15.10.2023 12:49 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 28.10.2023 | Tornádo Těně | 7 | : | 11 | Aligátoři Stříbro | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Kybyc Jakub | 21 | : | 24 | Vašíček Milan |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Western Rednecks 19' Nýřany | 8 | : | 10 | Herberk 3D Plzeň | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Legemza Václav | 25 | : | 25 | Michal Zdeněk |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Tornádo Těně | 10 | : | 9 | McPuppin's Lipánci | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Kybyc Jakub | 25 | : | 20 | Vyhlas Jan |
Zadal: | Kybyc Jakub | 4.11.2023 20:02 | Autorizoval: | Automat | 10.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 4.11.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 7 | : | 11 | Slováci Plzeň C | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
18:00 | Kučera Jiří | 19 | : | 24 | Kučera Jiří |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Aligátoři Stříbro | 9 | : | 10 | Western Rednecks 19' Nýřany | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Truhlík Dejan | 21 | : | 23 | Jelínek Ivo |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Slováci Plzeň C | 4 | : | 14 | Spartak Strašice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Kučera Jiří | 14 | : | 29 | Matura Martin |
Zadal: | Kučera Jiří | 12.11.2023 15:32 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 11.11.2023 | Herberk 3D Plzeň | 6 | : | 12 | Tornádo Těně | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Michal Zdeněk | 19 | : | 27 | Červenka Michal |
Zadal: | Michal Zdeněk | 12.11.2023 09:39 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 12.11.2023 | Spartak Strašice | 10 | : | 8 | Aligátoři Stříbro | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 24 | : | 24 | Mošnička Michael |
Zadal: | Matura Martin | 12.11.2023 18:02 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | McPuppin's Lipánci | 14 | : | 4 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Vyhlas Jan | 30 | : | 12 | Kučera Jiří |
Zadal: | Kučera Jiří | 19.11.2023 16:07 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Spartak Strašice | 12 | : | 6 | Western Rednecks 19' Nýřany | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 26 | : | 19 | Legemza Václav |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | McPuppin's Lipánci | 6 | : | 12 | Slováci Plzeň C | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Vyhlas Jan | 18 | : | 26 | Pitel Jakub |
|
| 8. | So | 18.11.2023 | Herberk 3D Plzeň | 16 | : | 2 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Michal Zdeněk | 34 | : | 10 | Kučera Jiří |
|
| 8. | So | 25.11.2023 | Aligátoři Stříbro | 7 | : | 11 | Tornádo Těně | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Vašíček Milan | 18 | : | 25 | Červenka Michal |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | McPuppin's Lipánci | 10 | : | 8 | Spartak Strašice | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Vyhlas Jan | 24 | : | 20 | Matura Martin |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Tornádo Těně | 11 | : | 7 | Western Rednecks 19' Nýřany | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Červenka Michal | 28 | : | 18 | Jelínek Ivo |
Zadal: | Kybyc Jakub | 2.12.2023 19:46 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 3 | : | 15 | Aligátoři Stříbro | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
18:00 | Kučera Jiří | 9 | : | 30 | Vašíček Milan |
Zadal: | Kučera Jiří | 3.12.2023 19:20 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Spartak Strašice | 8 | : | 10 | Tornádo Těně | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 22 | : | 26 | Červenka Michal |
Zadal: | Matura Martin | 12.12.2023 08:54 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Aligátoři Stříbro | 14 | : | 4 | Slováci Plzeň C | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Vašíček Milan | 31 | : | 11 | Kučera Jiří |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Western Rednecks 19' Nýřany | 14 | : | 4 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Legemza Václav | 31 | : | 12 | Kučera Jiří |
Zadal: | Kučera Jiří | 9.12.2023 18:08 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 9.12.2023 | Herberk 3D Plzeň | 6 | : | 12 | McPuppin's Lipánci | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Šlajsová Jaroslava | 18 | : | 26 | Vyhlas Jan |
|
| 9. | So | 16.12.2023 | Slováci Plzeň C | 10 | : | 8 | Herberk 3D Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Kučera Jiří | 24 | : | 22 | Michal Zdeněk |
Zadal: | Kučera Jiří | 16.12.2023 17:43 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | McPuppin's Lipánci | 7 | : | 11 | Aligátoři Stříbro | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Vyhlas Jan | 19 | : | 27 | Vašíček Milan |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Slováci Plzeň C | 8 | : | 10 | Western Rednecks 19' Nýřany | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štembera Zdeněk | 21 | : | 22 | Legemza Václav |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Herberk 3D Plzeň | 8 | : | 10 | Spartak Strašice | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Šlajsová Jaroslava | 20 | : | 24 | Barcal Adam |
Zadal: | Michal Zdeněk | 7.1.2024 10:09 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 3 | : | 15 | Tornádo Těně | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
18:00 | Kučera Jiří | 12 | : | 32 | Červenka Michal |
Zadal: | Kučera Jiří | 8.1.2024 09:51 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Spartak Strašice | 12 | : | 6 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Barcal Adam | 28 | : | 14 | Kučera Jiří |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Aligátoři Stříbro | 15 | : | 3 | Herberk 3D Plzeň | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Vašíček Milan | 31 | : | 11 | Michal Zdeněk |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Western Rednecks 19' Nýřany | 7 | : | 11 | McPuppin's Lipánci | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Jelínek Ivo | 18 | : | 24 | Vyhlas Jan |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Tornádo Těně | 10 | : | 9 | Slováci Plzeň C | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Červenka Michal | 21 | : | 23 | Kučera Jiří |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | McPuppin's Lipánci | 9 | : | 10 | Tornádo Těně | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Kupka Jan | 24 | : | 25 | Červenka Michal |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Aligátoři Stříbro | 11 | : | 7 | Spartak Strašice | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Vašíček Milan | 25 | : | 18 | Barcal Adam |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Slováci Plzeň C | 12 | : | 6 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Kučera Jiří | 27 | : | 16 | Kučera Jiří |
|
| 13. | So | 27.1.2024 | Herberk 3D Plzeň | 8 | : | 10 | Western Rednecks 19' Nýřany | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Michal Zdeněk | 23 | : | 23 | Polívka Zdeněk |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Spartak Strašice | 7 | : | 11 | Slováci Plzeň C | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 17 | : | 25 | Kučera Jiří |
Zadal: | Zeman Tomáš | 3.2.2024 18:57 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Western Rednecks 19' Nýřany | 6 | : | 12 | Aligátoři Stříbro | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Polívka Zdeněk | 15 | : | 25 | Vašíček Milan |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Tornádo Těně | 14 | : | 4 | Herberk 3D Plzeň | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Červenka Michal | 31 | : | 13 | Michal Zdeněk |
Zadal: | Kybyc Jakub | 4.2.2024 10:02 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 3.2.2024 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | 3 | : | 15 | McPuppin's Lipánci | Plzeň, Pivnice Šimerovka, Plzeň | |
18:00 | Kučera Jiří | 9 | : | 32 | Kupka Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 6.11.2023 | LSŽ Hyršovský Esa | 4 | : | 7 | LSŽ Skleněnky Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Aneta | 10 | : | 15 | Paitlová Klára |
Zadal: | Rynešová Aneta | 6.11.2023 18:52 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 1. | Po | 6.11.2023 | LSŽ Hvězdy z Chodova | 4 | : | 7 | LSŽ Hyršovský Esa C | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Jílková Lucie | 12 | : | 16 | Belancová Martina |
Zadal: | Jílková Lucie | 6.11.2023 17:27 | Autorizoval: | Automat | 18.2.2024 02:00 |
|
| 2. | Čt | 9.11.2023 | LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 1 | : | 10 | LSŽ Hyršovský Esa C | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 5 | : | 20 | Belancová Martina |
|
| 1. | Pá | 10.11.2023 | LSŽ Kobřičky z Tejna | 6 | : | 5 | LSŽ Hyršovský Esa B | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Mathauser Hutníková Kateřina | 14 | : | 13 | Zmrzlíková Pavla |
|
| 2. | Po | 20.11.2023 | LSŽ Skleněnky Domažlice | 10 | : | 1 | LSŽ Hvězdy z Chodova | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
17:00 | Paitlová Klára | 21 | : | 5 | Jílková Lucie |
Zadal: | Paitlová Klára | 20.11.2023 18:44 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 2. | Po | 20.11.2023 | LSŽ Hyršovský Esa B | 9 | : | 2 | LSŽ Hyršovský Esa | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Zmrzlíková Pavla | 19 | : | 6 | Rynešová Aneta |
|
| 3. | Čt | 30.11.2023 | LSŽ Kobřičky z Tejna | 8 | : | 3 | LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Mathauser Hutníková Kateřina | 18 | : | 9 | Dlouhá Dobromila |
|
| 3. | Pá | 1.12.2023 | LSŽ Hyršovský Esa C | 5 | : | 6 | LSŽ Skleněnky Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Belancová Martina | 13 | : | 14 | Paitlová Klára |
|
| 3. | Po | 4.12.2023 | LSŽ Hvězdy z Chodova | 3 | : | 8 | LSŽ Hyršovský Esa B | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Jílková Lucie | 12 | : | 17 | Zmrzlíková Pavla |
Zadal: | Jílková Lucie | 4.12.2023 19:41 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 8.12.2023 | LSŽ Hyršovský Esa B | 9 | : | 2 | LSŽ Hyršovský Esa C | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:30 | Zmrzlíková Pavla | 20 | : | 7 | Belancová Martina |
|
| 4. | So | 9.12.2023 | LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 10 | : | 1 | LSŽ Skleněnky Domažlice | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
19:00 | Dlouhá Dobromila | 21 | : | 7 | Paitlová Klára |
|
| 4. | So | 16.12.2023 | LSŽ Hyršovský Esa | 1 | : | 10 | LSŽ Kobřičky z Tejna | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
14:00 | Rynešová Aneta | 5 | : | 21 | Mathauser Hutníková Kateřina |
Zadal: | Rynešová Aneta | 16.12.2023 16:09 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2023 02:00 |
|
| 5. | Po | 8.1.2024 | LSŽ Hyršovský Esa | 7 | : | 4 | LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Aneta | 16 | : | 12 | Dlouhá Dobromila |
|
| 5. | Po | 8.1.2024 | LSŽ Hvězdy z Chodova | 2 | : | 9 | LSŽ Kobřičky z Tejna | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Jílková Lucie | 9 | : | 20 | Mathauser Hutníková Kateřina |
Zadal: | Jílková Lucie | 8.1.2024 18:56 | Autorizoval: | Automat | 14.1.2024 02:00 |
|
| 5. | Po | 8.1.2024 | LSŽ Skleněnky Domažlice | 5 | : | 6 | LSŽ Hyršovský Esa B | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
17:00 | Paitlová Klára | 11 | : | 15 | Zmrzlíková Pavla |
|
| 6. | Pá | 19.1.2024 | LSŽ Kobřičky z Tejna | 8 | : | 3 | LSŽ Hyršovský Esa C | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Mathauser Hutníková Kateřina | 18 | : | 9 | Belancová Martina |
|
| 6. | Po | 22.1.2024 | LSŽ Hyršovský Esa | 7 | : | 4 | LSŽ Hvězdy z Chodova | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Aneta | 16 | : | 10 | Jílková Lucie |
|
| 6. | Po | 22.1.2024 | LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 3 | : | 8 | LSŽ Hyršovský Esa B | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 10 | : | 18 | Zmrzlíková Pavla |
|
| 7. | St | 31.1.2024 | LSŽ Hyršovský Esa C | 7 | : | 4 | LSŽ Hyršovský Esa | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
19:00 | Belancová Martina | 16 | : | 10 | Rynešová Aneta |
|
| 8. | Pá | 2.2.2024 | LSŽ Hyršovský Esa B | 4 | : | 7 | LSŽ Kobřičky z Tejna | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Zmrzlíková Pavla | 10 | : | 16 | Mathauser Hutníková Kateřina |
|
| 7. | Po | 5.2.2024 | LSŽ Hvězdy z Chodova | 5 | : | 6 | LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Jílková Lucie | 14 | : | 14 | Dlouhá Dobromila |
|
| 7. | Po | 5.2.2024 | LSŽ Skleněnky Domažlice | 4 | : | 7 | LSŽ Kobřičky z Tejna | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
17:00 | Paitlová Klára | 9 | : | 14 | Mathauser Hutníková Kateřina |
|
| 8. | Pá | 9.2.2024 | LSŽ Hyršovský Esa C | 9 | : | 2 | LSŽ Hvězdy z Chodova | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Belancová Martina | 19 | : | 10 | Jílková Lucie |
|
| 8. | Po | 19.2.2024 | LSŽ Skleněnky Domažlice | 7 | : | 4 | LSŽ Hyršovský Esa | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
17:00 | Paitlová Klára | 16 | : | 9 | Rynešová Aneta |
|
| 9. | Pá | 1.3.2024 | LSŽ Hyršovský Esa C | 5 | : | 6 | LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Belancová Martina | 10 | : | 13 | Dlouhá Dobromila |
|
| 9. | Po | 4.3.2024 | LSŽ Hvězdy z Chodova | 3 | : | 8 | LSŽ Skleněnky Domažlice | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Jílková Lucie | 10 | : | 17 | Paitlová Klára |
Zadal: | Jílková Lucie | 5.3.2024 16:12 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 9. | Po | 4.3.2024 | LSŽ Hyršovský Esa | 1 | : | 10 | LSŽ Hyršovský Esa B | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Aneta | 4 | : | 21 | Zmrzlíková Pavla |
|
| 10. | Po | 18.3.2024 | LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 1 | : | 10 | LSŽ Kobřičky z Tejna | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 5 | : | 20 | Mathauser Hutníková Kateřina |
|
| 10. | Po | 18.3.2024 | LSŽ Hyršovský Esa B | 8 | : | 3 | LSŽ Hvězdy z Chodova | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Zmrzlíková Pavla | 18 | : | 8 | Jílková Lucie |
|
| 10. | Po | 18.3.2024 | LSŽ Skleněnky Domažlice | 7 | : | 4 | LSŽ Hyršovský Esa C | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
17:00 | Paitlová Klára | 14 | : | 12 | Belancová Martina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 8.11.2023 | LSŽ Potvory ze Sladovnický | 2 | : | 9 | LSŽ Ďáblice Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 7 | : | 19 | Sutner Nicola |
|
| 6. | Ne | 19.11.2023 | LSŽ Red Barons Ladies Plzeň | 4 | : | 7 | LSŽ Smršť Kolinec | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Troníčková Eva | 12 | : | 16 | Moravcová Jana |
|
| 1. | Ne | 19.11.2023 | LSŽ Smršť Kolinec | 8 | : | 3 | LSŽ Red Barons Ladies Plzeň | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
17:00 | Moravcová Jana | 18 | : | 9 | Troníčková Eva |
|
| 2. | Pá | 24.11.2023 | LSŽ Dart's Pub Plzeň | 3 | : | 8 | LSŽ Red Barons Ladies Plzeň | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Lišková Kateřina | 10 | : | 17 | Troníčková Eva |
|
| 2. | Ne | 10.12.2023 | LSŽ Ďáblice Plzeň | 5 | : | 6 | LSŽ Smršť Kolinec | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
14:00 | Sutner Nicola | 13 | : | 14 | Moravcová Jana |
|
| 7. | Ne | 10.12.2023 | LSŽ Smršť Kolinec | 10 | : | 1 | LSŽ Ďáblice Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
14:00 | Moravcová Jana | 21 | : | 7 | Sutner Nicola |
|
| 3. | St | 20.12.2023 | LSŽ Potvory ze Sladovnický | 5 | : | 6 | LSŽ Dart's Pub Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 13 | : | 15 | Pardubová Zuzana |
|
| 4. | St | 10.1.2024 | LSŽ Dart's Pub Plzeň | 4 | : | 7 | LSŽ Ďáblice Plzeň | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Pardubová Zuzana | 11 | : | 16 | Sutner Nicola |
|
| 4. | Ne | 21.1.2024 | LSŽ Potvory ze Sladovnický | 3 | : | 8 | LSŽ Smršť Kolinec | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Reinišová Lucie | 10 | : | 17 | Moravcová Jana |
|
| 9. | Ne | 21.1.2024 | LSŽ Smršť Kolinec | 10 | : | 1 | LSŽ Potvory ze Sladovnický | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Moravcová Jana | 21 | : | 9 | Reinišová Lucie |
|
| 5. | So | 3.2.2024 | LSŽ Red Barons Ladies Plzeň | 7 | : | 4 | LSŽ Potvory ze Sladovnický | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
13:00 | Troníčková Eva | 16 | : | 11 | Reinišová Lucie |
|
| 6. | Ne | 25.2.2024 | LSŽ Ďáblice Plzeň | 7 | : | 4 | LSŽ Potvory ze Sladovnický | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Sutner Nicola | 17 | : | 9 | Reinišová Lucie |
|
| 5. | Ne | 3.3.2024 | LSŽ Smršť Kolinec | 9 | : | 2 | LSŽ Dart's Pub Plzeň | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
14:00 | Moravcová Jana | 20 | : | 6 | Pardubová Zuzana |
|
| 10. | Ne | 3.3.2024 | LSŽ Dart's Pub Plzeň | 3 | : | 8 | LSŽ Smršť Kolinec | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Pardubová Zuzana | 12 | : | 17 | Moravcová Jana |
|
| 7. | Po | 4.3.2024 | LSŽ Red Barons Ladies Plzeň | 8 | : | 3 | LSŽ Dart's Pub Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Troníčková Eva | 17 | : | 9 | Pardubová Zuzana |
|
| 3. | Út | 2.4.2024 | LSŽ Red Barons Ladies Plzeň | 7 | : | 4 | LSŽ Ďáblice Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:30 | Troníčková Eva | 17 | : | 10 | Homolová Andrea |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 31.5.2023 | LL - Hyršováci | 4 | : | 7 | LL - Comedy Club Klenčí | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Zmrzlíková Pavla | 11 | : | 16 | Volfíková Kateřina |
|
| 1. | St | 31.5.2023 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 11 | : | 0 | LL - Rynešáci | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 22 | : | 3 | Rynešová Jiřina |
|
| 1. | St | 31.5.2023 | LL - Urna Domažlice B | 7 | : | 4 | LL - Kvíčovská hospůdka | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Petrák Vilém | 17 | : | 11 | Kouba Martin |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Kvíčovská hospůdka | 5 | : | 6 | LL - Urna Domažlice | Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov | |
17:00 | Kouba Martin | 10 | : | 14 | Brandejs Tomáš |
Zadal: | Kouba Martin | 10.6.2023 09:34 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Rynešáci | 2 | : | 9 | LL - Hyršováci | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Aneta | 4 | : | 19 | Zmrzlíková Pavla |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Urna Domažlice B | 9 | : | 2 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Mašát Petr | 20 | : | 9 | Dlouhá Dobromila |
|
| 3. | St | 14.6.2023 | LL - Urna Domažlice | 6 | : | 5 | LL - Comedy Club Klenčí | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 16 | : | 13 | Volfíková Kateřina |
|
| 3. | St | 14.6.2023 | LL - Hyršováci | 7 | : | 4 | LL - Urna Domažlice B | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Zmrzlíková Pavla | 14 | : | 13 | Petrák Vilém |
|
| 3. | St | 14.6.2023 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 8 | : | 3 | LL - Kvíčovská hospůdka | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 16 | : | 6 | Kouba Martin |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Kvíčovská hospůdka | 4 | : | 7 | LL - Comedy Club Klenčí | Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov | |
17:00 | Kouba Martin | 9 | : | 16 | Volfíková Kateřina |
Zadal: | Kouba Martin | 22.6.2023 23:10 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Rynešáci | 2 | : | 9 | LL - Urna Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Jiřina | 4 | : | 18 | Brandejs Tomáš |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 8 | : | 3 | LL - Hyršováci | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 17 | : | 8 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 5. | St | 28.6.2023 | LL - Comedy Club Klenčí | 9 | : | 2 | LL - Rynešáci | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Volfíková Kateřina | 18 | : | 5 | Rynešová Jiřina |
|
| 5. | St | 28.6.2023 | LL - Urna Domažlice | 7 | : | 4 | LL - Urna Domažlice B | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 16 | : | 9 | Král Milan |
|
| 5. | St | 28.6.2023 | LL - Hyršováci | 6 | : | 5 | LL - Kvíčovská hospůdka | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Zmrzlíková Pavla | 15 | : | 11 | Kouba Martin |
|
| 6. | St | 5.7.2023 | LL - Kvíčovská hospůdka | 7 | : | 4 | LL - Rynešáci | Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov | |
17:00 | Kouba Martin | 15 | : | 10 | Rynešová Jiřina |
Zadal: | Kouba Martin | 8.7.2023 10:16 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 6. | St | 5.7.2023 | LL - Urna Domažlice B | 3 | : | 8 | LL - Comedy Club Klenčí | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Král Milan | 7 | : | 16 | Volfíková Kateřina |
|
| 6. | Ne | 9.7.2023 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 3 | : | 8 | LL - Urna Domažlice | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 11 | : | 17 | Brandejs Tomáš |
|
| 7. | St | 12.7.2023 | LL - Rynešáci | 3 | : | 8 | LL - Urna Domažlice B | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Jiřina | 11 | : | 17 | Král Milan |
|
| 7. | Po | 17.7.2023 | LL - Urna Domažlice | 9 | : | 2 | LL - Hyršováci | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 19 | : | 5 | Zmrzlíková Pavla |
|
| 7. | Po | 17.7.2023 | LL - Comedy Club Klenčí | 2 | : | 9 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Volfíková Kateřina | 7 | : | 18 | Dlouhá Dobromila |
|
| 8. | St | 19.7.2023 | LL - Kvíčovská hospůdka | 7 | : | 4 | LL - Urna Domažlice B | Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov | |
17:00 | Kouba Martin | 17 | : | 11 | Judák Tomáš |
Zadal: | Kouba Martin | 19.7.2023 23:26 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 19.7.2023 | LL - Rynešáci | 1 | : | 10 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Jiřina | 5 | : | 20 | Dlouhá Dobromila |
|
| 8. | St | 19.7.2023 | LL - Comedy Club Klenčí | 7 | : | 4 | LL - Hyršováci | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Volfíková Kateřina | 16 | : | 8 | Zmrzlíková Pavla |
|
| 9. | St | 26.7.2023 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 7 | : | 4 | LL - Urna Domažlice B | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 17 | : | 8 | Petrák Vilém |
|
| 9. | St | 26.7.2023 | LL - Hyršováci | 7 | : | 4 | LL - Rynešáci | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Zmrzlíková Pavla | 18 | : | 11 | Rynešová Jiřina |
|
| 9. | St | 26.7.2023 | LL - Urna Domažlice | 10 | : | 1 | LL - Kvíčovská hospůdka | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 21 | : | 6 | Kouba Martin |
|
| 10. | St | 2.8.2023 | LL - Kvíčovská hospůdka | 1 | : | 10 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov | |
17:00 | Kouba Martin | 4 | : | 21 | Kovačíková Mia |
|
| 10. | St | 2.8.2023 | LL - Urna Domažlice B | 1 | : | 10 | LL - Hyršováci | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Hodanová Simona | 4 | : | 20 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
Zadal: | Brousek Pavel | 2.8.2023 20:10 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 10. | St | 2.8.2023 | LL - Comedy Club Klenčí | 4 | : | 7 | LL - Urna Domažlice | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Volfíková Kateřina | 10 | : | 16 | Brandejs Tomáš |
|
| 11. | St | 9.8.2023 | LL - Urna Domažlice | 10 | : | 1 | LL - Rynešáci | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 21 | : | 3 | Rynešová Jiřina |
|
| 11. | St | 9.8.2023 | LL - Comedy Club Klenčí | 11 | : | 0 | LL - Kvíčovská hospůdka | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Volfíková Kateřina | 22 | : | 2 | Kouba Martin |
|
| 11. | Po | 14.8.2023 | LL - Hyršováci | 4 | : | 7 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Zmrzlíková Pavla | 8 | : | 16 | Kovačíková Mia |
|
| 12. | St | 16.8.2023 | LL - Kvíčovská hospůdka | 7 | : | 4 | LL - Hyršováci | Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov | |
17:00 | Kouba Martin | 15 | : | 10 | Zmrzlíková Pavla |
Zadal: | Kouba Martin | 21.8.2023 19:15 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 12. | St | 16.8.2023 | LL - Urna Domažlice B | 2 | : | 9 | LL - Urna Domažlice | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Král Milan | 7 | : | 19 | Brandejs Tomáš |
|
| 12. | St | 16.8.2023 | LL - Rynešáci | 4 | : | 7 | LL - Comedy Club Klenčí | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Jiřina | 11 | : | 16 | Šmerda Daniel |
|
| 13. | St | 23.8.2023 | LL - Comedy Club Klenčí | 9 | : | 2 | LL - Urna Domažlice B | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Volfíková Kateřina | 20 | : | 5 | Brousek Pavel |
|
| 13. | St | 23.8.2023 | LL - Urna Domažlice | 3 | : | 8 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Šťastný Karel | 7 | : | 19 | Dlouhá Dobromila |
|
| 13. | St | 23.8.2023 | LL - Rynešáci | 6 | : | 5 | LL - Kvíčovská hospůdka | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Jiřina | 13 | : | 13 | Kouba Martin |
|
| 14. | St | 30.8.2023 | LL - Hyršováci | 5 | : | 6 | LL - Urna Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Zmrzlíková Pavla | 11 | : | 16 | Brandejs Tomáš |
|
| 14. | St | 30.8.2023 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 5 | : | 6 | LL - Comedy Club Klenčí | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 15 | : | 12 | Volfíková Kateřina |
|
| 14. | St | 30.8.2023 | LL - Urna Domažlice B | 7 | : | 4 | LL - Rynešáci | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Judák Tomáš | 16 | : | 11 | Rynešová Jiřina |
Zadal: | Judák Tomáš | 30.8.2023 20:36 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 31.5.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 5 | : | 6 | LL - Dart's Pub Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Pochobradský Luboš st. | 11 | : | 15 | Jedenástik Miroslav |
|
| 1. | St | 31.5.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 7 | : | 4 | LL - Bumerang Legends | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Štěpánek Libor | 15 | : | 9 | Merjavčík Petr |
|
| 1. | St | 31.5.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Fuja Miroslav | 17 | : | 7 | Szüllö David |
|
| 1. | St | 31.5.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Lovci Horní Bříza | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 18 | : | 9 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 6 | : | 5 | LL - Úlet Křimice Z | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Franc Zdeněk | 15 | : | 12 | Štěpánek Libor |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 8 | LL - NO name | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Szüllö David | 7 | : | 18 | Beranová Michaela |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Bumerang Legends | 4 | : | 7 | LL - Sousedi Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Kopal Miroslav | 10 | : | 14 | Fuja Miroslav |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 6 | : | 5 | LL - Lovci Horní Bříza | | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 14 | : | 12 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 3. | St | 14.6.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 5 | : | 6 | LL - Dart's Pub Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Štěpánek Libor | 14 | : | 14 | Jedenástik Miroslav |
|
| 3. | St | 14.6.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 9 | : | 2 | LL - Lovci Horní Bříza B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Fuja Miroslav | 19 | : | 4 | Pochobradský Luboš st. |
|
| 3. | St | 14.6.2023 | LL - NO name | 8 | : | 3 | LL - Bumerang Legends | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Beranová Michaela | 17 | : | 6 | Kopal Miroslav |
|
| 3. | St | 14.6.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 18 | : | 9 | Szüllö David |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 5 | : | 6 | LL - NO name | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Franc Zdeněk | 10 | : | 13 | Beranová Michaela |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 5 | : | 6 | LL - Sousedi Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Štěpánek Libor | 11 | : | 13 | Fuja Miroslav |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 8 | LL - Lovci Horní Bříza | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Szüllö David | 11 | : | 18 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 4. | St | 21.6.2023 | LL - Bumerang Legends | 3 | : | 8 | LL - McPuppin's Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Kopal Miroslav | 10 | : | 16 | Doubrava Miloslav |
|
| 5. | St | 28.6.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 9 | : | 2 | LL - Dart's Pub Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Fuja Miroslav | 19 | : | 7 | Jedenástik Miroslav |
Zadal: | Fuja Miroslav | 30.6.2023 15:56 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 5. | St | 28.6.2023 | LL - NO name | 9 | : | 2 | LL - Úlet Křimice Z | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Beranová Michaela | 20 | : | 6 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 5. | St | 28.6.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 10 | : | 1 | LL - Lovci Horní Bříza B | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 20 | : | 5 | Franc Zdeněk |
|
| 5. | St | 28.6.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 6 | : | 5 | LL - Bumerang Legends | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Pochobradský Luboš ml. | 12 | : | 12 | Hanžl František |
|
| 6. | St | 5.7.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 4 | : | 7 | LL - Lovci Horní Bříza | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Franc Zdeněk | 12 | : | 18 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 6. | St | 5.7.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 5 | : | 6 | LL - McPuppin's Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Štěpánek Libor | 11 | : | 14 | Padych Michal |
|
| 6. | St | 5.7.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 5 | : | 6 | LL - NO name | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Fuja Miroslav | 14 | : | 13 | Beranová Michaela |
|
| 6. | St | 5.7.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 7 | : | 4 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 17 | : | 13 | Szüllö David |
|
| 7. | St | 12.7.2023 | LL - NO name | 9 | : | 2 | LL - Dart's Pub Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Beranová Michaela | 19 | : | 7 | Jedenástik Miroslav |
|
| 7. | St | 12.7.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 5 | : | 6 | LL - Sousedi Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 11 | : | 13 | Fuja Miroslav |
Zadal: | Kalina Roman | 13.7.2023 19:43 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 7. | St | 12.7.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 4 | : | 7 | LL - Úlet Křimice Z | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Pochobradský Luboš ml. | 10 | : | 15 | Štěpánek Libor |
|
| 7. | St | 12.7.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 8 | LL - Bumerang Legends | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Szüllö David | 9 | : | 18 | Merjavčík Petr |
|
| 8. | St | 19.7.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 4 | : | 7 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Kolman Lukáš | 11 | : | 16 | Szüllö David |
|
| 8. | St | 19.7.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 9 | : | 2 | LL - Lovci Horní Bříza | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Fuja Miroslav | 19 | : | 5 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 8. | St | 19.7.2023 | LL - NO name | 8 | : | 3 | LL - McPuppin's Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Beranová Michaela | 18 | : | 11 | Doubrava Miloslav |
|
| 8. | St | 19.7.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 6 | : | 5 | LL - Bumerang Legends | | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 14 | : | 12 | Hanžl František |
|
| 9. | St | 26.7.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Dart's Pub Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 18 | : | 6 | Suttý Roman |
|
| 9. | St | 26.7.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 0 | : | 11 | LL - NO name | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Pochobradský Luboš ml. | 5 | : | 22 | Beranová Michaela |
|
| 9. | St | 26.7.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 5 | : | 6 | LL - Úlet Křimice Z | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Szüllö David | 12 | : | 14 | Štěpánek Libor |
Zadal: | Szüllö David | 26.7.2023 19:34 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 9. | St | 26.7.2023 | LL - Bumerang Legends | 7 | : | 4 | LL - Lovci Horní Bříza B | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Merjavčík Petr | 15 | : | 11 | Šmídl Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | St | 31.5.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 5 | : | 6 | LL - Dart's Pub Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 11 | : | 15 | |
|
| 0. | St | 31.5.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 7 | : | 4 | LL - Bumerang Legends | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | | 15 | : | 9 | |
|
| 0. | St | 31.5.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 17 | : | 7 | |
|
| 0. | St | 31.5.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Lovci Horní Bříza | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 18 | : | 9 | |
|
| 0. | St | 7.6.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 6 | : | 5 | LL - Úlet Křimice Z | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 15 | : | 12 | |
|
| 0. | St | 7.6.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 8 | LL - NO name | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 7 | : | 18 | |
|
| 0. | St | 7.6.2023 | LL - Bumerang Legends | 4 | : | 7 | LL - Sousedi Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | | 10 | : | 14 | |
|
| 0. | St | 7.6.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 6 | : | 5 | LL - Lovci Horní Bříza | | |
17:00 | | 14 | : | 12 | |
|
| 0. | St | 14.6.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 9 | : | 2 | LL - Lovci Horní Bříza B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 19 | : | 4 | |
|
| 0. | St | 14.6.2023 | LL - NO name | 8 | : | 3 | LL - Bumerang Legends | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | | 17 | : | 6 | |
|
| 0. | St | 14.6.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 18 | : | 9 | |
|
| 0. | St | 21.6.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 5 | : | 6 | LL - NO name | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 10 | : | 13 | |
|
| 0. | St | 21.6.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 8 | LL - Lovci Horní Bříza | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 11 | : | 18 | |
|
| 0. | St | 21.6.2023 | LL - Bumerang Legends | 3 | : | 8 | LL - McPuppin's Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | | 10 | : | 16 | |
|
| 0. | St | 28.6.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 10 | : | 1 | LL - Lovci Horní Bříza B | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 20 | : | 5 | |
|
| 0. | St | 28.6.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 6 | : | 5 | LL - Bumerang Legends | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 12 | : | 12 | |
|
| 0. | St | 5.7.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 4 | : | 7 | LL - Lovci Horní Bříza | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 12 | : | 18 | |
|
| 0. | St | 5.7.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 7 | : | 4 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | | |
17:00 | | 17 | : | 13 | |
|
| 0. | St | 12.7.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 4 | : | 7 | LL - Úlet Křimice Z | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 10 | : | 15 | |
|
| 0. | St | 12.7.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 8 | LL - Bumerang Legends | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 9 | : | 18 | |
|
| 0. | St | 19.7.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 4 | : | 7 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 11 | : | 16 | |
|
| 0. | St | 19.7.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 9 | : | 2 | LL - Lovci Horní Bříza | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 19 | : | 5 | |
|
| 0. | St | 19.7.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 6 | : | 5 | LL - Bumerang Legends | | |
17:00 | | 14 | : | 12 | |
|
| 0. | St | 26.7.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 0 | : | 11 | LL - NO name | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 5 | : | 22 | |
|
| 0. | St | 26.7.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 5 | : | 6 | LL - Úlet Křimice Z | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 12 | : | 14 | |
|
| 0. | St | 26.7.2023 | LL - Bumerang Legends | 7 | : | 4 | LL - Lovci Horní Bříza B | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | | 15 | : | 11 | |
|
| 1. | St | 2.8.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 7 | : | 4 | LL - Lovci Horní Bříza B | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Pochobradský Luboš ml. | 16 | : | 11 | Šmídl Jiří |
|
| 1. | St | 2.8.2023 | LL - Bumerang Legends | 5 | : | 6 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Merjavčík Petr | 12 | : | 15 | Szüllö David |
|
| 2. | St | 16.8.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 10 | : | 1 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Pochobradský Luboš ml. | 21 | : | 3 | Szüllö David |
|
| 2. | St | 16.8.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 4 | : | 7 | LL - Bumerang Legends | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Franc Zdeněk | 11 | : | 15 | Merjavčík Petr |
|
| 3. | St | 23.8.2023 | LL - Bumerang Legends | 9 | : | 2 | LL - Lovci Horní Bříza | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Merjavčík Petr | 19 | : | 9 | Pochobradský Luboš ml. |
|
| 3. | St | 23.8.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Lovci Horní Bříza B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Szüllö David | 17 | : | 11 | Franc Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | St | 31.5.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 5 | : | 6 | LL - Dart's Pub Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 11 | : | 15 | |
|
| 0. | St | 31.5.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 7 | : | 4 | LL - Bumerang Legends | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | | 15 | : | 9 | |
|
| 0. | St | 31.5.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 17 | : | 7 | |
|
| 0. | St | 31.5.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Lovci Horní Bříza | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 18 | : | 9 | |
|
| 0. | St | 7.6.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 6 | : | 5 | LL - Úlet Křimice Z | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 15 | : | 12 | |
|
| 0. | St | 7.6.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 8 | LL - NO name | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 7 | : | 18 | |
|
| 0. | St | 7.6.2023 | LL - Bumerang Legends | 4 | : | 7 | LL - Sousedi Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | | 10 | : | 14 | |
|
| 0. | St | 7.6.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 6 | : | 5 | LL - Lovci Horní Bříza | | |
17:00 | | 14 | : | 12 | |
|
| 0. | St | 14.6.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 5 | : | 6 | LL - Dart's Pub Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | | 14 | : | 14 | |
|
| 0. | St | 14.6.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 9 | : | 2 | LL - Lovci Horní Bříza B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 19 | : | 4 | |
|
| 0. | St | 14.6.2023 | LL - NO name | 8 | : | 3 | LL - Bumerang Legends | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | | 17 | : | 6 | |
|
| 0. | St | 14.6.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 18 | : | 9 | |
|
| 0. | St | 21.6.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 5 | : | 6 | LL - NO name | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 10 | : | 13 | |
|
| 0. | St | 21.6.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 5 | : | 6 | LL - Sousedi Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | | 11 | : | 13 | |
|
| 0. | St | 21.6.2023 | LL - Bumerang Legends | 3 | : | 8 | LL - McPuppin's Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | | 10 | : | 16 | |
|
| 0. | St | 28.6.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 9 | : | 2 | LL - Dart's Pub Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 19 | : | 7 | |
|
| 0. | St | 28.6.2023 | LL - NO name | 9 | : | 2 | LL - Úlet Křimice Z | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | | 20 | : | 6 | |
|
| 0. | St | 28.6.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 10 | : | 1 | LL - Lovci Horní Bříza B | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 20 | : | 5 | |
|
| 0. | St | 5.7.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 5 | : | 6 | LL - McPuppin's Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | | 11 | : | 14 | |
|
| 0. | St | 5.7.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 5 | : | 6 | LL - NO name | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 14 | : | 13 | |
|
| 0. | St | 5.7.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 7 | : | 4 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | | |
17:00 | | 17 | : | 13 | |
|
| 0. | St | 12.7.2023 | LL - NO name | 9 | : | 2 | LL - Dart's Pub Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | | 19 | : | 7 | |
|
| 0. | St | 12.7.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 5 | : | 6 | LL - Sousedi Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 11 | : | 13 | |
|
| 0. | St | 12.7.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 4 | : | 7 | LL - Úlet Křimice Z | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 10 | : | 15 | |
|
| 0. | St | 19.7.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 9 | : | 2 | LL - Lovci Horní Bříza | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 19 | : | 5 | |
|
| 0. | St | 19.7.2023 | LL - NO name | 8 | : | 3 | LL - McPuppin's Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | | 18 | : | 11 | |
|
| 0. | St | 19.7.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 6 | : | 5 | LL - Bumerang Legends | | |
17:00 | | 14 | : | 12 | |
|
| 0. | St | 26.7.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 8 | : | 3 | LL - Dart's Pub Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | | 18 | : | 6 | |
|
| 0. | St | 26.7.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 0 | : | 11 | LL - NO name | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | | 5 | : | 22 | |
|
| 0. | St | 26.7.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 5 | : | 6 | LL - Úlet Křimice Z | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | | 12 | : | 14 | |
|
| 1. | St | 2.8.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 1 | : | 10 | LL - Sousedi Plzeň | | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 7 | : | 21 | Fuja Miroslav |
|
| 1. | St | 2.8.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 5 | : | 6 | LL - Úlet Křimice Z | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 10 | : | 14 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 2. | St | 9.8.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 3 | : | 8 | LL - NO name | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Štěpánek Libor | 9 | : | 16 | Beranová Michaela |
|
| 2. | St | 9.8.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 6 | : | 5 | LL - McPuppin's Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Homolová Andrea | 14 | : | 15 | Doubrava Miloslav |
|
| 3. | St | 16.8.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 1 | : | 10 | LL - NO name | | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 5 | : | 20 | Beranová Michaela |
|
| 3. | St | 16.8.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 7 | : | 4 | LL - Úlet Křimice Z | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Fuja Miroslav | 14 | : | 9 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 4. | St | 23.8.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 1 | : | 10 | LL - Úlet Křimice Z | | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 8 | : | 20 | Štěpánek Libor |
|
| 4. | St | 23.8.2023 | LL - McPuppin's Plzeň | 3 | : | 8 | LL - NO name | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Doubrava Miloslav | 9 | : | 17 | Beranová Michaela |
|
| 5. | St | 30.8.2023 | LL - NO name | 8 | : | 3 | LL - Sousedi Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Beranová Michaela | 17 | : | 9 | Fuja Miroslav |
|
| 5. | St | 30.8.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 5 | : | 6 | LL - McPuppin's Plzeň | | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 11 | : | 15 | Doubrava Miloslav |
|