Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
D - Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 7.9.2019 Snipers Klatovy C 7 : 11 Bělští Klokani Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Sladká Jaroslava 18 : 26 Petrželka Miloš
1. So 7.9.2019 Retro Domažlice 12 : 6 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00 Trůbl Marek 27 : 17 Syrový Petr
1. Ne 8.9.2019 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 4 : 14 Domažlický Andílci Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00 Dlouhá Dobromila 13 : 32 Šťastná Alice
2. So 14.9.2019 Retro Domažlice 16 : 2 Snipers Klatovy C Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00 Šidvic Luděk 33 : 8 Balák Karel
2. Ne 15.9.2019 Bělští Klokani 16 : 2 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00 Petrželka Miloš 34 : 6 Dlouhá Dobromila
2. Ne 15.9.2019 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 10 : 9 Domažlický Andílci Mezholezy, Hospůdka U Kalíška, Horšovský Týn
15:00 Syrový Petr 23 : 20 Kubovec Luboš
3. So 5.10.2019 Snipers Klatovy C 11 : 7 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Sladká Jaroslava 25 : 20 Syrový Petr
3. Ne 6.10.2019 Domažlický Andílci 12 : 6 Bělští Klokani Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Šťastná Alice 27 : 19 Petrželka Miloš
3. Ne 6.10.2019 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 1 : 17 Retro Domažlice Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00 Dlouhá Dobromila 12 : 35 Trůbl Marek
4. So 12.10.2019 Snipers Klatovy C 11 : 7 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Balák Karel 27 : 19 Dlouhá Dobromila
4. So 12.10.2019 Retro Domažlice 11 : 7 Domažlický Andílci Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00 Trůbl Marek 24 : 18 Šťastná Alice
4. Ne 13.10.2019 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 10 : 8 Bělští Klokani Mezholezy, Hospůdka U Kalíška, Horšovský Týn
15:00 Syrový Petr 23 : 21 Petrželka Miloš
5. Ne 20.10.2019 Bělští Klokani 6 : 12 Retro Domažlice Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00 Petrželka Miloš 18 : 27 Trůbl Marek
5. Ne 20.10.2019 Domažlický Andílci 13 : 5 Snipers Klatovy C Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Šťastná Alice 29 : 14 Balák Karel
5. Ne 20.10.2019 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 5 : 13 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00 Dlouhá Dobromila 12 : 28 Syrový Petr
6. Ne 27.10.2019 Bělští Klokani 12 : 6 Snipers Klatovy C Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00 Petrželka Miloš 28 : 20 Balák Karel
6. Ne 27.10.2019 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 8 : 10 Retro Domažlice Mezholezy, Hospůdka U Kalíška, Horšovský Týn
15:00 Syrový Petr 22 : 24 Trůbl Marek
6. Ne 27.10.2019 Domažlický Andílci 15 : 3 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Šťastná Alice 30 : 9 Dlouhá Dobromila
7. So 9.11.2019 Snipers Klatovy C 6 : 12 Retro Domažlice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Sladká Jaroslava 17 : 28 Trůbl Marek
7. Ne 10.11.2019 Domažlický Andílci 10 : 9 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Šťastná Alice 23 : 23 Syrový Petr
7. Ne 10.11.2019 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 3 : 15 Bělští Klokani Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00 Dlouhá Dobromila 8 : 32 Petrželka Miloš
8. Ne 17.11.2019 Bělští Klokani 6 : 12 Domažlický Andílci Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00 Petrželka Miloš 17 : 24 Šťastná Alice
8. Ne 17.11.2019 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 8 : 10 Snipers Klatovy C Mezholezy, Hospůdka U Kalíška, Horšovský Týn
15:00 Syrový Petr 20 : 23 Balák Karel
8. 22.11.2019 Retro Domažlice 14 : 4 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
18:00 Trůbl Marek 30 : 14 Dlouhá Dobromila
9. Ne 1.12.2019 Bělští Klokani 12 : 6 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00 Petrželka Miloš 27 : 19 Syrový Petr
9. Ne 1.12.2019 Domažlický Andílci 8 : 10 Retro Domažlice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Šťastná Alice 24 : 25 Trůbl Marek
9. Ne 1.12.2019 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 10 : 9 Snipers Klatovy C Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00 Dlouhá Dobromila 20 : 25 Sladká Jaroslava
10. So 14.12.2019 Snipers Klatovy C 3 : 15 Domažlický Andílci Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Balák Karel 11 : 31 Šťastná Alice
10. So 14.12.2019 Retro Domažlice 11 : 7 Bělští Klokani Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00 Trůbl Marek 26 : 22 Petrželka Miloš
10. Ne 15.12.2019 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 14 : 4 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Mezholezy, Hospůdka U Kalíška, Horšovský Týn
15:00 Syrový Petr 30 : 17 Dlouhá Dobromila
11. So 4.1.2020 Snipers Klatovy C 10 : 8 Bělští Klokani Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Balák Karel 23 : 22 Petrželka Miloš
11. So 4.1.2020 Retro Domažlice 13 : 5 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00 Trůbl Marek 28 : 15 Syrový Petr
11. Ne 5.1.2020 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 3 : 15 Domažlický Andílci Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00 Dlouhá Dobromila 9 : 33 Šťastná Alice
12. So 11.1.2020 Retro Domažlice 10 : 8 Snipers Klatovy C Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00 Trůbl Marek 24 : 19 Balák Karel
12. Ne 12.1.2020 Bělští Klokani 14 : 4 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00 Petrželka Miloš 30 : 13 Dlouhá Dobromila
12. Ne 12.1.2020 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 7 : 11 Domažlický Andílci Mezholezy, Hospůdka U Kalíška, Horšovský Týn
15:00 Syrový Petr 21 : 25 Šťastný Karel
13. So 18.1.2020 Snipers Klatovy C 10 : 8 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Lederer Pavel 26 : 20 Syrový Petr
13. Ne 19.1.2020 Domažlický Andílci 12 : 6 Bělští Klokani Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Šťastná Alice 27 : 18 Petrželka Miloš
13. Ne 19.1.2020 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 3 : 15 Retro Domažlice Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00 Dlouhá Dobromila 9 : 32 Trůbl Marek
14. So 1.2.2020 Snipers Klatovy C 15 : 3 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Lederer Pavel 32 : 14 Dlouhá Dobromila
14. So 1.2.2020 Retro Domažlice 12 : 6 Domažlický Andílci Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00 Trůbl Marek 28 : 14 Šťastná Alice
14. Ne 2.2.2020 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 5 : 13 Bělští Klokani Mezholezy, Hospůdka U Kalíška, Horšovský Týn
15:00 Syrový Petr 14 : 29 Petrželka Miloš
15. Ne 9.2.2020 Bělští Klokani 11 : 7 Retro Domažlice Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00 Petrželka Miloš 25 : 20 Trůbl Marek
15. Ne 9.2.2020 Domažlický Andílci 11 : 7 Snipers Klatovy C Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Šťastná Alice 26 : 18 Balák Karel
15. Ne 9.2.2020 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 2 : 16 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00 Dlouhá Dobromila 7 : 33 Syrový Petr
16. Ne 8.3.2020 Bělští Klokani 9 : 10 Snipers Klatovy C Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00 Petrželka Miloš 19 : 26 Balák Karel
16. Ne 8.3.2020 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 4 : 14 Retro Domažlice Mezholezy, Hospůdka U Kalíška, Horšovský Týn
15:00 Syrový Petr 12 : 29 Trůbl Marek
16. Ne 8.3.2020 Domažlický Andílci 14 : 4 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Šťastná Alice 28 : 12 Dlouhá Dobromila
17. So 21.3.2020 Snipers Klatovy C 1 : 17 Retro Domažlice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Balák Karel 7 : 35 Trůbl Marek
17. Ne 22.3.2020 Domažlický Andílci 10 : 8 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Šťastná Alice 23 : 20 Syrový Petr
17. Ne 22.3.2020 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 5 : 13 Bělští Klokani Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00 Dlouhá Dobromila 14 : 28 Plašil Radek
18. So 4.4.2020 Retro Domažlice 16 : 2 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00 Trůbl Marek 33 : 9 Dlouhá Dobromila
18. Ne 5.4.2020 Bělští Klokani 11 : 7 Domažlický Andílci Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00 Plašil Radek 24 : 19 Šťastná Alice
18. Ne 5.4.2020 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 7 : 11 Snipers Klatovy C Mezholezy, Hospůdka U Kalíška, Horšovský Týn
15:00 Syrový Petr 20 : 26 Balák Karel
19. Ne 19.4.2020 Bělští Klokani 8 : 10 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00 Plašil Radek 18 : 25 Syrový Petr
19. Ne 19.4.2020 Domažlický Andílci 6 : 12 Retro Domažlice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Šťastná Alice 16 : 26 Trůbl Marek
19. Ne 19.4.2020 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. 5 : 13 Snipers Klatovy C Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00 Dlouhá Dobromila 14 : 29 Balák Karel
20. So 16.5.2020 Snipers Klatovy C 8 : 10 Domažlický Andílci Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Balák Karel 22 : 23 Šťastná Alice
20. So 16.5.2020 Retro Domažlice 13 : 5 Bělští Klokani Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00 Trůbl Marek 29 : 13 Plašil Radek
20. Ne 17.5.2020 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" 12 : 6 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Mezholezy, Hospůdka U Kalíška, Horšovský Týn
15:00 Syrový Petr 26 : 18 Dlouhá Dobromila
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.8.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.8.2020 23:48:47