Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Letní liga Chodsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne19.6.2022LL - Mára a jeho holky Domažlice7:4LL - Urna DomažliceDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Trůbl Marek17:8Šťastný Karel
1.Ne19.6.2022LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.3:8LL - Comedy Club KlenčíKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
17:00Dlouhá Dobromila10:17Hojda Petr
1.Ne19.6.2022LL - 105ky Starý Klíčov3:8LL - Klíčovští SnipersStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Císler Jan6:17Klapetek Karel
2.Ne26.6.2022LL - Mára a jeho holky Domažlice9:2LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Trůbl Marek19:5Dlouhá Dobromila
2.Ne26.6.2022LL - Comedy Club Klenčí8:3LL - 105ky Starý KlíčovKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
17:00Volfíková Kateřina17:8Císler Jan
2.Ne26.6.2022LL - Urna Domažlice3:8LL - Klíčovští SnipersDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Šťastný Karel10:16Klapetek Karel
3.Ne3.7.2022LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.1:10LL - Urna DomažliceKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
17:00Vargová Monika2:21Veselý Milan
3.Ne3.7.2022LL - 105ky Starý Klíčov2:9LL - Mára a jeho holky DomažliceStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Císler Jan8:19Trůbl Marek
3.Ne3.7.2022LL - Klíčovští Snipers5:6LL - Comedy Club KlenčíStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Klapetek Karel15:12Volfíková Kateřina
4.Ne10.7.2022LL - Mára a jeho holky Domažlice3:8LL - Klíčovští SnipersDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Trůbl Marek12:17Klapetek Karel
4.Ne10.7.2022LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.2:9LL - 105ky Starý KlíčovKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
17:00Dlouhá Dobromila8:19Císler Jan
4.Ne10.7.2022LL - Urna Domažlice6:5LL - Comedy Club KlenčíDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Veselý Milan14:16Volfíková Kateřina
5.Ne17.7.2022LL - 105ky Starý Klíčov4:7LL - Urna DomažliceStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Císler Jan12:15Šťastný Karel
5.Ne17.7.2022LL - Klíčovští Snipers11:0LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Klapetek Karel22:2Dlouhá Dobromila
5.Ne17.7.2022LL - Comedy Club Klenčí5:6LL - Mára a jeho holky DomažliceKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
17:00Hojda Petr14:14Trůbl Marek
6.Ne31.7.2022LL - Urna Domažlice5:6LL - Mára a jeho holky DomažliceDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Veselý Milan11:13Trůbl Marek
6.Ne31.7.2022LL - Comedy Club Klenčí9:2LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
17:00Volfíková Kateřina19:9Dlouhá Dobromila
6.Ne31.7.2022LL - Klíčovští Snipers9:2LL - 105ky Starý KlíčovStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Klapetek Karel19:8Císler Jan
7.Ne7.8.2022LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.0:11LL - Mára a jeho holky DomažliceKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
17:00Dlouhá Dobromila3:22Trůbl Marek
7.Ne7.8.2022LL - 105ky Starý Klíčov4:7LL - Comedy Club KlenčíStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Císler Jan10:16Volfíková Kateřina
7.Ne7.8.2022LL - Klíčovští Snipers6:5LL - Urna DomažliceStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Klapetek Karel14:10Veselý Milan
8.Ne14.8.2022LL - Mára a jeho holky Domažlice7:4LL - 105ky Starý KlíčovDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Trůbl Marek17:10Císler Jan
8.Ne14.8.2022LL - Comedy Club Klenčí7:4LL - Klíčovští SnipersKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
17:00Hojda Petr16:12Klapetek Karel
8.So20.8.2022LL - Urna DomažliceLL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00
9.Ne21.8.2022LL - Klíčovští SnipersLL - Mára a jeho holky DomažliceStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
9.Ne21.8.2022LL - 105ky Starý KlíčovLL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
9.Ne21.8.2022LL - Comedy Club KlenčíLL - Urna DomažliceKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00
10.Ne28.8.2022LL - Urna DomažliceLL - 105ky Starý KlíčovDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00
10.Ne28.8.2022LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.LL - Klíčovští SnipersKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
17:00
10.Ne28.8.2022LL - Mára a jeho holky DomažliceLL - Comedy Club KlenčíDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00

Letní liga Plzeňsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne19.6.2022LL - Dart's Pub Plzeň7:4LL - Plešatá Zrzka PlzeňPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:00Jedenástik Miroslav16:12Bláhová Tereza
1.Ne19.6.2022LL - Zahrádkáři Slavoj Stod1:10LL - McPuppin's PlzeňStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:00Fekl Pavel6:21Doubrava Miloslav
1.Ne19.6.2022LL - Dream Team Plzeň10:1LL - Sousedi PlzeňPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
17:00Pelan Jiří20:4Fuja Miroslav
2.24.6.2022LL - Lovci Horní Bříza1:10LL - Dream Team PlzeňHorní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza 
17:00Pochobradský Luboš ml.5:21Pelan Jiří
2.Ne26.6.2022LL - Dart's Pub Plzeň8:3LL - Zahrádkáři Slavoj StodPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:00Jedenástik Miroslav16:8Fekl Pavel
2.Ne26.6.2022LL - Plešatá Zrzka Plzeň3:8LL - Sousedi PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:00Bláhová Tereza8:17Fuja Miroslav
3.Ne3.7.2022LL - Zahrádkáři Slavoj Stod6:5LL - Plešatá Zrzka PlzeňStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:00Fekl Pavel13:13Kulišan Jan
3.Ne3.7.2022LL - Dream Team Plzeň5:6LL - McPuppin's PlzeňPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
17:00Pelan Jiří13:13Větrovský Stanislav
3.Ne3.7.2022LL - Sousedi Plzeň9:2LL - Lovci Horní BřízaPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:00Fuja Miroslav19:9Pochobradský Luboš ml.
4.Ne10.7.2022LL - Dart's Pub Plzeň3:8LL - Dream Team PlzeňPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:00Jedenástik Miroslav11:18Pelan Jiří
4.Ne10.7.2022LL - McPuppin's Plzeň6:5LL - Sousedi PlzeňPlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
17:00Doubrava Miloslav14:11Fuja Miroslav
4.Ne10.7.2022LL - Plešatá Zrzka Plzeň7:4LL - Lovci Horní BřízaPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:00Bláhová Tereza14:10Pochobradský Luboš st.
5.Ne17.7.2022LL - Dream Team Plzeň9:2LL - Zahrádkáři Slavoj StodPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
17:00Šmrha Jan20:4Snášel Roman
5.Ne17.7.2022LL - Sousedi Plzeň6:5LL - Dart's Pub PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:00Fuja Miroslav13:11Jedenástik Miroslav
5.Ne17.7.2022LL - Lovci Horní Bříza5:6LL - McPuppin's PlzeňHorní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza 
17:00Pochobradský Luboš st.10:13Doubrava Miloslav
6.Ne24.7.2022LL - Dart's Pub Plzeň9:2LL - Lovci Horní BřízaPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:00Jedenástik Miroslav19:5Franc Zdeněk
6.Ne24.7.2022LL - Zahrádkáři Slavoj Stod5:6LL - Sousedi PlzeňStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:00Fekl Pavel10:14Fuja Miroslav
6.Ne24.7.2022LL - Plešatá Zrzka Plzeň0:11LL - McPuppin's PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:00Bláhová Tereza3:22Doubrava Miloslav
7.Ne31.7.2022LL - Dream Team Plzeň9:2LL - Plešatá Zrzka PlzeňPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
17:00Pelan Jiří19:6Bláhová Tereza
7.Ne31.7.2022LL - Lovci Horní Bříza3:8LL - Zahrádkáři Slavoj StodHorní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza 
17:00Pochobradský Luboš ml.10:17Fekl Pavel
7.Ne31.7.2022LL - McPuppin's Plzeň11:0LL - Dart's Pub PlzeňPlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
17:00Doubrava Miloslav22:0Jedenástik Miroslav

Letní liga Plzeňsko o 5.-7- místo
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne19.6.2022LL - Dart's Pub Plzeň7:4LL - Plešatá Zrzka PlzeňPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:0016:12
0.Ne19.6.2022LL - Zahrádkáři Slavoj Stod1:10LL - McPuppin's PlzeňStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:006:21
0.24.6.2022LL - Lovci Horní Bříza1:10LL - Dream Team PlzeňHorní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza 
17:005:21
0.Ne26.6.2022LL - Dart's Pub Plzeň8:3LL - Zahrádkáři Slavoj StodPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:0016:8
0.Ne26.6.2022LL - Plešatá Zrzka Plzeň3:8LL - Sousedi PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:008:17
0.Ne3.7.2022LL - Zahrádkáři Slavoj Stod6:5LL - Plešatá Zrzka PlzeňStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:0013:13
0.Ne3.7.2022LL - Sousedi Plzeň9:2LL - Lovci Horní BřízaPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:0019:9
0.Ne10.7.2022LL - Plešatá Zrzka Plzeň7:4LL - Lovci Horní BřízaPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:0014:10
0.Ne17.7.2022LL - Dream Team Plzeň9:2LL - Zahrádkáři Slavoj StodPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
17:0020:4
0.Ne17.7.2022LL - Lovci Horní Bříza5:6LL - McPuppin's PlzeňHorní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza 
17:0010:13
0.Ne24.7.2022LL - Dart's Pub Plzeň9:2LL - Lovci Horní BřízaPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:0019:5
0.Ne24.7.2022LL - Zahrádkáři Slavoj Stod5:6LL - Sousedi PlzeňStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:0010:14
0.Ne24.7.2022LL - Plešatá Zrzka Plzeň0:11LL - McPuppin's PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:003:22
0.Ne31.7.2022LL - Dream Team Plzeň9:2LL - Plešatá Zrzka PlzeňPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
17:0018:4
0.Ne31.7.2022LL - Lovci Horní Bříza3:8LL - Zahrádkáři Slavoj StodHorní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza 
17:0010:17
1.St10.8.2022LL - Lovci Horní Bříza8:3LL - Plešatá Zrzka PlzeňHorní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza 
00:00Pochobradský Luboš ml.19:9Bláhová Tereza
2.St17.8.2022LL - Zahrádkáři Slavoj StodLL - Lovci Horní BřízaStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
00:00
3.St24.8.2022LL - Plešatá Zrzka PlzeňLL - Zahrádkáři Slavoj StodPlzeň, Klub OKO, Plzeň
00:00

Letní liga Plzeňsko o titul
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne19.6.2022LL - Dart's Pub Plzeň7:4LL - Plešatá Zrzka PlzeňPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:0016:12
0.Ne19.6.2022LL - Zahrádkáři Slavoj Stod1:10LL - McPuppin's PlzeňStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:006:21
0.Ne19.6.2022LL - Dream Team Plzeň10:1LL - Sousedi PlzeňPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
17:0020:4
0.24.6.2022LL - Lovci Horní Bříza1:10LL - Dream Team PlzeňHorní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza 
17:005:21
0.Ne26.6.2022LL - Dart's Pub Plzeň8:3LL - Zahrádkáři Slavoj StodPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:0016:8
0.Ne26.6.2022LL - Plešatá Zrzka Plzeň3:8LL - Sousedi PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:008:17
0.Ne3.7.2022LL - Dream Team Plzeň5:6LL - McPuppin's PlzeňPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
17:0013:13
0.Ne3.7.2022LL - Sousedi Plzeň9:2LL - Lovci Horní BřízaPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:0019:9
0.Ne10.7.2022LL - Dart's Pub Plzeň3:8LL - Dream Team PlzeňPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:0011:18
0.Ne10.7.2022LL - McPuppin's Plzeň6:5LL - Sousedi PlzeňPlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
17:0014:11
0.Ne17.7.2022LL - Dream Team Plzeň9:2LL - Zahrádkáři Slavoj StodPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
17:0020:4
0.Ne17.7.2022LL - Sousedi Plzeň6:5LL - Dart's Pub PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:0013:11
0.Ne17.7.2022LL - Lovci Horní Bříza5:6LL - McPuppin's PlzeňHorní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza 
17:0010:13
0.Ne24.7.2022LL - Dart's Pub Plzeň9:2LL - Lovci Horní BřízaPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
17:0019:5
0.Ne24.7.2022LL - Zahrádkáři Slavoj Stod5:6LL - Sousedi PlzeňStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:0010:14
0.Ne24.7.2022LL - Plešatá Zrzka Plzeň0:11LL - McPuppin's PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
17:003:22
0.Ne31.7.2022LL - Dream Team Plzeň9:2LL - Plešatá Zrzka PlzeňPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
17:0018:4
0.Ne31.7.2022LL - McPuppin's Plzeň11:0LL - Dart's Pub PlzeňPlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň 
17:0022:0
1.St10.8.2022LL - Sousedi Plzeň5:6LL - Dream Team PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
00:00Fuja Miroslav12:14Pelan Jiří
1.St10.8.2022LL - Dart's Pub Plzeň2:9LL - McPuppin's PlzeňPlzeň, Dart's Pub, Plzeň 
00:00Jedenástik Miroslav5:19Doubrava Miloslav
2.St17.8.2022LL - Dream Team PlzeňLL - Dart's Pub PlzeňPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
00:00
2.St17.8.2022LL - Sousedi PlzeňLL - McPuppin's PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
00:00
3.St24.8.2022LL - McPuppin's PlzeňLL - Dream Team PlzeňPlzeň, McPuppin's Bar, Plzeň
00:00
3.St24.8.2022LL - Dart's Pub PlzeňLL - Sousedi PlzeňPlzeň, Dart's Pub, Plzeň
00:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.8.2022 03:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.8.2022 03:53:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement