Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
B - Chodsko o postup
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 9.2.2019 Kramolínský Vlčáci 6 : 12 Snipers Klatovy Nemanice - obecní úřad, Nemanice
16:00 Brandejs Tomáš 19 : 26 Toman Marek
1. So 9.2.2019 Old Birds Holýšov 10 : 9 Bunda Starý Klíčov "B" Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 21 : 23 Sovek Jiří
1. Ne 10.2.2019 Sport Bar Kdyně 7 : 11 Kvíčovická hospůdka Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00 Berka Roman 19 : 27 Martínek František
2. So 23.2.2019 Kramolínský Vlčáci 10 : 9 Bunda Starý Klíčov "B" Nemanice - obecní úřad, Nemanice
16:00 Brandejs Tomáš 25 : 19 Sovek Jiří
2. Ne 24.2.2019 Sport Bar Kdyně 10 : 8 Old Birds Holýšov Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00 Berka Roman 25 : 21 Husťak Milan
2. Ne 24.2.2019 Kvíčovická hospůdka 7 : 11 Snipers Klatovy Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00 Šizling Karel 17 : 25 Klapetek Karel
3. So 2.3.2019 Kramolínský Vlčáci 0 : 18 Sport Bar Kdyně Nemanice - obecní úřad, Nemanice
16:00 0 : 36
3. Ne 3.3.2019 Snipers Klatovy 14 : 4 Bunda Starý Klíčov "B" Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00 Toman Marek 28 : 16 Sovek Jiří
3. So 16.3.2019 Old Birds Holýšov 10 : 9 Kvíčovická hospůdka Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 20 : 22 Šiman Karel
4. So 23.3.2019 Old Birds Holýšov 12 : 6 Kramolínský Vlčáci Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 28 : 15 Brandejs Tomáš
4. Ne 24.3.2019 Sport Bar Kdyně 4 : 14 Snipers Klatovy Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00 Berka Roman 13 : 31 Toman Marek
4. Ne 24.3.2019 Kvíčovická hospůdka 7 : 11 Bunda Starý Klíčov "B" Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00 Šiman Karel 17 : 24 Sovek Jiří
5. So 30.3.2019 Kramolínský Vlčáci 10 : 8 Kvíčovická hospůdka Nemanice - obecní úřad, Nemanice
16:00 Brandejs Tomáš 24 : 20 Moudrý Martin
5. Ne 31.3.2019 Snipers Klatovy 13 : 5 Old Birds Holýšov Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00 Toman Marek 29 : 14 Husťak Milan
5. Ne 31.3.2019 Sport Bar Kdyně 8 : 10 Bunda Starý Klíčov "B" Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00 Berka Roman 22 : 22 Kůgl Jiří
6. Ne 7.4.2019 Kvíčovická hospůdka 9 : 10 Sport Bar Kdyně Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00 Šiman Karel 21 : 23 Berka Roman
6. Ne 7.4.2019 Snipers Klatovy 11 : 7 Kramolínský Vlčáci Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00 Toman Marek 26 : 17 Brandejs Tomáš
6. Ne 7.4.2019 Bunda Starý Klíčov "B" 9 : 10 Old Birds Holýšov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 25 : 25 Husťak Milan
7. So 13.4.2019 Old Birds Holýšov 10 : 9 Sport Bar Kdyně Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 25 : 23 Berka Roman
7. Ne 14.4.2019 Snipers Klatovy 11 : 7 Kvíčovická hospůdka Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00 Toman Marek 23 : 20 Šiman Karel
7. Ne 14.4.2019 Bunda Starý Klíčov "B" 10 : 8 Kramolínský Vlčáci Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 25 : 19 Brandejs Tomáš
8. Ne 28.4.2019 Sport Bar Kdyně 11 : 7 Kramolínský Vlčáci Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00 Berka Roman 26 : 17 Brandejs Tomáš
8. Ne 28.4.2019 Bunda Starý Klíčov "B" 3 : 15 Snipers Klatovy Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 11 : 32 Hess Petr
8. Ne 28.4.2019 Kvíčovická hospůdka 12 : 6 Old Birds Holýšov Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00 Šizling Karel 27 : 17 Husťak Milan
9. So 4.5.2019 Kramolínský Vlčáci 13 : 5 Old Birds Holýšov Nemanice - obecní úřad, Nemanice
16:00 Brandejs Tomáš 28 : 18 Říha Radek
9. Ne 5.5.2019 Snipers Klatovy 9 : 10 Sport Bar Kdyně Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00 Toman Marek 19 : 23 Janoušek Vladimír
9. Ne 5.5.2019 Bunda Starý Klíčov "B" 7 : 11 Kvíčovická hospůdka Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 20 : 26 Moudrý Martin
10. So 18.5.2019 Old Birds Holýšov 0 : 18 Snipers Klatovy Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 0 : 36
10. Ne 19.5.2019 Bunda Starý Klíčov "B" 10 : 8 Sport Bar Kdyně Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 23 : 17 Pytlík Viktor
10. Ne 19.5.2019 Kvíčovická hospůdka 16 : 2 Kramolínský Vlčáci Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
18:00 Šiman Karel 33 : 9 Brandejs Tomáš

B - Plzeňsko o postup
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. Ne 2.9.2018 Sušice 12 : 6 West Club Litice Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 26 : 20
0. Ne 2.9.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 11 : 7 Pardál Rokycany Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 25 : 18
0. Ne 7.10.2018 Hrášci Klatovy 6 : 12 Chřestýšovci Plzeň Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00 17 : 27
0. Ne 7.10.2018 Red Barons Plzeň 14 : 4 Pardál Rokycany Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 29 : 13
0. Ne 14.10.2018 West Club Litice 10 : 8 Hrášci Klatovy Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 23 : 20
0. Ne 14.10.2018 Kameňák Plzeň 9 : 10 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 21 : 23
0. Ne 28.10.2018 Chřestýšovci Plzeň 6 : 12 West Club Litice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
18:00 18 : 29
0. Ne 4.11.2018 Sušice 4 : 14 Hrášci Klatovy Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 15 : 31
0. Ne 4.11.2018 Kameňák Plzeň 4 : 14 Red Barons Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 12 : 32
0. Ne 18.11.2018 Chřestýšovci Plzeň 7 : 11 Sušice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 19 : 25
0. Ne 18.11.2018 Pardál Rokycany 10 : 8 Kameňák Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 24 : 21
0. Ne 18.11.2018 Red Barons Plzeň 12 : 6 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 27 : 15
0. Ne 25.11.2018 West Club Litice 10 : 8 Sušice Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 23 : 20
0. Ne 25.11.2018 Pardál Rokycany 6 : 12 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 18 : 28
0. Ne 9.12.2018 Chřestýšovci Plzeň 14 : 4 Hrášci Klatovy Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 29 : 16
0. Ne 9.12.2018 Pardál Rokycany 7 : 11 Red Barons Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 19 : 26
0. Ne 16.12.2018 Hrášci Klatovy 7 : 11 West Club Litice Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00 16 : 27
0. Ne 16.12.2018 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 14 : 4 Kameňák Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 28 : 10
0. Ne 6.1.2019 West Club Litice 10 : 9 Chřestýšovci Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 23 : 25
0. Ne 13.1.2019 Hrášci Klatovy 5 : 13 Sušice Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00 14 : 28
0. Ne 13.1.2019 Red Barons Plzeň 13 : 5 Kameňák Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 29 : 15
0. Ne 27.1.2019 Sušice 8 : 10 Chřestýšovci Plzeň Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 21 : 23
0. Ne 27.1.2019 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 6 : 12 Red Barons Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 16 : 29
0. Ne 27.1.2019 Kameňák Plzeň 11 : 7 Pardál Rokycany Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 26 : 18
1. Ne 10.2.2019 Chřestýšovci Plzeň 10 : 9 Kameňák Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 Chromiak Vladimír 22 : 22 Honomichl David
1. Ne 10.2.2019 Hrášci Klatovy 9 : 10 Pardál Rokycany Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00 Toman Michal 22 : 22 Tichý Tomáš
1. Ne 10.2.2019 West Club Litice 10 : 9 Red Barons Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 24 : 23 Polena Jaroslav
1. Ne 17.2.2019 Sušice 8 : 10 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 Kopa Pavel 20 : 23 Ekstein Luděk
3. Ne 24.2.2019 Chřestýšovci Plzeň 4 : 14 Red Barons Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
14:00 Chromiak Vladimír 11 : 29 Polena Jaroslav
2. Ne 3.3.2019 Chřestýšovci Plzeň 8 : 10 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 Chromiak Vladimír 19 : 25 Valenčat Jan
2. Ne 3.3.2019 Pardál Rokycany 8 : 10 West Club Litice Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 18 : 22 Strejc František
2. Ne 3.3.2019 Red Barons Plzeň 12 : 6 Sušice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Polena Jaroslav 29 : 14 Kopa Pavel
2. Ne 3.3.2019 Kameňák Plzeň 10 : 9 Hrášci Klatovy Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Kaňák Jan 24 : 24 Hrach Zdeněk
3. Ne 10.3.2019 Sušice 13 : 5 Pardál Rokycany Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 Kopa Pavel 28 : 14 Mošna Jan
3. Ne 10.3.2019 Hrášci Klatovy 13 : 5 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00 Hrach Filip 26 : 21 Valenčat Jan
3. Ne 10.3.2019 West Club Litice 10 : 9 Kameňák Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Děd Pavel 22 : 21 Kaňák Jan
4. Ne 31.3.2019 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 11 : 7 West Club Litice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Valenčat Jan 23 : 21 Strejc František
4. Ne 31.3.2019 Pardál Rokycany 8 : 10 Chřestýšovci Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 18 : 27 Chromiak Vladimír
4. Ne 31.3.2019 Red Barons Plzeň 13 : 5 Hrášci Klatovy Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Polena Jaroslav 27 : 13 Hrach Zdeněk
5. Ne 7.4.2019 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 9 : 10 Sušice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Valenčat Jan 23 : 20 Kopa Pavel
5. Ne 7.4.2019 Pardál Rokycany 8 : 10 Hrášci Klatovy Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 21 : 24 Hrach Zdeněk
5. Ne 7.4.2019 Red Barons Plzeň 15 : 3 West Club Litice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Polena Jaroslav 32 : 13 Strejc František
4. Ne 14.4.2019 Kameňák Plzeň 11 : 7 Sušice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Kaňák Jan 27 : 18 Řehoř Martin
5. Ne 21.4.2019 Kameňák Plzeň 12 : 6 Chřestýšovci Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Kaňák Jan 25 : 18 Chromiak Vladimír
6. Ne 28.4.2019 Sušice 8 : 10 Red Barons Plzeň Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 Kopa Pavel 20 : 24 Polena Jaroslav
6. Ne 28.4.2019 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 14 : 4 Chřestýšovci Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Valenčat Jan 30 : 14 Chromiak Vladimír
6. Ne 28.4.2019 Hrášci Klatovy 10 : 8 Kameňák Plzeň Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00 Hrach Zdeněk 23 : 24 Kaňák Jan
6. Ne 28.4.2019 West Club Litice 11 : 7 Pardál Rokycany Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 25 : 17 Mošna Jan
7. Ne 5.5.2019 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 11 : 7 Hrášci Klatovy Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Valenčat Jan 25 : 19 Hrach Filip
7. Ne 5.5.2019 Pardál Rokycany 7 : 11 Sušice Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 18 : 25 Kopa Pavel
7. Ne 5.5.2019 Kameňák Plzeň 8 : 10 West Club Litice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Kaňák Jan 21 : 26 Strejc František
7. Ne 5.5.2019 Red Barons Plzeň 14 : 4 Chřestýšovci Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Polena Jaroslav 29 : 11 Chromiak Vladimír
8. Ne 12.5.2019 Chřestýšovci Plzeň 13 : 5 Pardál Rokycany Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 Chromiak Vladimír 27 : 15 Tichý Tomáš
8. Ne 12.5.2019 Sušice 13 : 5 Kameňák Plzeň Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák, Sušice
14:00 Kopa Pavel 30 : 14 Kaňák Jan
8. Ne 12.5.2019 Hrášci Klatovy 8 : 10 Red Barons Plzeň Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
15:00 Hrach Filip 20 : 27 Polena Jaroslav
8. Ne 12.5.2019 West Club Litice 9 : 10 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 22 : 23 Valenčat Jan

BC - Chodsko o postup/sestup
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 9.2.2019 Gladiátor Bukovec 4 : 14 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00 Švajka Jan 12 : 32 Žáček Jan
1. Ne 10.2.2019 Skleník Domažlice 10 : 8 URNA Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Nový Jiří 24 : 20 Veselý Milan
1. Ne 10.2.2019 Krásná těla Klenčí p. Č. 8 : 10 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 21 : 24 Schwarz Robert
2. So 23.2.2019 Gladiátor Bukovec 1 : 17 Krásná těla Klenčí p. Č. Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00 Švajka Jan 7 : 35 Hojda Petr
2. Ne 24.2.2019 URNA Domažlice 10 : 9 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Veselý Milan 22 : 25 Schwarz Robert
2. Ne 24.2.2019 Sport Bar Kobra Horšovský Týn 11 : 7 Skleník Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00 Žáček Jan 28 : 17 Nový Jiří
3. Ne 3.3.2019 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 12 : 6 Gladiátor Bukovec Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00 Schwarz Robert 28 : 17 Vachtl Petr
3. Ne 3.3.2019 URNA Domažlice 4 : 14 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Strádal Milan 14 : 28 Žáček Jan
3. Ne 10.3.2019 Krásná těla Klenčí p. Č. 8 : 10 Skleník Domažlice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 22 : 24 Nový Jiří
4. Ne 24.3.2019 Skleník Domažlice 14 : 4 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Nový Jiří 30 : 11 Schwarz Robert
4. Ne 24.3.2019 Krásná těla Klenčí p. Č. 6 : 12 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 16 : 27 Žáček Jan
4. Ne 24.3.2019 URNA Domažlice 8 : 10 Gladiátor Bukovec Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Veselý Milan 21 : 24 Tanko Jiří
5. So 30.3.2019 Gladiátor Bukovec 10 : 8 Skleník Domažlice Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00 Švajka Jan 24 : 19 Nový Jiří
5. Ne 31.3.2019 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 6 : 12 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00 Schwarz Robert 16 : 28 Žáček Jan
5. Ne 31.3.2019 Krásná těla Klenčí p. Č. 8 : 10 URNA Domažlice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 21 : 25 Strádal Milan
6. Ne 7.4.2019 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 5 : 13 Krásná těla Klenčí p. Č. Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00 Schwarz Robert 13 : 28 Hojda Petr
6. Ne 7.4.2019 URNA Domažlice 6 : 12 Skleník Domažlice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Veselý Milan 20 : 27 Nový Jiří
6. Ne 7.4.2019 Sport Bar Kobra Horšovský Týn 14 : 4 Gladiátor Bukovec Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00 Žáček Jan 29 : 9 Cheníček Stanislav
7. Ne 14.4.2019 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 7 : 11 URNA Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00 Hutníková Kateřina 20 : 26 Strádal Milan
7. Ne 14.4.2019 Skleník Domažlice 3 : 15 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Nový Jiří 12 : 31 Žáček Jan
7. Ne 14.4.2019 Krásná těla Klenčí p. Č. 7 : 11 Gladiátor Bukovec Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00 Hojda Petr 17 : 24 Švajka Jan
8. So 27.4.2019 Gladiátor Bukovec 11 : 7 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00 Vachtl Petr 26 : 19 Schwarz Robert
8. Ne 28.4.2019 Skleník Domažlice 11 : 7 Krásná těla Klenčí p. Č. Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Zeman Jiří 28 : 17 Hojda Petr
8. Ne 28.4.2019 Sport Bar Kobra Horšovský Týn 13 : 5 URNA Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00 Žáček Jan 29 : 13 Veselý Milan
9. So 4.5.2019 Gladiátor Bukovec 8 : 10 URNA Domažlice Bukovec, Hospůdka Bukovec, Holýšov
13:00 Švajka Jan 20 : 22 Strádal Milan
9. Ne 5.5.2019 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 6 : 12 Skleník Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00 Schwarz Robert 17 : 27 Nový Jiří
9. Ne 5.5.2019 Sport Bar Kobra Horšovský Týn 14 : 4 Krásná těla Klenčí p. Č. Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00 Janča Roman 28 : 15 Hojda Petr
10. Ne 19.5.2019 URNA Domažlice 7 : 11 Krásná těla Klenčí p. Č. Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00 Strádal Milan 19 : 23 Hojda Petr
10. Ne 19.5.2019 Skleník Domažlice 18 : 0 Gladiátor Bukovec Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Nový Jiří 36 : 0 Švajka Jan
10. Ne 19.5.2019 Sport Bar Kobra Horšovský Týn 15 : 3 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
17:00 Janča Roman 30 : 12 Schwarz Robert

BC - Plzeňsko jih o postup/sestup
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. Ne 2.9.2018 Ševci Green Power Plzeň 8 : 10 VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 23 : 24
0. Ne 2.9.2018 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 12 : 6 BSOD 334 01 "Z" Přeštice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 28 : 17
0. Ne 2.9.2018 HEGEŠ 01 Plzeň 8 : 10 McPuppin's Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 21 : 21
0. Ne 9.9.2018 HEGEŠ 01 Plzeň 8 : 10 BSOD 334 01 "Z" Přeštice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 19 : 23
0. So 6.10.2018 BSOD 334 01 "Z" Přeštice 15 : 3 McPuppin's Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 33 : 9
0. So 6.10.2018 Běsnící komáři Lužany 14 : 4 Ševci Green Power Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00 30 : 12
0. Ne 14.10.2018 Ševci Green Power Plzeň 9 : 10 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 22 : 22
0. So 27.10.2018 Běsnící komáři Lužany 11 : 7 VŠ Asfaltéři Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00 27 : 20
0. So 3.11.2018 Běsnící komáři Lužany 9 : 10 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00 23 : 24
0. Ne 4.11.2018 McPuppin's Plzeň 1 : 17 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" McPuppin's Bar, Plzeň
15:00 9 : 35
0. Ne 18.11.2018 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 15 : 3 HEGEŠ 01 Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 31 : 11
0. Ne 18.11.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 7 : 11 VŠ Asfaltéři Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 19 : 28
0. So 24.11.2018 BSOD 334 01 "Z" Přeštice 6 : 12 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 18 : 28
0. Ne 25.11.2018 McPuppin's Plzeň 8 : 10 HEGEŠ 01 Plzeň McPuppin's Bar, Plzeň
15:00 21 : 25
0. Ne 25.11.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň 7 : 11 Ševci Green Power Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 18 : 26
0. So 1.12.2018 BSOD 334 01 "Z" Přeštice 7 : 11 HEGEŠ 01 Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 19 : 24
0. Ne 9.12.2018 Ševci Green Power Plzeň 10 : 8 Běsnící komáři Lužany Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 23 : 22
0. Ne 9.12.2018 McPuppin's Plzeň 7 : 11 BSOD 334 01 "Z" Přeštice McPuppin's Bar, Plzeň
15:00 14 : 23
0. Ne 16.12.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 11 : 7 Ševci Green Power Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 24 : 16
0. Ne 6.1.2019 VŠ Asfaltéři Plzeň 8 : 10 Běsnící komáři Lužany Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 21 : 24
0. Ne 13.1.2019 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 13 : 5 McPuppin's Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 29 : 14
0. Ne 13.1.2019 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 9 : 10 Běsnící komáři Lužany Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 21 : 24
0. Ne 27.1.2019 VŠ Asfaltéři Plzeň 6 : 12 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 17 : 28
0. Ne 27.1.2019 HEGEŠ 01 Plzeň 7 : 11 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 22 : 24
1. So 9.2.2019 BSOD 334 01 "Z" Přeštice 7 : 11 VŠ Asfaltéři Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Krieglstein Radim 18 : 25 Venglař Adam
1. Ne 10.2.2019 Ševci Green Power Plzeň 3 : 15 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 12 : 32 Milka Pavel
1. Ne 10.2.2019 McPuppin's Plzeň 5 : 13 Běsnící komáři Lužany McPuppin's Bar, Plzeň
15:00 Doubrava Miloslav 17 : 28 Hasák Miroslav
1. Ne 10.2.2019 HEGEŠ 01 Plzeň 6 : 12 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 18 : 28 Kokoška Petr
2. So 2.3.2019 Běsnící komáři Lužany 14 : 4 BSOD 334 01 "Z" Přeštice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00 Hasák Miroslav 31 : 11 Krieglsteinová Zbyňka
2. Ne 3.3.2019 McPuppin's Plzeň 7 : 11 Ševci Green Power Plzeň McPuppin's Bar, Plzeň
15:00 Doubrava Miloslav 17 : 25 Tomášek Marcel
2. Ne 3.3.2019 VŠ Asfaltéři Plzeň 10 : 8 HEGEŠ 01 Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Venglař Adam 25 : 17 Šebesta Karel
2. Ne 3.3.2019 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 8 : 10 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 22 : 23 Milka Pavel
3. Ne 10.3.2019 McPuppin's Plzeň 5 : 13 BSOD 334 01 "Y" Přeštice McPuppin's Bar, Plzeň
15:00 Doubrava Miloslav 18 : 29 Kokoška Petr
3. Ne 10.3.2019 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 15 : 3 VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Milka Pavel 33 : 11 Venglař Adam
3. Ne 10.3.2019 HEGEŠ 01 Plzeň 5 : 13 Běsnící komáři Lužany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 16 : 29 Hasák Miroslav
3. Ne 24.3.2019 BSOD 334 01 "Z" Přeštice 6 : 12 Ševci Green Power Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Krieglstein Radim 15 : 27 Tomášek Marcel
4. So 30.3.2019 Běsnící komáři Lužany 7 : 11 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00 Hasák Miroslav 19 : 24 Milka Pavel
4. Ne 31.3.2019 VŠ Asfaltéři Plzeň 11 : 7 McPuppin's Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Venglař Adam 25 : 16 Doubrava Miloslav
4. Ne 31.3.2019 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 16 : 2 BSOD 334 01 "Z" Přeštice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 32 : 12 Krieglstein Radim
8. So 6.4.2019 BSOD 334 01 "Z" Přeštice 6 : 12 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
13:00 Krieglstein Radim 17 : 27 Kokoška Petr
5. Ne 7.4.2019 VŠ Asfaltéři Plzeň 10 : 8 BSOD 334 01 "Z" Přeštice Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Venglař Adam 22 : 21 Krieglstein Radim
5. Ne 7.4.2019 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 13 : 5 Ševci Green Power Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Hlaváček Radek 28 : 14 Tomášek Marcel
5. Ne 7.4.2019 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 12 : 6 HEGEŠ 01 Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 28 : 16 Šebesta Karel
5. So 13.4.2019 Běsnící komáři Lužany 15 : 3 McPuppin's Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00 Hasák Miroslav 32 : 12 Doubrava Miloslav
4. Ne 14.4.2019 HEGEŠ 01 Plzeň 8 : 10 Ševci Green Power Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 19 : 21 Tomášek Marcel
6. Ne 14.4.2019 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 10 : 8 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Milka Pavel 26 : 21 Kokoška Petr
6. So 20.4.2019 BSOD 334 01 "Z" Přeštice 7 : 11 Běsnící komáři Lužany Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
15:00 Krieglstein Radim 17 : 26 Hasák Miroslav
6. Ne 28.4.2019 Ševci Green Power Plzeň 13 : 5 McPuppin's Plzeň Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 29 : 18 Doubrava Miloslav
6. Ne 28.4.2019 HEGEŠ 01 Plzeň 10 : 8 VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 22 : 20 Šlajs Marek
7. So 4.5.2019 Běsnící komáři Lužany 10 : 8 HEGEŠ 01 Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00 Hasák Miroslav 25 : 18 Šebesta Karel
7. Ne 5.5.2019 Ševci Green Power Plzeň 10 : 9 BSOD 334 01 "Z" Přeštice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 24 : 21 Krieglstein Radim
7. Ne 5.5.2019 VŠ Asfaltéři Plzeň 8 : 10 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Venglař Adam 22 : 23 Hlaváček Radek
7. Ne 5.5.2019 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 13 : 5 McPuppin's Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 27 : 14 Doubrava Miloslav
8. Ne 12.5.2019 Ševci Green Power Plzeň 10 : 8 HEGEŠ 01 Plzeň Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 26 : 20 Šebesta Karel
8. Ne 12.5.2019 McPuppin's Plzeň 6 : 12 VŠ Asfaltéři Plzeň McPuppin's Bar, Plzeň
15:00 Doubrava Miloslav 17 : 29 Venglař Adam
8. Ne 12.5.2019 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 10 : 9 Běsnící komáři Lužany Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Milka Pavel 24 : 21 Hasák Miroslav

BC - Plzeňsko sever o postup/sestup
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. So 1.9.2018 VSB Bolevec 12 : 6 Slavoj Nýřany "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 27 : 16
0. Ne 2.9.2018 Spartak Strašice "B" 12 : 6 Bazinga Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 25 : 17
0. So 8.9.2018 Slavoj Nýřany "B" 16 : 2 Poster Guys OKO Plzeň "C" Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 34 : 9
0. Ne 7.10.2018 Holoubkov "B" 8 : 10 F.J. Sokol Vejprnice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 19 : 22
0. So 13.10.2018 VSB Bolevec 8 : 10 Poster Guys OKO Plzeň "C" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 17 : 24
0. Ne 14.10.2018 Spartak Strašice "B" 11 : 7 Holoubkov "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 24 : 16
0. So 3.11.2018 VSB Bolevec 7 : 11 Argentum Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 21 : 25
0. Ne 4.11.2018 Bazinga Plzeň 6 : 12 F.J. Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 22 : 25
0. So 10.11.2018 Slavoj Nýřany "B" 6 : 12 Argentum Plzeň Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 19 : 29
0. Ne 18.11.2018 Holoubkov "B" 8 : 10 Bazinga Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 21 : 25
0. Ne 18.11.2018 F.J. Sokol Vejprnice 8 : 10 Spartak Strašice "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 21 : 22
0. Ne 18.11.2018 Argentum Plzeň 7 : 11 Poster Guys OKO Plzeň "C" Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 17 : 25
0. So 24.11.2018 Slavoj Nýřany "B" 10 : 8 VSB Bolevec Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 24 : 21
0. Ne 25.11.2018 Bazinga Plzeň 11 : 7 Spartak Strašice "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 24 : 19
0. So 1.12.2018 Poster Guys OKO Plzeň "C" 10 : 8 Slavoj Nýřany "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 24 : 19
0. Ne 9.12.2018 F.J. Sokol Vejprnice 10 : 9 Holoubkov "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 22 : 21
0. Ne 16.12.2018 Poster Guys OKO Plzeň "C" 6 : 12 VSB Bolevec Plzeň, Klub OKO, Plzeň
14:00 17 : 27
0. Ne 16.12.2018 Holoubkov "B" 5 : 13 Spartak Strašice "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 16 : 28
0. Ne 16.12.2018 Argentum Plzeň 12 : 6 Slavoj Nýřany "B" Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 26 : 17
0. Ne 13.1.2019 F.J. Sokol Vejprnice 10 : 8 Bazinga Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 23 : 19
0. Ne 13.1.2019 Argentum Plzeň 9 : 10 VSB Bolevec Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 21 : 24
0. So 26.1.2019 Poster Guys OKO Plzeň "C" 10 : 8 Argentum Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 22 : 20
0. Ne 27.1.2019 Spartak Strašice "B" 10 : 8 F.J. Sokol Vejprnice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 24 : 21
0. Ne 27.1.2019 Bazinga Plzeň 15 : 3 Holoubkov "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 31 : 14
1. Ne 10.2.2019 Spartak Strašice "B" 10 : 8 Poster Guys OKO Plzeň "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Huttr Šimon 27 : 20 Mareček Miloslav
1. Ne 10.2.2019 Holoubkov "B" 2 : 16 Argentum Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Hrabák Luboš 8 : 34 Mačura Lumír
1. Ne 10.2.2019 F.J. Sokol Vejprnice 9 : 10 VSB Bolevec Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 23 : 22 Kolář Petr
1. Ne 10.2.2019 Bazinga Plzeň 13 : 5 Slavoj Nýřany "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Čech Michal 30 : 16 Brož Zdeněk
2. Ne 17.2.2019 Poster Guys OKO Plzeň "C" 8 : 10 Bazinga Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Mareček Miloslav 20 : 21 Čech Michal
2. Ne 3.3.2019 Argentum Plzeň 8 : 10 Spartak Strašice "B" Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 19 : 24 Huttr Martin
2. Ne 3.3.2019 Holoubkov "B" 7 : 11 VSB Bolevec Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Hrabák Luboš 15 : 26 Kolář Petr
2. Ne 3.3.2019 F.J. Sokol Vejprnice 11 : 7 Slavoj Nýřany "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 24 : 17 Brož Zdeněk
3. Ne 10.3.2019 Spartak Strašice "B" 5 : 13 VSB Bolevec Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Huttr Martin 17 : 26 Kolář Petr
3. Ne 10.3.2019 Holoubkov "B" 11 : 7 Slavoj Nýřany "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Hrabák Luboš 26 : 19 Brož Zdeněk
3. Ne 10.3.2019 F.J. Sokol Vejprnice 13 : 5 Poster Guys OKO Plzeň "C" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 28 : 16 Mareček Miloslav
3. Ne 10.3.2019 Argentum Plzeň 5 : 13 Bazinga Plzeň Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 14 : 29 Čech Michal
4. So 30.3.2019 VSB Bolevec 10 : 9 Bazinga Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 Kolář Petr 23 : 22 Čech Michal
4. So 30.3.2019 Slavoj Nýřany "B" 4 : 14 Spartak Strašice "B" Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Brož Zdeněk 11 : 30 Huttr Martin
4. So 30.3.2019 Poster Guys OKO Plzeň "C" 12 : 6 Holoubkov "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Mareček Miloslav 28 : 15 Hrabák Luboš
4. Ne 31.3.2019 Argentum Plzeň 10 : 9 F.J. Sokol Vejprnice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 25 : 24 Mužík Zdeněk
5. 5.4.2019 Poster Guys OKO Plzeň "C" 8 : 10 Spartak Strašice "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:30 Mareček Miloslav 22 : 25 Huttr Martin
5. So 6.4.2019 VSB Bolevec 8 : 10 F.J. Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 Kolář Petr 20 : 23 Mužík Zdeněk
5. So 6.4.2019 Slavoj Nýřany "B" 7 : 11 Bazinga Plzeň Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Brož Zdeněk 18 : 26 Čech Michal
5. Ne 7.4.2019 Argentum Plzeň 11 : 7 Holoubkov "B" Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 24 : 19 Hrabák Luboš
6. So 27.4.2019 VSB Bolevec 15 : 3 Holoubkov "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 Eckert Radek 33 : 10 Hrabák Luboš
6. So 27.4.2019 Slavoj Nýřany "B" 8 : 10 F.J. Sokol Vejprnice Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Brož Zdeněk 22 : 23 Mužík Zdeněk
6. Ne 28.4.2019 Spartak Strašice "B" 4 : 14 Argentum Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Huttr Martin 15 : 30 Mačura Lumír
6. Ne 28.4.2019 Bazinga Plzeň 10 : 8 Poster Guys OKO Plzeň "C" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Čech Michal 23 : 17 Fikrle Josef
7. So 4.5.2019 VSB Bolevec 11 : 7 Spartak Strašice "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 Kolář Petr 25 : 16 Kozlík Oldřich
7. So 4.5.2019 Slavoj Nýřany "B" 8 : 10 Holoubkov "B" Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Šeffl Zdeněk 21 : 26 Hrabák Luboš
7. So 4.5.2019 Poster Guys OKO Plzeň "C" 8 : 10 F.J. Sokol Vejprnice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Mareček Miloslav 24 : 24 Mužík Zdeněk
7. Ne 5.5.2019 Bazinga Plzeň 10 : 8 Argentum Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Pech Tomáš 23 : 18 Mačura Lumír
8. Ne 12.5.2019 Spartak Strašice "B" 12 : 6 Slavoj Nýřany "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Huttr Martin 27 : 17 Brož Zdeněk
8. Ne 12.5.2019 F.J. Sokol Vejprnice 10 : 8 Argentum Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 25 : 19 Mačura Lumír
8. Ne 12.5.2019 Holoubkov "B" 14 : 4 Poster Guys OKO Plzeň "C" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Hrabák Luboš 28 : 16 Mareček Miloslav
8. Ne 12.5.2019 Bazinga Plzeň 12 : 6 VSB Bolevec Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
17:00 Pech Tomáš 27 : 16 Kolář Petr

CD - Chodsko o postup/sestup
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. So 20.10.2018 Sport Bar Kdyně "C" 10 : 8 Huberťák Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00 23 : 20
0. So 8.12.2018 Konec světa Hyršov B 10 : 8 Růžoví Panteři Horšovský Týn Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00 24 : 20
0. So 15.12.2018 Huberťák Domažlice 10 : 9 Sport Bar Kdyně "C" Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00 21 : 20
0. Ne 31.3.2019 Růžoví Panteři Horšovský Týn 15 : 3 Konec světa Hyršov B Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00 31 : 12
1. So 13.4.2019 Huberťák Domažlice 13 : 5 Růžoví Panteři Horšovský Týn Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00 Šleis Jiří 29 : 13 Hojda Jakub
1. So 13.4.2019 Sport Bar Kdyně "C" 8 : 10 Konec světa Hyršov B Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00 Toman Josef 21 : 23 Belancová Martina
2. So 27.4.2019 Konec světa Hyršov B 10 : 8 Huberťák Domažlice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00 Čáslava Vladimír 23 : 19 Šleis Jiří
2. Ne 28.4.2019 Růžoví Panteři Horšovský Týn 6 : 12 Sport Bar Kdyně "C" Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00 Hojda Jakub 16 : 27 Toman Josef
3. So 4.5.2019 Konec světa Hyršov B 6 : 12 Sport Bar Kdyně "C" Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00 Čáslava Vladimír 19 : 27 Toman Josef
3. Ne 5.5.2019 Růžoví Panteři Horšovský Týn 10 : 8 Huberťák Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00 Hojda Jakub 24 : 19 Šleis Jiří
4. So 11.5.2019 Huberťák Domažlice 10 : 9 Konec světa Hyršov B Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
15:00 Šleis Jiří 21 : 23 Čáslava Vladimír
4. So 11.5.2019 Sport Bar Kdyně "C" 10 : 8 Růžoví Panteři Horšovský Týn Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00 Toman Josef 26 : 21 Hojda Jakub

CD - Plzeňsko jih o postup/sestup
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. So 1.9.2018 Nezvěstice 10 : 8 KD Soběkury Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00 25 : 22
0. Ne 2.9.2018 Saint Tropez 22 Plzeň 10 : 8 Chřestýšovci Plzeň "B" Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30 24 : 20
0. Ne 2.9.2018 Zahrádkáři Stod 15 : 3 Rozvědčíci Dobřany Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00 32 : 11
0. So 8.9.2018 Podbrdští medvědi Vlčice 14 : 4 Rozvědčíci Dobřany Vlčice u Blovic, Vlčická hospoda, Vlčice u Blovic
15:00 31 : 15
0. So 8.9.2018 BSOD 334 01 "X" Přeštice 6 : 12 Zahrádkáři Stod Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 18 : 28
0. Ne 9.9.2018 Chřestýšovci Plzeň "B" 4 : 14 Nezvěstice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 16 : 28
0. So 6.10.2018 KD Soběkury 10 : 8 Chřestýšovci Plzeň "B" 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 27 : 22
0. Ne 7.10.2018 Rozvědčíci Dobřany 8 : 10 BSOD 334 01 "X" Přeštice Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 19 : 25
0. So 13.10.2018 Podbrdští medvědi Vlčice 10 : 9 BSOD 334 01 "X" Přeštice Vlčice u Blovic, Vlčická hospoda, Vlčice u Blovic
15:00 22 : 22
0. Ne 4.11.2018 Saint Tropez 22 Plzeň 11 : 7 Nezvěstice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30 25 : 19
0. So 17.11.2018 KD Soběkury 9 : 10 Saint Tropez 22 Plzeň 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 25 : 24
0. Ne 18.11.2018 Zahrádkáři Stod 13 : 5 Podbrdští medvědi Vlčice Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00 30 : 16
0. So 24.11.2018 KD Soběkury 9 : 10 Nezvěstice 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 24 : 24
0. Ne 25.11.2018 Rozvědčíci Dobřany 7 : 11 Zahrádkáři Stod Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 16 : 25
0. Ne 25.11.2018 Chřestýšovci Plzeň "B" 7 : 11 Saint Tropez 22 Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 19 : 26
0. So 1.12.2018 Nezvěstice 12 : 6 Chřestýšovci Plzeň "B" Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00 30 : 16
0. Ne 2.12.2018 Zahrádkáři Stod 12 : 6 BSOD 334 01 "X" Přeštice Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00 26 : 18
0. Ne 2.12.2018 Rozvědčíci Dobřany 2 : 16 Podbrdští medvědi Vlčice Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 7 : 33
0. So 8.12.2018 BSOD 334 01 "X" Přeštice 11 : 7 Rozvědčíci Dobřany Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 25 : 17
0. Ne 9.12.2018 Chřestýšovci Plzeň "B" 11 : 7 KD Soběkury Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 27 : 22
0. So 15.12.2018 BSOD 334 01 "X" Přeštice 8 : 10 Podbrdští medvědi Vlčice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 20 : 24
0. So 12.1.2019 Nezvěstice 10 : 8 Saint Tropez 22 Plzeň Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00 26 : 19
0. So 26.1.2019 Podbrdští medvědi Vlčice 4 : 14 Zahrádkáři Stod Vlčice u Blovic, Vlčická hospoda, Vlčice u Blovic
15:00 16 : 30
0. Ne 27.1.2019 Saint Tropez 22 Plzeň 11 : 7 KD Soběkury Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30 25 : 20
1. So 9.2.2019 Nezvěstice 4 : 14 Zahrádkáři Stod Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00 Benda Lukáš 12 : 30 Fekl Pavel
1. Ne 10.2.2019 Saint Tropez 22 Plzeň 12 : 6 Rozvědčíci Dobřany Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30 Boček Michal 25 : 17 Živný Radek
1. Ne 10.2.2019 Chřestýšovci Plzeň "B" 7 : 11 BSOD 334 01 "X" Přeštice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 23 : 26 Fuchs Rudolf
2. So 2.3.2019 Podbrdští medvědi Vlčice 10 : 8 Saint Tropez 22 Plzeň Vlčice u Blovic, Vlčická hospoda, Vlčice u Blovic
15:00 Průšová Petra 23 : 20 Boček Michal
2. So 2.3.2019 BSOD 334 01 "X" Přeštice 4 : 14 Nezvěstice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Fuchs Rudolf 14 : 31 Benda Lukáš
2. Ne 3.3.2019 Rozvědčíci Dobřany 7 : 11 Chřestýšovci Plzeň "B" Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Živný Radek 19 : 25 Pajer Petr
2. Ne 3.3.2019 Zahrádkáři Stod 7 : 11 KD Soběkury Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00 Fekl Pavel 18 : 24 Marek Bohumil
3. So 9.3.2019 Nezvěstice 15 : 3 Rozvědčíci Dobřany Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00 Benda Lukáš 31 : 11 Živný Radek
3. So 9.3.2019 KD Soběkury 6 : 12 BSOD 334 01 "X" Přeštice 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Vlasák Ivan 17 : 27 Fuchs Rudolf
3. Ne 10.3.2019 Saint Tropez 22 Plzeň 5 : 13 Zahrádkáři Stod Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30 Boček Michal 16 : 28 Fekl Pavel
3. Ne 10.3.2019 Chřestýšovci Plzeň "B" 7 : 11 Podbrdští medvědi Vlčice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 17 : 27 Průšová Petra
1. So 16.3.2019 KD Soběkury 7 : 11 Podbrdští medvědi Vlčice 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Marek Bohumil 19 : 24 Průšová Petra
4. So 30.3.2019 Podbrdští medvědi Vlčice 11 : 7 Nezvěstice Vlčice u Blovic, Vlčická hospoda, Vlčice u Blovic
15:00 Průšová Petra 26 : 17 Benda Lukáš
4. So 30.3.2019 BSOD 334 01 "X" Přeštice 14 : 4 Saint Tropez 22 Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Kulhánek Tomáš 30 : 13 Boček Michal
4. Ne 31.3.2019 Zahrádkáři Stod 11 : 7 Chřestýšovci Plzeň "B" Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00 Fekl Pavel 23 : 19 Pajer Petr
4. Ne 31.3.2019 Rozvědčíci Dobřany 8 : 10 KD Soběkury Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Živný Radek 21 : 24 Marek Bohumil
5. So 6.4.2019 Podbrdští medvědi Vlčice 11 : 7 KD Soběkury Vlčice u Blovic, Vlčická hospoda, Vlčice u Blovic
15:00 Průšová Petra 26 : 18 Vlasák Ivan
5. So 6.4.2019 BSOD 334 01 "X" Přeštice 11 : 7 Chřestýšovci Plzeň "B" Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Fuchs Rudolf 24 : 15 Pajer Petr
5. Ne 7.4.2019 Zahrádkáři Stod 12 : 6 Nezvěstice Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00 Fekl Pavel 29 : 18 Benda Lukáš
5. Ne 7.4.2019 Rozvědčíci Dobřany 10 : 8 Saint Tropez 22 Plzeň Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Živný Radek 23 : 24 Boček Michal
6. So 27.4.2019 Nezvěstice 11 : 7 BSOD 334 01 "X" Přeštice Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00 Benda Lukáš 24 : 18 Kulhánek Tomáš
6. So 27.4.2019 KD Soběkury 5 : 13 Zahrádkáři Stod 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Marek Bohumil 15 : 28 Fekl Pavel
6. Ne 28.4.2019 Saint Tropez 22 Plzeň 8 : 10 Podbrdští medvědi Vlčice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30 Boček Michal 20 : 24 Kotva Karel
6. Ne 28.4.2019 Chřestýšovci Plzeň "B" 15 : 3 Rozvědčíci Dobřany Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 30 : 11 Živný Radek
7. So 4.5.2019 Podbrdští medvědi Vlčice 14 : 4 Chřestýšovci Plzeň "B" Vlčice u Blovic, Vlčická hospoda, Vlčice u Blovic
15:00 Průšová Petra 30 : 13 Pajer Petr
7. So 4.5.2019 BSOD 334 01 "X" Přeštice 7 : 11 KD Soběkury Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
16:00 Fuchs Rudolf 18 : 24 Souček Petr
7. Ne 5.5.2019 Zahrádkáři Stod 8 : 10 Saint Tropez 22 Plzeň Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00 Fekl Pavel 19 : 25 Boček Michal
7. Ne 5.5.2019 Rozvědčíci Dobřany 7 : 11 Nezvěstice Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany
15:00 Živný Radek 20 : 26 Benda Lukáš
8. So 11.5.2019 Nezvěstice 7 : 11 Podbrdští medvědi Vlčice Nezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00 Murko Pavel 19 : 27 Průšová Petra
8. So 11.5.2019 KD Soběkury 15 : 3 Rozvědčíci Dobřany 0plot, Sokolovna Oplot, Oplot
17:00 Marek Bohumil 31 : 12 Živný Radek
8. Ne 12.5.2019 Saint Tropez 22 Plzeň 12 : 6 BSOD 334 01 "X" Přeštice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
12:30 Boček Michal 29 : 15 Fuchs Rudolf
8. Ne 12.5.2019 Chřestýšovci Plzeň "B" 6 : 12 Zahrádkáři Stod Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
17:00 Pajer Petr 16 : 24 Fekl Pavel

CD - Plzeňsko sever o postup/sestup
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. Ne 2.9.2018 Krkavci Vochov 10 : 8 Aligátoři Stříbro Vochov, Charita, Vochov
15:00 22 : 19
0. So 8.9.2018 Lítající Mrtvoly Plzeň 3 : 15 Slováci Plzeň Plzeň, Pivnice Žlutická, Plzeň
17:00 8 : 32
0. Ne 7.10.2018 Spartak Strašice 13 : 5 Panteři Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 29 : 17
0. So 13.10.2018 Aligátoři Stříbro 6 : 12 Slováci Plzeň Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 16 : 26
0. So 13.10.2018 Slováci Plzeň "C" 12 : 6 Spartak Strašice Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 28 : 16
0. Ne 14.10.2018 Krkavci Vochov 12 : 6 Lítající Mrtvoly Plzeň Vochov, Charita, Vochov
15:00 28 : 18
0. Ne 28.10.2018 Panteři Plzeň 8 : 10 Slováci Plzeň "C" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 21 : 24
0. So 3.11.2018 Spartak Strašice "C" 7 : 11 Panteři Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 22 : 25
0. Ne 4.11.2018 Krkavci Vochov 4 : 14 Slováci Plzeň Vochov, Charita, Vochov
15:00 12 : 30
0. So 10.11.2018 Spartak Strašice 7 : 11 Spartak Strašice "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 18 : 25
0. So 17.11.2018 Slováci Plzeň "C" 13 : 5 Spartak Strašice "C" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 26 : 17
0. Ne 18.11.2018 Lítající Mrtvoly Plzeň 6 : 12 Aligátoři Stříbro Plzeň, Pivnice Žlutická, Plzeň
17:00 17 : 29
0. So 24.11.2018 Aligátoři Stříbro 10 : 8 Krkavci Vochov Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 23 : 21
0. So 1.12.2018 Slováci Plzeň 11 : 7 Lítající Mrtvoly Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 25 : 20
0. Ne 9.12.2018 Panteři Plzeň 5 : 13 Spartak Strašice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 18 : 27
0. So 15.12.2018 Slováci Plzeň 13 : 5 Aligátoři Stříbro Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
21:00 28 : 13
0. Ne 16.12.2018 Spartak Strašice 10 : 9 Slováci Plzeň "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 26 : 20
0. Ne 16.12.2018 Lítající Mrtvoly Plzeň 4 : 14 Krkavci Vochov Plzeň, Pivnice Žlutická, Plzeň
17:00 13 : 29
0. So 5.1.2019 Spartak Strašice "C" 7 : 11 Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 16 : 24
0. So 5.1.2019 Slováci Plzeň "C" 10 : 8 Panteři Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 26 : 19
0. So 12.1.2019 Slováci Plzeň 8 : 10 Krkavci Vochov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 20 : 25
0. Ne 13.1.2019 Panteři Plzeň 8 : 10 Spartak Strašice "C" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 20 : 27
0. So 26.1.2019 Spartak Strašice "C" 10 : 8 Slováci Plzeň "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 25 : 22
0. So 26.1.2019 Aligátoři Stříbro 8 : 10 Lítající Mrtvoly Plzeň Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 19 : 22
1. So 9.2.2019 Aligátoři Stříbro 11 : 7 Spartak Strašice "C" Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Stehlík Jiří 25 : 16 Rolinec Zdeněk
1. Ne 10.2.2019 Krkavci Vochov 9 : 10 Slováci Plzeň "C" Vochov, Charita, Vochov
15:00 Jedlička Jan 20 : 23 Roško Pavol
1. Ne 10.2.2019 Lítající Mrtvoly Plzeň 6 : 12 Spartak Strašice Plzeň, Pivnice Žlutická, Plzeň
17:00 Kučerová Milada 16 : 27 Zeman Tomáš
3. So 23.2.2019 Slováci Plzeň 8 : 10 Spartak Strašice Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 Buček Ondrej 21 : 24 Zeman Tomáš
2. So 2.3.2019 Slováci Plzeň "C" 9 : 10 Lítající Mrtvoly Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 Štefánek Martin 21 : 23 Kučerová Milada
2. So 2.3.2019 Spartak Strašice "C" 10 : 8 Slováci Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Sutner Zdeněk 22 : 25 Buček Ondrej
2. Ne 3.3.2019 Spartak Strašice 10 : 8 Aligátoři Stříbro Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Zeman Tomáš 25 : 21 Stehlík Jiří
2. Ne 3.3.2019 Panteři Plzeň 6 : 12 Krkavci Vochov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Demčák Petr 18 : 28 Jedlička Jan
1. So 9.3.2019 Slováci Plzeň 12 : 6 Panteři Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 Buček Ondrej 29 : 16 Demčák Petr
3. So 9.3.2019 Aligátoři Stříbro 10 : 9 Slováci Plzeň "C" Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Stehlík Jiří 22 : 20 Roško Pavol
3. Ne 10.3.2019 Krkavci Vochov 9 : 10 Spartak Strašice "C" Vochov, Charita, Vochov
15:00 Jedlička Jan 25 : 22 Janoušek Petr
3. Ne 10.3.2019 Lítající Mrtvoly Plzeň 13 : 5 Panteři Plzeň Plzeň, Pivnice Žlutická, Plzeň
17:00 Kučera Pavel 29 : 19 Demčák Petr
4. So 23.3.2019 Spartak Strašice 5 : 13 Krkavci Vochov Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Zeman Tomáš 18 : 29 Jedlička Jan
8. So 23.3.2019 Slováci Plzeň 11 : 7 Slováci Plzeň "C" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 Rybka Václav 23 : 16 Vlčák Radoslav
4. So 30.3.2019 Slováci Plzeň "C" 5 : 13 Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 Roško Pavol 18 : 28 Rybka Václav
4. So 30.3.2019 Spartak Strašice "C" 12 : 6 Lítající Mrtvoly Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 29 : 16 Kučerová Milada
4. Ne 31.3.2019 Panteři Plzeň 5 : 13 Aligátoři Stříbro Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Demčák Petr 13 : 29 Stehlík Jiří
5. So 6.4.2019 Slováci Plzeň "C" 7 : 11 Krkavci Vochov Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 Kučera Jiří 19 : 27 Jedlička Jan
5. So 6.4.2019 Spartak Strašice "C" 8 : 10 Aligátoři Stříbro Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 20 : 23 Stehlík Jiří
5. Ne 7.4.2019 Spartak Strašice 15 : 3 Lítající Mrtvoly Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Zeman Tomáš 30 : 7 Kučera Pavel
5. Ne 7.4.2019 Panteři Plzeň 7 : 11 Slováci Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Demčák Petr 18 : 28 Rybka Václav
6. So 13.4.2019 Slováci Plzeň 10 : 8 Spartak Strašice "C" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 Rybka Václav 26 : 18 Milota Václav
6. So 27.4.2019 Aligátoři Stříbro 8 : 10 Spartak Strašice Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Stehlík Jiří 19 : 27 Zeman Tomáš
6. Ne 28.4.2019 Krkavci Vochov 12 : 6 Panteři Plzeň Vochov, Charita, Vochov
15:00 Jedlička Jan 25 : 18 Demčák Petr
6. Ne 28.4.2019 Lítající Mrtvoly Plzeň 12 : 6 Slováci Plzeň "C" Plzeň, Pivnice Žlutická, Plzeň
17:00 Kučerová Milada 24 : 19 Roško Pavol
7. So 4.5.2019 Slováci Plzeň "C" 11 : 7 Aligátoři Stříbro Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
14:30 Roško Pavol 24 : 17 Petrželka Miloš
7. So 4.5.2019 Spartak Strašice "C" 11 : 7 Krkavci Vochov Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 27 : 19 Jedlička Jan
7. Ne 5.5.2019 Spartak Strašice 11 : 7 Slováci Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Zeman Tomáš 27 : 21 Rybka Václav
7. Ne 5.5.2019 Panteři Plzeň 12 : 6 Lítající Mrtvoly Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Demčák Petr 26 : 18 Kučera Pavel
8. So 11.5.2019 Aligátoři Stříbro 11 : 7 Panteři Plzeň Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Stehlík Jiří 26 : 19 Milý Jakub
8. Ne 12.5.2019 Krkavci Vochov 11 : 7 Spartak Strašice Vochov, Charita, Vochov
15:00 Jedlička Jan 26 : 19 Zeman Tomáš
8. Ne 12.5.2019 Lítající Mrtvoly Plzeň 10 : 9 Spartak Strašice "C" Plzeň, Pivnice Žlutická, Plzeň
17:00 Kučerová Milada 22 : 24 Sutner Zdeněk