Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A - Plzeňsko a Chodsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So10.9.2022Zámek Horažďovice10:9BSOD 334 01 Y PřešticeHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice 
16:00Řepík Petr25:22Kokoška Petr
1.Ne11.9.2022ŠK Sušice9:10Red Barons PlzeňHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice 
14:00Flégl Jan22:25Polena Jaroslav
1.Ne11.9.2022Bunda Starý Klíčov8:10Snipers KlatovyStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Badín Jaroslav22:25Klapetek Karel
1.Ne11.9.2022Scorpions OKO Plzeň II10:9Slavoj NýřanyPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Šmrha Jan26:25Oulík Petr
2.Ne18.9.2022ŠK Sušice3:15Bar 66 HolýšovHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice 
14:00Flégl Jan12:31Levička Tomáš
2.Ne18.9.2022Red Barons Plzeň10:9Slavoj NýřanyPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
16:00Polena Jaroslav23:24Oulík Petr
2.Ne18.9.2022Bunda Starý Klíčov B5:13Zámek HoražďoviceStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
16:00Sovek Jiří17:29Kliment Ladislav
2.Ne18.9.2022Snipers Klatovy7:11Scorpions OKO Plzeň IIKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
16:00Klapetek Karel23:26Šmrha Jan
2.Ne18.9.2022BSOD 334 01 Y Přeštice8:10Bunda Starý KlíčovPřeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice 
17:00Kokoška Petr22:28Badín Jaroslav
3.So1.10.2022Zámek Horažďovice7:11ŠK SušiceHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice 
16:00Řepík Petr19:24Štorek František
3.So1.10.2022Bar 66 Holýšov12:6Red Barons PlzeňHolýšov, Bar 66, Holýšov 
17:00Levička Tomáš26:19Polena Jaroslav
3.Ne2.10.2022Slavoj Nýřany9:10Snipers KlatovyNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Jedlička Václav22:23Toman Michal
3.Ne2.10.2022Bunda Starý Klíčov7:11Bunda Starý Klíčov BStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Kantner Josef17:25Sovek Jiří
3.Ne2.10.2022Scorpions OKO Plzeň II15:3BSOD 334 01 Y PřešticePlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Šmrha Jan31:12Kokoška Petr
4.So8.10.2022Bar 66 Holýšov5:13Zámek HoražďoviceHolýšov, Bar 66, Holýšov 
17:00Levička Tomáš16:27Kliment Ladislav
4.Ne9.10.2022ŠK Sušice2:16Bunda Starý KlíčovHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice 
14:00Flégl Jan12:33Badín Jaroslav
4.Ne9.10.2022Red Barons Plzeň6:12Snipers KlatovyPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
16:00Polena Jaroslav16:27Toman Michal
4.Ne9.10.2022Bunda Starý Klíčov B2:16Scorpions OKO Plzeň IIStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
16:00Šmerda Daniel8:32Šmrha Jan
4.Ne9.10.2022BSOD 334 01 Y Přeštice9:10Slavoj NýřanyPřeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice 
17:00Kokoška Petr21:23Oulík Petr
1.So15.10.2022Bar 66 Holýšov12:6Bunda Starý Klíčov BHolýšov, Bar 66, Holýšov 
17:00Levička Tomáš29:16Sovek Jiří
5.Ne23.10.2022Snipers Klatovy7:11BSOD 334 01 Y PřešticeKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
16:00Klapetek Karel18:24Kokoška Petr
5.Ne23.10.2022Bunda Starý Klíčov10:8Bar 66 HolýšovStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Kantner Josef24:23Wacker Pavel
5.Ne23.10.2022Scorpions OKO Plzeň II13:5ŠK SušicePlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Šmrha Jan29:12Flégl Jan
5.Ne30.10.2022Red Barons Plzeň13:5Zámek HoražďovicePlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
16:00Polena Jaroslav29:16Řepík Petr
5.4.11.2022Slavoj Nýřany12:6Bunda Starý Klíčov BNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Oulík Petr27:13Šmerda Daniel
6.So12.11.2022Bar 66 Holýšov6:12Scorpions OKO Plzeň IIHolýšov, Bar 66, Holýšov 
13:00Levička Tomáš19:29Koňařík Petr
6.So12.11.2022Zámek HoražďoviceBunda Starý KlíčovHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice 
16:00
6.Ne13.11.2022ŠK Sušice10:9Slavoj NýřanyHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice 
14:00Štorek František21:21Oulík Petr
6.Ne13.11.2022Red Barons Plzeň12:6BSOD 334 01 Y PřešticePlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
16:00Polena Jaroslav26:15Kokoška Petr
6.Ne13.11.2022Bunda Starý Klíčov B6:12Snipers KlatovyStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
16:00Sovek Jiří15:25Klapetek Karel
7.Ne20.11.2022Snipers Klatovy10:9ŠK SušiceKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
16:00Klapetek Karel25:22Štorek František
7.Ne20.11.2022BSOD 334 01 Y Přeštice8:10Bunda Starý Klíčov BPřeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice 
17:00Kokoška Petr22:25Šmerda Daniel
7.Ne20.11.2022Slavoj Nýřany12:6Bar 66 HolýšovNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Oulík Petr27:19Levička Tomáš
7.Ne20.11.2022Bunda Starý Klíčov10:8Red Barons PlzeňStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Badín Jaroslav21:21Polena Jaroslav
7.Ne20.11.2022Scorpions OKO Plzeň II10:8Zámek HoražďovicePlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Koňařík Petr22:21Řepík Petr
8.So26.11.2022Zámek Horažďovice9:10Slavoj NýřanyHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice 
16:00Řepík Petr25:22Oulík Petr
8.Ne27.11.2022Bar 66 Holýšov7:11Snipers KlatovyHolýšov, Bar 66, Holýšov 
14:00Levička Tomáš19:25Klapetek Karel
8.Ne27.11.2022ŠK Sušice10:9BSOD 334 01 Y PřešticeHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice 
14:00Štorek František25:22Kokoška Petr
8.Ne27.11.2022Red Barons Plzeň13:5Bunda Starý Klíčov BPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
16:00Polena Jaroslav30:19Šmerda Daniel
8.Ne27.11.2022Bunda Starý Klíčov7:11Scorpions OKO Plzeň IIStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
17:00Badín Jaroslav20:25Koňařík Petr
9.Ne4.12.2022Bunda Starý Klíčov B11:7ŠK SušiceStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov 
16:00Sovek Jiří26:18Štorek František
9.Ne4.12.2022Snipers KlatovyZámek HoražďoviceKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
16:00
9.Ne4.12.2022BSOD 334 01 Y PřešticeBar 66 HolýšovPřeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice 
17:00
9.Ne4.12.2022Slavoj Nýřany9:10Bunda Starý KlíčovNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany 
17:00Oulík Petr22:22Kantner Josef
9.Ne4.12.2022Scorpions OKO Plzeň II12:6Red Barons PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
18:00Šmrha Jan27:16Polena Jaroslav
10.Ne11.12.2022Snipers KlatovyBunda Starý KlíčovKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
10.Ne11.12.2022Bunda Starý Klíčov BBar 66 HolýšovStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
10.Ne11.12.2022Red Barons PlzeňŠK SušicePlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2
16:00
10.Ne11.12.2022Slavoj NýřanyScorpions OKO Plzeň IINýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
10.Ne11.12.2022BSOD 334 01 Y PřešticeZámek HoražďovicePřeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
11.So17.12.2022Zámek HoražďoviceBunda Starý Klíčov BHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice
16:00
11.So17.12.2022Bar 66 HolýšovŠK SušiceHolýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
11.Ne18.12.2022Slavoj NýřanyRed Barons PlzeňNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
11.Ne18.12.2022Bunda Starý KlíčovBSOD 334 01 Y PřešticeStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
11.Ne18.12.2022Scorpions OKO Plzeň IISnipers KlatovyPlzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
12.Ne8.1.2023ŠK SušiceZámek HoražďoviceHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice
14:00
12.Ne8.1.2023Snipers KlatovySlavoj NýřanyKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
12.Ne8.1.2023Bunda Starý Klíčov BBunda Starý KlíčovStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
12.Ne8.1.2023Red Barons PlzeňBar 66 HolýšovPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2
16:00
12.Ne8.1.2023BSOD 334 01 Y PřešticeScorpions OKO Plzeň IIPřeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
13.So14.1.2023Zámek HoražďoviceBar 66 HolýšovHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice
16:00
13.Ne15.1.2023Snipers KlatovyRed Barons PlzeňKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
13.Ne15.1.2023Slavoj NýřanyBSOD 334 01 Y PřešticeNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
13.Ne15.1.2023Bunda Starý KlíčovŠK SušiceStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
13.Ne15.1.2023Scorpions OKO Plzeň IIBunda Starý Klíčov BPlzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
14.So28.1.2023Zámek HoražďoviceRed Barons PlzeňHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice
16:00
14.So28.1.2023Bar 66 HolýšovBunda Starý KlíčovHolýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
14.Ne29.1.2023ŠK SušiceScorpions OKO Plzeň IIHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice
14:00
14.Ne29.1.2023Bunda Starý Klíčov BSlavoj NýřanyStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
14.Ne29.1.2023BSOD 334 01 Y PřešticeSnipers KlatovyPřeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
15.Ne5.2.2023Snipers KlatovyBunda Starý Klíčov BKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
15.Ne5.2.2023BSOD 334 01 Y PřešticeRed Barons PlzeňPřeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
15.Ne5.2.2023Bunda Starý KlíčovZámek HoražďoviceStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
15.Ne5.2.2023Slavoj NýřanyŠK SušiceNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
15.Ne5.2.2023Scorpions OKO Plzeň IIBar 66 HolýšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
16.So11.2.2023Zámek HoražďoviceScorpions OKO Plzeň IIHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice
16:00
16.So11.2.2023Bar 66 HolýšovSlavoj NýřanyHolýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
16.Ne12.2.2023ŠK SušiceSnipers KlatovyHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice
14:00
16.Ne12.2.2023Bunda Starý Klíčov BBSOD 334 01 Y PřešticeStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
16.Ne12.2.2023Red Barons PlzeňBunda Starý KlíčovPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2
16:00
17.Ne26.2.2023Bunda Starý Klíčov BRed Barons PlzeňStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
17.Ne26.2.2023Snipers KlatovyBar 66 HolýšovKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
17.Ne26.2.2023Slavoj NýřanyZámek HoražďoviceNýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
17.Ne26.2.2023BSOD 334 01 Y PřešticeŠK SušicePřeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
17.Ne26.2.2023Scorpions OKO Plzeň IIBunda Starý KlíčovPlzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
18.So4.3.2023Zámek HoražďoviceSnipers KlatovyHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice
16:00
18.So4.3.2023Bar 66 HolýšovBSOD 334 01 Y PřešticeHolýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
18.Ne5.3.2023ŠK SušiceBunda Starý Klíčov BHoražďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice
14:00
18.Ne5.3.2023Red Barons PlzeňScorpions OKO Plzeň IIPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2
16:00
18.Ne5.3.2023Bunda Starý KlíčovSlavoj NýřanyStarý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00

B - Chodsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So17.9.2022Gladiátor Bukovec9:10Snipers Klatovy BČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov 
15:00Švajka Jan24:22Brejcha Petr
1.So17.9.2022Retro Domažlice10:9URNA DomažliceDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Trůbl Marek26:23Veselý Milan
1.So17.9.2022Old Birds Holýšov10:8Las Vegas team OtovHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov 
17:00Husťak Milan22:21Mazza Vlastimil
1.So17.9.2022Konec světa Hyršov14:4Konec světa Hyršov BHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
18:00Ryneš Jiří29:11Čáslava Vladimír
1.Ne18.9.2022Sport Bar Kdyně12:6Sport Bar Kobra Horšovský TýnKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně 
14:00Janoušek Vladimír25:18Vavro Radek
1.Ne18.9.2022Skleník Domažlice11:7Comedy Club klenčí p. Č.Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice 
16:00Štefek Josef26:18Hojda Petr
2.So24.9.2022Konec světa Hyršov B11:7Retro DomažliceHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
17:00Čáslava Vladimír25:17Trůbl Marek
2.So24.9.2022Sport Bar Kobra Horšovský Týn11:7Kvíčovická hospůdkaHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn 
18:00Janča Roman25:18Šiman Karel
2.Ne25.9.2022Las Vegas team Otov5:13Gladiátor BukovecOtov, Hostinec U Lípy, Otov 
13:00Mazza Vlastimil14:30Švajka Jan
2.Ne25.9.2022Skleník Domažlice8:10Sport Bar KdyněDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice 
16:00Štefek Josef20:24Pučelík Pavel
2.Ne25.9.2022URNA Domažlice7:11Old Birds HolýšovDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
16:00Veselý Milan19:27Husťak Milan
3.So1.10.2022Gladiátor Bukovec10:8URNA DomažliceČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov 
15:00Švajka Jan25:20Veselý Milan
3.So1.10.2022Old Birds Holýšov7:11Konec světa Hyršov BHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov 
17:00Husťak Milan17:27Čáslava Vladimír
3.So1.10.2022Konec světa Hyršov12:6Sport Bar Kobra Horšovský TýnHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
18:00Ryneš Jiří27:17Žáček Jan
3.Ne2.10.2022Kvíčovická hospůdka12:6Skleník DomažliceKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov 
13:00Šiman Karel25:16Štefek Josef
3.Ne2.10.2022Snipers Klatovy B10:9Las Vegas team OtovKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
13:00Brejcha Petr22:23Šperl Jiří
3.Ne2.10.2022Sport Bar Kdyně10:8Comedy Club klenčí p. Č.Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně 
14:00Janoušek Vladimír25:21Hojda Petr
4.So8.10.2022Konec světa Hyršov B10:8Gladiátor BukovecHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
17:00Čáslava Vladimír23:19Kuška Martin
4.So8.10.2022Sport Bar Kobra Horšovský Týn12:6Retro DomažliceHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn 
18:00Žáček Jan27:16Trůbl Marek
4.Ne9.10.2022Comedy Club klenčí p. Č.10:8Las Vegas team OtovKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
13:00Krejčířová Jaroslava23:21Mazza Vlastimil
4.Ne9.10.2022Sport Bar Kdyně8:10Kvíčovická hospůdkaKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně 
14:00Janoušek Vladimír20:24Šiman Karel
4.Ne9.10.2022Skleník Domažlice3:15Konec světa HyršovDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice 
16:00Štefek Josef10:32Ryneš Jiří
4.Ne9.10.2022URNA Domažlice7:11Snipers Klatovy BDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
16:00Veselý Milan20:24Brejcha Petr
2.Ne16.10.2022Comedy Club klenčí p. Č.10:8Snipers Klatovy BKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
13:00Volfíková Kateřina27:20Brejcha Petr
5.So29.10.2022Retro Domažlice11:7Skleník DomažliceDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Trůbl Marek25:17Štefek Josef
5.So29.10.2022Old Birds Holýšov5:13Sport Bar Kobra Horšovský TýnHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov 
17:00Husťak Milan18:27Žáček Jan
5.So29.10.2022Konec světa Hyršov12:6Sport Bar KdyněHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
18:00Ryneš Jiří28:17Janoušek Vladimír
5.Ne30.10.2022Kvíčovická hospůdka13:5Comedy Club klenčí p. Č.Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov 
13:00Šiman Karel29:14Volfíková Kateřina
5.Ne30.10.2022Snipers Klatovy B9:10Konec světa Hyršov BKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
13:00Brejcha Petr19:24Čáslava Vladimír
5.Ne30.10.2022Las Vegas team Otov7:11URNA DomažliceOtov, Hostinec U Lípy, Otov 
13:00Šperl Jiří19:27Veselý Milan
6.So5.11.2022Konec světa Hyršov B11:7Las Vegas team OtovHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
17:00Čáslava Vladimír26:20Šperl Jiří
6.So5.11.2022Sport Bar Kobra Horšovský Týn10:8Gladiátor BukovecHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn 
18:00Žáček Jan24:20Vachtl Petr
6.Ne6.11.2022Kvíčovická hospůdka10:9Konec světa HyršovKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov 
13:00Šiman Karel21:22Ryneš Jiří
6.Ne6.11.2022Comedy Club klenčí p. Č.8:10URNA DomažliceKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
13:00Volfíková Kateřina19:24Veselý Milan
6.Ne6.11.2022Sport Bar Kdyně10:9Retro DomažliceKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně 
14:00Janoušek Vladimír25:21Trůbl Marek
6.Ne6.11.2022Skleník Domažlice8:10Old Birds HolýšovDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice 
16:00Štefek Josef21:23Husťak Milan
7.So12.11.2022Gladiátor Bukovec10:8Skleník DomažliceČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov 
15:00Kuška Martin24:19Štefek Josef
7.So12.11.2022Retro Domažlice12:6Kvíčovická hospůdkaDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Trůbl Marek28:18Šiman Karel
7.So12.11.2022Old Birds Holýšov5:13Sport Bar KdyněHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov 
17:00Husťak Milan12:29Janoušek Vladimír
7.So12.11.2022Konec světa Hyršov12:6Comedy Club klenčí p. Č.Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
18:00Ryneš Jiří28:16Volfíková Kateřina
7.Ne13.11.2022Snipers Klatovy B5:13Sport Bar Kobra Horšovský TýnKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
13:00Brejcha Petr16:30Žáček Jan
7.Ne13.11.2022URNA Domažlice6:12Konec světa Hyršov BDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
16:00Veselý Milan15:27Čáslava Vladimír
8.So26.11.2022Konec světa Hyršov15:3Retro DomažliceHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
18:00Ryneš Jiří32:12Trůbl Marek
8.So26.11.2022Sport Bar Kobra Horšovský Týn15:3Las Vegas team OtovHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn 
18:00Žáček Jan31:10Šperl Jiří
8.Ne27.11.2022Kvíčovická hospůdka11:7Old Birds HolýšovKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov 
13:00Šiman Karel22:19Husťak Milan
8.Ne27.11.2022Comedy Club klenčí p. Č.5:13Konec světa Hyršov BKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
13:00Volfíková Kateřina15:29Čáslava Vladimír
8.Ne27.11.2022Sport Bar KdyněGladiátor BukovecKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně 
14:00
8.Ne27.11.2022Skleník Domažlice8:10Snipers Klatovy BDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice 
16:00Štefek Josef18:23Brejcha Petr
9.So3.12.2022Gladiátor BukovecKvíčovická hospůdkaČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov 
15:00
9.So3.12.2022Retro Domažlice11:7Comedy Club klenčí p. Č.Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
17:00Trůbl Marek25:21Volfíková Kateřina
9.So3.12.2022Old Birds Holýšov6:12Konec světa HyršovHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov 
17:00Husťak Milan19:27Ryneš Jiří
9.Ne4.12.2022Snipers Klatovy BSport Bar KdyněKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
13:00
9.Ne4.12.2022Las Vegas team Otov3:15Skleník DomažliceOtov, Hostinec U Lípy, Otov 
13:00Mazza Vlastimil10:31Štefek Josef
9.Ne4.12.2022URNA DomažliceSport Bar Kobra Horšovský TýnDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
16:00
10.So10.12.2022Retro DomažliceOld Birds HolýšovDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00
10.So10.12.2022Konec světa HyršovGladiátor BukovecHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
10.So10.12.2022Sport Bar Kobra Horšovský TýnKonec světa Hyršov BHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
10.Ne11.12.2022Kvíčovická hospůdkaSnipers Klatovy BKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
10.Ne11.12.2022Sport Bar KdyněLas Vegas team OtovKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
10.Ne11.12.2022Skleník DomažliceURNA DomažliceDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
11.So17.12.2022Gladiátor BukovecRetro DomažliceČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
11.So17.12.2022Old Birds HolýšovComedy Club klenčí p. Č.Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
11.So17.12.2022Konec světa Hyršov BSkleník DomažliceHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
11.Ne18.12.2022Snipers Klatovy BKonec světa HyršovKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
11.Ne18.12.2022Las Vegas team OtovKvíčovická hospůdkaOtov, Hostinec U Lípy, Otov
13:00
11.Ne18.12.2022URNA DomažliceSport Bar KdyněDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
12.So14.1.2023Retro DomažliceSnipers Klatovy BDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00
12.So14.1.2023Old Birds HolýšovGladiátor BukovecHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
12.So14.1.2023Konec světa HyršovLas Vegas team OtovHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
12.Ne15.1.2023Kvíčovická hospůdkaURNA DomažliceKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
12.Ne15.1.2023Comedy Club klenčí p. Č.Sport Bar Kobra Horšovský TýnKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
13:00
12.Ne15.1.2023Sport Bar KdyněKonec světa Hyršov BKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
13.So21.1.2023Gladiátor BukovecComedy Club klenčí p. Č.Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
13.So21.1.2023Konec světa Hyršov BKvíčovická hospůdkaHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
13.So21.1.2023Sport Bar Kobra Horšovský TýnSkleník DomažliceHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
13.Ne22.1.2023Snipers Klatovy BOld Birds HolýšovKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
13.Ne22.1.2023Las Vegas team OtovRetro DomažliceOtov, Hostinec U Lípy, Otov
13:00
13.Ne22.1.2023URNA DomažliceKonec světa HyršovDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
14.So4.2.2023Konec světa Hyršov BKonec světa HyršovHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
14.So4.2.2023Sport Bar Kobra Horšovský TýnSport Bar KdyněHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
14.Ne5.2.2023Comedy Club klenčí p. Č.Skleník DomažliceKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
13:00
14.Ne5.2.2023Las Vegas team OtovOld Birds HolýšovOtov, Hostinec U Lípy, Otov
13:00
14.Ne5.2.2023Snipers Klatovy BGladiátor BukovecKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
14.Ne5.2.2023URNA DomažliceRetro DomažliceDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
15.So11.2.2023Gladiátor BukovecLas Vegas team OtovČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
15.So11.2.2023Old Birds HolýšovURNA DomažliceHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
15.So11.2.2023Retro DomažliceKonec světa Hyršov BDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00
15.Ne12.2.2023Kvíčovická hospůdkaSport Bar Kobra Horšovský TýnKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
15.Ne12.2.2023Snipers Klatovy BComedy Club klenčí p. Č.Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
15.Ne12.2.2023Sport Bar KdyněSkleník DomažliceKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
16.So18.2.2023Konec světa Hyršov BOld Birds HolýšovHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
16.So18.2.2023Sport Bar Kobra Horšovský TýnKonec světa HyršovHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
16.Ne19.2.2023Comedy Club klenčí p. Č.Sport Bar KdyněKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
13:00
16.Ne19.2.2023Las Vegas team OtovSnipers Klatovy BOtov, Hostinec U Lípy, Otov
13:00
16.Ne19.2.2023Skleník DomažliceKvíčovická hospůdkaDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
16.Ne19.2.2023URNA DomažliceGladiátor BukovecDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
17.So4.3.2023Gladiátor BukovecKonec světa Hyršov BČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
17.So4.3.2023Retro DomažliceSport Bar Kobra Horšovský TýnDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00
17.So4.3.2023Konec světa HyršovSkleník DomažliceHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
17.Ne5.3.2023Kvíčovická hospůdkaSport Bar KdyněKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
17.Ne5.3.2023Snipers Klatovy BURNA DomažliceKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
17.Ne5.3.2023Las Vegas team OtovComedy Club klenčí p. Č.Otov, Hostinec U Lípy, Otov
13:00
18.So18.3.2023Konec světa Hyršov BSnipers Klatovy BHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
18.So18.3.2023Sport Bar Kobra Horšovský TýnOld Birds HolýšovHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
18.Ne19.3.2023Comedy Club klenčí p. Č.Kvíčovická hospůdkaKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
13:00
18.Ne19.3.2023Sport Bar KdyněKonec světa HyršovKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
18.Ne19.3.2023Skleník DomažliceRetro DomažliceDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
18.Ne19.3.2023URNA DomažliceLas Vegas team OtovDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
19.So25.3.2023Gladiátor BukovecSport Bar Kobra Horšovský TýnČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
19.So25.3.2023Old Birds HolýšovSkleník DomažliceHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
19.So25.3.2023Retro DomažliceSport Bar KdyněDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00
19.So25.3.2023Konec světa HyršovKvíčovická hospůdkaHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
19.Ne26.3.2023Las Vegas team OtovKonec světa Hyršov BOtov, Hostinec U Lípy, Otov
13:00
19.Ne26.3.2023URNA DomažliceComedy Club klenčí p. Č.Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
20.So1.4.2023Konec světa Hyršov BURNA DomažliceHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
20.So1.4.2023Sport Bar Kobra Horšovský TýnSnipers Klatovy BHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
20.Ne2.4.2023Comedy Club klenčí p. Č.Konec světa HyršovKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
13:00
20.Ne2.4.2023Kvíčovická hospůdkaRetro DomažliceKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
20.Ne2.4.2023Sport Bar KdyněOld Birds HolýšovKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
20.Ne2.4.2023Skleník DomažliceGladiátor BukovecDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
21.So8.4.2023Gladiátor BukovecSport Bar KdyněČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
21.So8.4.2023Old Birds HolýšovKvíčovická hospůdkaHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
21.So8.4.2023Retro DomažliceKonec světa HyršovDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00
21.So8.4.2023Konec světa Hyršov BComedy Club klenčí p. Č.Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
21.Ne9.4.2023Snipers Klatovy BSkleník DomažliceKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
21.Ne9.4.2023Las Vegas team OtovSport Bar Kobra Horšovský TýnOtov, Hostinec U Lípy, Otov
13:00
22.So22.4.2023Konec světa HyršovOld Birds HolýšovHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
22.So22.4.2023Sport Bar Kobra Horšovský TýnURNA DomažliceHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
22.Ne23.4.2023Comedy Club klenčí p. Č.Retro DomažliceKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
13:00
22.Ne23.4.2023Kvíčovická hospůdkaGladiátor BukovecKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
22.Ne23.4.2023Sport Bar KdyněSnipers Klatovy BKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
22.Ne23.4.2023Skleník DomažliceLas Vegas team OtovDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
23.So6.5.2023Gladiátor BukovecKonec světa HyršovČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
23.So6.5.2023Old Birds HolýšovRetro DomažliceHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
23.So6.5.2023Konec světa Hyršov BSport Bar Kobra Horšovský TýnHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
23.Ne7.5.2023Las Vegas team OtovSport Bar KdyněOtov, Hostinec U Lípy, Otov
13:00
23.Ne7.5.2023Snipers Klatovy BKvíčovická hospůdkaKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
23.Ne7.5.2023URNA DomažliceSkleník DomažliceDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
24.So13.5.2023Retro DomažliceGladiátor BukovecDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00
24.So13.5.2023Konec světa HyršovSnipers Klatovy BHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
24.Ne14.5.2023Comedy Club klenčí p. Č.Old Birds HolýšovKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
13:00
24.Ne14.5.2023Kvíčovická hospůdkaLas Vegas team OtovKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
24.Ne14.5.2023Sport Bar KdyněURNA DomažliceKdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
24.Ne14.5.2023Skleník DomažliceKonec světa Hyršov BDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
25.So20.5.2023Gladiátor BukovecOld Birds HolýšovČečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
25.So20.5.2023Konec světa Hyršov BSport Bar KdyněHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
25.So20.5.2023Sport Bar Kobra Horšovský TýnComedy Club klenčí p. Č.Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
25.Ne21.5.2023Las Vegas team OtovKonec světa HyršovOtov, Hostinec U Lípy, Otov
13:00
25.Ne21.5.2023Snipers Klatovy BRetro DomažliceKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
25.Ne21.5.2023URNA DomažliceKvíčovická hospůdkaDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
26.So27.5.2023Old Birds HolýšovSnipers Klatovy BHolýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
26.So27.5.2023Retro DomažliceLas Vegas team OtovDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
17:00
26.So27.5.2023Konec světa HyršovURNA DomažliceHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
26.Ne28.5.2023Comedy Club klenčí p. Č.Gladiátor BukovecKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
13:00
26.Ne28.5.2023Kvíčovická hospůdkaKonec světa Hyršov BKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
26.Ne28.5.2023Skleník DomažliceSport Bar Kobra Horšovský TýnDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00

B - Plzeňsko - jihozápad
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne11.9.2022FJ Sokol Vejprnice11:7Poster Guys OKO PlzeňVejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice 
16:00Valenčat Jan25:20Houška Jan
1.Ne11.9.2022West Club Litice12:6Odpadlíci StříbroLitice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň 
16:00Strejc František27:19Karchňák Drahomír st.
1.Ne11.9.2022Zahrádkáři Slavoj Stod10:8Úlet KřimiceStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:00Fekl Pavel22:22Hiršl Alois
1.Ne11.9.2022Běsnící komáři Lužany3:15ŠK NezvěsticeLužany, Hostinec Lužany, Lužany 
17:00Štych Karel12:31Benda Lukáš
2.So17.9.2022ŠK Nezvěstice11:7Zahrádkáři Slavoj StodNezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice 
14:00Benda Lukáš25:17Fekl Pavel
2.So17.9.2022Odpadlíci Stříbro4:14Úlet KřimiceStříbro, Restaurace Severka, Stříbro 
16:00Karchňák Drahomír st.12:29Hiršl Alois
2.Ne18.9.2022West Club Litice12:6FJ Sokol VejprniceLitice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň 
16:00Strejc František25:19Valenčat Jan
2.Ne18.9.2022Poster Guys OKO Plzeň13:5Běsnící komáři LužanyPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Kulišan Jan29:14Kalčík Martin
3.Ne2.10.2022FJ Sokol Vejprnice10:8Odpadlíci StříbroVejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice 
16:00Valenčat Jan26:19Sladký Jiří
3.Ne2.10.2022Běsnící komáři Lužany12:6West Club LiticeLužany, Hostinec Lužany, Lužany 
17:00Štych Karel28:18Strejc František
3.Ne2.10.2022Zahrádkáři Slavoj Stod10:8Poster Guys OKO PlzeňStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:00Fekl Pavel25:18Houška Jan
4.So8.10.2022Odpadlíci Stříbro6:12ŠK NezvěsticeStříbro, Restaurace Severka, Stříbro 
16:00Karchňák Drahomír st.17:27Benda Lukáš
4.Ne9.10.2022West Club Litice15:3Zahrádkáři Slavoj StodLitice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň 
16:00Strejc František33:11Vrabec Pavel
4.Ne9.10.2022FJ Sokol Vejprnice10:9Běsnící komáři LužanyVejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice 
16:00Valenčat Jan23:21Štych Karel
4.Ne9.10.2022Poster Guys OKO Plzeň7:11Úlet KřimicePlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Houška Jan19:25Hiršl Alois
5.So22.10.2022ŠK Nezvěstice8:10Poster Guys OKO PlzeňNezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice 
14:00Průcha Josef20:23Houška Jan
5.Ne23.10.2022Úlet Křimice10:9West Club LiticeKřimice, Sokolovna Křimice, Plzeň 
14:30Hiršl Alois22:23Strejc František
5.Ne23.10.2022Běsnící komáři Lužany10:8Odpadlíci StříbroLužany, Hostinec Lužany, Lužany 
17:00Štych Karel22:22Karchňák Drahomír st.
5.Ne23.10.2022Zahrádkáři Slavoj Stod8:10FJ Sokol VejprniceStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:00Fekl Pavel21:26Valenčat Jan
6.So12.11.2022Odpadlíci Stříbro6:12Poster Guys OKO PlzeňStříbro, Restaurace Severka, Stříbro 
16:00Sladký Jiří15:26Kulišan Jan
6.Ne13.11.2022West Club Litice11:7ŠK NezvěsticeLitice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň 
16:00Strejc František24:20Benda Lukáš
6.Ne13.11.2022FJ Sokol Vejprnice10:8Úlet KřimiceVejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice 
16:00Valenčat Jan23:19Hiršl Alois
6.Ne13.11.2022Běsnící komáři LužanyZahrádkáři Slavoj StodLužany, Hostinec Lužany, Lužany 
17:00
7.So19.11.2022ŠK Nezvěstice8:10FJ Sokol VejprniceNezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice 
14:00Benda Lukáš21:24Valenčat Jan
7.Ne20.11.2022Úlet Křimice7:11Běsnící komáři LužanyKřimice, Sokolovna Křimice, Plzeň 
14:30Štěpánek Libor19:26Štych Karel
7.Ne20.11.2022Poster Guys OKO Plzeň9:10West Club LiticePlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Kulišan Jan19:21Strejc František
7.Ne20.11.2022Zahrádkáři Slavoj Stod12:6Odpadlíci StříbroStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:00Fekl Pavel27:16Karchňák Drahomír st.
8.So26.11.2022ŠK Nezvěstice15:3Běsnící komáři LužanyNezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice 
14:00Benda Lukáš32:14Štych Karel
8.So26.11.2022Odpadlíci Stříbro5:13West Club LiticeStříbro, Restaurace Severka, Stříbro 
16:00Karchňák Drahomír st.17:30Strejc František
8.Ne27.11.2022Úlet Křimice6:12Zahrádkáři Slavoj StodKřimice, Sokolovna Křimice, Plzeň 
14:30Štěpánek Libor15:26Fekl Pavel
8.Ne27.11.2022Poster Guys OKO Plzeň10:9FJ Sokol VejprnicePlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Kulišan Jan26:22Valenčat Jan
9.Ne4.12.2022Úlet Křimice12:6Odpadlíci StříbroKřimice, Sokolovna Křimice, Plzeň 
14:30Štěpánek Libor26:17Karchňák Drahomír st.
9.Ne4.12.2022FJ Sokol Vejprnice10:8West Club LiticeVejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice 
16:00Valenčat Jan23:22Strejc František
9.Ne4.12.2022Zahrádkáři Slavoj Stod6:12ŠK NezvěsticeStod, Hospůdka na zahrádce, Stod 
17:00Fekl Pavel19:26Benda Lukáš
9.Ne4.12.2022Běsnící komáři LužanyPoster Guys OKO PlzeňLužany, Hostinec Lužany, Lužany 
17:00
10.So10.12.2022ŠK NezvěsticeÚlet KřimiceNezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00
10.So10.12.2022Odpadlíci StříbroFJ Sokol VejprniceStříbro, Restaurace Severka, Stříbro
16:00
10.Ne11.12.2022West Club LiticeBěsnící komáři LužanyLitice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
10.Ne11.12.2022Poster Guys OKO PlzeňZahrádkáři Slavoj StodPlzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00
3.Ne11.12.2022Úlet KřimiceŠK NezvěsticeKřimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
17:00
11.So17.12.2022ŠK NezvěsticeOdpadlíci StříbroNezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00
11.Ne18.12.2022Úlet KřimicePoster Guys OKO PlzeňKřimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
14:30
11.Ne18.12.2022Zahrádkáři Slavoj StodWest Club LiticeStod, Hospůdka na zahrádce, Stod
17:00
11.Ne18.12.2022Běsnící komáři LužanyFJ Sokol VejprniceLužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
12.So7.1.2023Odpadlíci StříbroBěsnící komáři LužanyStříbro, Restaurace Severka, Stříbro
16:00
12.Ne8.1.2023FJ Sokol VejprniceZahrádkáři Slavoj StodVejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
16:00
12.Ne8.1.2023West Club LiticeÚlet KřimiceLitice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
12.Ne8.1.2023Poster Guys OKO PlzeňŠK NezvěsticePlzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00
13.So14.1.2023ŠK NezvěsticeWest Club LiticeNezvěstice, Sokolovna, Nezvěstice
14:00
13.Ne15.1.2023Úlet KřimiceFJ Sokol VejprniceKřimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
14:30
13.Ne15.1.2023Poster Guys OKO PlzeňOdpadlíci StříbroPlzeň, Klub OKO, Plzeň
16:00
13.Ne15.1.2023Zahrádkáři Slavoj StodBěsnící komáři LužanyStod, Hospůdka na zahrádce, Stod
17:00
14.So28.1.2023Odpadlíci StříbroZahrádkáři Slavoj StodStříbro, Restaurace Severka, Stříbro
16:00
14.Ne29.1.2023FJ Sokol VejprniceŠK NezvěsticeVejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
16:00
14.Ne29.1.2023West Club LiticePoster Guys OKO PlzeňLitice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
14.Ne29.1.2023Běsnící komáři LužanyÚlet KřimiceLužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00

B - Plzeňsko - severovýchod
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So10.9.2022Saint Tropez 22 Plzeň Best Of10:8Pardál RokycanyPlzeň, Saint Tropez, Plzeň 
17:00Milka Pavel24:20Mošna Jan
1.Ne11.9.2022Spartak Strašice B10:8Vagabond RokycanyStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
13:00Huttr Martin21:21Rotyka Tomáš
1.Ne11.9.2022DC Holoubkov12:6Slováci PlzeňHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
15:00Fürst Václav26:18Vlčák Radoslav
1.Ne11.9.2022Kameňák Plzeň10:9Chřestýšovci PlzeňPlzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 
17:00Kaňák Jan25:23Chromiak Vladimír
2.So17.9.2022Slováci Plzeň7:11Vagabond RokycanyPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
16:00Vlčák Radoslav19:25Rotyka Tomáš
2.Ne18.9.2022Chřestýšovci Plzeň9:10Spartak Strašice BPlzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň 
13:00Chromiak Vladimír21:24Huttr Martin
2.Ne18.9.2022DC Holoubkov8:10Saint Tropez 22 Plzeň Best OfHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
15:00Fürst Václav21:23Milka Pavel
3.So1.10.2022Saint Tropez 22 Plzeň Best Of16:2Slováci PlzeňPlzeň, Saint Tropez, Plzeň 
17:00Milka Pavel33:8Rybka Václav
3.Ne2.10.2022Spartak Strašice B12:6Pardál RokycanyStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
13:00Huttr Martin27:17Mošna Jan
3.Ne2.10.2022Kameňák Plzeň10:8DC HoloubkovPlzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 
17:00Kaňák Jan23:22Fürst Václav
3.Ne2.10.2022Vagabond Rokycany11:7Chřestýšovci PlzeňRokycany, Restaurace U Václava, Rokycany 
17:00Rotyka Tomáš24:21Chromiak Vladimír
4.So8.10.2022Slováci Plzeň8:10Chřestýšovci PlzeňPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
16:00Rybka Václav21:26Chromiak Vladimír
4.Ne9.10.2022Pardál Rokycany12:6Vagabond RokycanyHospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany 
16:00Mošna Jan27:19Rotyka Tomáš
4.Ne16.10.2022DC Holoubkov15:3Spartak Strašice BHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
15:00Fürst Václav31:13Huttr Martin
2.Ne16.10.2022Pardál Rokycany10:9Kameňák PlzeňHospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany 
16:00Mošna Jan24:24Kaňák Jan
5.Ne23.10.2022Spartak Strašice B9:10Saint Tropez 22 Plzeň Best OfStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
13:00Huttr Martin22:21Milka Pavel
5.Ne23.10.2022Kameňák Plzeň13:5Slováci PlzeňPlzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 
17:00Kaňák Jan28:17Rybka Václav
5.Ne23.10.2022Vagabond Rokycany8:10DC HoloubkovRokycany, Restaurace U Václava, Rokycany 
17:00Rotyka Tomáš22:24Fürst Václav
4.So5.11.2022Saint Tropez 22 Plzeň Best Of11:7Kameňák PlzeňPlzeň, Saint Tropez, Plzeň 
17:30Milka Pavel28:22Vlasatý Pavel
5.Ne6.11.2022Chřestýšovci Plzeň7:11Pardál RokycanyPlzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň 
14:00Chromiak Vladimír17:26Mošna Jan
6.So12.11.2022Slováci Plzeň9:10Pardál RokycanyPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
16:00Pelan Jiří24:24Mošna Jan
6.So12.11.2022Saint Tropez 22 Plzeň Best OfVagabond RokycanyPlzeň, Saint Tropez, Plzeň 
17:00
6.Ne13.11.2022DC Holoubkov15:3Chřestýšovci PlzeňHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov 
15:00Fürst Václav31:10Chromiak Vladimír
6.Ne13.11.2022Kameňák Plzeň8:10Spartak Strašice BPlzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 
17:00Kaňák Jan24:23Huttr Martin
7.Ne20.11.2022Spartak Strašice B10:8Slováci PlzeňStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
13:00Huttr Martin25:19Pelan Jiří
7.Ne20.11.2022Chřestýšovci Plzeň8:10Saint Tropez 22 Plzeň Best OfPlzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň 
13:00Chromiak Vladimír22:25Milka Pavel
7.Ne20.11.2022Pardál Rokycany9:10DC HoloubkovHospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany 
16:00Mošna Jan23:22Fürst Václav
7.Ne20.11.2022Vagabond Rokycany7:11Kameňák PlzeňRokycany, Restaurace U Václava, Rokycany 
17:00Rotyka Tomáš23:26Chrien Štefan
8.So26.11.2022Slováci Plzeň10:9DC HoloubkovPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 
16:00Pelan Jiří21:24Fürst Václav
8.Ne27.11.2022Chřestýšovci Plzeň8:10Kameňák PlzeňPlzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň 
13:00Chromiak Vladimír21:25Chrien Štefan
8.Ne27.11.2022Pardál Rokycany8:10Saint Tropez 22 Plzeň Best OfHospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany 
16:00Mošna Jan22:24Milka Pavel
8.Ne27.11.2022Vagabond Rokycany8:10Spartak Strašice BRokycany, Restaurace U Václava, Rokycany 
17:00Rotyka Tomáš20:25Huttr Martin
9.So3.12.2022Saint Tropez 22 Plzeň Best Of11:7DC HoloubkovPlzeň, Saint Tropez, Plzeň 
17:00Milka Pavel23:18Fürst Václav
9.Ne4.12.2022Spartak Strašice B10:8Chřestýšovci PlzeňStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany 
13:00Kozlík Oldřich26:19Chromiak Vladimír
9.Ne4.12.2022Kameňák Plzeň15:3Pardál RokycanyPlzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1 
17:00Chrien Štefan33:10Mošna Jan
9.Ne4.12.2022Vagabond Rokycany7:11Slováci PlzeňRokycany, Restaurace U Václava, Rokycany 
17:00Rotyka Tomáš19:26Pelan Jiří
10.So10.12.2022Slováci PlzeňSaint Tropez 22 Plzeň Best OfPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2
16:00
10.Ne11.12.2022Chřestýšovci PlzeňVagabond RokycanyPlzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
10.Ne11.12.2022DC HoloubkovKameňák PlzeňHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
10.Ne11.12.2022Pardál RokycanySpartak Strašice BHospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
11.Ne18.12.2022Spartak Strašice BDC HoloubkovStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
11.Ne18.12.2022Chřestýšovci PlzeňSlováci PlzeňPlzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
11.Ne18.12.2022Kameňák PlzeňSaint Tropez 22 Plzeň Best OfPlzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
11.Ne18.12.2022Vagabond RokycanyPardál RokycanyRokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
12.So7.1.2023Slováci PlzeňKameňák PlzeňPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2
16:00
12.So7.1.2023Saint Tropez 22 Plzeň Best OfSpartak Strašice BPlzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
12.Ne8.1.2023DC HoloubkovVagabond RokycanyHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
12.Ne8.1.2023Pardál RokycanyChřestýšovci PlzeňHospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
13.Ne15.1.2023Chřestýšovci PlzeňDC HoloubkovPlzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
13.Ne15.1.2023Spartak Strašice BKameňák PlzeňStrašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
13.Ne15.1.2023Pardál RokycanySlováci PlzeňHospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00
13.Ne15.1.2023Vagabond RokycanySaint Tropez 22 Plzeň Best OfRokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
17:00
14.So28.1.2023Slováci PlzeňSpartak Strašice BPlzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2
16:00
14.So28.1.2023Saint Tropez 22 Plzeň Best OfChřestýšovci PlzeňPlzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
14.Ne29.1.2023DC HoloubkovPardál RokycanyHoloubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
14.Ne29.1.2023Kameňák PlzeňVagabond RokycanyPlzeň, Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00

C - Chodsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So17.9.2022Štiky Domažlice10:8Skleník Domažlice BDomažlice, Restaurace Štika, Domažlice 
16:00Jandík Vratislav24:21Vavřička Václav
1.So17.9.2022Snipers Klatovy C11:7Konec světa Hyršov CKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
16:00Lederer Pavel24:18Slaba František
1.Ne18.9.2022Indiáni Semněvice16:2Indiáni Semněvice BSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn 
14:00Hojda Václav32:11Syrový Petr
1.Ne18.9.2022Kamikadze Oprechtice8:10Krásná těla Klenčí p. Č.Oprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany 
15:00Kuneš Karel20:24Náser Ondřej
1.Ne18.9.2022Růžoví Panteři Horšovský Týn13:5Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn 
15:00Hojda Jakub28:13Dlouhá Dobromila
1.Ne18.9.2022URNA Domažlice B16:2Bulls PucliceDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
16:00Král Milan32:11Hůlová Tereza
2.So24.9.2022Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.5:13Skleník Domažlice BKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
14:00Dlouhá Dobromila14:30Vavřička Václav
2.So24.9.2022Krásná těla Klenčí p. Č.7:11Štiky DomažliceKlenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. 
16:00Náser Ondřej16:25Jandík Vratislav
2.Ne25.9.2022Kvíčovická hospůdka B7:11Kamikadze OprechticeKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov 
13:00Kouba Martin17:25Kuneš Karel
2.Ne25.9.2022Konec světa Hyršov C3:15URNA Domažlice BHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
15:00Slaba František10:30Král Milan
2.Ne25.9.2022Růžoví Panteři Horšovský Týn12:6Snipers Klatovy CHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn 
15:00Hojda Jakub26:15Balák Karel
2.Ne25.9.2022Bulls Puclice3:15Indiáni Semněvice 
16:00Hůlová Tereza11:31Hojda Václav
3.So1.10.2022Štiky Domažlice13:5Kvíčovická hospůdka BDomažlice, Restaurace Štika, Domažlice 
16:00Jandík Vratislav27:13Kouba Martin
3.So1.10.2022Snipers Klatovy C11:7Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
16:00Škach Josef24:20Horna Petr
3.Ne2.10.2022Indiáni Semněvice17:1Konec světa Hyršov CSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn 
14:00Mašát Petr34:8Slaba František
3.Ne2.10.2022Kamikadze Oprechtice10:8Indiáni Semněvice BOprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany 
15:00Kuneš Karel25:19Syrový Petr
3.Ne2.10.2022Skleník Domažlice B10:9Krásná těla Klenčí p. Č.Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice 
16:00Vavřička Václav24:20Náser Ondřej
3.Ne2.10.2022URNA Domažlice B6:12Růžoví Panteři Horšovský TýnDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
16:00Král Milan20:26Kovandová Věra
4.So8.10.2022Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.7:11Krásná těla Klenčí p. Č.Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
14:00Dlouhá Dobromila18:26Náser Ondřej
4.So8.10.2022Indiáni Semněvice B10:9Štiky DomažliceSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn 
16:00Syrový Petr23:24Jandík Vratislav
4.So8.10.2022Snipers Klatovy C13:5URNA Domažlice BKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
16:00Balák Karel31:17Král Milan
4.Ne9.10.2022Kvíčovická hospůdka B8:10Skleník Domažlice BKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov 
13:00Kouba Martin20:22Vavřička Václav
4.Ne9.10.2022Růžoví Panteři Horšovský Týn10:9Indiáni SemněviceHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn 
15:00Hojda Jakub24:21Mašát Petr
4.Ne9.10.2022Bulls Puclice2:16Kamikadze Oprechtice 
16:00Hůlová Tereza10:33Kuneš Karel
5.So29.10.2022Krásná těla Klenčí p. Č.8:10Kvíčovická hospůdka BKlenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. 
16:00Náser Ondřej21:24Kouba Martin
5.So29.10.2022Štiky Domažlice16:2Bulls PucliceDomažlice, Restaurace Štika, Domažlice 
16:00Jandík Vratislav33:6Hůlová Tereza
5.Ne30.10.2022Indiáni Semněvice12:6Snipers Klatovy CSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn 
14:00Hojda Václav28:18Silovský Jan
5.Ne30.10.2022Kamikadze Oprechtice14:4Konec světa Hyršov COprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany 
15:00Kuneš Karel30:13Slaba František
5.Ne30.10.2022URNA Domažlice B14:4Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
16:00Král Milan30:14Dlouhá Dobromila
6.So5.11.2022Indiáni Semněvice B7:11Krásná těla Klenčí p. Č.Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn 
16:00Syrový Petr20:26Šleis Jiří
6.Ne6.11.2022Konec světa Hyršov C4:14Štiky DomažliceHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
15:00Slaba František13:28Jandík Vratislav
6.Ne6.11.2022Růžoví Panteři Horšovský Týn10:9Kamikadze OprechticeHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn 
15:00Hojda Jakub26:22Kuneš Karel
6.Ne6.11.2022Bulls Puclice4:14Skleník Domažlice B 
16:00Hůlová Tereza13:30Vavřička Václav
6.Ne6.11.2022URNA Domažlice B7:11Indiáni SemněviceDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
16:00Král Milan18:25Hojda Václav
7.So12.11.2022Štiky Domažlice11:7Růžoví Panteři Horšovský TýnDomažlice, Restaurace Štika, Domažlice 
16:00Jandík Vratislav24:20Hojda Jakub
7.Ne13.11.2022Kvíčovická hospůdka B8:10Indiáni Semněvice BKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov 
13:00Kouba Martin24:24Syrový Petr
7.Ne13.11.2022Indiáni Semněvice10:8Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn 
14:00Hojda Václav25:18Schröder Tomáš
7.Ne13.11.2022Kamikadze Oprechtice8:10Snipers Klatovy COprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany 
15:00Kuneš Karel20:25Balák Karel
7.Ne13.11.2022Skleník Domažlice B16:2Konec světa Hyršov CDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice 
16:00Vavřička Václav33:11Slaba František
7.So19.11.2022Krásná těla Klenčí p. Č.14:4Bulls PucliceKlenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. 
16:00Náser Ondřej30:13Bůžek Pavel
6.Ne20.11.2022Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.13:5Kvíčovická hospůdka BKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
14:00Dlouhá Dobromila30:13Kouba Martin
5.Ne20.11.2022Skleník Domažlice B18:0Indiáni Semněvice BDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice 
16:00Vavřička Václav36:5Syrový Petr
8.So26.11.2022Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.12:6Indiáni Semněvice BKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. 
14:00Horna Petr28:17Syrový Petr
8.So26.11.2022Snipers Klatovy C8:10Štiky DomažliceKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy 
16:00Silovský Jan20:23Jandík Vratislav
8.Ne27.11.2022Konec světa Hyršov C7:11Krásná těla Klenčí p. Č.Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov 
15:00Slaba František16:25Náser Ondřej
8.Ne27.11.2022Růžoví Panteři Horšovský Týn11:7Skleník Domažlice BHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn 
15:00Müller Roman23:19Vavřička Václav
8.Ne27.11.2022Bulls Puclice7:11Kvíčovická hospůdka B 
16:00Hůlová Tereza20:25Kouba Martin
8.Ne27.11.2022URNA Domažlice B9:10Kamikadze OprechticeDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice 
16:00Král Milan22:25Kuneš Karel
9.So3.12.2022Indiáni Semněvice B10:8Bulls PucliceSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn 
16:00Syrový Petr25:20Bůžek Pavel
9.So3.12.2022Krásná těla Klenčí p. Č.8:10Růžoví Panteři Horšovský TýnKlenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. 
16:00Náser Ondřej23:25Hojda Jakub
9.So3.12.2022Štiky Domažlice8:10URNA Domažlice BDomažlice, Restaurace Štika, Domažlice 
16:00Jandík Vratislav20:21Král Milan
9.Ne4.12.2022Kvíčovická hospůdka B12:6Konec světa Hyršov CKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov 
13:00Kouba Martin29:17Slaba František
9.Ne4.12.2022Kamikadze Oprechtice6:12Indiáni SemněviceOprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany 
15:00Kuneš Karel14:26Hojda Václav
9.Ne4.12.2022Skleník Domažlice B4:14Snipers Klatovy CDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice 
16:00Vavřička Václav11:30Balák Karel
10.So10.12.2022Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Bulls PucliceKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
10.So10.12.2022Snipers Klatovy CKrásná těla Klenčí p. Č.Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
10.Ne11.12.2022Indiáni SemněviceŠtiky DomažliceSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
10.Ne11.12.2022Konec světa Hyršov CIndiáni Semněvice BHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
15:00
10.Ne11.12.2022Růžoví Panteři Horšovský TýnKvíčovická hospůdka BHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
10.Ne11.12.2022URNA Domažlice BSkleník Domažlice BDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
11.So17.12.2022Indiáni Semněvice BRůžoví Panteři Horšovský TýnSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
16:00
11.So17.12.2022Krásná těla Klenčí p. Č.URNA Domažlice BKlenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
11.Ne18.12.2022Kvíčovická hospůdka BSnipers Klatovy CKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
11.Ne18.12.2022Kamikadze OprechticeAmorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Oprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
11.Ne18.12.2022Bulls PucliceKonec světa Hyršov C
16:00
11.Ne18.12.2022Skleník Domažlice BIndiáni SemněviceDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
12.So14.1.2023Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Konec světa Hyršov CKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
12.So14.1.2023Snipers Klatovy CIndiáni Semněvice BKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
12.Ne15.1.2023Indiáni SemněviceKrásná těla Klenčí p. Č.Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
12.Ne15.1.2023Kamikadze OprechticeŠtiky DomažliceOprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
12.Ne15.1.2023Růžoví Panteři Horšovský TýnBulls PucliceHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
12.Ne15.1.2023URNA Domažlice BKvíčovická hospůdka BDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
13.So21.1.2023Indiáni Semněvice BURNA Domažlice BSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
16:00
13.So21.1.2023Štiky DomažliceAmorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
16:00
13.Ne22.1.2023Kvíčovická hospůdka BIndiáni SemněviceKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
13.Ne22.1.2023Konec světa Hyršov CRůžoví Panteři Horšovský TýnHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
15:00
13.Ne22.1.2023Bulls PucliceSnipers Klatovy C
16:00
13.Ne22.1.2023Skleník Domažlice BKamikadze OprechticeDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
14.So4.2.2023Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Růžoví Panteři Horšovský TýnKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
14.So4.2.2023Krásná těla Klenčí p. Č.Kamikadze OprechticeKlenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
14.So4.2.2023Indiáni Semněvice BIndiáni SemněviceSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
16:00
14.Ne5.2.2023Konec světa Hyršov CSnipers Klatovy CHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
15:00
14.Ne5.2.2023Skleník Domažlice BŠtiky DomažliceDomažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
14.Ne5.2.2023Bulls PucliceURNA Domažlice B
16:00
15.So11.2.2023Štiky DomažliceKrásná těla Klenčí p. Č.Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
16:00
15.So11.2.2023Snipers Klatovy CRůžoví Panteři Horšovský TýnKlatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
15.Ne12.2.2023Indiáni SemněviceBulls PucliceSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
15.Ne12.2.2023Kamikadze OprechticeKvíčovická hospůdka BOprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
15.Ne12.2.2023Skleník Domažlice BAmorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
15.Ne12.2.2023URNA Domažlice BKonec světa Hyršov CDomažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice
16:00
16.So18.2.2023Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Snipers Klatovy CKlenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
16.So18.2.2023Krásná těla Klenčí p. Č.Skleník Domažlice BKlenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
16.So18.2.2023Indiáni Semněvice BKamikadze OprechticeSemněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
16:00
16.Ne19.2.2023Kvíčovická hospůdka BŠtiky DomažliceKvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
16.Ne19.2.2023Konec světa Hyršov CIndiáni SemněviceHyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
15:00
16.Ne19.2.2023Růžoví Panteři Horšovský TýnURNA Domažlice BHoršovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
17.So4.3.2023Krásná těla Klenčí p. Č.Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
17.So4.3.2023Štiky DomažliceIndiáni Semněvice BDomažlice, Restaurace Štika, Domažlice
16:00
17.Ne5.3.2023Indiáni Semněvice