Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
D - Chodsko+
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. So 19.9.2020 Štiky Domažlice Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
0. Ne 20.9.2020 Indiáni Semněvice "B" Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
0. So 26.9.2020 Štiky Domažlice Indiáni Semněvice "B" Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
0. Ne 27.9.2020 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
0. Ne 4.10.2020 Indiáni Semněvice "B" Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
0. Ne 4.10.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Štiky Domažlice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
0. Ne 11.10.2020 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Štiky Domažlice Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
0. Ne 11.10.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Indiáni Semněvice "B" Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
0. Ne 18.10.2020 Indiáni Semněvice "B" Štiky Domažlice Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
0. Ne 18.10.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
0. So 24.10.2020 Štiky Domažlice Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
0. Ne 25.10.2020 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Indiáni Semněvice "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
0. So 14.11.2020 Štiky Domažlice Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
0. Ne 15.11.2020 Indiáni Semněvice "B" Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
0. So 21.11.2020 Štiky Domažlice Indiáni Semněvice "B" Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
0. Ne 22.11.2020 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
0. Ne 29.11.2020 Indiáni Semněvice "B" Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
0. Ne 29.11.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Štiky Domažlice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
0. Ne 6.12.2020 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Štiky Domažlice Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
0. Ne 6.12.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Indiáni Semněvice "B" Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
0. Ne 20.12.2020 Indiáni Semněvice "B" Štiky Domažlice Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
0. Ne 20.12.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
0. So 9.1.2021 Štiky Domažlice Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
0. Ne 10.1.2021 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Indiáni Semněvice "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
1. So 16.1.2021 Štiky Domažlice Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
1. Ne 17.1.2021 Indiáni Semněvice "B" Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
2. So 30.1.2021 Štiky Domažlice Indiáni Semněvice "B" Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
2. Ne 31.1.2021 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
3. Ne 7.2.2021 Indiáni Semněvice "B" Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
3. Ne 7.2.2021 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Štiky Domažlice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
4. Ne 14.2.2021 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Štiky Domažlice Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
4. Ne 14.2.2021 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Indiáni Semněvice "B" Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
5. Ne 21.2.2021 Indiáni Semněvice "B" Štiky Domažlice Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
5. Ne 21.2.2021 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
6. So 6.3.2021 Štiky Domažlice Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
6. Ne 7.3.2021 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Indiáni Semněvice "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
7. So 13.3.2021 Štiky Domažlice Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
7. Ne 14.3.2021 Indiáni Semněvice "B" Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
8. So 27.3.2021 Štiky Domažlice Indiáni Semněvice "B" Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
8. Ne 28.3.2021 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
9. Ne 11.4.2021 Indiáni Semněvice "B" Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
9. Ne 11.4.2021 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Štiky Domažlice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
10. Ne 9.5.2021 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Štiky Domažlice Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00
10. Ne 9.5.2021 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Indiáni Semněvice "B" Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
11. Ne 16.5.2021 Indiáni Semněvice "B" Štiky Domažlice Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
11. Ne 16.5.2021 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
16:00
12. So 22.5.2021 Štiky Domažlice Krásná těla Klenčí p. Č. "B" Domažlice, Restaurace Štika, Domažlice
14:00
12. Ne 23.5.2021 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. Indiáni Semněvice "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
14:00

A - Plzeňsko a Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 19.9.2020 Bar 66 Holýšov Bunda Starý Klíčov Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
1. So 19.9.2020 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Kameňák Plzeň Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
1. Ne 20.9.2020 ŠK Sušice Snipers Klatovy Sušice, U Smrku, Sušice
14:00
1. Ne 20.9.2020 West Club Litice PAST Nezvěstice - Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
1. Ne 20.9.2020 Scorpions OKO Plzeň II Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
2. So 26.9.2020 Bar 66 Holýšov ŠK Sušice Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
2. Ne 27.9.2020 Snipers Klatovy Sport Bar Kobra Horšovský Týn Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
2. Ne 27.9.2020 Kameňák Plzeň West Club Litice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
2. Ne 27.9.2020 Bunda Starý Klíčov Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
2. Ne 27.9.2020 PAST Nezvěstice - Plzeň Scorpions OKO Plzeň II Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany
18:00
3. So 3.10.2020 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" PAST Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
3. So 3.10.2020 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Bar 66 Holýšov Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
3. Ne 4.10.2020 ŠK Sušice Bunda Starý Klíčov Sušice, U Smrku, Sušice
14:00
3. Ne 4.10.2020 West Club Litice Snipers Klatovy Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
3. Ne 4.10.2020 Scorpions OKO Plzeň II Kameňák Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
4. So 10.10.2020 Bar 66 Holýšov West Club Litice Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
4. Ne 11.10.2020 Snipers Klatovy Scorpions OKO Plzeň II Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
4. Ne 11.10.2020 ŠK Sušice Sport Bar Kobra Horšovský Týn Sušice, U Smrku, Sušice
14:00
4. Ne 11.10.2020 Kameňák Plzeň Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
4. Ne 11.10.2020 Bunda Starý Klíčov PAST Nezvěstice - Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
5. So 17.10.2020 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Snipers Klatovy Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
5. So 17.10.2020 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Bunda Starý Klíčov Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
5. Ne 18.10.2020 West Club Litice ŠK Sušice Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
5. Ne 18.10.2020 Scorpions OKO Plzeň II Bar 66 Holýšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
5. Ne 18.10.2020 PAST Nezvěstice - Plzeň Kameňák Plzeň Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany
18:00
6. So 31.10.2020 Bar 66 Holýšov Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
6. So 31.10.2020 Sport Bar Kobra Horšovský Týn West Club Litice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
6. Ne 1.11.2020 Snipers Klatovy PAST Nezvěstice - Plzeň Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
6. Ne 1.11.2020 ŠK Sušice Scorpions OKO Plzeň II Sušice, U Smrku, Sušice
14:00
6. Ne 1.11.2020 Bunda Starý Klíčov Kameňák Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
7. So 14.11.2020 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" ŠK Sušice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
7. Ne 15.11.2020 West Club Litice Bunda Starý Klíčov Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
7. Ne 15.11.2020 Kameňák Plzeň Snipers Klatovy Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
7. Ne 15.11.2020 Scorpions OKO Plzeň II Sport Bar Kobra Horšovský Týn Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
7. Ne 15.11.2020 PAST Nezvěstice - Plzeň Bar 66 Holýšov Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany
18:00
8. So 21.11.2020 Bar 66 Holýšov Kameňák Plzeň Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
8. So 21.11.2020 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
8. Ne 22.11.2020 ŠK Sušice PAST Nezvěstice - Plzeň Sušice, U Smrku, Sušice
14:00
8. Ne 22.11.2020 West Club Litice Scorpions OKO Plzeň II Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
8. Ne 22.11.2020 Bunda Starý Klíčov Snipers Klatovy Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
9. So 28.11.2020 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" West Club Litice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
9. Ne 29.11.2020 Snipers Klatovy Bar 66 Holýšov Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
9. Ne 29.11.2020 Kameňák Plzeň ŠK Sušice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
9. Ne 29.11.2020 Scorpions OKO Plzeň II Bunda Starý Klíčov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
9. Ne 29.11.2020 PAST Nezvěstice - Plzeň Sport Bar Kobra Horšovský Týn Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany
18:00
10. So 5.12.2020 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Scorpions OKO Plzeň II Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
10. Ne 6.12.2020 Snipers Klatovy ŠK Sušice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
10. Ne 6.12.2020 Bunda Starý Klíčov Bar 66 Holýšov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
10. Ne 6.12.2020 Kameňák Plzeň Sport Bar Kobra Horšovský Týn Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
10. Ne 6.12.2020 PAST Nezvěstice - Plzeň West Club Litice Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany
18:00
11. So 19.12.2020 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Bunda Starý Klíčov Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
11. So 19.12.2020 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Snipers Klatovy Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
11. Ne 20.12.2020 ŠK Sušice Bar 66 Holýšov Sušice, U Smrku, Sušice
14:00
11. Ne 20.12.2020 West Club Litice Kameňák Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
11. Ne 20.12.2020 Scorpions OKO Plzeň II PAST Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
12. So 9.1.2021 Bar 66 Holýšov Sport Bar Kobra Horšovský Týn Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
12. Ne 10.1.2021 Snipers Klatovy West Club Litice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
12. Ne 10.1.2021 Bunda Starý Klíčov ŠK Sušice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
12. Ne 10.1.2021 Kameňák Plzeň Scorpions OKO Plzeň II Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
12. Ne 10.1.2021 PAST Nezvěstice - Plzeň Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany
18:00
13. So 23.1.2021 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Kameňák Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
13. So 23.1.2021 Sport Bar Kobra Horšovský Týn ŠK Sušice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
13. Ne 24.1.2021 West Club Litice Bar 66 Holýšov Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
13. Ne 24.1.2021 Scorpions OKO Plzeň II Snipers Klatovy Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
13. Ne 24.1.2021 PAST Nezvěstice - Plzeň Bunda Starý Klíčov Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany
18:00
14. So 30.1.2021 Bar 66 Holýšov Scorpions OKO Plzeň II Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
14. Ne 31.1.2021 Snipers Klatovy Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
14. Ne 31.1.2021 ŠK Sušice West Club Litice Sušice, U Smrku, Sušice
14:00
14. Ne 31.1.2021 Bunda Starý Klíčov Sport Bar Kobra Horšovský Týn Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
14. Ne 31.1.2021 Kameňák Plzeň PAST Nezvěstice - Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
15. So 6.2.2021 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Bar 66 Holýšov Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
15. Ne 7.2.2021 West Club Litice Sport Bar Kobra Horšovský Týn Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
15. Ne 7.2.2021 Kameňák Plzeň Bunda Starý Klíčov Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
15. Ne 7.2.2021 Scorpions OKO Plzeň II ŠK Sušice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
15. Ne 7.2.2021 PAST Nezvěstice - Plzeň Snipers Klatovy Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany
18:00
16. So 13.2.2021 Bar 66 Holýšov PAST Nezvěstice - Plzeň Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
16. So 13.2.2021 Sport Bar Kobra Horšovský Týn Scorpions OKO Plzeň II Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
16. Ne 14.2.2021 Snipers Klatovy Kameňák Plzeň Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
16. Ne 14.2.2021 ŠK Sušice Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Sušice, U Smrku, Sušice
14:00
16. Ne 14.2.2021 Bunda Starý Klíčov West Club Litice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00
17. So 27.2.2021 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Sport Bar Kobra Horšovský Týn Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
17. Ne 28.2.2021 Snipers Klatovy Bunda Starý Klíčov Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
13:00
17. Ne 28.2.2021 Kameňák Plzeň Bar 66 Holýšov Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
17. Ne 28.2.2021 PAST Nezvěstice - Plzeň ŠK Sušice Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany
18:00
17. Ne 28.2.2021 Scorpions OKO Plzeň II West Club Litice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
18. So 6.3.2021 Bar 66 Holýšov Snipers Klatovy Holýšov, Bar 66, Holýšov
17:00
18. So 6.3.2021 Sport Bar Kobra Horšovský Týn PAST Nezvěstice - Plzeň Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
18:00
18. Ne 7.3.2021 ŠK Sušice Kameňák Plzeň Sušice, U Smrku, Sušice
14:00
18. Ne 7.3.2021 West Club Litice Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00
18. Ne 7.3.2021 Bunda Starý Klíčov Scorpions OKO Plzeň II Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
17:00

B - Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 19.9.2020 Konec světa Hyršov B Gladiátor Bukovec Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
1. Ne 20.9.2020 Sport Bar Kdyně Skleník Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
1. Ne 20.9.2020 Snipers Klatovy B Indiáni Semněvice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
1. Ne 20.9.2020 URNA Domažlice Konec světa Hyršov Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
1. Ne 20.9.2020 Bunda Starý Klíčov "B" Old Birds Holýšov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
2. So 26.9.2020 Konec světa Hyršov Konec světa Hyršov B Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
2. Ne 27.9.2020 Indiáni Semněvice Old Birds Holýšov Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
2. Ne 27.9.2020 Kvíčovická hospůdka Bunda Starý Klíčov "B" Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
15:00
2. Ne 27.9.2020 Snipers Klatovy B Sport Bar Kdyně Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
2. Ne 27.9.2020 Skleník Domažlice URNA Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
3. So 3.10.2020 Konec světa Hyršov B Skleník Domažlice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
3. So 3.10.2020 Old Birds Holýšov Kvíčovická hospůdka Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
3. Ne 4.10.2020 Sport Bar Kdyně Indiáni Semněvice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
3. Ne 4.10.2020 URNA Domažlice Snipers Klatovy B Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
3. Ne 4.10.2020 Bunda Starý Klíčov "B" Gladiátor Bukovec Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
4. So 10.10.2020 Gladiátor Bukovec Old Birds Holýšov Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
4. So 10.10.2020 Konec světa Hyršov Bunda Starý Klíčov "B" Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
4. Ne 11.10.2020 Sport Bar Kdyně URNA Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
4. Ne 11.10.2020 Indiáni Semněvice Kvíčovická hospůdka Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
4. Ne 11.10.2020 Snipers Klatovy B Konec světa Hyršov B Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
5. So 17.10.2020 Konec světa Hyršov B Sport Bar Kdyně Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
5. So 17.10.2020 Old Birds Holýšov Konec světa Hyršov Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
5. Ne 18.10.2020 Kvíčovická hospůdka Gladiátor Bukovec Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
15:00
5. Ne 18.10.2020 URNA Domažlice Indiáni Semněvice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
5. Ne 18.10.2020 Bunda Starý Klíčov "B" Skleník Domažlice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
6. So 24.10.2020 Konec světa Hyršov Kvíčovická hospůdka Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
6. Ne 25.10.2020 Indiáni Semněvice Gladiátor Bukovec Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
6. Ne 25.10.2020 Snipers Klatovy B Bunda Starý Klíčov "B" Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
6. Ne 25.10.2020 URNA Domažlice Konec světa Hyršov B Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
6. Ne 25.10.2020 Skleník Domažlice Old Birds Holýšov Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
7. So 14.11.2020 Gladiátor Bukovec Konec světa Hyršov Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
7. So 14.11.2020 Konec světa Hyršov B Indiáni Semněvice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
7. So 14.11.2020 Old Birds Holýšov Snipers Klatovy B Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
7. Ne 15.11.2020 Kvíčovická hospůdka Skleník Domažlice Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
15:00
7. Ne 15.11.2020 Bunda Starý Klíčov "B" Sport Bar Kdyně Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
8. Ne 22.11.2020 Sport Bar Kdyně Old Birds Holýšov Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
8. Ne 22.11.2020 Indiáni Semněvice Konec světa Hyršov Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
8. Ne 22.11.2020 Snipers Klatovy B Kvíčovická hospůdka Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
8. Ne 22.11.2020 URNA Domažlice Bunda Starý Klíčov "B" Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
8. Ne 22.11.2020 Skleník Domažlice Gladiátor Bukovec Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
9. So 28.11.2020 Gladiátor Bukovec Snipers Klatovy B Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
9. So 28.11.2020 Old Birds Holýšov URNA Domažlice Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
9. So 28.11.2020 Konec světa Hyršov Skleník Domažlice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
9. Ne 29.11.2020 Kvíčovická hospůdka Sport Bar Kdyně Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
15:00
9. Ne 29.11.2020 Bunda Starý Klíčov "B" Konec světa Hyršov B Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
10. So 5.12.2020 Konec světa Hyršov B Old Birds Holýšov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
10. Ne 6.12.2020 Sport Bar Kdyně Gladiátor Bukovec Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
10. Ne 6.12.2020 Indiáni Semněvice Skleník Domažlice Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
10. Ne 6.12.2020 Snipers Klatovy B Konec světa Hyršov Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
10. Ne 6.12.2020 URNA Domažlice Kvíčovická hospůdka Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
11. So 19.12.2020 Gladiátor Bukovec URNA Domažlice Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
11. So 19.12.2020 Konec světa Hyršov Sport Bar Kdyně Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
11. Ne 20.12.2020 Kvíčovická hospůdka Konec světa Hyršov B Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
15:00
11. Ne 20.12.2020 Bunda Starý Klíčov "B" Indiáni Semněvice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
11. Ne 20.12.2020 Skleník Domažlice Snipers Klatovy B Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
12. So 9.1.2021 Gladiátor Bukovec Konec světa Hyršov B Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
12. So 9.1.2021 Old Birds Holýšov Bunda Starý Klíčov "B" Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
12. So 9.1.2021 Konec světa Hyršov URNA Domažlice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
12. Ne 10.1.2021 Indiáni Semněvice Snipers Klatovy B Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
12. Ne 10.1.2021 Skleník Domažlice Sport Bar Kdyně Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
13. So 16.1.2021 Konec světa Hyršov B Konec světa Hyršov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
13. So 16.1.2021 Old Birds Holýšov Indiáni Semněvice Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
13. Ne 17.1.2021 Sport Bar Kdyně Snipers Klatovy B Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
13. Ne 17.1.2021 Bunda Starý Klíčov "B" Kvíčovická hospůdka Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
13. Ne 17.1.2021 URNA Domažlice Skleník Domažlice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
14. So 30.1.2021 Gladiátor Bukovec Bunda Starý Klíčov "B" Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
14. Ne 31.1.2021 Indiáni Semněvice Sport Bar Kdyně Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
14. Ne 31.1.2021 Kvíčovická hospůdka Old Birds Holýšov Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
15:00
14. Ne 31.1.2021 Snipers Klatovy B URNA Domažlice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
14. Ne 31.1.2021 Skleník Domažlice Konec světa Hyršov B Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
15. So 6.2.2021 Konec světa Hyršov B Snipers Klatovy B Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
15. So 6.2.2021 Old Birds Holýšov Gladiátor Bukovec Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
15. Ne 7.2.2021 Kvíčovická hospůdka Indiáni Semněvice Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
15:00
15. Ne 7.2.2021 URNA Domažlice Sport Bar Kdyně Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
15. Ne 7.2.2021 Bunda Starý Klíčov "B" Konec světa Hyršov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
16. So 13.2.2021 Gladiátor Bukovec Kvíčovická hospůdka Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
16. So 13.2.2021 Konec světa Hyršov Old Birds Holýšov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
16. Ne 14.2.2021 Indiáni Semněvice URNA Domažlice Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
16. Ne 14.2.2021 Sport Bar Kdyně Konec světa Hyršov B Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
16. Ne 14.2.2021 Skleník Domažlice Bunda Starý Klíčov "B" Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
17. So 20.2.2021 Gladiátor Bukovec Indiáni Semněvice Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
17. So 20.2.2021 Konec světa Hyršov B URNA Domažlice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
17. So 20.2.2021 Old Birds Holýšov Skleník Domažlice Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
17. Ne 21.2.2021 Kvíčovická hospůdka Konec světa Hyršov Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
15:00
17. Ne 21.2.2021 Bunda Starý Klíčov "B" Snipers Klatovy B Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
18. So 6.3.2021 Konec světa Hyršov Gladiátor Bukovec Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
18. Ne 7.3.2021 Indiáni Semněvice Konec světa Hyršov B Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
18. Ne 7.3.2021 Sport Bar Kdyně Bunda Starý Klíčov "B" Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
18. Ne 7.3.2021 Snipers Klatovy B Old Birds Holýšov Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
18. Ne 7.3.2021 Skleník Domažlice Kvíčovická hospůdka Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
19. So 13.3.2021 Gladiátor Bukovec Skleník Domažlice Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
19. So 13.3.2021 Old Birds Holýšov Sport Bar Kdyně Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
19. So 13.3.2021 Konec světa Hyršov Indiáni Semněvice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
19. Ne 14.3.2021 Kvíčovická hospůdka Snipers Klatovy B Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
15:00
19. Ne 14.3.2021 Bunda Starý Klíčov "B" URNA Domažlice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
20. So 27.3.2021 Konec světa Hyršov B Bunda Starý Klíčov "B" Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
20. Ne 28.3.2021 Sport Bar Kdyně Kvíčovická hospůdka Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
20. Ne 28.3.2021 URNA Domažlice Old Birds Holýšov Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
20. Ne 28.3.2021 Snipers Klatovy B Gladiátor Bukovec Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00
20. Ne 28.3.2021 Skleník Domažlice Konec světa Hyršov Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
21. So 10.4.2021 Gladiátor Bukovec Sport Bar Kdyně Čečovice, Hospoda Čečovice, Holýšov
15:00
21. So 10.4.2021 Old Birds Holýšov Konec světa Hyršov B Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
21. So 10.4.2021 Konec světa Hyršov Snipers Klatovy B Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
21. Ne 11.4.2021 Kvíčovická hospůdka URNA Domažlice Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
15:00
21. Ne 11.4.2021 Skleník Domažlice Indiáni Semněvice Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
22. So 8.5.2021 Konec světa Hyršov B Kvíčovická hospůdka Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
17:00
22. Ne 9.5.2021 Indiáni Semněvice Bunda Starý Klíčov "B" Semněvice, Hospoda Semněvice, Horšovský Týn
14:00
22. Ne 9.5.2021 Sport Bar Kdyně Konec světa Hyršov Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
14:00
22. Ne 9.5.2021 URNA Domažlice Gladiátor Bukovec Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
16:00
22. Ne 9.5.2021 Snipers Klatovy B Skleník Domažlice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
16:00

B - Plzeňsko - jih
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 19.9.2020 Úlet Křimice 7 : 11 Zahrádkáři Stod Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
15:00 Fleišman Zdeněk 20 : 26 Fekl Pavel
1. Ne 20.9.2020 Chřestýšovci Plzeň BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
1. Ne 20.9.2020 FJ Sokol Vejprnice ŠK Horažďovice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00
1. Ne 20.9.2020 Běsnící komáři Lužany Hrášci Klatovy Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
2. So 26.9.2020 Zahrádkáři Stod Chřestýšovci Plzeň Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00
2. So 26.9.2020 ŠK Horažďovice Hrášci Klatovy Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
2. Ne 27.9.2020 FJ Sokol Vejprnice BSOD 334 01 "Y" Přeštice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
14:00
2. Ne 27.9.2020 Běsnící komáři Lužany Úlet Křimice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
3. So 3.10.2020 Úlet Křimice ŠK Horažďovice Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
15:00
3. Ne 4.10.2020 Chřestýšovci Plzeň Běsnící komáři Lužany Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
3. Ne 4.10.2020 Hrášci Klatovy FJ Sokol Vejprnice Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
17:00
3. Ne 4.10.2020 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Zahrádkáři Stod Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
4. So 10.10.2020 ŠK Horažďovice Chřestýšovci Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
4. Ne 11.10.2020 FJ Sokol Vejprnice Zahrádkáři Stod Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
14:00
4. Ne 11.10.2020 Hrášci Klatovy Úlet Křimice Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
17:00
4. Ne 11.10.2020 Běsnící komáři Lužany BSOD 334 01 "Y" Přeštice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
5. So 17.10.2020 Úlet Křimice FJ Sokol Vejprnice Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
15:00
5. So 17.10.2020 Zahrádkáři Stod Běsnící komáři Lužany Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00
5. Ne 18.10.2020 Chřestýšovci Plzeň Hrášci Klatovy Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
5. Ne 18.10.2020 BSOD 334 01 "Y" Přeštice ŠK Horažďovice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
6. So 31.10.2020 Úlet Křimice Chřestýšovci Plzeň Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
15:00
6. So 31.10.2020 ŠK Horažďovice Zahrádkáři Stod Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
6. Ne 1.11.2020 FJ Sokol Vejprnice Běsnící komáři Lužany Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
14:00
6. Ne 1.11.2020 Hrášci Klatovy BSOD 334 01 "Y" Přeštice Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
17:00
7. So 14.11.2020 Zahrádkáři Stod Hrášci Klatovy Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00
7. Ne 15.11.2020 Chřestýšovci Plzeň FJ Sokol Vejprnice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
7. Ne 15.11.2020 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Úlet Křimice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
7. Ne 15.11.2020 Běsnící komáři Lužany ŠK Horažďovice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
8. So 21.11.2020 Zahrádkáři Stod Úlet Křimice Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00
8. So 21.11.2020 ŠK Horažďovice FJ Sokol Vejprnice Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
8. Ne 22.11.2020 Hrášci Klatovy Běsnící komáři Lužany Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
17:00
8. Ne 22.11.2020 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Chřestýšovci Plzeň Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
9. So 28.11.2020 Úlet Křimice Běsnící komáři Lužany Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
15:00
9. Ne 29.11.2020 Chřestýšovci Plzeň Zahrádkáři Stod Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
9. Ne 29.11.2020 Hrášci Klatovy ŠK Horažďovice Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
17:00
9. Ne 29.11.2020 BSOD 334 01 "Y" Přeštice FJ Sokol Vejprnice Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
10. So 5.12.2020 Zahrádkáři Stod BSOD 334 01 "Y" Přeštice Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00
10. So 5.12.2020 ŠK Horažďovice Úlet Křimice Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
10. Ne 6.12.2020 FJ Sokol Vejprnice Hrášci Klatovy Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
14:00
10. Ne 6.12.2020 Běsnící komáři Lužany Chřestýšovci Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
11. So 19.12.2020 Úlet Křimice Hrášci Klatovy Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
15:00
11. So 19.12.2020 Zahrádkáři Stod FJ Sokol Vejprnice Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00
11. Ne 20.12.2020 Chřestýšovci Plzeň ŠK Horažďovice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
11. Ne 20.12.2020 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Běsnící komáři Lužany Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
12. So 9.1.2021 ŠK Horažďovice BSOD 334 01 "Y" Přeštice Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
12. Ne 10.1.2021 FJ Sokol Vejprnice Úlet Křimice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
14:00
12. Ne 10.1.2021 Hrášci Klatovy Chřestýšovci Plzeň Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
17:00
12. Ne 10.1.2021 Běsnící komáři Lužany Zahrádkáři Stod Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
13. So 23.1.2021 Zahrádkáři Stod ŠK Horažďovice Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod
15:00
13. Ne 24.1.2021 Chřestýšovci Plzeň Úlet Křimice Plzeň, Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
13. Ne 24.1.2021 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Hrášci Klatovy Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
13. Ne 24.1.2021 Běsnící komáři Lužany FJ Sokol Vejprnice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
17:00
14. So 30.1.2021 Úlet Křimice BSOD 334 01 "Y" Přeštice Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň
15:00
14. So 30.1.2021 ŠK Horažďovice Běsnící komáři Lužany Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
14. Ne 31.1.2021 FJ Sokol Vejprnice Chřestýšovci Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
14:00
14. Ne 31.1.2021 Hrášci Klatovy Zahrádkáři Stod Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč
17:00

B - Plzeňsko - sever
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 20.9.2020 Spartak Strašice "B" Vlci Černošín & Svojšín Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
1. Ne 20.9.2020 DC Holoubkov "B" VSB Bolevec Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
14:00
1. Ne 20.9.2020 Slavoj Nýřany Spartak Strašice Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
2. So 26.9.2020 Vlci Černošín & Svojšín Spartak Strašice Svojšín, Hostinec U Draka, Svojšín
17:00
2. Ne 27.9.2020 Spartak Strašice "B" Pardál Rokycany Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
2. Ne 27.9.2020 DC Holoubkov DC Holoubkov "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
2. Ne 27.9.2020 VSB Bolevec Slavoj Nýřany Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00
3. So 3.10.2020 Pardál Rokycany Vlci Černošín & Svojšín Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
15:30
3. Ne 4.10.2020 DC Holoubkov "B" Spartak Strašice "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
14:00
3. Ne 4.10.2020 Spartak Strašice VSB Bolevec Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
3. Ne 4.10.2020 Slavoj Nýřany DC Holoubkov Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
4. So 10.10.2020 Pardál Rokycany DC Holoubkov "B" Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
15:30
4. So 10.10.2020 Vlci Černošín & Svojšín VSB Bolevec Svojšín, Hostinec U Draka, Svojšín
17:00
4. Ne 11.10.2020 Spartak Strašice "B" Slavoj Nýřany Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
4. Ne 11.10.2020 DC Holoubkov Spartak Strašice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
5. Ne 18.10.2020 DC Holoubkov "B" Vlci Černošín & Svojšín Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
14:00
5. Ne 18.10.2020 Spartak Strašice Spartak Strašice "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
5. Ne 18.10.2020 VSB Bolevec DC Holoubkov Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00
5. Ne 18.10.2020 Slavoj Nýřany Pardál Rokycany Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
6. So 31.10.2020 Pardál Rokycany Spartak Strašice Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
15:30
6. So 31.10.2020 Vlci Černošín & Svojšín DC Holoubkov Svojšín, Hostinec U Draka, Svojšín
17:00
6. Ne 1.11.2020 Spartak Strašice "B" VSB Bolevec Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
6. Ne 1.11.2020 DC Holoubkov "B" Slavoj Nýřany Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
14:00
7. Ne 15.11.2020 Spartak Strašice DC Holoubkov "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
7. Ne 15.11.2020 DC Holoubkov Spartak Strašice "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
7. Ne 15.11.2020 VSB Bolevec Pardál Rokycany Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00
7. Ne 15.11.2020 Slavoj Nýřany Vlci Černošín & Svojšín Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
8. So 21.11.2020 Vlci Černošín & Svojšín Spartak Strašice "B" Svojšín, Hostinec U Draka, Svojšín
17:00
8. Ne 22.11.2020 Spartak Strašice Slavoj Nýřany Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
8. Ne 22.11.2020 DC Holoubkov Pardál Rokycany Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
8. Ne 22.11.2020 VSB Bolevec DC Holoubkov "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00
9. So 28.11.2020 Pardál Rokycany Spartak Strašice "B" Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
15:30
9. Ne 29.11.2020 DC Holoubkov "B" DC Holoubkov Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
14:00
9. Ne 29.11.2020 Spartak Strašice Vlci Černošín & Svojšín Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
9. Ne 29.11.2020 Slavoj Nýřany VSB Bolevec Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
10. So 5.12.2020 Vlci Černošín & Svojšín Pardál Rokycany Svojšín, Hostinec U Draka, Svojšín
17:00
10. Ne 6.12.2020 Spartak Strašice "B" DC Holoubkov "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
10. Ne 6.12.2020 DC Holoubkov Slavoj Nýřany Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
10. Ne 6.12.2020 VSB Bolevec Spartak Strašice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00
1. So 12.12.2020 Pardál Rokycany DC Holoubkov Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
15:30
11. Ne 20.12.2020 DC Holoubkov "B" Pardál Rokycany Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
14:00
11. Ne 20.12.2020 Spartak Strašice DC Holoubkov Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
11. Ne 20.12.2020 VSB Bolevec Vlci Černošín & Svojšín Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00
11. Ne 20.12.2020 Slavoj Nýřany Spartak Strašice "B" Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
12. So 9.1.2021 Pardál Rokycany Slavoj Nýřany Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
15:30
12. So 9.1.2021 Vlci Černošín & Svojšín DC Holoubkov "B" Svojšín, Hostinec U Draka, Svojšín
17:00
12. Ne 10.1.2021 Spartak Strašice "B" Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
12. Ne 10.1.2021 DC Holoubkov VSB Bolevec Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
13. Ne 24.1.2021 Spartak Strašice Pardál Rokycany Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
13. Ne 24.1.2021 DC Holoubkov Vlci Černošín & Svojšín Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
13. Ne 24.1.2021 VSB Bolevec Spartak Strašice "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
16:00
13. Ne 24.1.2021 Slavoj Nýřany DC Holoubkov "B" Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
14. So 30.1.2021 Pardál Rokycany VSB Bolevec Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
15:30
14. So 30.1.2021 Vlci Černošín & Svojšín Slavoj Nýřany Svojšín, Hostinec U Draka, Svojšín
17:00
14. Ne 31.1.2021 Spartak Strašice "B" DC Holoubkov Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
14. Ne 31.1.2021 DC Holoubkov "B" Spartak Strašice Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
14:00

C - Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 20.9.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. Huberťák Domažlice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
13:00
1. Ne 20.9.2020 Bělští Klokani Kamikadze Oprechtice Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00
1. Ne 20.9.2020 Las Vegas team Otov Růžoví Panteři Horšovský Týn Otov, Hostinec U Lípy, Otov
14:00
1. Ne 20.9.2020 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Retro Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
1. Ne 20.9.2020 Skleník Domažlice "B" Snipers Klatovy C Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
2. So 26.9.2020 Snipers Klatovy C Las Vegas team Otov Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
2. So 26.9.2020 Sport Bar Kdyně "C" Skleník Domažlice "B" Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
2. So 26.9.2020 Retro Domažlice Růžoví Panteři Horšovský Týn Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00
2. Ne 27.9.2020 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Bělští Klokani Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
2. Ne 27.9.2020 Kamikadze Oprechtice Krásná těla Klenčí p. Č. Oprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
3. Ne 4.10.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. Restaurace Sídliště Horšovský Týn Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
13:00
3. Ne 4.10.2020 Bělští Klokani Retro Domažlice Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00
3. Ne 4.10.2020 Las Vegas team Otov Sport Bar Kdyně "C" Otov, Hostinec U Lípy, Otov
14:00
3. Ne 4.10.2020 Růžoví Panteři Horšovský Týn Snipers Klatovy C Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
3. Ne 4.10.2020 Skleník Domažlice "B" Huberťák Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
4. So 10.10.2020 Sport Bar Kdyně "C" Růžoví Panteři Horšovský Týn Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
4. So 10.10.2020 Retro Domažlice Snipers Klatovy C Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00
4. Ne 11.10.2020 Bělští Klokani Krásná těla Klenčí p. Č. Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00
4. Ne 11.10.2020 Kamikadze Oprechtice Skleník Domažlice "B" Oprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
4. Ne 11.10.2020 Huberťák Domažlice Las Vegas team Otov Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
16:00
5. So 17.10.2020 Snipers Klatovy C Sport Bar Kdyně "C" Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
5. Ne 18.10.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. Retro Domažlice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
13:00
5. Ne 18.10.2020 Las Vegas team Otov Kamikadze Oprechtice Otov, Hostinec U Lípy, Otov
14:00
5. Ne 18.10.2020 Růžoví Panteři Horšovský Týn Huberťák Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
5. Ne 18.10.2020 Skleník Domažlice "B" Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
6. So 24.10.2020 Retro Domažlice Sport Bar Kdyně "C" Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00
6. Ne 25.10.2020 Bělští Klokani Skleník Domažlice "B" Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00
6. Ne 25.10.2020 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Las Vegas team Otov Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
6. Ne 25.10.2020 Kamikadze Oprechtice Růžoví Panteři Horšovský Týn Oprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
6. Ne 25.10.2020 Huberťák Domažlice Snipers Klatovy C Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
16:00
7. So 14.11.2020 Snipers Klatovy C Kamikadze Oprechtice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
7. So 14.11.2020 Sport Bar Kdyně "C" Huberťák Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
7. Ne 15.11.2020 Las Vegas team Otov Bělští Klokani Otov, Hostinec U Lípy, Otov
14:00
7. Ne 15.11.2020 Růžoví Panteři Horšovský Týn Restaurace Sídliště Horšovský Týn Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
7. Ne 15.11.2020 Skleník Domažlice "B" Krásná těla Klenčí p. Č. Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
8. So 21.11.2020 Retro Domažlice Huberťák Domažlice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00
8. Ne 22.11.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. Las Vegas team Otov Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
13:00
8. Ne 22.11.2020 Bělští Klokani Růžoví Panteři Horšovský Týn Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00
8. Ne 22.11.2020 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Snipers Klatovy C Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
8. Ne 22.11.2020 Kamikadze Oprechtice Sport Bar Kdyně "C" Oprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
9. So 28.11.2020 Snipers Klatovy C Bělští Klokani Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
9. So 28.11.2020 Sport Bar Kdyně "C" Restaurace Sídliště Horšovský Týn Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
9. Ne 29.11.2020 Růžoví Panteři Horšovský Týn Krásná těla Klenčí p. Č. Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
9. Ne 29.11.2020 Skleník Domažlice "B" Retro Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
9. Ne 29.11.2020 Huberťák Domažlice Kamikadze Oprechtice Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
16:00
10. So 5.12.2020 Retro Domažlice Kamikadze Oprechtice Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00
10. Ne 6.12.2020 Krásná těla Klenčí p. Č. Snipers Klatovy C Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
13:00
10. Ne 6.12.2020 Bělští Klokani Sport Bar Kdyně "C" Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00
10. Ne 6.12.2020 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Huberťák Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
10. Ne 6.12.2020 Skleník Domažlice "B" Las Vegas team Otov Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
11. So 19.12.2020 Sport Bar Kdyně "C" Krásná těla Klenčí p. Č. Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
11. Ne 20.12.2020 Las Vegas team Otov Retro Domažlice Otov, Hostinec U Lípy, Otov
14:00
11. Ne 20.12.2020 Růžoví Panteři Horšovský Týn Skleník Domažlice "B" Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
11. Ne 20.12.2020 Kamikadze Oprechtice Restaurace Sídliště Horšovský Týn Oprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
11. Ne 20.12.2020 Huberťák Domažlice Bělští Klokani Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
16:00
12. So 9.1.2021 Snipers Klatovy C Skleník Domažlice "B" Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
12. So 9.1.2021 Retro Domažlice Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00
12. Ne 10.1.2021 Kamikadze Oprechtice Bělští Klokani Oprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
12. Ne 10.1.2021 Růžoví Panteři Horšovský Týn Las Vegas team Otov Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
12. Ne 10.1.2021 Huberťák Domažlice Krásná těla Klenčí p. Č. Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
16:00
13. Ne 17.1.2021 Krásná těla Klenčí p. Č. Kamikadze Oprechtice Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
13:00
13. Ne 17.1.2021 Bělští Klokani Restaurace Sídliště Horšovský Týn Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00
13. Ne 17.1.2021 Las Vegas team Otov Snipers Klatovy C Otov, Hostinec U Lípy, Otov
14:00
13. Ne 17.1.2021 Růžoví Panteři Horšovský Týn Retro Domažlice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
13. Ne 17.1.2021 Skleník Domažlice "B" Sport Bar Kdyně "C" Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
14. So 30.1.2021 Snipers Klatovy C Růžoví Panteři Horšovský Týn Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
14. So 30.1.2021 Sport Bar Kdyně "C" Las Vegas team Otov Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
14. So 30.1.2021 Retro Domažlice Bělští Klokani Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00
14. Ne 31.1.2021 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Krásná těla Klenčí p. Č. Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
14. Ne 31.1.2021 Huberťák Domažlice Skleník Domažlice "B" Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
16:00
15. So 6.2.2021 Snipers Klatovy C Retro Domažlice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
15. Ne 7.2.2021 Krásná těla Klenčí p. Č. Bělští Klokani Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
13:00
15. Ne 7.2.2021 Las Vegas team Otov Huberťák Domažlice Otov, Hostinec U Lípy, Otov
14:00
15. Ne 7.2.2021 Růžoví Panteři Horšovský Týn Sport Bar Kdyně "C" Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
15. Ne 7.2.2021 Skleník Domažlice "B" Kamikadze Oprechtice Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
16. So 13.2.2021 Sport Bar Kdyně "C" Snipers Klatovy C Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
16. So 13.2.2021 Retro Domažlice Krásná těla Klenčí p. Č. Domažlice , Bar Tunel, Domažlice
17:00
16. Ne 14.2.2021 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Skleník Domažlice "B" Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
16. Ne 14.2.2021 Kamikadze Oprechtice Las Vegas team Otov Oprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
16. Ne 14.2.2021 Huberťák Domažlice Růžoví Panteři Horšovský Týn Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
16:00
17. So 20.2.2021 Snipers Klatovy C Huberťák Domažlice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
17. So 20.2.2021 Sport Bar Kdyně "C" Retro Domažlice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
17. Ne 21.2.2021 Las Vegas team Otov Restaurace Sídliště Horšovský Týn Otov, Hostinec U Lípy, Otov
14:00
17. Ne 21.2.2021 Růžoví Panteři Horšovský Týn Kamikadze Oprechtice Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn
15:00
17. Ne 21.2.2021 Skleník Domažlice "B" Bělští Klokani Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
18. Ne 7.3.2021 Krásná těla Klenčí p. Č. Skleník Domažlice "B" Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č.
13:00
18. Ne 7.3.2021 Bělští Klokani Las Vegas team Otov Bělá n.R.,Restaurace Radbuza, Bělá n. R.
14:00
18. Ne 7.3.2021 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Růžoví Panteři Horšovský Týn Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Horšovský Týn
15:00
18. Ne 7.3.2021 Kamikadze Oprechtice Snipers Klatovy C Oprechtice, Hospoda Oprechtice, Zahořany
15:00
18. Ne 7.3.2021 Huberťák Domažlice Sport Bar Kdyně "C" Domažlice , Restaurace Hubertus, Domažlice
16:00
19. So 13.3.2021 Snipers Klatovy C Restaurace Sídliště Horšovský Týn Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
19. So 13.3.2021 Sport Bar Kdyně "C" Kamikadze Oprechtice Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
16:00
19. Ne 14.3.2021 Las Vegas team Otov Krásná těla Klenčí p. Č. Otov, Hostinec U Lípy, Otov
14:00
1