Profily klubů a družstev
UŠO > Plzeňský kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A - Plzeňsko a Chodsko 2566 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice AŠKK FJ Sokol Vejprnice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice
A - Plzeňsko a Chodsko 20280 Bar 66 Holýšov ŠK Bar 66 Holýšov Holýšov, Bar 66
A - Plzeňsko a Chodsko 53248 Bunda Starý Klíčov DC Bunda Starý Klíčov Starý Klíčov, rest. U Lip
A - Plzeňsko a Chodsko 1286 Býčí oko Plzeň DC Býčí oko Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
A - Plzeňsko a Chodsko 13830 PAST Nezvěstice - Plzeň ŠK PAST Nezvěstice Plzeň, Restart 22
A - Plzeňsko a Chodsko 5126 Poster Guys OKO Plzeň ŠK OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO
A - Plzeňsko a Chodsko 41528 Red Barons Plzeň DC Red Barons Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská
A - Plzeňsko a Chodsko 16390 Slavoj Nýřany DC Slavoj Nýřany Nýřany, Restaurace Lazarka
A - Plzeňsko a Chodsko 7485 Snipers Klatovy ŠK Snipers Klatovy Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou
A - Plzeňsko a Chodsko 15622 ŠK Horažďovice ŠK Horažďovice Horažďovice, Restaurace Na Růžku
A - Plzeňsko a Chodsko 7741 ŠK Sušice ŠK Sušice Sušice, Restaurace Kulečník - Dřevák
A - Plzeňsko a Chodsko 2877 West Club Litice ŠK West Club Litice Litice, Klubovna v areálu hřiště
DOM seznam družstev před určením skupin 10557 Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. ŠK Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava
DOM seznam družstev před určením skupin 18493 Bělští Klokani ŠK Bělští klokani Bělá n.R.,Restaurace Radbuza
DOM seznam družstev před určením skupin 53760 Bunda Starý Klíčov "B" DC Bunda Starý Klíčov Starý Klíčov, rest. U Lip
DOM seznam družstev před určením skupin 17976 Domažlický Andílci ŠK Domažlický Andílci Domažlice,Restaurace Kavkaz
DOM seznam družstev před určením skupin 254720 Gladiátor Bukovec ŠK Gladiátor Bukovec Bukovec, Hospůdka Bukovec
DOM seznam družstev před určením skupin 38712 Hospůdka U Kalíška Mezholezy DC U Kalíška Mezholezy Mezholezy, Hospůdka U Kalíška
DOM seznam družstev před určením skupin 40248 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" DC U Kalíška Mezholezy Mezholezy, Hospůdka U Kalíška
DOM seznam družstev před určením skupin 7997 Huberťák Domažlice ŠK Huberťák Domažlice Domažlice , Restaurace Hubertus
DOM seznam družstev před určením skupin 1592 Kamikadze Oprechtice ŠK Kamikadze Oprechtice Oprechtice, Hospoda Oprechtice
DOM seznam družstev před určením skupin 147968 Konec světa Hyršov ŠK Konec Světa Hyršov Hyršov,Restaurace U Džbánu
DOM seznam družstev před určením skupin 148224 Konec světa Hyršov B ŠK Konec Světa Hyršov Hyršov,Restaurace U Džbánu
DOM seznam družstev před určením skupin 20536 Kramolínský Vlčáci ŠK Kramolínský vlčáci Nemanice - obecní úřad
DOM seznam družstev před určením skupin 24376 Krásná těla Klenčí p. Č. ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků
DOM seznam družstev před určením skupin 8509 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků
DOM seznam družstev před určením skupin 34104 Kvíčovická hospůdka ŠK Kvíčovická hospůdka Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka
DOM seznam družstev před určením skupin 2360 Las Vegas team Otov ŠK Las Vegas team Otov Otov, Hostinec U Lípy
DOM seznam družstev před určením skupin 95488 Old Birds Holýšov DC OLD BIRDS Holýšov Holýšov,Restaurace Kulturní dům
DOM seznam družstev před určením skupin 31800 Restaurace Sídliště Horšovský Týn ŠK Restaurace Sídliště Horšovský Týn Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti
DOM seznam družstev před určením skupin 43064 Růžoví Panteři Horšovský Týn ŠK Růžoví panteři Horšovský Týn Horšovský Týn, Restaurace Kobra
DOM seznam družstev před určením skupin 4408 Skleník Domažlice DC Skleník Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník
DOM seznam družstev před určením skupin 39480 Skleník Domažlice "B" DC Skleník Domažlice Domažlice, Pivnice Skleník
DOM seznam družstev před určením skupin 12605 Snipers Klatovy B ŠK Snipers Klatovy Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou
DOM seznam družstev před určením skupin 17469 Snipers Klatovy C ŠK Snipers Klatovy Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou
DOM seznam družstev před určením skupin 824 Sport Bar Kdyně DC Sport Bar Kdyně Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14
DOM seznam družstev před určením skupin 19512 Sport Bar Kdyně "C" DC Sport Bar Kdyně Kdyně, Sport Bar Kdyně No. 14
DOM seznam družstev před určením skupin 90880 Sport Bar Kobra Horšovský Týn DC Sport bar Kobra H. Týn Horšovský Týn, Restaurace Kobra
DOM seznam družstev před určením skupin 31032 URNA Domažlice ŠK URNA Domažlice Domažlice , Bar Tunel
PLK seznam družstev před určením skupin 21510 Aligátoři Stříbro ŠK Gladiátoři Stříbro Stříbro, Hotel U Branky
PLK seznam družstev před určením skupin 5437 Argentum Plzeň ŠK Argentum Plzeň, U dvou Ševců
PLK seznam družstev před určením skupin 11837 Bazinga Plzeň DC Bazinga Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská
PLK seznam družstev před určením skupin 6406 Běsnící komáři Lužany ŠK Běsnící komáři Lužany Lužany, Hostinec Lužany
PLK seznam družstev před určením skupin 18950 BSOD 334 01 "X" Přeštice ŠK BSOD 334 01 Přeštice Přeštice, Hostinec U zlaté husy
PLK seznam družstev před určením skupin 1853 BSOD 334 01 "Y" Přeštice ŠK BSOD 334 01 Přeštice Přeštice, Hostinec U zlaté husy
PLK seznam družstev před určením skupin 3901 BSOD 334 01 "Z" Přeštice ŠK BSOD 334 01 Přeštice Přeštice, Hostinec U zlaté husy
PLK seznam družstev před určením skupin 28984 Chřestýšovci Plzeň ŠK Chřestýšovci Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše"
PLK seznam družstev před určením skupin 39224 Chřestýšovci Plzeň "B" ŠK Chřestýšovci Plzeň Plzeň, Restaurace "U Chřestýše"
PLK seznam družstev před určením skupin 4358 F.J. Sokol Vejprnice AŠKK FJ Sokol Vejprnice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice
PLK seznam družstev před určením skupin 8966 HEGEŠ 01 Plzeň ŠK Hegeš 01 Plzeň Plzeň, Klub OKO
PLK seznam družstev před určením skupin 27448 Herberk 3D Plzeň Herberk 3D Plzeň Plzeň, Restart 22
PLK seznam družstev před určením skupin 6973 Holoubkov DC Holoubkov Holoubkov,Bar "U Jankováka"
PLK seznam družstev před určením skupin 18744 Holoubkov "B" DC Holoubkov Holoubkov,Bar "U Jankováka"
PLK seznam družstev před určením skupin 42808 Hrášci Klatovy ŠK Hrášci Klatovy Vrhaveč, Na Hřišti
PLK seznam družstev před určením skupin 1798 Kameňák Plzeň DC Kameňák Plzeň Restaurace Kamenný rybník
PLK seznam družstev před určením skupin 17208 Kameňák Plzeň "B" DC Kameňák Plzeň Restaurace Kamenný rybník
PLK seznam družstev před určením skupin 21254 KD Soběkury ŠK KD Soběkury 0plot, Sokolovna Oplot
PLK seznam družstev před určením skupin 9277 Krkavci Vochov ŠK Krkavci Vochov Vochov, Charita
PLK seznam družstev před určením skupin 9533 Lítající Mrtvoly Plzeň ŠK Lítající mrtvoly Plzeň Plzeň, Pivnice Žlutická
PLK seznam družstev před určením skupin 27704 Lupus Clan Černošín DC Lupus Clan Černošín Černošín, Coop Jednota
PLK seznam družstev před určením skupin 37432 Lupus clan Černošín "B" DC Lupus Clan Černošín Černošín, Coop Jednota
PLK seznam družstev před určením skupin 38968 McPuppin's Plzeň DC McPuppin's McPuppin's Bar
PLK seznam družstev před určením skupin 16445 McPuppin's Plzeň "B"
PLK seznam družstev před určením skupin 36408 Panteři Plzeň ŠK Panteři Plzeň Plzeň, Klub OKO
PLK seznam družstev před určením skupin 3078 Pardál Rokycany DC Pardál Rokycany Hospůdka "U Pardála" Rokycany
PLK seznam družstev před určením skupin 6205 Podbrdští medvědi Vlčice ŠK Podbrdští medvědi Přešín Vlčice u Blovic, Vlčická hospoda
PLK seznam družstev před určením skupin 42296 Poster Guys OKO Plzeň "B" ŠK OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO
PLK seznam družstev před určením skupin 42552 Poster Guys OKO Plzeň "C" ŠK OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO
PLK seznam družstev před určením skupin 8710 Rozvědčíci Dobřany DC Rozvědčíci Dobřany Dobřany, Restaurace Scéna
PLK seznam družstev před určením skupin 18237 Rychlé šípy Plzeň ŠK Rychlé šípy Plzeň Plzeň, Pivnice Žlutická
PLK seznam družstev před určením skupin 37944 Saint Tropez 22 Plzeň ŠK Saint Tropez Plzeň Plzeň, Saint Tropez
PLK seznam družstev před určením skupin 9789 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" ŠK Saint Tropez Plzeň Plzeň, Saint Tropez
PLK seznam družstev před určením skupin 20742 Slavoj Nýřany "B" DC Slavoj Nýřany Nýřany, Restaurace Lazarka
PLK seznam družstev před určením skupin 22278 Slováci Plzeň ŠK Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
PLK seznam družstev před určením skupin 37176 Slováci Plzeň "B" ŠK Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
PLK seznam družstev před určením skupin 41784 Slováci Plzeň "C" ŠK Slováci Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce
PLK seznam družstev před určením skupin 19718 Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice
PLK seznam družstev před určením skupin 22790 Spartak Strašice "B" Sport Club Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice
PLK seznam družstev před určením skupin 24632 Spartak Strašice "C" Sport Club Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice
PLK seznam družstev před určením skupin 6150 Ševci Green Power Plzeň DC Ševci Green Power Plzeň Plzeň, U dvou Ševců
PLK seznam družstev před určením skupin 32568 ŠK Nezvěstice ŠK Nezvěstice Nezvěstice, Sokolovna
PLK seznam družstev před určením skupin 5894 Úlet Křimice Úlet Křimice Křimice, Sokolovna Křimice
PLK seznam družstev před určením skupin 15878 Vagabond Rokycany DC Vagabond Rokycany Rokycany, Restaurace U Václava
PLK seznam družstev před určením skupin 16902 VSB Bolevec VSB Bolevec Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská
PLK seznam družstev před určením skupin 1597 VŠ Asfaltéři Plzeň ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň, Restart 22
PLK seznam družstev před určením skupin 16957 Western Rednecks 19' Nýřany DC Western Rednecks 19' Nýřany, Restaurace Lazarka
PLK seznam družstev před určením skupin 14141 Zahrádkáři Stod ŠK Zahrádkáři Stod Stod, Hospůdka na zahrádce
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 14653 Chodský Šelmy ŠK CHodský Šelmy Domažlice , Restaurace Hubertus
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 10045 Dablérky Plzeň ŠK OKO Plzeň Plzeň, Klub OKO
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 25400 Hvězdy z Chodova ŠK Chodov Chodov, restaurace Kulturní dům
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 7992 Hyršovský Esa ŠK Konec Světa Hyršov Hyršov,Restaurace U Džbánu
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 19261 Hyršovský Esa B ŠK Konec Světa Hyršov
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 17725 Kobřičky z Tejna ŠK Kobřičky z Tejna Horšovský Týn, Restaurace Kobra
Ženská liga Plzeňsko a Chodsko 39736 Triple Miri ŠK KD Soběkury Plzeň, Klub OKO
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.8.2019 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.8.2019 11:52:30