Postupy a sestupy
UŠO > Plzeňský kraj > Postupy a sestupy
Poslední kontrola před losováním!

28.8.2022 03:51 | Šmrha Jan | Přečteno: 838×

Všechny týmy krom Růžových Panterů Horšovský Týn mají zaplacené startovné...

V následujícím seznamu jsou již družstva tak, jak jsou začleněna ve skupinách a nic (krom toho jednoho družstva) nebrání losování.

Proto bych rád, abyste ještě jednou zkontrlovali, že hrací čas, den a účast v Poháru sedí. Samozřejmě kontrolujte následně i soupisky, které jsou v profilech přihlášených družstev!

Pokud vše bude v pořádku, začátkem týdne ligy rozlosuji a následně zveřejním také postupové klíče a podobně.Bohužel je stále více družstev, která na jednom hracím místě mají stejný hrací čas a tak se mi opravdu nepovede všechny dokonale uspokojit, nicméně jsem se o to velmi snažil a téměř se vše povedlo. To pochopitelně přestane na Plzeňsku platit ve finálových částech lig, kde sladění ligových soutěží, které jindy začínají a mají různé počty kol už vážně nejsou v mých chabých silách, ale jak ukázala minulá léta, vždy jste se s tím nějak popasovali, tak snad i tentokrát tomu tak bude!

Plzeňsko a A liga začínají o víkendu 10.-11.9., Domažlicko táden na to, tedy 17.-18.9.

 seznam ligová sezona 2022/23 hrací denhrací čashrají pohár
      
A liga Plzeňsko a Chodsko1.Bar 66 HolýšovSo17:00ANO
2.BSOD 334 01 Y PřešticeNe17:00ANO
3.Bunda Starý KlíčovNe17:00ANO
4.Bunda Starý Klíčov BNe16:00ANO
5.Red Barons PlzeňNe16:00ANO
6.Scorpions OKO Plzeň IINe18:00ANO
7.Slavoj NýřanyNe17:00NE
8.Snipers KlatovyNe16:00ANO
9.ŠK SušiceNe14:00NE
10.Zámek HoraždoviceSo16:00NE
      
B liga Chodsko1.Comedy Club Klenčí p. Č.Ne13:00ANO
2.Gladiátor BukovecSo15:00NE
3.Konec světa HyršovSo18:00ANO
4.Konec světa Hyršov BSo17:00ANO
5.Kvíčovická hospůdkaNe13:00ANO
6.Las Vegas team OtovNe13:00NE
7.Old Birds HolýšovSo17:00NE
8.Retro DomažliceSo17:00ANO
9.Skleník DomažliceNe16:00NE
10.Snipers Klatovy BNe13:00ANO
11.Sport Bar KdyněNe14:00ANO
12.Sport Bar Kobra Horšovský TýnSo18:00ANO
13.URNA DomažliceNe16:00ANO
      
C liga Chodsko1.Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.So14:00ANO
2.Bulls PucliceNe16:00NE
3.Konec světa Hyršov CNe15:00Ano
4.Indiáni SemněviceNe14:00ANO
5.Indiáni Semněvice BSo16:00ANO
6.Kamikadze OprechticeNe15:00ANO
7.Krásná těla Klenčí p. Č.So16:00ANO
8.Kvíčovická hospůdka BNe13:00ANO
9.Růžoví Panteři Horšovský TýnNe15:00NE
10.Skleník Domažlice BNe16:00NE
11.Snipers Klatovy CSo16:00ANO
12.Štiky DomažliceSo16:00NE
13.URNA Domažlice BNe16:00ANO
      
B - Plzeňsko - jihozápad1.Běsnící komáři LužanyNe17:00NE
2.FJ Sokol VejprniceNe16:00NE
3.Odpadlíci StříbroSo16:00NE
4.Poster Guys OKO PlzeňNe16:00ANO
5.ŠK NezvěsticeSo14:00ANO
6.Úlet KřimiceNe14:30ANO
7.West Club LiticeNe16:00ANO
8.Zahrádkáři Slavoj StodNe17:00ANO
      
B - Plzeňsko – severovýchod1.DC HoloubkovNe15:00ANO
2.Chřestýšovci PlzeňNe13:00ANO
3.Kameňák PlzeňNe17:00NE
4.Pardál RokycanyNe16:00ANO
5.Saint Tropez 22 Plzeň Best OfSo17:00ANO
6.Slováci PlzeňSo16:00ANO
7.Spartak Strašice BNe13:00NE
8.Vagabond RokycanyNe17:00NE
      
C – Plzeňsko
- soboty
1.BSOD 334 01 Z PřešticeSo16:00ANO
2.Dart's Pub PlzeňSo14:00ANO
3.Lítající Mrtvoly PlzeňSo17:00NE
4.Poster Guys OKO Plzeň BSo18:00ANO
5.Slavoj Nýřany BSo16:00NE
6.Smršť KolinecSo18:00NE
7.Spartak StrašiceSo15:00NE
8.VSB BolevecSo16:00NE
      
C – Plzeňsko
- neděle
1.BSOD 334 01 X PřešticeNe15:00ANO
2.FJ Sokol Vejprnice BNe16:00NE
3.HEGEŠ 01 PlzeňNe17:00ANO
4.Hrášci KlatovyNe17:00ANO
5.Krkavci VochovNe15:00NE
6.McPuppin's PlzeňNe17:00ANO
7.McPuppin's Plzeň BNe17:00ANO
8.VŠ Asfaltéři PlzeňNe16:00NE
      
D – Plzeňsko
- jih
1.Dart's Pub Plzeň BSo17:00ANO
2.Káčko DobřanyNe15:00NE
3.Králové Šumavy SušiceNe14:00NE
4.Lítající Mrtvoly Plzeň BNe17:00NE
5.Slováci Plzeň DSo16:00ANO
6.Špejchar ŽákaváSo14:00ANO
      
D – Plzeňsko
- severovýchod
1.Herberk 3D PlzeňSo17:00ANO
2.Chřestýšovci Plzeň BNe17:00NE
3.Poster Guys OKO Plzeň CNe16:00ANO
4.Slováci Plzeň CSo16:00ANO
5.Spartak Strašice CSo14:00NE
6.Tornádo TěněNe15:00ANO
      
D – Plzeňsko
- severozápad
1.Aligátoři StříbroSo16:00ANO
2.Bumerang team PlzeňNe15:00ANO
3.Lovci Horní BřízaSo15:00ANO
4.Slováci Plzeň BSo16:00ANO
5.Úletky KřimiceNe17:00ANO
6.Western Rednecks 19' NýřanySo14:00NE

 

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 25.9.2022 03:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 25.9.2022 03:05:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement