Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/609)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Plzeňský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 609 | Turnajů: 503

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň10137147147147
2.Szüllö David CZE068046CŠK Posterguys OKO Plzeň4141145145145
3.Jandík Vladimír CZE057511AŠK Posterguys OKO Plzeň16117133133133
4.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň14117131131131
5.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň12112124124124
6.Rusnák Štefan WRD067582CŠK Slováci Plzeň8113121121121
7.Vorlíček Petr CZE006113CŠK Posterguys OKO Plzeň1299111111111
7.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň7104111111111
9.Dlouhá Dobromila CZE061495DŠK Amorovo Šípy Haltrava1297109109109
9.Bláhová Tereza 1997CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň7102109109109
11.Klose Lukáš CZE057586CŠK Posterguys OKO Plzeň790979797
12.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Retro Domažlice1779969696
13.Štruncová Michaela CZE037119BPlzeň688949494
13.Filip Václav CZE006477DŠK Bumerang Plzeň1084949494
15.Jůna Josef CZE000320AŠK Saint Tropez Plzeň879878787
16.Kovářová Eva CZE068788CŠK Slováci Plzeň1074848484
17.Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov1370838383
18.Beran Lukáš CZE007552CŠK Rychlé šípy Plzeň771787878
18.Kopal Miroslav CZE066767DŠK Bumerang Plzeň276787878
18.Rybka Václav CZE054769CDC Dart's Pub Plzeň573787878
18.Uldrich Jiří CZE068965DDC McPuppin's276787878
22.Šťastný Karel CZE040619BŠK URNA Domažlice1067777777
22.Trůbl Marek CZE051169CŠK Retro Domažlice1562777777
22.Hemerka Matěj CZE069102AŠK PAST Nezvěstice374777777
25.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Slováci Plzeň472767676
26.Veselý Milan CZE007110BŠK URNA Domažlice867757575
27.Halík Václav CZE067193BŠK Indiáni Semněvice1261737373
28.Pelan Jiří CZE068381CŠK Slováci Plzeň1359727272
29.Kachlík Pavel CZE068952CŠK Rychlé šípy Plzeň465696969
30.Halíková Ludmila CZE068067Tachov1052626262
30.Hanžl František CZE066766DŠK Bumerang Plzeň557626262
32.Petrželka Miloš CZE054766BŠK Bělští klokani1248606060
32.Čonka René CZE069847Plzeň555606060
34.Mráčková Marcela CZE067407CAŠKK FJ Sokol Vejprnice653595959
35.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov1345585858
35.Voláková Eva CZE068946Plzeň355585858
37.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro1045555555
37.Jedenástik Miroslav CZE052885CDC Dart's Pub Plzeň253555555
39.Olejník Jakub CZE067855CŠK Retro Domažlice1044545454
40.Velebný Daniel CZE067315DŠK Bumerang Plzeň547525252
40.Kotek Martin CZE069150DDC McPuppin's151525252
40.Ječmenová Martina CZE070259DC Dart's Pub Plzeň448525252
40.Koblerova Tereza CZE070346Plzeň 3-Jižní Předměstí (okres Plzeň-město)448525252
44.Suttý Roman CZE060813CŠK Rychlé šípy Plzeň447515151
45.Mlýnek Marek CZE071411Plzeň 2-Slovany50505050
46.Mička Jiří CZE064727AŠK OKO Plzeň346494949
47.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň741484848
47.Klapetek Karel CZE044382AŠK Snipers Klatovy147484848
49.Skálová Miroslava CZE066294DŠK Amorovo Šípy Haltrava344474747
50.Pokorný David CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov1135464646
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 7.7.2022 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 7.7.2022 00:21:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement