Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/427)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Plzeňský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 427 | Turnajů: 103

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jandík Vladimír CZE057511 B ŠK OKO Plzeň 6 30 36 36 36
2. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 4 27 31 31 31
3. Klose Lukáš CZE057586 D ŠK OKO Plzeň 3 25 28 28 28
4. Blažková Šárka CZE062560 Plzeň O 4 23 27 27 27
5. Bláhová Tereza CZE061576 D ŠK OKO Plzeň 2 24 26 26 26
5. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 5 21 26 26 26
5. Jůna Josef CZE000320 B ŠK Saint Tropez Plzeň 4 22 26 26 26
8. Rubková Gabriela CZE064696 D ŠK OKO Plzeň 3 22 25 25 25
9. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 4 20 24 24 24
9. Filip Václav CZE006477 Plzeň 1 23 24 24 24
11. Vorlíček Petr CZE006113 A ŠK OKO Plzeň 4 19 23 23 23
12. Rajtmajer Marek CZE053252 B DC Kameňák Plzeň 2 20 22 22 22
12. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 19 22 22 22
12. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Rychlé šípy Plzeň 3 19 22 22 22
15. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 4 16 20 20 20
16. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň 6 12 18 18 18
16. Veselý Milan CZE007110 B ŠK URNA Domažlice 2 16 18 18 18
18. Auervek Lukáš CZE056878 A DC Bunda Starý Klíčov 4 13 17 17 17
18. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Bělští klokani 6 11 17 17 17
18. Louda Petr CZE006905 A ŠK PAST Nezvěstice 4 13 17 17 17
21. Václavík Ondřej CZE062157 C Cross team Frýdek-Místek 2 14 16 16 16
21. Kučera Jiří CZE042759 B ŠK OKO Plzeň 2 14 16 16 16
21. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 13 16 16 16
21. Kopa Pavel CZE053837 A ŠK Sušice 4 12 16 16 16
21. Deneš Gabriel WRD063932 Sušice 4 12 16 16 16
21. Kluch Petr CZE063504 A ŠK Sušice 4 12 16 16 16
27. Klapetek Karel CZE044382 A ŠK Snipers Klatovy 4 11 15 15 15
27. Dlouhá Dobromila CZE061495 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 2 13 15 15 15
29. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 A ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 11 14 14 14
29. Štorek František CZE058923 A ŠK Sušice 4 10 14 14 14
29. Hemissi Sami WRD064596 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 2 12 14 14 14
32. Milý Jakub CZE060060 D ŠK Panteři Plzeň 13 13 13 13
32. Rybka Václav CZE054769 A ŠK Slováci Plzeň 2 11 13 13 13
32. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 3 10 13 13 13
32. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 4 9 13 13 13
32. Tomková Pavlína CZE065509 D ŠK Bělští klokani 2 11 13 13 13
32. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 4 9 13 13 13
32. Patka Pavel CZE061371 Přeštice Spo 1 12 13 13 13
32. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 4 9 13 13 13
40. Silovský Jan CZE006975 Bolešiny 12 12 12 12
40. Chrien Štefan CZE061586 B DC Kameňák Plzeň 4 8 12 12 12
40. Richter Lukáš CZE064873 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 4 8 12 12 12
40. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov 4 8 12 12 12
40. Varga Bedřich CZE053338 C ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 2 10 12 12 12
40. Strádal Milan 1980 CZE021992 B ŠK URNA Domažlice 12 12 12 12
40. Dražka Jiří 1977 CZE060768 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 11 12 12 12
47. Dolanská Lucie CZE062703 C ŠK Slováci Plzeň 2 9 11 11 11
47. Mičulka Daniel CZE021816 A DC Bunda Starý Klíčov 11 11 11 11
47. Špačková Tereza CZE003914 A ŠK Sušice 4 7 11 11 11
47. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 2 9 11 11 11
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 21:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 21:51:59