Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/151)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Plzeňského kraje - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 151 | Turnajů: 432

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem424287926 200
2.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň423275023 950
3.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice4242811721 600
4.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň418224619 600
5.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický4242820918 600
6.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203BŠK Konec Světa Hyršov422265217 800
7.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň223259017 350
8.Němečková Hana CZE071021CŠK Konec Světa Hyršov422264815 600
9.Ječmenová Martina CZE070259CDC McPuppin's323267815 450
10.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava3242711115 200
11.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň4242819015 000
12.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava414183214 800
13.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň4242811914 300
14.Irimičuková Ludmila CZE067790DŠK Lítající mrtvoly Plzeň224269814 100
15.Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice415192114 050
16.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's224269013 400
17.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro421254413 150
18.Belancová Martina CZE031951BŠK Konec Světa Hyršov420243712 600
19.Špačková Tereza CZE003914BŠK Retro Domažlice319224212 450
20.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Lotři ze Sladovnický121223210 650
21.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10 11516189 650
22.Rezková Kristýna CZE064555CŠK Konec Světa Hyršov31821279 500
23.Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec41216179 000
23.Bláhová Tereza 1997CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň2424619 000
23.Vochová Lenka CZE074810CŠK Posterguys OKO Plzeň2424579 000
26.Rynešová Jiřina CZE001385CŠK Konec Světa Hyršov31821338 800
26.Blažková Šárka CZE062560Plzeň O1818398 800
28.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec4711118 350
29.Zmrzlíková Pavla CZE063767BŠK Konec Světa Hyršov21618228 200
30.Jandíková Natálie CZE060501BŠK Štiky Domažlice11718258 150
31.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice11011158 100
32.Tomanová Jaroslava CZE075341Plzeň2121587 850
33.Kovačíková Mia CZE066294CŠK Amorovo Šípy Haltrava11516387 350
34.Součková Soňa CZE011348CŠK Konec Světa Hyršov3811157 300
35.Godovská Tereza CZE075793BŠK Konec Světa Hyršov21517296 850
36.Mrázová Monika CZE070354DDC McPuppin's11617196 600
37.Filipová Šárka CZE064956CDC Přístav Sokolov1515176 550
38.Lanzdorfová Tereza CZE074150CDC McPuppin's11314496 350
39.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice1010116 200
40.Fousová Marie CZE064557BŠK Konec Světa Hyršov21315186 150
41.Rynešová Aneta CZE071020CŠK Konec Světa Hyršov1212155 000
42.Bezděková Jiřina CZE063755ŠK BSOD 334 01 Přeštice178154 950
43.Lišková Kateřina CZE074466DDC Dart's Pub Plzeň167144 900
43.Konopová Lenka CZE040923CŠK Amorovo Šípy Haltrava11011114 900
45.Kopřivová Adéla CZE073362DŠK Lotři ze Sladovnický2810104 800
46.Vránová Dana CZE027068CŠK Konec Světa Hyršov2911124 350
47.Pitelová Patricie CZE073656Žákava1313134 250
48.Reinišová Vanessa CZE073667Plzeň1212264 200
48.Radilová Jitka CZE076624DŠK Slováci Plzeň1212274 200
48.Pitelová Ladislava CZE064169DŠK Slováci Plzeň1212134 200
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.5.2024 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.5.2024 17:45:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement