Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-39/39)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2019 - ŽENY kat. C + D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 39 | Turnajů: 41

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Zvingrová Barbora CZE059755 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 1 6 8 27 5 000
1. Pokorná Bronislava CZE056495 C ŠK OKO Plzeň 1 1 6 8 14 5 000
3. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 6 8 12 4 500
4. Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod 6 6 6 3 700
5. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 1 6 7 15 3 600
6. Vítková Monika CZE055889 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 3 5 5 2 950
7. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 1 4 5 6 2 900
8. Výběrová Martina CZE055599 D DC U Kalíška Mezholezy 1 1 2 4 4 2 400
9. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň 1 1 2 2 2 150
10. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro 1 5 6 7 2 050
11. Vránová Dana CZE027068 C Holýšov 1 1 2 2 1 550
12. Čížová Jana CZE063023 Stříbro O 1 1 2 2 1 450
13. Vojtasová Marika CZE057417 Klatovy H 1 2 3 3 1 300
14. Goubejová Petra CZE062012 ŠK CHodský Šelmy 3 3 3 1 250
15. Blažková Šárka CZE062560 Plzeň O 3 3 3 950
15. Jandová Romana CZE061926 Plzeň O 3 3 3 950
15. Marešová Nicola CZE063088 ŠK OKO Plzeň 3 3 3 950
18. Jandíková Natálie CZE060501 klíč 1 1 1 900
19. Bláhová Tereza CZE061576 D ŠK Panteři Plzeň 3 3 3 850
20. Zoubková Hlinková Lucie CZE038179 Kaznějov 2 2 2 800
21. Ženíšková Jana CZE037977 C ŠK Nezvěstice 1 1 2 2 750
21. Štruncová Dagmar CZE039095 C Plzeň 1 1 2 2 750
23. Herbriková Jana CZE036610 Mrákov 1 1 1 700
24. Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb 1 1 1 650
25. Pošarová Michala CZE063039 ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 600
25. Koubková Martina CZE043533 D DC Lupus Clan Černošín 2 2 2 600
27. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 1 1 1 550
28. Vorlová Anna CZE061834 Plzeň O 1 1 1 500
29. Rampulová Magdaléna CZE056882 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 1 450
29. Belancová Martina CZE031951 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 1 1 450
29. Strychová Karolína CZE054060 C ŠK Mistři vrhu Nepomuk 1 1 1 450
29. Koberová Vladimíra CZE000171 C Třemošná 1 1 1 450
33. Matějovičová Hana CZE015265 Domažlice 1 1 1 1 350
33. Andrášová Daniela CZE043063 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 1 1 350
33. Pelíšková Dana CZE063303 Kvíčovice 1 1 1 350
33. Štruncová Denisa CZE062787 Plzeň O 1 1 1 350
33. Štěpánová Anna CZE051380 D DC U Kalíška Mezholezy 1 1 1 350
38. Přerovská Ivona CZE004299 C Tipáč Písek 1 1 1 250
38. Kučerová Milada CZE052459 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.2.2019 05:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.2.2019 05:01:18