Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/66)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2020 - ŽENY kat. C + D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 66 | Turnajů: 123

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 2 2 13 17 63 10 950
2. Blažková Šárka CZE062560 Plzeň O 2 1 14 17 52 9 700
3. Dolanská Lucie CZE062703 C ŠK Slováci Plzeň 1 2 8 11 31 8 200
3. Dlouhá Dobromila CZE061495 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 2 2 12 16 33 8 200
5. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 2 2 8 12 18 8 000
6. Tomková Pavlína CZE065509 D ŠK Bělští klokani 2 2 12 16 34 7 500
7. Rubková Gabriela CZE064696 D ŠK OKO Plzeň 2 12 14 54 7 400
8. Bláhová Tereza CZE061576 D ŠK OKO Plzeň 1 2 13 16 46 7 050
9. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro 2 1 10 13 24 6 800
10. Schořová Barbora CZE059755 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 2 7 10 12 6 450
11. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 2 1 6 9 10 5 900
12. Výběrová Martina CZE055599 C DC U Kalíška Mezholezy 1 9 10 15 4 950
13. Skálová Miroslava CZE066294 Domažlice 1 9 10 16 4 650
14. Jandíková Natálie CZE060501 ŠK CHodský Šelmy 1 1 4 6 6 4 500
15. Pardubová Zuzana CZE066495 Plzeň 1 10 11 16 4 400
16. Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 6 8 11 4 100
17. Goubejová Petra CZE062012 ŠK CHodský Šelmy 1 6 7 8 3 200
18. Filipová Šárka CZE064956 ŠK OKO Plzeň 1 8 9 20 3 000
19. Štruncová Dagmar CZE039095 C Plzeň 1 1 5 7 9 2 850
20. Zoubková Hlinková Lucie CZE038179 Kaznějov 1 4 5 5 2 600
21. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 3 5 5 2 550
22. Mráčková Marcela CZE067407 AŠKK FJ Sokol Vejprnice 1 3 4 8 2 450
23. Štefánková Lucie CZE051107 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 3 5 5 2 250
24. Bezděková Jiřina CZE063755 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 4 5 8 2 100
25. Ryšlavá Dagmar CZE063933 D ŠK Špejchar Žákavá 1 1 2 2 1 950
26. Plašilová Iveta CZE054970 ŠK Bělští klokani 6 6 8 1 900
27. Berková Veronika CZE061590 Přeštice 5 5 5 1 750
28. Homolová Andrea WRD065873 D ŠK Slováci Plzeň 4 4 5 1 700
29. Marešová Nicola CZE063088 D Sport Club Spartak Strašice 4 4 5 1 600
30. Šlajerová Lenka CZE065889 Plzeň 3 3 3 1 250
30. Brettschneiderová Simona CZE065658 Praha 1 1 2 2 1 250
32. Fousová Marie CZE064557 C ŠK Konec Světa Hyršov 4 4 4 1 200
32. Krutinová Miroslava CZE066291 Domažlice 4 4 4 1 200
34. Mužíková Jiřina CZE064626 D ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 3 3 3 1 150
34. Lomozová Lucie CZE049995 Kraslice 3 3 3 1 150
36. Housarová Tereza CZE066254 Kdyně 1 1 2 2 1 050
37. Jandová Romana CZE061926 D ŠK Panteři Plzeň 3 3 3 950
37. Kočí Dana CZE067500 Bolešiny 42 1 1 2 2 950
39. Holubová Pavla CZE064549 Plzeň 3 3 4 850
40. Králová Kateřina CZE009413 Kdyně 1 1 1 700
41. Krejčířová Jana CZE004278 Klenčí pod Čerchovem 1 1 1 650
41. Kovandová Věra CZE008622 C ŠK Růžoví panteři Horšovský Týn 1 1 1 650
43. Hiršlová Nikola CZE063868 Plzeň O 2 2 2 600
43. Hufeislová Jolana CZE065872 Plzeň 2 2 3 600
45. Zmrzlíková Pavla CZE063767 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 1 1 550
46. Kopecka Marie CZE066350 Klenčí pod Čerchovem 2 2 2 500
46. Rainerová Olga CZE066619 ŠK Sušice 2 2 2 500
46. Kučerová Milada CZE052459 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 2 2 2 500
46. Vargová Monika CZE031337 Olomouc 2 2 2 500
46. Bukovská Aneta CZE065622 D ŠK Bělští klokani 2 2 2 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.8.2020 02:54

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.8.2020 02:54:27