Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/108)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2019 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 108 | Turnajů: 242

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 1 24 28 46 22 800
2. Pokorná Bronislava CZE056495 C ŠK OKO Plzeň 4 2 24 30 49 21 300
3. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 4 1 19 24 28 16 950
4. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 4 2 24 30 83 16 800
5. Schořová Barbora CZE059755 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 1 24 29 63 15 600
6. Troníčková Eva CZE050014 A VSB Bolevec Plzeň 2 22 24 25 14 400
7. Špačková Tereza CZE003914 B ŠK Sušice 4 2 12 18 20 14 000
8. Štruncová Dagmar CZE039095 C Plzeň 4 2 24 30 32 10 800
9. Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy 3 1 18 22 22 10 700
9. Dolanská Lucie CZE062703 D ŠK Slováci Plzeň 24 24 25 10 700
11. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 3 20 23 23 10 300
12. Jandíková Kateřina CZE055042 B ŠK Huberťák Domažlice 4 2 9 15 16 9 250
13. Blažková Šárka CZE062560 Plzeň O 1 24 25 30 8 600
14. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury 3 10 13 13 8 200
15. Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod 1 10 11 11 8 100
16. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 4 1 7 12 12 6 850
17. Goubejová Petra CZE062012 ŠK CHodský Šelmy 2 15 17 17 6 450
18. Bláhová Tereza CZE061576 D ŠK Panteři Plzeň 17 17 17 5 950
19. Marešová Nicola CZE063088 ŠK Slováci Plzeň 2 12 14 14 5 100
19. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 2 10 12 12 5 100
21. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro 3 10 13 14 5 000
22. Výběrová Martina CZE055599 D DC U Kalíška Mezholezy 2 1 7 10 10 4 850
23. Průchová Monika CZE037938 A ŠK Špejchar Žákavá 4 2 6 6 4 800
24. Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň 12 12 12 4 500
24. Zoubková Hlinková Lucie CZE038179 Kaznějov 1 10 11 11 4 500
26. Holubová Pavla CZE064549 Plzeň 14 14 14 4 400
27. Stýblová Pavlína CZE058651 B Darts Club Holoubkov 2 2 4 4 4 300
28. Fleišmanová Markéta CZE001085 A Úlet Křimice 1 9 10 10 4 050
29. Ženíšková Jana CZE037977 C ŠK Nezvěstice 3 2 3 8 8 3 750
29. Jandíková Natálie CZE060501 ŠK CHodský Šelmy 2 2 3 7 7 3 750
31. Rubková Gabriela CZE064696 ŠK OKO Plzeň 1 10 11 11 3 600
32. Šťastná Alice CZE037764 A ŠK Domažlický Andílci 9 9 9 3 550
33. Pošarová Michala CZE063039 ŠK Saint Tropez Plzeň 12 12 12 3 500
34. Konopová Lenka CZE040923 B DC Bunda Starý Klíčov 1 1 5 7 7 3 450
35. Bolek Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň 1 4 5 5 3 400
36. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň 1 4 5 5 3 300
37. Ryšlavá Dagmar CZE063933 ŠK Špejchar Žákavá 2 2 4 4 3 200
38. Dlouhá Dobromila CZE061495 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 2 6 8 8 3 000
39. Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury 9 9 9 2 950
39. Vítková Monika CZE055889 D ŠK Hrášci Klatovy 1 1 3 5 5 2 950
41. Vránová Dana CZE027068 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 4 5 5 2 700
42. Husárová Petra CZE054081 B ŠK Hrášci Klatovy 1 1 2 2 2 400
43. Kantoříková Renata CZE059283 B Darts Club Holoubkov 2 1 3 3 2 350
44. Mádrová Veronika CZE039002 C Plzeň 1 2 3 3 1 900
45. Denková Jaroslava CZE062317 A ŠK Horažďovice 6 6 6 1 800
45. Plašilová Iveta CZE054970 ŠK Bělští klokani 2 2 4 4 1 800
47. Štefánková Lucie CZE051107 D ŠK Slováci Plzeň 5 5 5 1 750
48. Tomková Pavlína CZE065509 ŠK Bělští klokani 1 3 4 4 1 550
49. Moulisová Věra CZE049556 C Plzeň 1 2 3 3 1 500
50. Reinišová Lucie CZE050867 B Plzeň 1 3 4 4 1 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.12.2019 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 6.12.2019 16:59:12