Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/100)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 100 | Turnajů: 173

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 A ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 2 16 21 34 18 300
2. Špačková Tereza CZE003914 A ŠK Sušice 3 2 14 19 26 14 900
3. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 3 2 16 21 83 14 300
4. Blažková Šárka CZE062560 Plzeň O 2 1 16 19 62 11 200
5. Rubková Gabriela CZE064696 D ŠK Posterguys OKO Plzeň 3 16 19 65 11 100
6. Dolanská Lucie CZE062703 C ŠK Slováci Plzeň 1 2 12 15 41 10 100
6. Dlouhá Dobromila CZE061495 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 3 2 16 21 41 10 100
8. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice 3 2 10 15 21 9 900
9. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro 3 1 14 18 40 9 700
10. Bláhová Tereza CZE061576 D ŠK Posterguys OKO Plzeň 2 2 15 19 56 9 350
11. Tomková Pavlína CZE065509 D ŠK Indiáni Semněvice 3 2 16 21 43 9 100
12. Schořová Barbora CZE059755 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 2 10 14 16 8 900
13. Pokorná Bronislava CZE056495 B ŠK OKO Plzeň 3 2 5 10 11 7 850
14. Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK Posterguys OKO Plzeň 3 1 8 12 13 7 500
15. Jandíková Kateřina CZE055042 B ŠK Štiky Domažlice 2 1 8 11 11 7 300
16. Jandíková Natálie CZE060501 ŠK Štiky Domažlice 2 1 6 9 9 6 900
17. Reinišová Lucie CZE050867 B Plzeň 1 1 11 13 39 6 050
18. Výběrová Martina CZE055599 C ŠK Indiáni Semněvice 1 11 12 19 5 750
19. Skálová Miroslava CZE066294 ŠK Amorovo Šípy Haltrava 1 1 10 12 18 5 600
20. Moravcová Jana 1976 CZE048433 A ŠK Sušice 2 1 5 8 8 5 550
21. Konopová Lenka CZE040923 B ŠK Amorovo Šípy Haltrava 2 10 12 14 5 300
22. Goubejová Petra CZE062012 Tachov 1 1 8 10 11 5 100
23. Pardubová Zuzana CZE066495 Plzeň 1 12 13 18 5 000
24. Fleišmanová Markéta CZE001085 A Úlet Křimice 1 7 8 8 4 850
25. Troníčková Eva CZE050014 A VSB Bolevec Plzeň 2 5 7 11 4 550
26. Krejčířová Jaroslava CZE000473 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 6 8 8 4 200
27. Filipová Šárka CZE064956 ŠK OKO Plzeň 1 11 12 27 4 150
28. Fürstová Pavlína CZE058651 B Darts Club Holoubkov 2 1 2 5 6 4 100
28. Linková Ada CZE041989 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 6 8 11 4 100
30. Mráčková Marcela CZE067407 AŠKK FJ Sokol Vejprnice 1 5 6 10 3 750
31. Zoubková Hlinková Lucie CZE038179 Kaznějov 1 7 8 8 3 650
32. Štruncová Dagmar CZE039095 C Plzeň 1 1 6 8 10 3 400
33. Štefánková Lucie CZE051107 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 5 7 7 3 250
34. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 1 2 2 2 950
35. Denková Jaroslava CZE062317 A ŠK Horažďovice 1 1 2 4 5 2 800
36. Šťastná Alice CZE037764 B ŠK Domažlický Andílci 7 7 7 2 750
36. Homolová Andrea WRD065873 D ŠK Slováci Plzeň 7 7 8 2 750
38. Kantoříková Renata CZE059283 B Darts Club Holoubkov 2 2 2 2 600
39. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 2 3 5 5 2 550
40. Průchová Monika CZE037938 A ŠK Špejchar Žákavá 2 2 4 4 2 500
41. Plašilová Iveta CZE054970 ŠK Bělští klokani 1 6 7 9 2 400
42. Bezděková Jiřina CZE063755 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 5 6 9 2 350
43. Marešová Nicola CZE063088 D Sport Club Spartak Strašice 6 6 7 2 300
44. Bukovská Aneta CZE065622 D ŠK Bělští klokani 1 3 4 4 2 250
45. Ryšlavá Dagmar CZE063933 D ŠK Špejchar Žákavá 1 1 2 2 1 950
46. Horská Lenka CZE015519 A DC Alex Sokolov 1 1 1 1 900
47. Halikova Ludmila CZE068067 Tachov 1 3 4 7 1 750
47. Berková Veronika CZE061590 Přeštice 5 5 5 1 750
49. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice 1 2 3 3 1 700
50. Fousová Marie CZE064557 C ŠK Konec Světa Hyršov 5 5 5 1 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2020 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 20:44:54