Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/80)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2019 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 80 | Turnajů: 58

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kadraba Ladislav CZE015362 D ŠK Snipers Klatovy 1 1 6 8 16 8 500
2. Drastich Miroslav CZE060332 D ŠK Snipers Klatovy 1 6 7 12 5 400
3. Suttý Roman CZE060813 ŠK OKO Plzeň 1 1 6 8 15 4 200
4. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 1 1 6 8 13 4 100
5. Fekl Tomáš CZE056696 D ŠK Zahrádkáři Stod 6 6 6 3 900
5. Müller Filip CZE061664 D ŠK Snipers Klatovy 1 1 6 8 10 3 900
7. Mašát Petr CZE051385 D DC U Kalíška Mezholezy 1 1 3 5 5 3 750
8. Škach Josef CZE061716 D ŠK Snipers Klatovy 1 6 7 11 3 700
9. Vochot Bohumír CZE062451 ŠK OKO Plzeň 1 6 7 13 3 600
9. Balák Karel CZE060350 D ŠK Snipers Klatovy 1 6 7 10 3 600
11. Štěpánek Václav CZE009608 Plzeň 5 5 5 3 350
12. Mošnička Michal CZE013253 D DC U Kalíška Mezholezy 1 3 4 4 3 250
13. Marek Antonín CZE035861 D Sport Club Spartak Strašice 1 4 5 5 3 000
14. Fuchs Rudolf CZE061579 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 2 4 4 2 800
15. Suchý Karel CZE051154 D ŠK Panteři Plzeň 1 3 4 4 2 750
16. Patka Pavel CZE061371 Přeštice Spo 1 6 7 24 2 600
17. Frič Jan CZE056879 ŠK Hrášci Klatovy 1 1 3 5 5 2 350
18. Krieglstein Lukáš CZE060409 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 2 4 4 2 300
19. Dražka Jiří CZE060768 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 2 4 4 2 200
20. Kybyc Jakub CZE061998 D Sport Club Spartak Strašice 1 2 3 3 2 100
21. Motyka Lukáš CZE062368 ŠK OKO Plzeň 6 6 11 2 000
22. Silovský Jan CZE006975 Bolešiny 4 4 4 1 900
23. Szücs Csaba CZE058149 D ŠK Slováci Plzeň 1 3 4 4 1 850
24. Kout Alois CZE028052 D ŠK Sršni Domažlice 1 1 2 2 1 750
25. Šindelář Petr CZE061849 D ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 2 3 3 1 600
26. Viktora Jan CZE060549 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 3 4 4 1 450
26. Roth Francisc CZE062734 Plzeň O 1 1 2 2 1 450
28. Lédl Luboš CZE028098 D DC Kameňák Plzeň 1 1 2 2 1 350
29. Hobža Tomáš CZE059948 Kolinec 1 1 2 2 1 250
29. Schröder Tomáš CZE047099 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 1 1 2 2 1 250
31. Kuneš Karel CZE004011 D ŠK Kamikadze Oprechtice 1 1 2 2 1 150
32. Smolen Martin CZE059821 Hyršov 1 1 1 1 100
32. Rajtmajer Filip CZE056100 D DC Kameňák Plzeň 4 4 4 1 100
34. Grunick Roland CZE054016 Chemnitz 3 3 3 1 050
35. Poledne Rudolf CZE000532 D ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 2 2 950
35. Varga Jan CZE062287 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 1 1 2 2 950
35. Lafata Stanislav CZE014665 D ŠK Saint Tropez Plzeň 3 3 3 950
38. Bernklau Alan CZE062106 Plzeň O 3 3 3 850
39. Pézl Jiří CZE056430 D DC Lupus Clan Černošín 2 2 2 800
39. Toman Rudolf CZE061545 D ŠK Snipers Klatovy 2 2 2 800
39. Šmíd Karel CZE057705 Plzeň 2 2 2 800
42. Fišer Petr CZE061607 Plzeň O 2 2 2 700
42. Šnejdar Jan CZE051150 D DC Lupus Clan Černošín 2 2 2 700
42. Syrový Petr CZE051381 D DC U Kalíška Mezholezy 2 2 2 700
42. Poch Ondřej CZE062202 D Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 700
46. Kudlic Jan Kolinec 1 1 1 650
46. Tomany Pavel CZE060168 D ŠK KAČOUNI MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 1 1 1 650
48. Pešek Lukáš CZE005496 D ŠK Slováci Plzeň 2 2 2 600
48. Zink Robert CZE062559 Plzeň O 2 2 2 600
48. Masec Ventel ROM ŠK OKO Plzeň 2 2 2 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.2.2019 05:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.2.2019 05:04:19