Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/188)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2019 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 188 | Turnajů: 285

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Drastich Miroslav CZE060332 D ŠK Snipers Klatovy 3 2 24 29 33 20 800
2. Kadraba Ladislav CZE015362 D ŠK Snipers Klatovy 2 1 20 23 24 18 400
3. Štěpánek Václav CZE009608 Plzeň 24 24 27 16 000
4. Mošnička Michal CZE013253 D DC U Kalíška Mezholezy 4 1 14 19 20 14 400
5. Mašát Petr CZE051385 D DC U Kalíška Mezholezy 4 2 17 23 24 14 050
6. Müller Filip CZE061664 D ŠK Snipers Klatovy 4 2 22 28 31 14 000
7. Suttý Roman CZE060813 ŠK Rychlé šípy Plzeň 2 1 24 27 49 13 800
8. Vochot Bohumír CZE062451 ŠK Slováci Plzeň 2 1 22 25 25 11 800
9. Škach Josef CZE061716 D ŠK Snipers Klatovy 1 2 24 27 28 10 800
9. Kraft Jaroslav CZE064329 ŠK Chřestýšovci Plzeň 22 22 22 10 800
11. Kluch Petr CZE063504 ŠK Sušice 2 2 12 16 17 10 700
12. Krieglstein Lukáš CZE060409 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 24 26 27 10 300
13. Kout Alois CZE028052 D ŠK Retro Domažlice 2 2 12 16 16 10 200
14. Klose Lukáš CZE057586 ŠK OKO Plzeň 1 24 25 28 10 000
15. Patka Pavel CZE061371 Přeštice Spo 2 24 26 114 9 900
15. Balák Karel CZE060350 D ŠK Snipers Klatovy 2 22 24 24 9 900
17. Dražka Jiří 1977 CZE060768 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 1 19 22 22 9 850
18. Viktora Jan CZE060549 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 22 23 23 9 600
19. Vlčák Stanislav CZE062598 D ŠK Slováci Plzeň 21 21 21 9 250
20. Szücs Csaba CZE058149 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 15 17 17 8 850
21. Masec Ventel WRD004193 ŠK Rychlé šípy Plzeň 24 24 24 8 700
22. Milý Jakub CZE060060 D ŠK Panteři Plzeň 24 24 30 8 300
23. Kuneš Karel CZE004011 D ŠK Kamikadze Oprechtice 3 2 11 16 16 8 050
24. Motyka Lukáš CZE062368 ŠK Rychlé šípy Plzeň 1 24 25 29 8 000
25. Flégl Miroslav CZE000421 Přeštice 14 14 14 7 900
26. Fekl Tomáš CZE056696 D ŠK Zahrádkáři Stod 1 12 13 13 7 800
27. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 2 2 13 17 18 7 550
28. Šindelář Petr CZE061849 D ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 3 1 12 16 16 7 500
29. Štefánek Martin CZE028190 D ŠK Slováci Plzeň 1 12 13 13 7 100
30. Silovský Jan CZE006975 Bolešiny 13 13 13 6 450
31. Kučera Václav CZE052528 ŠK Rychlé šípy Plzeň 1 12 13 13 6 100
32. Fuchs Rudolf CZE061579 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 1 7 10 10 5 550
33. Fišer Petr CZE061607 Plzeň O 13 13 13 5 150
34. Pavlovič Jiří CZE063474 ŠK Sušice 1 1 4 6 6 4 500
35. Lafata Stanislav CZE014665 D Plzeň 11 11 11 4 450
35. Lédl Luboš CZE028098 D DC Kameňák Plzeň 1 9 10 10 4 450
37. Tušaj Ľubomír CZE035677 D ŠK Slováci Plzeň 14 14 14 4 400
38. Ilavský Milan CZE059201 D ŠK Slováci Plzeň 14 14 14 4 200
38. Richter Lukáš CZE064873 ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 2 2 4 4 4 200
40. Varga Jan CZE062287 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 2 1 6 9 9 4 100
41. Toman Marek CZE056595 D ŠK Hrášci Klatovy 9 9 9 4 050
42. Kučera Petr CZE063912 ŠK Rychlé šípy Plzeň 1 8 9 9 3 800
42. Gregor Rudolf CZE060812 Bolevec B 2 6 8 8 3 800
44. Kalčík Karel CZE063897 ŠK Slováci Plzeň 11 11 11 3 550
45. Schröder Tomáš CZE047099 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 2 5 7 7 3 350
45. Marek Antonín CZE035861 D Sport Club Spartak Strašice 1 5 6 6 3 350
47. Suchý Karel CZE051154 D ŠK Panteři Plzeň 2 3 5 5 3 250
48. Fornouz Daniel CZE063385 Přeštice 9 9 9 3 150
49. Plašil Radek CZE002120 ŠK Bělští klokani 2 1 4 7 7 3 100
50. Frič Jan CZE056879 ŠK Hrášci Klatovy 1 1 5 7 7 3 050
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.12.2019 17:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 6.12.2019 17:33:35