Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/127)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2024 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 127 | Turnajů: 222

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava310132818 200
2.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem310134417 200
3.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň310132216 900
4.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice310137613 900
5.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203BŠK Konec Světa Hyršov310133512 400
6.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice310136611 800
7.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň310135011 100
8.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň3691010 900
9.Irimičuková Ludmila CZE067790DŠK Lítající mrtvoly Plzeň310136210 700
10.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický310138110 300
11.Součková Soňa CZE011348CŠK Konec Světa Hyršov39121610 150
12.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec33669 450
13.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10 3912139 250
14.Němečková Hana CZE071021CŠK Konec Světa Hyršov31013369 000
15.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava31013667 900
16.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň31013597 700
17.Belancová Martina CZE031951BŠK Konec Světa Hyršov31013267 200
17.Ondráčková Lenka CZE078410DDC McPuppin's11011747 200
19.Skalová Vanesa CZE077594Stříbrné Hory31013257 100
20.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň31013436 700
21.Lišková Kateřina CZE074466DDC Dart's Pub Plzeň11011286 400
21.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro31013316 400
23.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice1910166 250
24.Tomková Pavlína CZE065509CŠK Indiáni Semněvice11011285 500
24.Špačková Tereza CZE003914BŠK Retro Domažlice11011185 500
26.Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec33665 250
27.Krejčířová Jaroslava CZE000473BDC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem25785 150
28.Ječmenová Martina CZE070259CDC McPuppin's189215 100
28.Rynešová Jiřina CZE001385CŠK Konec Světa Hyršov21012245 100
28.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice88115 100
31.Rezková Kristýna CZE064555CŠK Konec Světa Hyršov11011185 000
32.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň99314 850
33.Vochová Lenka CZE074810CŠK Posterguys OKO Plzeň1010334 800
34.Jandíková Natálie CZE060501BŠK Štiky Domažlice189174 700
35.Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice25774 550
36.Blažková Šárka CZE062560Plzeň O1010174 200
37.Tomanová Jaroslava CZE075341Plzeň1010224 000
38.Zmrzlíková Pavla CZE063767BŠK Konec Světa Hyršov99103 350
39.Rainerová Olga CZE066619CŠK Kolinec22443 300
40.Fousová Marie CZE064557BŠK Konec Světa Hyršov178123 050
41.Vargová Monika CZE070976CŠK Amorovo Šípy Haltrava15662 750
42.Rynešová Aneta CZE071020CŠK Konec Světa Hyršov8882 600
43.Mrázová Monika CZE070354DDC McPuppin's14552 400
43.Hodová Romana CZE074868Sušice4442 400
45.Filipová Šárka CZE064956CDC Přístav Sokolov6662 100
46.Růžková Lenka CZE072170DŠK Úlet Křimice5552 050
47.Kovačíková Mia CZE066294CŠK Amorovo Šípy Haltrava6682 000
48.Přerovská Ivona CZE004299Chřešťovice134111 850
48.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's5551 850
48.Svobodová Petra CZE052902DVlci Černošín3331 850
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.4.2024 06:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.4.2024 08:50:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement