Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/72)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 72 | Turnajů: 155

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 1 14 18 23 16 200
2. Jandík Vladimír CZE057511 C ŠK OKO Plzeň 3 2 14 19 72 15 300
3. Veselý Milan CZE007110 C ŠK URNA Domažlice 3 2 14 19 20 13 500
4. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro 3 14 17 18 11 600
4. Schoř Petr CZE059756 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 3 1 14 18 58 11 600
6. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 1 14 15 28 10 500
6. Milka Pavel CZE045547 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 14 15 24 10 500
8. Brychta Václav CZE051897 C ŠK Slováci Plzeň 14 14 14 9 600
9. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 14 15 19 8 500
10. Pluhař Vladimír CZE000732 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 10 12 12 7 900
11. Jůna Josef CZE000320 C ŠK Saint Tropez Plzeň 14 14 19 7 600
12. Pluhař Jan CZE060395 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 14 14 15 7 200
13. Strádal Milan CZE021992 C ŠK URNA Domažlice 2 1 11 14 14 7 050
14. Boček Michal CZE019813 C ŠK Saint Tropez Plzeň 14 14 16 7 000
15. Pluhař Petr CZE000929 C DC Red Barons Plzeň 2 1 1 4 4 6 850
16. Blaško Štefan CZE028979 C ŠK Slováci Plzeň 12 12 12 6 800
17. Zelenka Marek CZE038057 C ŠK Saint Tropez Plzeň 14 14 15 6 200
18. Buček Ondrej CZE051149 C ŠK Slováci Plzeň 7 7 7 5 850
19. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 1 14 15 16 5 800
20. Šlauf Jiří CZE062452 C ŠK Saint Tropez Plzeň 13 13 13 5 250
21. Pěnek Jan CZE061969 C ŠK Saint Tropez Plzeň 14 14 15 5 000
22. Jašek Milan CZE024342 C ŠK OKO Plzeň 9 9 9 4 550
23. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 C ŠK OKO Plzeň 10 10 10 3 900
24. Číž Rostislav CZE043540 C ŠK Gladiátoři Stříbro 1 5 6 6 3 650
25. Tanko Jiří CZE015284 C ŠK Gladiátor Bukovec 2 4 6 6 3 500
26. Vachtl Petr CZE009643 C ŠK Gladiátor Bukovec 2 4 6 6 3 400
27. Fišer Vítězslav CZE052882 C ŠK KD Soběkury 1 3 4 4 3 350
28. Sazama Václav CZE026432 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 2 3 3 3 300
29. Loukota Martin CZE051411 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 8 8 8 3 100
30. Šáfr Michal CZE034885 C ŠK Mistři vrhu Nepomuk 10 10 10 2 900
31. Vlčák Radoslav CZE052156 C ŠK Slováci Plzeň 6 6 6 2 800
32. Šizling Jaroslav CZE048259 C ŠK Kvíčovická hospůdka 1 1 2 4 4 2 700
33. Hutyra Dominik CZE052102 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 7 7 7 2 250
34. Padych Michal CZE061682 C DC McPuppin's 1 3 4 4 2 150
34. Žáček Ladislav CZE006263 C ŠK Nezvěstice 1 2 1 4 4 2 150
36. Hemzáček Jiří CZE004735 C ŠK Saint Tropez Plzeň 5 5 5 2 050
37. Čáslava Vladimír CZE050924 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 2 3 3 2 000
38. Kulhánek Tomáš CZE034881 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 2 3 3 1 900
38. Judák Tomáš CZE048206 C ŠK URNA Domažlice 1 2 3 3 1 900
38. Vosecký David CZE059556 C ŠK Štiky z Tunelu Domažlice 1 1 1 1 900
41. Bystřický Karel CZE058930 C ŠK Argentum 3 3 3 1 750
41. Štreer Lukáš CZE043641 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 5 5 5 1 750
43. Benkovský Luboš CZE051782 C Trabanti České Budějovice 1 1 1 1 700
43. Jeřábek Michal CZE001021 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 2 2 1 700
45. Fekl Pavel CZE053031 C ŠK Zahrádkáři Stod 4 4 4 1 600
46. Formánek Marek CZE015255 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 2 3 3 1 500
47. Majchrovič Jozef CZE049555 C ŠK Slováci Plzeň 2 2 2 1 400
47. Kučera Pavel CZE050381 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 1 2 3 3 1 400
49. Kohel Bronislav CZE058917 C DC Sport Bar Kdyně 1 2 3 3 1 300
49. Uherek Daniel CZE020860 C ŠK Huberťák Domažlice 1 1 1 1 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 07:40:43