Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-45/45)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 45 | Turnajů: 30

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jandík Vladimír CZE057511 C ŠK OKO Plzeň 1 4 5 14 4 200
2. Veselý Milan CZE007110 C ŠK URNA Domažlice 1 4 5 5 3 100
2. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro 1 4 5 6 3 100
4. Schoř Petr CZE059756 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 14 2 500
5. Pluhař Jan CZE060395 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 4 2 300
5. Milka Pavel CZE045547 C ŠK Saint Tropez Plzeň 4 4 5 2 300
7. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 4 4 4 2 100
8. Strádal Milan CZE021992 C ŠK URNA Domažlice 1 3 4 4 1 850
9. Loukota Martin CZE051411 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 5 1 800
10. Judák Tomáš CZE048206 C ŠK URNA Domažlice 1 1 2 2 1 550
10. Vachtl Petr CZE009643 C ŠK Gladiátor Bukovec 1 1 2 2 1 550
10. Tanko Jiří CZE015284 C ŠK Gladiátor Bukovec 1 1 2 2 1 550
10. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 3 3 3 1 550
14. Jůna Josef CZE000320 C ŠK Saint Tropez Plzeň 3 3 3 1 450
15. Kučera Pavel CZE050381 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 1 2 3 3 1 400
16. Štreer Lukáš CZE043641 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 3 3 3 1 250
17. Číž Rostislav CZE043540 C ŠK Gladiátoři Stříbro 2 2 2 1 100
17. Boček Michal CZE019813 C ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 1 100
17. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 2 2 1 100
20. Zelenka Marek CZE038057 C ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 800
20. Fekl Pavel CZE053031 C ŠK Zahrádkáři Stod 2 2 2 800
22. Jeřábek Michal CZE001021 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 1 750
22. Sazama Václav CZE026432 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 1 1 750
22. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 1 750
25. Žáček Ladislav CZE006263 C ŠK Nezvěstice 1 1 1 700
26. Bystřický Karel CZE058930 C ŠK Argentum 1 1 1 650
26. Köhler Jaroslav CZE034982 C DC ROXY M.LÁZNĚ 1 1 1 650
28. Feher Zdeněk CZE004901 C Nikola Kraslice 2 2 2 600
29. Karol Milan CZE060186 C Nikola Kraslice 1 1 1 550
29. Skala Zdeněk CZE038850 C ŠK URNA Domažlice 1 1 1 550
31. Čáslava Vladimír CZE050924 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 1 1 450
31. Šlauf Jiří CZE062452 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 450
31. März Martin CZE002229 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 1 1 450
31. Jankovec Zdeněk CZE060212 C ŠK Huberťák Domažlice 1 1 1 450
31. Formánek Marek CZE015255 C ŠK Konec Světa Hyršov 1 1 1 450
36. Kohel Bronislav CZE058917 C DC Sport Bar Kdyně 1 1 1 350
36. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 350
36. Šáfr Michal CZE034885 C ŠK Mistři vrhu Nepomuk 1 1 1 350
36. Směšný Jan CZE055874 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 350
36. Tic Lukáš CZE058377 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň 1 1 1 350
36. Šleis Jiří CZE023050 C ŠK Huberťák Domažlice 1 1 1 350
42. Pěnek Jan CZE061969 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 250
42. Mareček Miloslav CZE003067 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 250
42. Ječmínek Radoslav CZE060211 C ŠK Huberťák Domažlice 1 1 1 250
42. Pluhař Vladimír CZE000732 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 06:50

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 06:50:12