Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/104)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2020 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 104 | Turnajů: 177

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jandík Vladimír CZE057511 B ŠK Posterguys OKO Plzeň 3 2 16 21 83 23 800
2. Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy 3 1 15 19 36 22 150
3. Richter Lukáš CZE064873 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 3 2 14 19 26 18 700
4. Trůbl Marek CZE051169 B ŠK Retro Domažlice 3 16 19 28 16 700
5. Jůna Josef CZE000320 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 1 15 18 54 14 950
6. Rajtmajer Marek CZE053252 B DC Kameňák Plzeň 3 2 13 18 42 14 350
7. Veselý Milan CZE007110 B ŠK URNA Domažlice 3 2 16 21 49 14 100
8. Chrien Štefan CZE061586 B DC Kameňák Plzeň 3 2 12 17 31 13 900
9. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Rychlé šípy Plzeň 2 1 14 17 35 11 700
10. Hojda Václav CZE003010 B ŠK Indiáni Semněvice 1 13 14 19 11 350
11. Kučera Jiří CZE042759 B DC Kameňák Plzeň 3 2 13 18 31 10 250
12. Tupý Michal CZE061547 B ŠK Rychlé šípy Plzeň 2 14 16 37 10 200
13. Brandejs Tomáš CZE011846 B ŠK Retro Domažlice 3 2 11 16 21 9 250
14. Strádal Milan CZE021992 B ŠK URNA Domažlice 1 2 14 17 27 8 900
15. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 6 8 20 7 900
16. Vavro Radek CZE006825 B DC Sport bar Kobra H. Týn 1 1 3 5 5 7 150
17. Jandík Vratislav CZE055041 B ŠK Štiky Domažlice 2 1 8 11 11 6 900
17. Hojda Petr CZE054203 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 10 12 13 6 900
19. Kraft Jaroslav CZE064329 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 9 10 13 6 550
20. Chromiak Vladimír CZE002218 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 6 8 11 6 500
21. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 2 11 13 16 6 450
22. Nedvídek Michal CZE009488 B DC Bunda Starý Klíčov 1 1 6 8 8 5 400
23. Tomany Roman CZE056125 B DC Lázeňské hroty Mariánské Lázně 1 9 10 11 4 950
24. Konop Pavel CZE009982 B ŠK Amorovo Šípy Haltrava 8 8 9 4 600
25. Kokoška Petr CZE031561 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 7 7 7 4 450
26. Horna Petr CZE001883 B ŠK Amorovo Šípy Haltrava 7 7 7 3 950
27. Krýsl Martin CZE055554 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 5 5 7 3 850
28. Vachtl Petr CZE009643 B ŠK Gladiátor Bukovec 6 6 6 3 800
29. Vosecký Stanislav CZE001001 B ŠK Retro Domažlice 6 6 6 3 600
30. Baborák Jindřich CZE039444 B ŠK Retro Domažlice 1 1 3 5 5 3 350
31. Šindelář Petr CZE061849 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 1 1 5 7 8 3 250
31. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 1 1 2 2 3 250
33. Strouhal Oldřich CZE056205 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 5 5 8 3 150
34. Průcha Jiří CZE043572 B ŠK Saint Tropez Plzeň 5 5 7 2 850
34. Šlajs Marek CZE006079 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 3 4 4 2 850
36. Tanko Jiří CZE015284 B ŠK Gladiátor Bukovec 6 6 6 2 700
37. Berka Roman CZE000917 B ŠK Konec Světa Hyršov 4 4 4 2 600
38. Valta Roman CZE008497 B DC OLD BIRDS Holýšov 1 2 3 3 2 500
39. Hrach Filip CZE036481 B ŠK Hrášci Klatovy 2 1 3 3 2 450
40. Jelínek Ivo CZE058933 B DC Western Rednecks 19' 1 4 5 6 2 400
41. Žáček Jan CZE007181 B DC Sport bar Kobra H. Týn 1 2 3 3 2 200
42. Kolář Petr CZE034699 B VSB Bolevec Plzeň 5 5 6 2 150
42. Pučelík Pavel CZE034235 B DC Sport Bar Kdyně 1 3 4 4 2 150
44. Judák Tomáš CZE048206 B ŠK URNA Domažlice 4 4 5 2 000
45. Kokoška Jaroslav CZE024448 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 3 3 3 1 850
45. Vavřík Petr CZE057290 B ŠK Správná trefa z.s. 1 1 2 2 1 850
47. Vlasatý Pavel CZE047561 B DC Kameňák Plzeň 2 2 2 1 600
48. Pátek Vladimír CZE021181 B Kotelníci Most 1 1 2 2 1 550
48. Švajka Jan CZE015283 B ŠK Gladiátor Bukovec 3 3 3 1 550
50. Poledne Rudolf CZE000532 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 3 3 3 1 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.9.2020 09:01:41