Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/451)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 451 | Turnajů: 183

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 2 2 12 16 57 24 600
2. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov 2 2 10 14 21 22 500
3. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 2 2 12 16 30 20 800
4. Kopa Pavel CZE053837 A ŠK Sušice 2 2 12 16 28 18 800
4. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 2 12 14 36 18 800
6. Jandík Vladimír CZE057511 B ŠK OKO Plzeň 2 2 12 16 65 17 900
7. Richter Lukáš CZE064873 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 2 2 12 16 22 16 300
8. Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy 2 1 11 14 27 15 950
9. Pavlovič Jiří CZE063474 A ŠK Sušice 2 1 9 12 22 15 850
10. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Bělští klokani 2 2 12 16 32 15 800
11. Drastich Miroslav CZE060332 C ŠK Snipers Klatovy 2 2 12 16 23 14 600
12. Kluch Petr CZE063504 A ŠK Sušice 2 2 12 16 35 14 200
13. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň 2 2 12 16 39 14 100
14. Patera Patrik CZE000135 A ŠK PAST Nezvěstice 2 2 10 14 19 13 900
15. Mičulka Daniel CZE021816 A DC Bunda Starý Klíčov 1 2 11 14 19 13 150
16. Vorlíček Petr CZE006113 A ŠK OKO Plzeň 2 2 12 16 43 13 100
17. Klapetek Karel CZE044382 A ŠK Snipers Klatovy 2 2 12 16 32 13 000
18. Rajtmajer Marek CZE053252 B DC Kameňák Plzeň 2 2 12 16 40 12 800
19. Jůna Josef CZE000320 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 1 12 15 45 12 400
20. Štorek František CZE058923 A ŠK Sušice 2 2 11 15 27 12 250
21. Auervek Lukáš CZE056878 A DC Bunda Starý Klíčov 2 1 11 14 25 12 050
22. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 2 12 16 37 12 000
23. Mošnička Michal CZE013253 C DC U Kalíška Mezholezy 1 2 10 13 18 11 900
24. Vosecký David CZE059556 C ŠK Retro Domažlice 2 11 13 25 11 650
25. Louda Petr CZE006905 A ŠK PAST Nezvěstice 2 1 8 11 19 11 600
26. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 2 12 16 31 11 200
27. Trůbl Marek CZE051169 B ŠK Retro Domažlice 2 12 14 19 11 100
28. Veselý Milan CZE007110 B ŠK URNA Domažlice 2 2 12 16 41 11 000
29. Chrien Štefan CZE061586 B DC Kameňák Plzeň 2 2 10 14 28 10 900
29. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 2 8 10 15 10 900
29. Mašát Petr CZE051385 C DC U Kalíška Mezholezy 1 2 12 15 24 10 900
32. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice 1 2 6 9 15 10 200
33. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 2 1 6 9 13 10 100
33. Svoboda Miroslav CZE011392 A Scorpions Plzeň 2 6 8 9 10 100
35. Klose Lukáš CZE057586 D ŠK OKO Plzeň 2 2 12 16 43 9 900
36. Hojda Václav CZE003010 B DC U Kalíška Mezholezy 1 11 12 16 9 650
37. Václavík Ondřej CZE062157 C Cross team Frýdek-Místek 1 1 10 12 28 9 500
37. Dražka Jiří 1977 CZE060768 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 2 12 15 23 9 500
39. Rybka Václav CZE054769 A ŠK Slováci Plzeň 1 2 9 12 33 9 450
39. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 2 1 5 8 8 9 450
41. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Rychlé šípy Plzeň 2 1 10 13 29 9 400
42. Pěchouček Dušan CZE021874 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 12 12 17 9 100
43. Hemissi Sami WRD064596 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 2 2 12 16 34 8 500
44. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 10 12 28 8 000
44. Větrovský Stanislav CZE000440 A ŠK PAST Nezvěstice 8 8 12 8 000
44. Veleta Jaroslav CZE064090 D ŠK Bělští klokani 2 2 10 14 28 8 000
47. Strádal Milan 1980 CZE021992 B ŠK URNA Domažlice 1 2 11 14 24 7 950
48. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 6 8 20 7 900
49. Filip Václav CZE006477 Plzeň 1 12 13 55 7 800
50. Šťastný Karel CZE040619 A ŠK URNA Domažlice 1 8 9 12 7 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.8.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.8.2020 01:53:40