Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/375)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 375 | Turnajů: 115

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 2 1 8 11 37 17 800
2. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov 2 1 6 9 14 15 200
3. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 2 8 10 27 14 500
4. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 2 1 8 11 15 13 900
5. Jandík Vladimír CZE057511 B ŠK OKO Plzeň 2 1 8 11 42 12 900
6. Kopa Pavel CZE053837 A ŠK Sušice 2 1 8 11 18 12 800
7. Richter Lukáš CZE064873 B ŠK Krásná těla Klenčí p. Č. 2 1 8 11 14 11 700
8. Louda Petr CZE006905 A ŠK PAST Nezvěstice 2 1 7 10 18 11 050
9. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Bělští klokani 2 1 8 11 22 10 600
10. Pavlovič Jiří CZE063474 A ŠK Sušice 2 5 7 11 10 250
11. Auervek Lukáš CZE056878 A DC Bunda Starý Klíčov 2 1 8 11 21 10 200
12. Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy 2 7 9 13 10 150
13. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň 2 1 8 11 23 10 100
13. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 2 1 6 9 13 10 100
15. Drastich Miroslav CZE060332 C ŠK Snipers Klatovy 2 1 8 11 13 9 700
16. Rajtmajer Marek CZE053252 B DC Kameňák Plzeň 2 1 8 11 25 9 400
16. Kluch Petr CZE063504 A ŠK Sušice 2 1 8 11 18 9 400
18. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 2 6 8 13 9 300
19. Svoboda Miroslav CZE011392 A Scorpions Plzeň 2 5 7 8 9 250
20. Vorlíček Petr CZE006113 A ŠK OKO Plzeň 2 1 8 11 27 8 800
20. Jůna Josef CZE000320 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 1 8 11 29 8 800
20. Klapetek Karel CZE044382 A ŠK Snipers Klatovy 2 1 8 11 17 8 800
23. Štorek František CZE058923 A ŠK Sušice 2 1 7 10 16 8 650
24. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Rychlé šípy Plzeň 2 1 8 11 24 8 400
25. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 1 8 11 25 8 300
26. Vosecký David CZE059556 C ŠK Retro Domažlice 2 7 9 15 7 950
27. Milka Pavel CZE045547 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 6 8 20 7 900
28. Mičulka Daniel CZE021816 A DC Bunda Starý Klíčov 1 1 7 9 14 7 850
29. Mošnička Michal CZE013253 C DC U Kalíška Mezholezy 1 1 6 8 9 7 800
30. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 1 8 11 19 7 700
30. Mašát Petr CZE051385 C DC U Kalíška Mezholezy 1 1 8 10 15 7 700
30. Patera Patrik CZE000135 A ŠK PAST Nezvěstice 2 6 8 12 7 700
33. Klose Lukáš CZE057586 D ŠK OKO Plzeň 2 1 8 11 31 7 300
34. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň 1 5 6 8 7 250
35. Veselý Milan CZE007110 B ŠK URNA Domažlice 2 1 8 11 24 6 900
35. Trůbl Marek CZE051169 B ŠK Retro Domažlice 2 8 10 13 6 900
37. Průcha Josef CZE005025 A ŠK PAST Nezvěstice 2 2 4 4 6 800
38. Václavík Ondřej CZE062157 C Cross team Frýdek-Místek 1 1 6 8 16 6 500
38. Dvořák Jan CZE000462 A ŠK OKO Plzeň 1 6 7 10 6 500
38. Chromiak Vladimír CZE002218 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 6 8 11 6 500
41. Chrien Štefan CZE061586 B DC Kameňák Plzeň 2 1 6 9 13 6 300
42. Dražka Jiří 1977 CZE060768 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 8 10 15 6 200
43. Hemissi Sami WRD064596 D ŠK Amorovo Šípy Haltrava 2 1 8 11 19 6 000
43. Pěchouček Dušan CZE021874 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 8 8 10 6 000
45. Hojda Václav CZE003010 B DC U Kalíška Mezholezy 1 7 8 9 5 850
46. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 2 6 8 15 5 600
46. Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň 2 2 2 5 600
48. Rybka Václav CZE054769 A ŠK Slováci Plzeň 1 1 5 7 13 5 450
49. Kraft Jaroslav CZE064329 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 7 8 10 5 350
49. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 2 3 5 5 5 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 06:32:59