Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/453)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2019 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 453 | Turnajů: 269

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šmrha Jan 1969 CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 104 36 100
2. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 49 34 800
3. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 4 2 20 26 28 32 300
4. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov 4 1 20 25 28 32 100
5. Patera Patrik CZE000135 A ŠK PAST Nezvěstice 4 2 20 26 53 31 300
6. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 4 2 20 26 36 30 200
7. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 4 2 20 26 36 29 500
8. Řehoř Martin CZE057724 B ŠK Sušice 3 1 20 24 38 26 500
9. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 4 2 9 15 15 25 950
10. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň 4 2 20 26 61 25 200
11. Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 4 1 20 25 40 22 900
12. Chromiak Vladimír CZE002218 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 3 2 20 25 46 22 600
13. Jandík Vladimír CZE057511 C ŠK OKO Plzeň 4 2 20 26 113 22 100
14. Fořt David CZE001074 A Scorpions Plzeň 4 20 24 28 21 500
15. Louda Petr CZE006905 A ŠK PAST Nezvěstice 2 2 20 24 59 21 300
16. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň 3 2 20 25 71 21 200
17. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 4 2 20 26 47 18 900
18. Vorlíček Petr CZE006113 A ŠK OKO Plzeň 2 2 20 24 68 18 400
19. Klapetek Karel CZE044382 B ŠK Snipers Klatovy 3 2 20 25 26 18 300
20. Veselý Milan CZE007110 C ŠK URNA Domažlice 3 2 20 25 26 16 700
21. Chrien Štefan CZE061586 B DC Kameňák Plzeň 2 1 20 23 25 16 500
22. Kopa Pavel CZE053837 B ŠK Sušice 4 2 10 16 17 16 100
23. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Rychlé šípy Plzeň 1 1 20 22 52 15 400
23. Janda Pavel CZE007579 A ŠK Saint Tropez Plzeň 20 20 20 15 400
25. Hiršl Alois CZE007137 A Úlet Křimice 20 20 30 15 200
26. Schoř Petr CZE059756 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 1 20 25 66 14 900
26. Mačura Lumír CZE018055 B ŠK Argentum 4 20 24 26 14 900
28. Polena Jaroslav CZE019355 B DC Red Barons Plzeň 3 15 18 18 14 750
29. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 1 20 21 47 14 500
30. Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň 4 3 7 7 14 150
31. Průcha Josef CZE005025 A ŠK PAST Nezvěstice 3 1 6 10 12 13 900
32. Brychta Václav CZE051897 C ŠK Slováci Plzeň 20 20 22 13 800
33. Brandejs Tomáš CZE011846 B ŠK Kramolínský vlčáci 2 1 19 22 22 13 750
34. Jůna Josef CZE000320 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 20 22 37 13 700
35. Milka Pavel CZE045547 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 20 21 24 13 600
36. Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy 3 13 16 16 13 050
37. Kadraba Ladislav CZE015362 D ŠK Snipers Klatovy 1 1 14 16 17 12 900
38. Hermann Mario CZE055600 A ŠK Snipers Klatovy 3 2 5 10 10 12 750
39. Rybka Václav CZE054769 A ŠK Slováci Plzeň 20 20 23 12 600
40. Mašát Petr CZE051385 D DC U Kalíška Mezholezy 3 2 15 20 20 12 450
41. Drastich Miroslav CZE060332 D ŠK Snipers Klatovy 2 2 15 19 20 12 350
41. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Bělští klokani 3 1 15 19 20 12 350
43. Chládek Kamil CZE038059 A ŠK OKO Plzeň 3 1 7 11 11 12 250
44. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 20 21 31 12 000
45. Štěpánek Václav CZE009608 Plzeň 20 20 20 11 900
46. Hess Petr CZE007372 B ŠK Snipers Klatovy 2 1 18 21 21 11 800
47. Auervek Lukáš CZE056878 A DC Bunda Starý Klíčov 2 15 17 17 11 750
48. Strouhal Oldřich CZE056205 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 20 22 25 11 700
49. Mošnička Michal CZE013253 D DC U Kalíška Mezholezy 3 1 12 16 16 11 600
50. Blaško Štefan CZE028979 C ŠK Slováci Plzeň 19 19 19 11 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 17:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 17:31:19