Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/141)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2021/22 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 141 | Turnajů: 427

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kovářová Eva CZE068788CPlzen4333710127 850
2.Štruncová Michaela CZE037119BPlzeň4323614022 800
3.Dlouhá Dobromila CZE061495DŠK Amorovo Šípy Haltrava4364013321 500
4.Bláhová Tereza 1997CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň4364015121 400
5.Špačková Tereza CZE003914AŠK Kolinec424284119 100
6.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň4343820318 100
7.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro431356217 750
8.Volfíková Kateřina CZE042607ŠK Chodov425294117 650
9.Paitlová Klára CZE042472CŠK Chodov420243117 200
10.Dolanská Lucie CZE062703CŠK Slováci Plzeň229315816 650
11.Mráčková Marcela CZE067407CAŠKK FJ Sokol Vejprnice224265916 100
12.Halíková Ludmila CZE068067ŠK Indiáni Semněvice432366315 500
13.Kovačíková Mia CZE066294DŠK Amorovo Šípy Haltrava335386315 450
14.Jandíková Kateřina CZE055042CŠK Štiky Domažlice426303615 200
15.Voláková Eva CZE068946Plzeň133346614 150
16.Ječmenová Martina CZE070259ŠK Slováci Plzeň227296513 850
16.Svobodová Petra CZE052902CVlci Černošín415194513 850
18.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň30305013 300
19.Moravcová Jana CZE048433AŠK Kolinec411151713 050
20.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice117182012 950
21.Jandíková Natálie CZE060501DŠK Štiky Domažlice421252912 150
22.Beranová Michaela CZE070717DC McPuppin's124255610 900
23.Krutinová Miroslava CZE066291ŠK URNA Domažlice229314410 050
24.Rainerová Olga CZE066619DŠK Kolinec3811119 700
25.Konopová Lenka CZE040923DŠK Amorovo Šípy Haltrava41216189 500
26.Jahnová Iveta CZE070155DC Comedy Club Chodsko31922248 650
27.Rubková Gabriela CZE064696DŠK Posterguys OKO Plzeň11819468 400
28.Jandová Jana CZE068295Otov 1131821238 100
29.Fleišmanová Markéta CZE001085BŠK Úlet Křimice1111118 050
29.Tomášková Ilona CZE000600ŠK Úlet Křimice1515158 050
31.Brůhová Marie CZE070339Bělá nad Radbuzou21921367 950
32.Goubejová Petra CZE062012Tachov21012197 800
33.Bezděková Jiřina CZE063755CŠK BSOD 334 01 Přeštice21315167 650
34.Rynešová Jiřina CZE001385BŠK Konec Světa Hyršov1919257 550
35.Tomková Pavlína CZE065509DŠK Indiáni Semněvice2020247 000
36.Pardubová Zuzana CZE066495DDC Dart's Pub Plzeň1919266 950
37.Kulišanová Tereza CZE070346ŠK Posterguys OKO Plzeň21618546 700
38.Vránová Dana CZE027068BŠK Konec Světa Hyršov11415156 400
39.Rezková Kristýna CZE064555BŠK Konec Světa Hyršov1717225 750
40.Mrázová Monika CZE070354DDC Dart's Pub Plzeň1414175 400
41.Filipová Šárka CZE064956ŠK OKO Plzeň1111115 150
42.Blažková Šárka CZE062560CPlzeň O99144 850
43.Fousová Marie CZE064557BŠK Konec Světa Hyršov1414154 800
44.Eisenhamerova Lucie CZE070055BŠK Úlet Křimice1111114 750
45.Kaiserová Tereza CZE072395ŠK Amorovo Šípy Haltrava24664 500
46.Kastner Morris Michaela CZE073256Třemošná189194 400
47.Irimičuková Ludmila CZE067790DDC Dart's Pub Plzeň1212143 800
48.Zmrzlíková Pavla CZE063767BŠK Konec Světa Hyršov1111133 550
49.Průchová Monika CZE037938CŠK Nezvěstice8893 500
50.Němečková Hana CZE071021ŠK Konec Světa Hyršov7783 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 24.9.2022 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 24.9.2022 17:39:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement