Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/594)
 NáhledTiskNahoru
2021/22 - Mistrovství Plzeňského kraje - MUŽI abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 594 | Turnajů: 675

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov436408151 300
2.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň435396249 750
3.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň4364016049 400
4.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň4364019448 700
5.Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov4364012943 700
6.Hemerka Matěj CZE069102ADC Red Barons Plzeň3363911441 300
7.Vorlíček Petr CZE006113BŠK Posterguys OKO Plzeň4364015240 800
8.Pelan Jiří CZE068381BŠK Slováci Plzeň436409740 500
9.Uldrich Jiří CZE068965CDC McPuppin's4364011240 300
10.Šťastný Karel CZE040619AŠK URNA Domažlice4364011439 700
11.Pokorný David CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov428325937 200
12.Trůbl Marek CZE051169BŠK Retro Domažlice4364011836 300
13.Mička Jiří CZE064727AŠK OKO Plzeň431356335 950
14.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Retro Domažlice4364013835 700
15.Jůna Josef CZE000320AŠK Saint Tropez Plzeň4364011933 500
16.Beran Lukáš CZE007552CDC McPuppin's434389533 300
17.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň4364014533 000
18.Filip Václav CZE006477CDC McPuppin's4364013031 900
19.Větrovský Stanislav CZE000440APlzeň 35354930 450
20.Mošnička Michael CZE013253CŠK Indiáni Semněvice430345930 000
21.Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice4263010429 300
22.Veselý Milan CZE007110BŠK URNA Domažlice4364010728 800
23.Rybka Václav CZE054769BŠK Slováci Plzeň4364013728 500
24.Rusnák Štefan WRD067582ŠK Slováci Plzeň4364016328 400
25.Szüllö David CZE068046CŠK Posterguys OKO Plzeň3363918727 900
26.Koňařík Petr CZE036991AŠK OKO Plzeň415192227 550
27.Velebný Daniel CZE067315DŠK Bumerang Plzeň432367127 400
28.Čonka René CZE069847DŠK Slováci Plzeň334378126 600
29.Halík Václav CZE067193BŠK Indiáni Semněvice436408326 400
29.Drastich Miroslav CZE060332AŠK Snipers Klatovy424283326 400
31.Vosecký David CZE059556BŠK Retro Domažlice426305126 100
32.Sazama Jaroslav CZE028708ADC Bunda Starý Klíčov27273326 050
33.Klose Lukáš CZE057586DŠK Posterguys OKO Plzeň4364013525 800
34.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Slováci Plzeň4343816025 200
35.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň4323618524 400
36.Louda Petr CZE006905APřeštice225273223 350
37.Suttý Roman CZE060813CDC Dart's Pub Plzeň235376123 050
38.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov423272822 350
39.Kovačík Antonín CZE066295CŠK Amorovo Šípy Haltrava333367322 150
40.Merjavčík Petr CZE068357DŠK Bumerang Plzeň132336921 900
41.Jedenástik Miroslav CZE052885CDC Dart's Pub Plzeň130316321 800
42.Toman Michal CZE054148AŠK Snipers Klatovy420242821 700
43.Berka Roman CZE000917BŠK Konec Světa Hyršov123243221 450
44.Horák Zdeněk CZE070537AŠK Bar 66 Holýšov416202221 300
45.Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň34345021 200
46.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice418222720 900
47.Kotek Martin CZE069150CDC McPuppin's129306920 050
47.Šidvic Luděk CZE013989BŠK Retro Domažlice131324420 050
49.Hanžl František CZE066766DŠK Bumerang Plzeň3323510020 000
50.Slovák Roman 1993CZE069151DŠK Slováci Plzeň131325319 950
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 29.1.2023 08:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 29.1.2023 10:10:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement