Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/687)
 NáhledTiskNahoru
BDC Plzeňský kraj (29)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 687 | Turnajů: 529

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Slováci Plzeň1018119119122 990
2.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň1218119319321 170
3.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň1311913213220 760
4.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň615015615617 630
5.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň1112013113115 790
6.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň890989815 370
7.Šleis Jakub CZE071467DŠK Bumerang Plzeň611211811914 640
8.Rada Jaroslav CZE065456DŠK Gladiátoři Stříbro412312712714 250
9.Vorlíček Petr CZE006113BŠK Posterguys OKO Plzeň79410110113 860
10.Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov158710210313 610
11.Bláhová Tereza 1997CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň711612312313 350
12.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Retro Domažlice188410210213 220
13.Uldrich Jiří CZE068965CDC McPuppin's781888813 040
14.Rusnák Štefan WRD067582ŠK Slováci Plzeň49910310312 760
15.Mlýnek Marek CZE071411Plzeň 2-Slovany210510710712 750
16.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava199311211312 560
17.Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro49710110112 550
18.Jůna Josef CZE000320AŠK Saint Tropez Plzeň685919112 160
19.Beranová Michaela CZE070717CDC McPuppin's910111011012 070
20.Šťastný Karel CZE040619AŠK URNA Domažlice1865838311 780
21.Hemerka Matěj CZE069102ADC Red Barons Plzeň870787811 470
22.Rybka Václav CZE054769BŠK Slováci Plzeň882909011 340
22.Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice876848411 340
24.Szüllö David CZE068046CŠK Posterguys OKO Plzeň388919110 990
25.Kučera Jiří CZE042759DŠK Slováci Plzeň788959510 670
26.Klose Lukáš CZE057586DŠK Posterguys OKO Plzeň383868610 440
27.Hanžl František CZE066766DŠK Bumerang Plzeň583888810 200
28.Trůbl Marek CZE051169BŠK Retro Domažlice1766838410 170
29.Veselý Milan CZE007110BŠK URNA Domažlice874828210 120
30.Filip Václav CZE006477CDC McPuppin's86674749 250
31.Kotek Martin CZE069150CDC McPuppin's7070708 730
32.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov133649497 930
33.Kopal Miroslav CZE066767DŠK Bumerang Plzeň26668687 820
34.Kupka Jan CZE073637DŠK Slováci Plzeň46367677 740
35.Dvořák Jan CZE000462BDC McPuppin's44852527 640
36.Kovačíková Mia CZE066294CŠK Amorovo Šípy Haltrava56570707 540
37.Volfíková Kateřina CZE042607BŠK Chodov193958587 490
37.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's85866667 490
39.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň56065657 440
40.Kovačík Antonín CZE066295CŠK Amorovo Šípy Haltrava45761617 330
41.Loudová Kristýna CZE073048DŠK Slováci Plzeň65359597 310
42.Císler Jan CZE025375CKlíčov 75259597 250
43.Čonka René CZE069847DŠK Slováci Plzeň24850507 050
44.Doubrava Miloslav 1982CZE046092CDC McPuppin's64248487 000
45.Pelan Jiří CZE068381BŠK Slováci Plzeň103949496 940
46.Velebný Daniel CZE067315DŠK Bumerang Plzeň64450506 920
47.Černý Jan CZE070670CDC McPuppin's5353536 760
48.Větrovský Stanislav CZE000440APlzeň 34144446 750
49.Beran Lukáš CZE007552CDC McPuppin's24749496 630
50.Špačková Tereza CZE003914CŠK Kolinec173653536 520
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 24.3.2023 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 24.3.2023 13:25:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement