Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/772)
 NáhledTiskNahoru
BDC Plzeňský kraj (34)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 772 | Turnajů: 691

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický1821223023028 790
2.Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro1618820420426 300
3.Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň1614816416422 130
4.Rada Jaroslav CZE065456CDC McPuppin's618419019021 890
5.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň1811713513521 710
6.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň2011213213221 110
7.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický2116418518520 930
8.Doubrava Miloslav 1982CZE046092BDC McPuppin's913114014019 080
9.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's129610811016 980
10.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň1014215215216 760
11.Uldrich Jiří CZE068965BŠK Lotři ze Sladovnický1110811911916 580
12.Černý Jan 1982CZE070670CŠK Dangerous Plzeň711111811815 980
13.Jůna Josef CZE000320BŠK Saint Tropez Plzeň412913313315 760
14.Mlýnek Marek CZE071411DDC McPuppin's711812512715 440
15.Vyhlas Jan CZE061683DDC McPuppin's311912212414 770
16.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice1510512012014 540
17.Padych Michal CZE061682BDC McPuppin's99210110113 740
18.Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický208810810813 490
19.Irimičuková Ludmila CZE067790DPlzeň710811511513 330
20.Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov148710110213 280
21.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický2078989812 200
22.Vorlíček Petr CZE006113BŠK Posterguys OKO Plzeň883919111 710
23.Kučera Jiří 1981CZE042759DŠK Slováci Plzeň49910310311 480
24.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň1082929211 090
25.Kupka Jan CZE073637DDC McPuppin's488929211 070
26.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice686929210 690
27.Filip Václav CZE006477CŠK Dangerous Plzeň584898910 650
28.Slába Marek CZE058959CŠK Gladiátoři Stříbro1263757510 600
29.Hanžl František CZE066766CŠK Bumerang Plzeň681878710 550
30.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava1184959510 470
31.Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň863717110 220
32.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň68490909 980
33.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov214364659 970
34.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem205373749 860
35.Výboch Martin CZE072290DŠK Slováci Plzeň37275759 740
36.Rusnák Štefan CZE067582Plzeň8181819 430
37.Štembera Zdeněk 1998CZE078341DŠK Slováci Plzeň47175759 200
38.Štembera Zdeněk 1976CZE061692BŠK Slováci Plzeň47175759 080
39.Novák Roman 1976CZE022974CDC McPuppin's7474748 590
40.Křížek Jiří 1969CZE063699CŠK Slováci Plzeň6969718 300
41.Mareček Miloslav CZE003067CŠK Posterguys OKO Plzeň17475758 210
42.Štembera Filip CZE063111AŠK Nezvěstice65056568 180
43.Ječmenová Martina CZE070259CDC McPuppin's66672728 170
43.Řezanka František CZE063697DC McPuppin's7272728 170
45.Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice26365658 120
46.Ondráčková Lenka CZE078410DDC McPuppin's26971718 000
47.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň153348487 980
48.Vosecký David CZE059556ADC Bunda Starý Klíčov104353537 960
49.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Chodov184361617 770
50.Císler Jan CZE025375CDC Knights 105 Starý Klíčov105060607 740
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 4.3.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 4.3.2024 14:50:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement