Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/201)
 NáhledTiskNahoru
BDC Plzeňský kraj (29)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 201 | Turnajů: 44

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Szüllö David CZE068046CŠK Posterguys OKO Plzeň21618182 080
2.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň21719192 070
3.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň21416162 000
4.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Slováci Plzeň21315151 740
5.Vorlíček Petr CZE006113CŠK Posterguys OKO Plzeň21012121 650
6.Horňák Róbert WRD069044DŠK Slováci Plzeň21113131 610
6.Mlýnek Marek CZE071411Plzeň 2-Slovany1414141 610
8.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň2911111 460
9.Kopal Miroslav CZE066767DŠK Bumerang Plzeň21012121 450
10.Svobodová Petra CZE052902CDc Vlci Svojšín21012121 430
11.Rusnák Štefan WRD067582CŠK Slováci Plzeň2911111 360
12.Šťastný Karel CZE040619BŠK URNA Domažlice27991 320
13.Trůbl Marek CZE051169CŠK Retro Domažlice27991 270
14.Rybka Václav CZE054769CDC Dart's Pub Plzeň2810101 240
15.Vosecký David CZE059556CŠK Retro Domažlice26881 220
16.Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov18991 210
17.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Retro Domažlice27991 190
18.Vik Václav CZE067381DŠK Posterguys OKO Plzeň2911111 180
19.Klose Lukáš CZE057586CŠK Posterguys OKO Plzeň27991 160
19.Dlouhá Dobromila CZE061495DŠK Amorovo Šípy Haltrava2810101 160
21.Voláková Eva CZE068946Plzeň11011111 150
22.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň2810101 140
23.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň7771 100
24.Hanžl František CZE066766DŠK Bumerang Plzeň18991 060
24.Olejník Jakub CZE067855CŠK Retro Domažlice27991 060
26.Velebný Daniel CZE067315DŠK Bumerang Plzeň16771 010
27.Kachlík Pavel CZE068952CŠK Rychlé šípy Plzeň1788980
28.Koblerova Tereza CZE070346Plzeň 3-Jižní Předměstí (okres Plzeň-město)2799970
29.Štruncová Michaela CZE037119BPlzeň1899960
30.Filip Václav CZE006477DŠK Bumerang Plzeň2577920
31.Špačková Tereza CZE003914AŠK Sušice2577890
32.Halík Václav CZE067193BŠK Indiáni Semněvice1788870
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň1455850
34.Václavík Ondřej CZE062157CŠK Posterguys OKO Plzeň2577830
34.Hemerka Matěj CZE069102AŠK PAST Nezvěstice1455830
36.Ječmenová Martina CZE070259DC Dart's Pub Plzeň777790
37.Kotek Martin CZE069150DDC McPuppin's666770
37.Jůna Josef CZE000320AŠK Saint Tropez Plzeň2466770
39.Výboch Martin WRD069045DŠK Slováci Plzeň2466740
39.Pelan Jiří CZE068381CŠK Slováci Plzeň2355740
41.Dvořák Jan CZE000462AŠK Posterguys OKO Plzeň444730
42.Beran Lukáš CZE007552CŠK Rychlé šípy Plzeň555720
43.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň1566710
44.Klapetek Karel CZE044382AŠK Snipers Klatovy555670
44.Halíková Ludmila CZE068067Tachov1566670
46.Uldrich Jiří CZE068965DDC McPuppin's444660
47.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice2244640
48.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov1344620
48.Veselý Milan CZE007110BŠK URNA Domažlice555620
50.Dolanská Lucie CZE062703CDC Dart's Pub Plzeň1455610
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 24.5.2022 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 24.5.2022 22:49:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement