Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
 NáhledTiskNahoru
Mixy Plzeň

Klub OKO Plzeň | Dvojice mixy | Dvojic: 53 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
12.Pitelová Ladislava CZE064169Žákava4441 400
Pitel Jakub CZE064168DŠK Špejchar Žákavá
38.Vochová Lenka CZE074810Třemošná u Plzně111350
Šleis Jakub CZE071467DŠK Bumerang Plzeň
8.Fleišmanová Markéta CZE001085BŠK Úlet Křimice2221 600
Pluhař Petr CZE000929AVSB Bolevec Plzeň
18.Růžková Lenka CZE072170DŠK Úlet Křimice222800
Růžek Zdeněk CZE008445BŠK Úlet Křimice
23.Fleišmanová Markéta CZE001085BŠK Úlet Křimice111650
Fleišman Zdeněk CZE002211BŠK Úlet Křimice
23.Fleišmanová Markéta CZE001085BŠK Úlet Křimice111650
Hiršl Alois CZE007137BŠK Úlet Křimice
48.Eisenhamerova Lucie CZE070055BŠK Úlet Křimice111250
Štěpánek Libor CZE069607BŠK Úlet Křimice
6.Tomášková Ilona CZE000600DŠK Úlet Křimice4442 100
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
13.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice2221 300
Štorek František CZE058923AŠK Sušice
26.Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice111550
Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
29.Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice111450
Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava
4.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň4442 600
Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
26.Ječmenová Martina CZE070259DŠK Slováci Plzeň111550
Horňák Róbert CZE072291DŠK Slováci Plzeň
48.Ječmenová Martina CZE070259DŠK Slováci Plzeň111250
Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň
3.Loudová Kristýna CZE073048DŠK Slováci Plzeň4443 700
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
29.Pelan Jiří CZE068381BŠK Slováci Plzeň111450
Blažková Šárka CZE062560Plzeň O
29.Kachlík Pavel CZE068952CŠK Slováci Plzeň111450
Voláková Eva CZE068946Plzeň
5.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň4442 500
Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň
10.Filipová Šárka CZE064956ŠK OKO Plzeň4441 500
Filip Václav 1974CZE006477CDC McPuppin's
29.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro111450
Mošnička Michael CZE013253CŠK Indiáni Semněvice
29.Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro111450
Voláková Eva CZE068946Plzeň
7.Paitlová Klára CZE042472CŠK Chodov4442 000
Šmíd Marek CZE031343CDC Skleník Domažlice
20.Merjavčík Petr CZE068357DŠK Bumerang Plzeň111750
Dolanská Lucie CZE062703DŠK Slováci Plzeň
48.Blažek Michal CZE076164Sedlec - Starý Plzenec111250
Blažková Šárka CZE062560Plzeň O
38.Radová Miroslava CZE076774Plzeň111350
Kaucký Josef CZE072922CŠupinka Vodňany
10.Kopřivová Adéla CZE073362Plzeň4441 500
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Slováci Plzeň
38.Voláková Eva CZE068946Plzeň111350
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Slováci Plzeň
8.Milá Kateřina CZE075099Plzeň4441 600
Milý Jakub CZE060060DŠK Posterguys OKO Plzeň
38.Reinišová Vanessa CZE073667Plzeň111350
Dušek Radomír ml. CZE070021BŠK Posterguys OKO Plzeň
15.Lanzdorfová Tereza CZE074150Plzeň222900
Merjavčík Petr CZE068357DŠK Bumerang Plzeň
29.Jíchová Alena CZE072979Plzeň111450
Zíka Jiří CZE069103CŠK Bumerang Plzeň
48.Pechholdová Petra CZE076038Plzeň111250
Bryscejn Jiří CZE074063Plzen
20.Kreutzerová Dominika CZE076015Plzeň111750
Tesárek Jaroslav CZE075733Město Touškov
20.Kovářová Eva CZE068788BPlzen111750
Zelený Petr CZE065334CDC Slavoj Nýřany
29.Lanzdorfová Tereza CZE074150Plzeň111450
Vyhlas Jan CZE061683DDC McPuppin's
48.Radilova Jitka CZE076624Plzeň111250
Anderko Matúš WRD076619Čerhov
38.Pudil Petr CZE071505Mrákov111350
Špačková Tereza CZE003914CŠK Kolinec
38.Švehlová Barbora CZE075991Město Touškov111350
Plaček Richard CZE075732Plzeň
18.Švehlová Petra CZE075975Město Touškov222800
Nový Luboš CZE075734Město Touškov
14.Filip Václav 1988CZE028366BKuFr Svitavy111950
Filipová Šárka CZE064956ŠK OKO Plzeň
38.Kejřová Alena CZE075094Flöha111350
Vozár Petr CZE074839Ústí nad labem
17.TRISTAN David WRD073397Floeha333850
Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's
26.Lammel Tomáš CZE073901DDC Western Rednecks 19'111550
Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
23.Lammel Tomáš CZE073901DDC Western Rednecks 19'111650
Loudová Kristýna CZE073048DŠK Slováci Plzeň
1.Polena Jaroslav CZE019355ADC Red Barons Plzeň5554 650
Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
38.Beranová Michaela CZE070717CDC McPuppin's111350
Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň
38.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's111350
Šleis Jakub CZE071467DŠK Bumerang Plzeň
29.Beranová Michaela CZE070717CDC McPuppin's111450
Větrovský Stanislav CZE000440APlzeň
29.Beranová Michaela CZE070717CDC McPuppin's111450
Čermák David CZE000265ADC Red Barons Plzeň
48.Irimičuková Ludmila CZE067790DDC Dart's Pub Plzeň111250
Vyhlas Jan CZE061683DDC McPuppin's
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 3.6.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 3.6.2023 11:12:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement