Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-45/45)
 NáhledTiskNahoru
Mixy Plzeň

Klub OKO Plzeň | Dvojice mixy | Dvojic: 45 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Polena Jaroslav CZE019355ADC Red Barons Plzeň4444 100
Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
2.Paitlová Klára CZE042472CŠK Chodov4442 800
Šmíd Marek CZE031343CDC Skleník Domažlice
3.Tomášková Ilona CZE000600DŠK Úlet Křimice4442 300
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
4.Fleišmanová Markéta CZE001085BŠK Úlet Křimice3331 850
Fleišman Zdeněk CZE002211BŠK Úlet Křimice
5.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov2221 800
Volfíková Kateřina CZE042607BŠK Chodov
6.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro4441 700
Mošnička Michael CZE013253CŠK Indiáni Semněvice
7.Filipová Šárka CZE064956ŠK OKO Plzeň4441 600
Filip Václav CZE006477CDC McPuppin's
7.Loudová Kristýna CZE073048DŠK Slováci Plzeň2221 600
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
9.Pitelová Ladislava CZE064169ŠK Špejchar Žákavá5551 550
Pitel Jakub CZE064168DŠK Špejchar Žákavá
10.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň3331 450
Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
11.Kovářová Eva CZE068788BPlzen2221 400
Zelený Petr CZE065334CDC Slavoj Nýřany
11.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň4441 400
Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň
13.TRISTAN David WRD073397Floeha4441 100
Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's
13.Pudil Petr CZE071505Mrákov2221 100
Špačková Tereza CZE003914CŠK Kolinec
15.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň3331 050
Kulišanová Tereza CZE070346DŠK Posterguys OKO Plzeň
15.Blažková Šárka CZE062560Plzeň O1111 050
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
17.Kopřivová Adéla CZE073362Plzeň333950
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Slováci Plzeň
18.Švikruhová Nikola CZE069834Plzeň111850
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
19.Mrázová Monika CZE070354CDC Dart's Pub Plzeň222800
Mráz Václav CZE054196CDC Dart's Pub Plzeň
19.Irimičuková Ludmila CZE067790DDC Dart's Pub Plzeň222800
Vyhlas Jan CZE061683DDC McPuppin's
21.Beranová Michaela CZE070717CDC McPuppin's111750
Větrovský Stanislav CZE000440APlzeň
21.Kripner Stanislav SVK100200BŠK Slováci Plzeň111750
Kripnerová Marcela SVK100204ŠK Slováci Plzeň
21.Hojda Petr CZE054203BDC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem111750
Volfíková Kateřina CZE042607BŠK Chodov
24.Kachlík Pavel CZE068952CŠK Slováci Plzeň222700
Voláková Eva CZE068946Plzeň
25.Milá Kateřina CZE075099Plzeň111650
Milý Jakub CZE060060DŠK Posterguys OKO Plzeň
25.Štefánek Martin CZE028190CŠK Slováci Plzeň111650
Štefánková Lucie CZE051107DŠK Slováci Plzeň
25.Krieglstein Radim CZE045854CŠK BSOD 334 01 Přeštice111650
Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice
28.Ječmenová Martina CZE070259DŠK Slováci Plzeň111550
Horňák Róbert CZE072291DŠK Slováci Plzeň
28.Jíchová Alena CZE072979Plzeň111550
Zíka Jiří CZE069103CŠK Bumerang Plzeň
28.Lanzdorfová Tereza CZE074150Plzeň111550
Merjavčík Petr CZE068357DŠK Bumerang Plzeň
28.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's111550
Pelan Jiří CZE068381BŠK Slováci Plzeň
28.Zíka Jiří CZE069103CŠK Bumerang Plzeň111550
Dolanská Lucie CZE062703DŠK Slováci Plzeň
33.Borisov Martin CZE073661Trnová111450
Pelantová Nikol CZE039656CVSB Bolevec Plzeň
33.Rajtmajer Marek CZE053252ADC Kameňák Plzeň111450
Pelantová Nikol CZE039656CVSB Bolevec Plzeň
33.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň111450
Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň
33.Růžková Lenka CZE072170DŠK Úlet Křimice111450
Růžek Zdeněk CZE008445BŠK Úlet Křimice
33.Krieglstein Lukáš CZE060409CŠK BSOD 334 01 Přeštice111450
Bezděková Jiřina CZE063755CŠK BSOD 334 01 Přeštice
38.Loudová Kristýna CZE073048DŠK Slováci Plzeň111350
Padych Michal CZE061682CDC McPuppin's
38.Beranová Michaela CZE070717CDC McPuppin's111350
Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň
38.Kejřová Alena CZE075094Flöha111350
Vozár Petr CZE074839Ústí nad labem
38.Eisenhamerova Lucie CZE070055BŠK Úlet Křimice111350
Štěpánek Libor CZE069607BŠK Úlet Křimice
38.Loudová Kristýna CZE073048DŠK Slováci Plzeň111350
Hemerka Matěj CZE069102ADC Red Barons Plzeň
43.Jandová Lenka CZE070057Plzeň111250
Vyoral Václav CZE004120AŠK West Club Litice
43.Johánek Pavel CZE023871BDC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem111250
Jahnová Iveta CZE070155BDC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
43.Poleno Jan CZE074088Plzeň111250
Polenová Eva CZE074086Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 31.1.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 31.1.2023 04:19:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement