Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/51)
 NáhledTiskNahoru
Mixy Plzeň

Klub OKO Plzeň | Dvojice mixy | Dvojic: 51 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro5553 150
Mošnička Michael CZE013253BŠK Indiáni Semněvice
2.Fleišmanová Markéta CZE001085BŠK Úlet Křimice3333 050
Fleišman Zdeněk CZE002211BŠK Úlet Křimice
3.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň4442 500
Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
3.Pelan Jiří CZE068381CŠK Slováci Plzeň4442 500
Špačková Tereza CZE003914AŠK Kolinec
5.Filipová Šárka CZE064956ŠK OKO Plzeň5552 450
Filip Václav CZE006477DDC McPuppin's
6.Eisenhamerova Lucie CZE070055BŠK Úlet Křimice4442 100
Štěpánek Libor CZE069607BŠK Úlet Křimice
7.Mrázová Monika CZE070354DDC Dart's Pub Plzeň3331 650
Mráz Václav CZE054196CDC Dart's Pub Plzeň
8.Rybka Václav CZE054769CŠK Slováci Plzeň2221 600
Dolanská Lucie CZE062703CŠK Slováci Plzeň
9.Růžková Lenka CZE072170ŠK Úlet Křimice4441 500
Růžek Zdeněk CZE008445BŠK Úlet Křimice
9.Kovářová Eva CZE068788CPlzen2221 500
Zelený Petr CZE065334CDC Slavoj Nýřany
11.Tomášková Ilona CZE000600ŠK Úlet Křimice2221 400
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
11.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň4441 400
Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň
11.Rainerová Olga CZE066619DŠK Kolinec2221 400
Pavlovič Jiří CZE063474ASušice
11.Paitlová Klára CZE042472CŠK Chodov2221 400
Šmíd Marek CZE031343CDC Skleník Domažlice
11.Petrželka Miloš CZE054766BŠK Sušice2221 400
Paitlová Klára CZE042472CŠK Chodov
16.Štruncová Michaela CZE037119BPlzeň3331 350
Přerovský Vladimír CZE023442BSport Club Spartak Strašice
17.Jíchová Alena CZE072979Plzeň2221 300
Zíka Jiří CZE069103CŠK Bumerang Plzeň
18.Ječmenová Martina CZE070259ŠK Slováci Plzeň3331 250
Horňák Róbert CZE072291DŠK Slováci Plzeň
19.Kovářová Eva CZE068788CPlzen1111 050
Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
19.Krieglstein Radim CZE045854CŠK BSOD 334 01 Přeštice1111 050
Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice
19.Zelený Petr CZE065334CDC Slavoj Nýřany1111 050
Dolanská Lucie CZE062703CŠK Slováci Plzeň
22.Trůbl Marek CZE051169CŠK Retro Domažlice2221 000
Volfíková Kateřina CZE042607ŠK Chodov
23.Beranová Michaela CZE070717DC McPuppin's222900
Merjavčík Petr CZE068357DŠK Bumerang Plzeň
24.Halíková Ludmila CZE068067ŠK Indiáni Semněvice222800
Halík Václav CZE067193BŠK Indiáni Semněvice
25.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's111750
Tomášková Ilona CZE000600ŠK Úlet Křimice
26.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň222700
Kulišanová Tereza CZE070346ŠK Posterguys OKO Plzeň
27.Kastner Morris Michaela CZE073256Třemošná111650
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
28.Pitelová Ladislava CZE064169DŠK Špejchar Žákavá222600
Pitel Jakub CZE064168DŠK Špejchar Žákavá
28.Kopřivová Adéla CZE073362Plzeň222600
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Slováci Plzeň
30.Fleišman Zdeněk CZE002211BŠK Úlet Křimice111550
Tomášková Ilona CZE000600ŠK Úlet Křimice
30.Šmerda Daniel CZE010276BDC Bunda Starý Klíčov111550
Volfíková Kateřina CZE042607ŠK Chodov
30.Ječmenová Martina CZE070259ŠK Slováci Plzeň111550
Čonka René CZE069847ŠK Slováci Plzeň
33.Majchrovič Ladislava CZE070266DDC Dart's Pub Plzeň111450
Majchrovič Jozef CZE049555CDC Dart's Pub Plzeň
33.Kovářová Eva CZE068788CPlzen111450
Hochman Pavel CZE006947BAŠKK FJ Sokol Vejprnice
33.Borisov Martin CZE073661Trnová111450
Pelantová Nikol CZE039656BVSB Bolevec Plzeň
36.Moravcová Jana CZE048433AŠK Kolinec111350
Mikuš Milan CZE044706AŠK Kolinec
36.Hiršlová Nikola CZE063868Plzeň O111350
Hiršl Alois CZE007137BŠK Úlet Křimice
36.Pánková Ivona CZE002918Sobín 111350
Pánka Vlastimil CZE001789CJZD Praha
36.Štefánek Martin CZE028190CŠK Slováci Plzeň111350
Štefánková Lucie CZE051107DŠK Slováci Plzeň
36.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň111350
Klose Lukáš CZE057586CŠK Posterguys OKO Plzeň
36.Krieglstein Lukáš CZE060409CŠK BSOD 334 01 Přeštice111350
Bezděková Jiřina CZE063755CŠK BSOD 334 01 Přeštice
36.Trýbová Kateřina CZE072980Praha111350
Václavík Ondřej CZE062157CŠK Posterguys OKO Plzeň
36.Staňková Nikola CZE071351Plzeň111350
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Slováci Plzeň
36.Pacholíková Michaela CZE069380ŠK Kolinec111350
Pacholík Stanislav CZE069371DŠK Kolinec
36.Gollová Jana CZE072968Plzeň111350
Gužik Sebastian CZE072941Plzen
36.Majzel Marek CZE073212Plzen111350
Gollová Jana CZE072968Plzeň
47.Kachlík Pavel CZE068952CŠK Slováci Plzeň111250
Voláková Eva CZE068946Plzeň
47.TRISTAN David WRD073397Floeha111250
Kastner Morris Michaela CZE073256Třemošná
47.Svoboda Jaroslav CZE070808Úterý111250
Svobodová Hana CZE070058Úterý
47.Irimičuková Ludmila CZE067790DDC Dart's Pub Plzeň111250
Jindřich Michal CZE058913DŠK Chřestýšovci Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 25.9.2022 03:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 25.9.2022 03:21:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement