Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-23/23)
  Náhled Tisk Nahoru
Mixy Plzeň

Klub OKO Plzeň | Dvojice mixy | Dvojic: 23 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Polena Jaroslav CZE019355 B DC Red Barons Plzeň 4 4 4 3 300
Troníčková Eva CZE050014 A VSB Bolevec Plzeň
2. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice 5 5 5 2 750
Krieglstein Josef CZE041050 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
3. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice 4 4 4 2 400
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
4. Fleišmanová Markéta CZE001085 A Úlet Křimice 4 4 4 1 800
Fleišman Zdeněk CZE002211 A Úlet Křimice
5. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 3 3 3 1 750
Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
6. Fekl Tomáš CZE056696 D ŠK Zahrádkáři Stod 2 2 2 1 500
Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod
7. Pokorná Bronislava CZE056495 C ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 050
Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza
8. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 2 2 1 000
Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum
9. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 2 2 2 900
Mačura Lumír CZE018055 B ŠK Argentum
10. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 2 2 2 700
Bolek Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
10. Krieglstein Lukáš CZE060409 D ŠK BSOD 334 01 Přeštice 2 2 2 700
Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice
12. Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb 1 1 1 650
Bystřický Karel CZE058930 C ŠK Argentum
13. Fornouz Daniel CZE063385 Přeštice 2 2 2 600
Kokošková Miroslava CZE046031 C ŠK KD Soběkury
13. Jandová Romana CZE061926 Plzeň O 2 2 2 600
Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň
15. Stýblová Pavlína CZE058651 B DC Holoubkov 1 1 1 550
Fürst Jaroslav CZE002743 B DC Vagabond Rokycany
15. Krieglstein Radim CZE045854 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice 1 1 1 550
Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
15. Fišer Vítězslav CZE052882 C ŠK KD Soběkury 1 1 1 550
Hodanová Miroslava CZE048828 C ŠK KD Soběkury
18. Hess Petr CZE007372 B ŠK Snipers Klatovy 1 1 1 450
Hessová Eva CZE055462 D ŠK Hrášci Klatovy
19. Hiršlová Nikola CZE063868 Plzeň O 1 1 1 350
Hiršl Alois CZE007137 A Úlet Křimice
20. Prinz Dominik CZE054151 A ŠK OKO Plzeň 1 1 1 250
Reinišová Lucie CZE050867 B Plzeň
20. Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro 1 1 1 250
Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro
20. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 1 1 1 250
Krtičková Ivana CZE032727 Plzeň
20. Holcová Renáta CZE063675 Prostějov 1 1 1 250
Vančík David CZE063674 Prostějov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 07:41:04