Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
Úterní šipkování v OKU - absolutní pořadí

Klub OKO Plzeň | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 42 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 4 4 4 3 300
1. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 4 4 4 3 300
3. Jandík Vladimír CZE057511 C ŠK OKO Plzeň 5 5 5 2 650
4. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň 4 4 4 2 400
5. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 3 3 3 1 850
5. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň 3 3 3 1 850
7. Brandejs Tomáš CZE011846 B ŠK Kramolínský vlčáci 4 4 4 1 800
8. Zvingrová Barbora CZE059755 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 4 1 500
8. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 4 4 4 1 500
10. Schoř Petr CZE059756 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 4 1 300
11. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 100
11. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Hrášci Klatovy 2 2 2 1 100
13. Brodský Jaroslav CZE009730 B DC Red Barons Plzeň 1 1 1 1 050
13. Houška Jan CZE049523 A ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 050
15. Prinz Dominik CZE054151 A ŠK Hrášci Klatovy 2 2 2 1 000
15. Patera Patrik CZE000135 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 2 2 2 1 000
15. Milka Pavel CZE045547 C ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 1 000
18. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 1 1 1 950
19. Vochot Bohumír CZE062451 Plzeň O 2 2 2 900
19. Vorlíček Petr CZE006113 A ŠK OKO Plzeň 2 2 2 900
21. Janda Pavel CZE007579 A ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 750
21. Patka Pavel CZE061371 Přeštice Spo 3 3 3 750
21. Dvořák Jan CZE000462 A DC Red Barons Plzeň 1 1 1 750
21. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 1 1 1 750
25. Polena Jaroslav CZE019355 B DC Red Barons Plzeň 1 1 1 550
25. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 1 1 1 550
27. Chromiak Vladimír CZE002218 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 1 1 1 450
27. Pokorná Bronislava CZE056495 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 450
29. Jůna Josef CZE000320 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 350
29. Blažková Šárka CZE062560 Plzeň O 1 1 1 350
29. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 1 1 1 350
29. Směšný Jan CZE055874 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 350
29. Glazer Jan CZE051151 D DC Lupus Clan Černošín 1 1 1 350
34. Bláhová Tereza CZE061576 D ŠK Panteři Plzeň 1 1 1 250
34. Přerovská Ivona CZE004299 C Tipáč Písek 1 1 1 250
34. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 1 1 1 250
34. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 1 1 1 250
34. Suttý Roman CZE060813 Bolevec B 1 1 1 250
34. Honomichl David CZE005844 B DC Kameňák Plzeň 1 1 1 250
34. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 1 1 1 250
34. Motyka Lukáš CZE062368 Pernarec O 1 1 1 250
34. Rajtmajer Filip CZE056100 D DC Kameňák Plzeň 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 06:50

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 06:50:22