Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/63)
  Náhled Tisk Nahoru
Úterní šipkování v OKU - absolutní pořadí

Klub OKO Plzeň | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 63 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 4 4 4 4 000
2. Jandík Vladimír CZE057511 B ŠK OKO Plzeň 4 4 4 2 700
3. Jůna Josef CZE000320 B ŠK Saint Tropez Plzeň 4 4 4 2 600
4. Rybka Václav CZE054769 A ŠK Slováci Plzeň 5 5 5 2 550
5. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 3 3 3 2 450
6. Filip Václav CZE006477 Plzeň 5 5 5 2 350
7. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 3 3 3 2 250
8. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 4 4 4 2 100
9. Kopal Miroslav CZE066767 Plzeň 5 5 5 1 750
9. Rajtmajer Marek CZE053252 B DC Kameňák Plzeň 3 3 3 1 750
11. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 4 4 4 1 600
12. Weber Imrich CZE027994 C ŠK Slováci Plzeň 2 2 2 1 500
12. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 4 4 4 1 500
14. Vorlíček Petr CZE006113 A ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 450
15. Klose Lukáš CZE057586 D ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 250
16. Chrien Štefan CZE061586 B DC Kameňák Plzeň 2 2 2 1 100
16. Blažková Šárka CZE062560 Plzeň O 4 4 4 1 100
16. Vavric Roman CZE055219 A AŠKK FJ Sokol Vejprnice 2 2 2 1 100
19. Rubková Gabriela CZE064696 D ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 050
19. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor 1 1 1 1 050
21. Reinišová Lucie CZE050867 B Plzeň 3 3 3 950
21. Bláhová Tereza CZE061576 D ŠK OKO Plzeň 3 3 3 950
21. Kluch Petr CZE063504 A ŠK Sušice 1 1 1 950
21. Vyhnálek Martin CZE000562 Hovorčovice 1 1 1 950
21. Mička Jiří CZE064727 D DC Western Rednecks 19' 1 1 1 950
26. Štěpánek Václav CZE009608 Plzeň 2 2 2 900
27. Dolanská Lucie CZE062703 C ŠK Slováci Plzeň 3 3 3 850
27. Patera Patrik CZE000135 A ŠK PAST Nezvěstice 1 1 1 850
27. Jedenástik Miroslav CZE052885 A ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 850
30. Weishäupl Filip CZE063387 Bolevec b 3 3 3 750
30. Václavík Ondřej CZE062157 C Cross team Frýdek-Místek 1 1 1 750
30. Svoboda Miroslav CZE011392 A Scorpions Plzeň 1 1 1 750
33. Fišer Petr CZE061607 Plzeň O 2 2 2 700
33. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň 2 2 2 700
35. Šteker Luděk CZE048083 C Spitfire Měšice 1 1 1 650
35. Větrovský Stanislav CZE000440 A ŠK PAST Nezvěstice 1 1 1 650
35. Kučera Václav CZE052528 D ŠK Rychlé šípy Plzeň 1 1 1 650
38. Hiršl Alois CZE007137 A Úlet Křimice 1 1 1 550
38. Szücs Csaba CZE058149 D ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 550
38. Vykoukal Jiří CZE002437 B DC Cannabis Tábor 1 1 1 550
38. Jašek Milan CZE024342 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 550
42. Pomyje Jan CZE019016 C ŠK Gladiátoři Stříbro 1 1 1 450
42. Jára Jaroslav CZE067482 Plzeň 1 1 1 450
42. Zelenka Marek CZE038057 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 450
42. Kučera Jiří CZE042759 B ŠK OKO Plzeň 1 1 1 450
42. Petřík Jiří CZE052884 D ŠK Zahrádkáři Stod 1 1 1 450
42. Flégl Jan CZE035176 A ŠK Sušice 1 1 1 450
42. Směšný Jan CZE055874 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 450
42. Přerovský Vladimír CZE023442 C Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 450
42. Svobodová Petra CZE052902 Černošín 1 1 1 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.8.2020 02:24

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.8.2020 02:24:55