Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
  Náhled Tisk Nahoru
Úterní šipkování v OKU - absolutní pořadí

Klub OKO Plzeň | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 53 | Turnajů: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rajtmajer Marek CZE053252 A DC Kameňák Plzeň 5 5 5 3 550
2. Patera Patrik CZE000135 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 4 4 4 3 200
3. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň 4 4 4 2 400
4. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Hrášci Klatovy 5 5 5 2 250
5. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 2 2 2 2 200
6. Vorlíček Petr CZE006113 A ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 950
6. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 950
8. Suttý Roman CZE060813 ŠK OKO Plzeň 4 4 4 1 900
9. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 3 3 3 1 850
10. Zvingrová Barbora CZE059755 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 4 1 800
10. Schoř Petr CZE059756 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 4 4 4 1 800
12. Chromiak Vladimír CZE002218 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 2 2 1 700
13. Jandík Vladimír CZE057511 C ŠK OKO Plzeň 4 4 4 1 600
13. Milka Pavel CZE045547 C ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 1 600
15. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 550
16. Patka Pavel CZE061371 Přeštice Spo 5 5 5 1 450
17. Dvořák Jan CZE000462 A DC Red Barons Plzeň 2 2 2 1 400
18. Marek Antonín CZE035861 D Sport Club Spartak Strašice 2 2 2 1 300
19. Mačura Lumír CZE018055 B ŠK Argentum 2 2 2 1 200
20. Veselý Milan CZE007110 C ŠK URNA Domažlice 2 2 2 1 100
21. Motyka Lukáš CZE062368 ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 050
21. Vochot Bohumír CZE062451 ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 050
23. Štěpánek Václav CZE009608 Plzeň 1 1 1 950
23. Strejc František CZE000458 B ŠK West Club Litice 1 1 1 950
23. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 1 1 1 950
26. Průcha Jiří CZE043572 B ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 800
27. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 1 1 1 750
28. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 2 2 2 700
28. Strádal Milan CZE021992 C ŠK URNA Domažlice 2 2 2 700
28. Fišer Petr CZE061607 Plzeň O 2 2 2 700
31. Brandejs Tomáš CZE011846 B ŠK Kramolínský vlčáci 1 1 1 650
31. Weber Imrich CZE027994 B ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 650
33. Marešová Nicola CZE063088 ŠK OKO Plzeň 2 2 2 600
33. Rajtmajer Filip CZE056100 D DC Kameňák Plzeň 2 2 2 600
33. Pokorná Bronislava CZE056495 C ŠK OKO Plzeň 2 2 2 600
33. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 2 2 2 600
37. Hobža Tomáš CZE059948 Kolinec 1 1 1 550
37. Kybyc Jakub CZE061998 D Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 550
39. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 2 2 2 500
40. Milý Jakub CZE060060 D D.C.Team best Taxi Plzeň 1 1 1 450
40. Paur Roman CZE023439 B Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 450
40. Krákora Tomáš CZE041134 B Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 450
40. Spretka Patrik CZE062578 D DC Kameňák Plzeň 1 1 1 450
40. Huttr Martin CZE051148 B Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 450
40. Bystřický Karel CZE058930 C ŠK Argentum 1 1 1 450
46. Huttr Šimon CZE054738 B Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 350
46. Masec Ventel ROM ŠK OKO Plzeň 1 1 1 350
46. Jůna Josef CZE000320 C ŠK Saint Tropez Plzeň 1 1 1 350
46. Tomáš Daniel CZE037174 B ŠK West Club Litice 1 1 1 350
46. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 C ŠK OKO Plzeň 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.2.2019 11:10

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.2.2019 11:10:18