Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/89)
  Náhled Tisk Nahoru
Čtvrteční turnajování v OKU - absolutní pořadí

Klub OKO Plzeň | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 89 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 10 10 10 8 700
2. Jandík Vladimír CZE057511 C ŠK OKO Plzeň 10 10 10 6 500
3. Vorlíček Petr CZE006113 A ŠK OKO Plzeň 10 10 10 5 500
4. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Hrášci Klatovy 6 6 6 3 200
5. Patera Patrik CZE000135 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 3 3 3 3 150
6. Prinz Dominik CZE054151 A ŠK Hrášci Klatovy 6 6 6 3 100
7. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 3 3 3 3 050
8. Patka Pavel CZE061371 Přeštice Spo 10 10 10 2 900
9. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 4 4 4 2 700
10. Hiršl Alois CZE007137 A Úlet Křimice 5 5 5 2 650
11. Janda Pavel CZE007579 A ŠK Saint Tropez Plzeň 3 3 3 2 450
12. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň 4 4 4 2 300
13. Schoř Petr CZE059756 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 5 5 5 2 250
14. Suttý Roman CZE060813 Bolevec B 6 6 6 2 200
15. Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň 3 3 3 2 150
16. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 2 2 2 2 000
17. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov 2 2 2 1 900
18. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 850
18. Zvingrová Barbora CZE059755 C ŠK Chřestýšovci Plzeň 5 5 5 1 850
20. Fekl Tomáš CZE056696 D ŠK Zahrádkáři Stod 3 3 3 1 750
20. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 5 5 5 1 750
20. Kobera Zdeněk CZE000316 A ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 750
23. Demčák Petr CZE053598 C ŠK Panteři Plzeň 3 3 3 1 650
23. Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod 3 3 3 1 650
25. Brandejs Tomáš CZE011846 B ŠK Kramolínský vlčáci 2 2 2 1 400
25. Vochot Bohumír CZE062451 Plzeň O 4 4 4 1 400
27. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 350
28. Kliment Ladislav 1994 CZE058869 A ŠK Horažďovice 4 4 4 1 300
29. Motyka Lukáš CZE062368 Pernarec O 5 5 5 1 250
30. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 2 2 2 1 200
31. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov 1 1 1 1 150
32. Zoubek Václav CZE020260 A ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 100
32. Mačura Lumír CZE018055 B ŠK Argentum 2 2 2 1 100
32. Jůna Josef CZE000320 C ŠK Saint Tropez Plzeň 2 2 2 1 100
35. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň 1 1 1 1 050
35. Kybyc Jakub CZE061998 D Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 1 050
37. Pařík Václav CZE021324 A ŠK OKO Plzeň 2 2 2 1 000
37. Suchý Karel CZE051154 D ŠK Panteři Plzeň 2 2 2 1 000
39. Pokorný Bohuslav CZE056494 Horní Bříza 2 2 2 900
39. Huttr Martin CZE051148 B Sport Club Spartak Strašice 2 2 2 900
41. Větrovský Stanislav CZE000440 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň 1 1 1 850
42. Szücs Csaba CZE058149 D ŠK Slováci Plzeň 2 2 2 800
43. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň 1 1 1 750
43. Huttr Šimon CZE054738 B Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 750
43. Štěpánek Václav CZE009608 Plzeň 1 1 1 750
46. Pokorná Bronislava CZE056495 C ŠK OKO Plzeň 2 2 2 700
46. Straluciuc Roland-Damian CZE056607 C ŠK OKO Plzeň 2 2 2 700
46. Schötta Miroslav CZE011316 Plzeň 2 2 2 700
49. Houška Jan CZE049523 A ŠK OKO Plzeň 2 2 2 600
49. Mačurová Kateřina CZE039393 B ŠK Argentum 2 2 2 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 07:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 07:14:38