Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/82)
 NáhledTiskNahoru
Čtvrteční turnajování v OKU - absolutní pořadí

Klub OKO Plzeň | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 82 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň1010108 600
2.Vorlíček Petr CZE006113CŠK Posterguys OKO Plzeň8885 800
3.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Slováci Plzeň1010105 200
4.Jůna Josef CZE000320AŠK Saint Tropez Plzeň8884 700
5.Hemerka Matěj CZE069102ADC McPuppin's5554 050
6.Uldrich Jiří CZE068965DDC McPuppin's5553 450
7.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Slováci Plzeň6663 400
8.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň4443 300
9.Šleis Jakub CZE071467ŠK Bumerang Plzeň8883 100
10.Vašíček Milan CZE072986ŠK Gladiátoři Stříbro6662 900
11.Štruncová Michaela CZE037119BPlzeň7772 550
11.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Slováci Plzeň9992 550
13.Kachlík Pavel CZE068952CŠK Slováci Plzeň6662 500
14.Fikrle Josef CZE052702CŠK Posterguys OKO Plzeň5552 450
15.Loudová Kristýna CZE073048ŠK Slováci Plzeň5552 350
16.Větrovský Stanislav CZE000440APlzeň 3332 150
17.Rada Jaroslav CZE065456DŠK Gladiátoři Stříbro5551 950
18.Petrželka Miloš CZE054766BŠK Sušice4441 900
19.Rybka Václav CZE054769CŠK Slováci Plzeň4441 800
19.Rusnák Štefan WRD067582CŠK Slováci Plzeň4441 800
21.Mička Jiří CZE064727AŠK OKO Plzeň2221 700
22.Velebný Daniel CZE067315DŠK Bumerang Plzeň3331 550
23.Klose Lukáš CZE057586CŠK Posterguys OKO Plzeň3331 450
24.Szüllö David CZE068046CŠK Posterguys OKO Plzeň2221 400
24.Voláková Eva CZE068946Plzeň4441 400
26.Kučera Jiří CZE042759DŠK Slováci Plzeň3331 150
26.Hlaváček Radek CZE000484AŠK Saint Tropez Plzeň1111 150
26.Zámečník Adam CZE042995Havířov3331 150
29.Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň1111 050
29.Koňařík Petr CZE036991AŠK OKO Plzeň1111 050
29.Majzel' Marek CZE073212ŠK Posterguys OKO Plzeň3331 050
32.Zelený Petr CZE065334CDC Slavoj Nýřany111950
32.Pelan Jiří CZE068381CŠK Slováci Plzeň111950
32.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň111950
35.Fiedlerová Denisa CZE012165Plzeň 222900
36.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň333850
37.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň111750
38.Mlýnek Marek CZE071411Plzeň 2-Slovany222700
39.Kotek Martin CZE069150DDC McPuppin's111650
39.Tomany Roman CZE056125BDC Lázeňské hroty Mariánské Lázně111650
41.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň222600
41.Staněk Stanislav CZE071353Plzeň222600
43.Cedrych Petr CZE002481CDC McPuppin's111550
43.Mošnička Michael CZE013253BŠK Indiáni Semněvice111550
43.Slovák Roman CZE069151ŠK Slováci Plzeň111550
43.Dušek Radomír st. CZE070020CŠK Posterguys OKO Plzeň111550
43.Větrovský Jakub CZE039421DŠK Bumerang Plzeň111550
43.Slába Marek CZE058959ŠK Gladiátoři Stříbro111550
49.Lipovský René CZE073251Karviná222500
49.Reinišová Vanessa CZE073667Plzeň222500
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 5.12.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 5.12.2022 17:00:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement