Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Plzeňský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
Čtvrteční turnajování v OKU - absolutní pořadí

Klub OKO Plzeň | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 81 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jandík Vladimír CZE057511 B ŠK OKO Plzeň 9 9 9 7 550
2. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň 6 6 6 6 200
3. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň 5 5 5 5 450
4. Hanžl František CZE066766 Plzeň 10 10 10 4 200
5. Filip Václav CZE006477 Plzeň 9 9 9 4 150
6. Vorlíček Petr CZE006113 A ŠK OKO Plzeň 6 6 6 4 100
7. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň 8 8 8 3 800
7. Větrovský Stanislav CZE000440 A ŠK PAST Nezvěstice 4 4 4 3 800
9. Kopal Miroslav CZE066767 Plzeň 10 10 10 3 700
10. Mička Jiří CZE064727 D DC Western Rednecks 19' 5 5 5 3 650
11. Rybka Václav CZE054769 A ŠK Slováci Plzeň 6 6 6 3 500
12. Štruncová Michaela CZE037119 C Plzeň 10 10 10 3 400
13. Vyhnálek Martin CZE000562 Hovorčovice 4 4 4 2 800
14. Vajchart Lukáš CZE066101 D ŠK Slováci Plzeň 6 6 6 2 700
15. Reinišová Lucie CZE050867 B Plzeň 8 8 8 2 600
15. Jůna Josef CZE000320 B ŠK Saint Tropez Plzeň 4 4 4 2 600
17. Velebný Daniel CZE067315 Plzeň 7 7 7 2 350
18. Rubková Gabriela CZE064696 D ŠK OKO Plzeň 6 6 6 2 300
18. Dolanská Lucie CZE062703 C ŠK Slováci Plzeň 6 6 6 2 300
20. Václavík Ondřej CZE062157 C Cross team Frýdek-Místek 4 4 4 2 000
20. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň 2 2 2 2 000
22. Jašek Milan CZE024342 C ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 950
23. Weber Imrich CZE027994 C ŠK Slováci Plzeň 3 3 3 1 850
23. Jára Jaroslav CZE067482 Plzeň 3 3 3 1 850
25. Hlobaž Aliaksandr CZE066564 ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 650
25. Chrien Štefan CZE061586 B DC Kameňák Plzeň 3 3 3 1 650
27. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro 4 4 4 1 600
28. Tupý Michal CZE061547 B ŠK VŠ Asfaltéři Plzeň 3 3 3 1 550
29. Štěpánek Václav CZE009608 Plzeň 2 2 2 1 400
30. Kučera Václav CZE052528 D ŠK Rychlé šípy Plzeň 2 2 2 1 300
30. Pomyje Jan CZE019016 C ŠK Gladiátoři Stříbro 4 4 4 1 300
32. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Rychlé šípy Plzeň 3 3 3 1 250
33. Suttý Roman CZE060813 D ŠK Rychlé šípy Plzeň 2 2 2 1 200
34. Hiršl Alois CZE007137 A Úlet Křimice 2 2 2 1 100
34. Kraft Jaroslav CZE064329 B ŠK Chřestýšovci Plzeň 2 2 2 1 100
34. Cedrych Petr CZE002481 C DC McPuppin's 2 2 2 1 100
37. Procházka Štefan CZE065537 D ŠK OKO Plzeň 3 3 3 1 050
37. Patera Patrik CZE000135 A ŠK PAST Nezvěstice 1 1 1 1 050
37. Weishäupl Filip CZE063387 Bolevec b 3 3 3 1 050
40. Vochot Bohumír CZE062451 D ŠK Slováci Plzeň 2 2 2 1 000
41. Pardubová Zuzana CZE066495 Plzeň 3 3 3 950
41. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň 1 1 1 950
43. Mráčková Marcela CZE067407 AŠKK FJ Sokol Vejprnice 2 2 2 900
44. Šťastný Karel CZE040619 A ŠK URNA Domažlice 1 1 1 850
44. Šimandl Kamil CZE008755 A Scorpions Plzeň 1 1 1 850
46. Filipová Šárka CZE064956 ŠK OKO Plzeň 2 2 2 800
47. Toman Jan CZE005590 B ŠK Hegeš 01 Plzeň 1 1 1 750
47. Kopal Lukáš CZE066768 Plzeň 3 3 3 750
49. Brychta Václav CZE051897 C ŠK Slováci Plzeň 1 1 1 650
49. Přerovský Vladimír CZE023442 C Sport Club Spartak Strašice 1 1 1 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.8.2020 03:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.8.2020 03:52:54