Odměny
UŠO > Plzeňský kraj > Odměny
Odměny ligová sezona 2020/22

21.6.2022 22:08 | Šmrha Jan | Přečteno: 252×

červeným písmem jsou družstva, která očekáváme, že budou přebírat na Haltravě, černým v Plzni

 Odměny ligová sezona 2020/22 odměnatrofejMČRLPU
       
A liga Plzeňsko a Chodsko1.Scorpions OKO Plzeň II8 000A1 000 
2.Bunda Starý Klíčov6 000A1 000 
3.ŠK Sušice4 000A1 000 
4.Snipers Klatovy2 000  2000
5.PAST Nezvěstice - Plzeň1 000   
6.Bar 66 Holýšov    
7.Sport Bar Kobra Horšovský Týn    
8.West Club Litice    
9.Kameňák Plzeň    
10.Saint Tropez 22 Plzeň Best Of    
       
SLSLScorpions Plzeň   2000
       
Ženská liga Chodsko1.LSŽ Chodský Šelmy    
2.LSŽ Hvězdy z Chodova    
3.LSŽ Hyršovský Esa B    
4.LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.    
5.LSŽ Hyršovský Esa    
       
Ženská liga Plzeňsko1.LSŽ Dart's Pub Plzeň    
2.LSŽ Dablérky Plzeň B    
3.LSŽ Ďáblice Plzeň    
4.LSŽ Pivoňky Plzeň    
       
Ženská liga Finále1.LSŽ Hvězdy z Chodova2000A1000 
2.LSŽ Dart's Pub Plzeň1500A1000 
3.LSŽ Ďáblice Plzeň1000A1000 
4.LSŽ Hyršovský Esa B    
5.-6.LSŽ Dablérky Plzeň B    
5.-6.LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.    
       
B liga Chodsko1.Konec světa Hyršov3 000A  
2.Bunda Starý Klíčov B2 000A  
3.Sport Bar Kdyně1 000A  
4.Old Birds Holýšov    
5.Konec světa Hyršov B    
6.Snipers Klatovy B    
7.Gladiátor Bukovec    
8.Kvíčovická hospůdka    
9.Skleník Domažlice    
10.URNA Domažlice    
11.Indiáni Semněvice    
       
B liga Plzeňsko – jih1.BSOD 334 01 Y Přeštice3 000A1 000 
2.ŠK Horažďovice2 000A  
3.FJ Sokol Vejprnice1 000A  
4.Běsnící komáři Lužany    
5.Zahrádkáři Stod    
6.Úlet Křimice    
7.Chřestýšovci Plzeň    
8.Hrášci Klatovy    
       
B liga Plzeňsko – sever1.Red Barons Plzeň3 000A1 000 
2.Slavoj Nýřany2 000A  
3.DC Holoubkov B1 000A  
4.DC Holoubkov    
5.Spartak Strašice B    
6.Vlci Černošín & Svojšín    
7.Pardál Rokycany    
8.Spartak Strašice    
       
C liga Chodsko1.Retro Domažlice1 500A1 0001000
2.Bělští Klokani1 000A  
3.Las Vegas team Otov500A  
4.Krásná těla Klenčí p. Č.    
5.Růžoví Panteři Horšovský Týn    
6.Snipers Klatovy C    
7.Skleník Domažlice B    
8.Kamikadze Oprechtice    
       
C liga Plzeňsko – soboty1.Slováci Plzeň1 500A1 000 
2.ŠK Nezvěstice1 000A  
3.BSOD 334 01 Z Přeštice500A  
4.BSOD 334 01 X Přeštice    
5.Poster Guys OKO Plzeň B    
6.Dart's Pub Plzeň    
7.Vlci Černošín & Svojšín B    
8.VSB Bolevec B    
9.Spartak Strašice C    
       
C liga Plzeňsko – neděle1.Poster Guys OKO Plzeň1 500A1 0001000
2.Vagabond Rokycany1 000A  
3.HEGEŠ 01 Plzeň500A  
4.FJ Sokol Vejprnice B    
5.Rychlé šípy Plzeň    
6.Ševci Green Power Plzeň    
7.Lítající Mrtvoly Plzeň    
8.Western Rednecks 19' Nýřany    
       
D liga Chodsko1.Indiáni Semněvice B A1 000 
2.Retro Domažlice B A  
3.Štiky Domažlice A  
4.Krásná těla Klenčí p. Č. B    
5.Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.    
       
D liga Plzeňsko – soboty1.Slavoj Nýřany B A1 000 
2.McPuppin's Plzeň B A  
3.ŠK Sušice B A  
4.Herberk 3D Plzeň    
5.Slováci Plzeň D    
6.Špejchar Žákavá    
7.Dart's Pub Plzeň B    
8.Kameňák Plzeň B    
9.Aligátoři Stříbro    
10.Lítající Mrtvoly Plzeň B    
11.Slováci Plzeň C    
       
D liga Plzeňsko – neděle1.McPuppin's Plzeň A1 000 
2.VŠ Asfaltéři Plzeň A  
3.Krkavci Vochov A  
4.Saint Tropez 22 Plzeň    
5.Bumerang team Plzeň    
6.Káčko Dobřany    
7.Chřestýšovci Plzeň B    
8.Poster Guys OKO Plzeň C    
9.Lesníci Bílá Hora    
       
  celkem72 500   
  týmů celkem96   
  startovné87 000   

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 7.7.2022 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 7.7.2022 00:06:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement