Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B - Plzeňsko o postup
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 9 7 0 0 0 2 0 96 : 66 222 : 172 21
2. Vlci Černošín 10 5 0 0 3 2 0 96 : 87 229 : 205 18
3. Kameňák Plzeň 10 3 3 0 1 3 0 95 : 89 220 : 223 16
4. DC Holoubkov 10 4 1 0 1 4 0 97 : 85 240 : 212 15
5. Pardál Rokycany 8 3 2 0 0 3 0 70 : 76 174 : 184 13
6. Úlet Křimice 9 2 2 0 1 4 0 71 : 94 176 : 220 11
7. Chřestýšovci Plzeň 10 2 1 0 2 5 0 86 : 97 214 : 235 10
8. Hrášci Klatovy 10 3 0 0 1 6 0 82 : 99 202 : 226 10
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Fürst Václav DC Holoubkov 75,6 81,25 16 16 13 71,79 39 28
2. Oliberius Jaroslav Vlci Černošín 70,8 68,75 16 16 11 65,00 40 26
3. Hlaváček Radek Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of" 77,0 83,33 12 12 10 73,33 30 22
4. Cízler Jiří Pardál Rokycany 74,5 87,50 8 8 7 70,00 20 14
5. Písařovič Petr Pardál Rokycany 71,1 62,50 8 8 5 61,11 18 11
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 29.2.2020 17:00 3. Vlci Černošín 9 : 10 Chřestýšovci Plzeň
Sladký Jiří 23 : 20 Chromiak Vladimír
Ne 1.3.2020 15:00 3. DC Holoubkov 8 : 10 Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
Fürst Václav 21 : 25 Milka Pavel
Ne 1.3.2020 17:00 3. Hrášci Klatovy 9 : 10 Kameňák Plzeň
Hrach Zdeněk 24 : 24 Rajtmajer Marek
So 7.3.2020 17:00 4. Vlci Černošín 13 : 5 Hrášci Klatovy
Sladký Jiří 27 : 14 Hrach Zdeněk
Ne 8.3.2020 13:00 4. Chřestýšovci Plzeň 7 : 11 DC Holoubkov
Chromiak Vladimír 17 : 29 Fürst Václav
Ne 8.3.2020 17:00 4. Kameňák Plzeň 10 : 9 Úlet Křimice
Rajtmajer Marek 22 : 24 Fleišman Zdeněk
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Ne 15.3.2020 17:00 3. Úlet Křimice Pardál Rokycany
So 21.3.2020 15:30 4. Pardál Rokycany Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
Ne 22.3.2020 13:00 7. Chřestýšovci Plzeň Vlci Černošín
So 28.3.2020 15:30 5. Pardál Rokycany Chřestýšovci Plzeň
So 28.3.2020 17:00 5. Vlci Černošín Úlet Křimice
Ne 29.3.2020 17:00 5. Hrášci Klatovy DC Holoubkov
Ne 29.3.2020 17:00 5. Kameňák Plzeň Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.4.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.4.2020 17:43:00