Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
C - Chodsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Hospůdka U Kalíška Mezholezy 15 13 0 0 0 2 0 160 : 110 369 : 285 39
2. Konec světa Hyršov B 14 10 0 0 2 2 0 152 : 102 350 : 255 32
3. Snipers Klatovy B 14 10 1 0 0 3 0 143 : 110 337 : 279 32
4. Růžoví Panteři Horšovský Týn 14 9 0 0 0 5 0 137 : 115 329 : 295 27
5. Las Vegas team Otov 15 7 1 0 1 6 0 152 : 120 356 : 303 24
6. Restaurace Sídliště Horšovský Týn 15 7 1 0 0 7 0 148 : 123 347 : 301 23
7. Sport Bar Kdyně "C" 15 7 1 0 0 7 0 145 : 126 341 : 310 23
8. Huberťák Domažlice 15 7 0 0 0 8 0 144 : 126 332 : 314 21
9. Skleník Domažlice "B" 14 4 0 0 1 9 0 103 : 150 262 : 343 13
10. Kamikadze Oprechtice 14 1 0 0 0 13 0 79 : 173 230 : 388 3
11. Krásná těla Klenčí p. Č. "B" 15 1 0 0 0 14 0 81 : 189 238 : 418 3
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Sazama Jaroslav Konec světa Hyršov B 91,0 89,13 56 46 41 83,17 101 84
2. Hojda Václav Hospůdka U Kalíška Mezholezy 85,8 88,68 60 53 47 80,99 121 98
3. Šmíd Marek Restaurace Sídliště Horšovský Týn 73,1 80,00 60 50 40 72,27 119 86
4. Šleis Jiří Huberťák Domažlice 71,4 78,33 60 60 47 71,74 138 99
5. Sazama Václav Konec světa Hyršov B 63,4 66,04 56 53 35 61,60 125 77
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 8.2.2020 16:00 15. Sport Bar Kdyně "C" 11 : 7 Kamikadze Oprechtice
Rádl Radek 25 : 19 Weberová Dana
So 8.2.2020 17:00 15. Huberťák Domažlice 8 : 10 Snipers Klatovy B
Šleis Jiří 17 : 23 Brejcha Petr
Ne 9.2.2020 13:00 15. Krásná těla Klenčí p. Č. "B" 8 : 10 Skleník Domažlice "B"
Náser Ondřej 19 : 24 Vavřička Václav
Ne 9.2.2020 15:00 15. Hospůdka U Kalíška Mezholezy 5 : 13 Konec světa Hyršov B
Mašát Petr 17 : 29 Čáslava Vladimír
Ne 9.2.2020 15:00 15. Restaurace Sídliště Horšovský Týn 10 : 9 Las Vegas team Otov
Schwarz Robert 23 : 24 Mazza Vlastimil
So 15.2.2020 17:00 16. Konec světa Hyršov B 12 : 6 Huberťák Domažlice
Čáslava Vladimír 27 : 15 Šleis Jiří
Ne 16.2.2020 14:00 16. Las Vegas team Otov 13 : 5 Sport Bar Kdyně "C"
Mazza Vlastimil 28 : 12 Toman Josef
Ne 16.2.2020 15:00 16. Růžoví Panteři Horšovský Týn 12 : 6 Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
Hojda Jakub 28 : 17 Náser Ondřej
Ne 16.2.2020 16:00 16. Skleník Domažlice "B" 7 : 11 Hospůdka U Kalíška Mezholezy
Vavřička Václav 18 : 26 Mašát Petr
Ne 16.2.2020 16:00 16. Snipers Klatovy B 10 : 8 Restaurace Sídliště Horšovský Týn
Brejcha Petr 24 : 21 Schwarz Robert
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.2.2020 07:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.2.2020 07:24:04