Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
B - Chodsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Bunda Starý Klíčov "B" 15 14 0 0 0 1 0 197 : 73 427 : 203 42
2. Sport Bar Kobra Horšovský Týn 14 12 0 0 0 2 0 180 : 72 393 : 215 36
3. Konec světa Hyršov 13 10 1 0 1 1 0 153 : 83 341 : 222 33
4. Sport Bar Kdyně 15 6 4 0 1 4 0 143 : 132 339 : 320 27
5. Skleník Domažlice 13 8 0 0 0 5 0 131 : 103 305 : 268 24
6. Kvíčovická hospůdka 14 4 1 0 1 8 0 98 : 156 249 : 350 15
7. Krásná těla Klenčí p. Č. 15 3 3 0 0 9 0 98 : 175 264 : 384 15
8. URNA Domažlice 15 4 1 0 0 10 0 103 : 168 275 : 372 14
9. Kramolínský Vlčáci 14 2 1 0 3 8 0 106 : 150 263 : 350 11
10. Old Birds Holýšov 13 2 0 0 3 8 0 106 : 131 268 : 305 9
11. Gladiátor Bukovec 15 2 0 0 2 11 0 100 : 172 251 : 386 8
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Šmerda Daniel Bunda Starý Klíčov "B" 85,7 86,54 60 52 45 80,87 115 93
2. Vavro Radek Sport Bar Kobra Horšovský Týn 85,3 77,55 56 49 38 71,56 109 78
3. Sladký Josef Sport Bar Kobra Horšovský Týn 81,2 85,19 56 54 46 73,85 130 96
4. Václavovič Jiří Bunda Starý Klíčov "B" 80,3 85,11 60 47 40 76,36 110 84
5. Žáček Jan Sport Bar Kobra Horšovský Týn 68,5 74,42 56 43 32 65,45 110 72
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 8.2.2020 16:00 15. Kramolínský Vlčáci 4 : 14 Bunda Starý Klíčov "B"
Brandejs Tomáš 11 : 31 Sovek Jiří
So 8.2.2020 17:00 15. Old Birds Holýšov 8 : 10 URNA Domažlice
Husťak Milan 21 : 25 Veselý Milan
So 8.2.2020 18:00 15. Konec světa Hyršov 15 : 3 Gladiátor Bukovec
Ryneš Jiří 31 : 11 Tanko Jiří
Ne 9.2.2020 16:00 15. Skleník Domažlice 14 : 4 Krásná těla Klenčí p. Č.
Nový Jiří 29 : 12 Horna Petr
Ne 9.2.2020 17:00 15. Sport Bar Kobra Horšovský Týn 13 : 5 Sport Bar Kdyně
Žáček Jan 26 : 16 Janoušek Vladimír
So 15.2.2020 15:00 16. Gladiátor Bukovec 4 : 14 Skleník Domažlice
Václavovič Leoš 15 : 29 Nový Jiří
Ne 16.2.2020 13:00 16. Krásná těla Klenčí p. Č. 10 : 8 Kvíčovická hospůdka
Horna Petr 24 : 19 Šizling Jaroslav
Ne 16.2.2020 14:00 16. Sport Bar Kdyně 10 : 9 Old Birds Holýšov
Janoušek Vladimír 22 : 24 Beneš Miroslav
Ne 16.2.2020 16:00 16. Bunda Starý Klíčov "B" 7 : 11 Konec světa Hyršov
Sovek Jiří 20 : 26 Ryneš Jiří
Ne 16.2.2020 16:00 16. URNA Domažlice 10 : 8 Kramolínský Vlčáci
Strádal Milan 22 : 22 Brandejs Tomáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.2.2020 07:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.2.2020 07:01:53