Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A - Plzeňsko a Chodsko
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Poster Guys OKO Plzeň 12 10 1 0 0 1 0 159 : 58 346 : 181 32
2. PAST Nezvěstice - Plzeň 11 7 1 0 2 1 0 130 : 71 295 : 193 25
3. Bunda Starý Klíčov 12 7 1 0 2 2 0 122 : 97 288 : 258 25
4. Red Barons Plzeň 12 5 2 0 2 3 0 110 : 110 265 : 271 21
5. Bar 66 Holýšov 12 5 2 0 2 3 0 108 : 112 271 : 273 21
6. Snipers Klatovy 12 4 3 0 0 5 0 104 : 115 249 : 280 18
7. Býčí oko Plzeň 12 4 1 0 2 5 0 108 : 111 271 : 265 16
8. Slavoj Nýřany 12 4 1 0 0 7 0 95 : 122 240 : 283 14
9. AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 12 4 0 0 1 7 0 90 : 127 233 : 300 13
10. ŠK Sušice 11 2 2 0 1 6 0 94 : 107 244 : 256 11
11. West Club Litice 12 3 0 0 1 8 0 89 : 128 233 : 297 10
12. ŠK Horažďovice 12 2 0 0 1 9 0 83 : 134 230 : 308 7
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Kantner Josef Bunda Starý Klíčov 88,2 84,09 48 44 37 70,91 110 78
2. Průcha Josef PAST Nezvěstice - Plzeň 86,6 76,47 44 34 26 67,06 85 57
3. Šmrha Jan Poster Guys OKO Plzeň 86,1 77,27 48 44 34 67,89 109 74
4. Sládek Petr Poster Guys OKO Plzeň 83,6 79,07 48 43 34 69,81 106 74
5. Jiroušek Stanislav PAST Nezvěstice - Plzeň 82,7 73,68 44 38 28 65,59 93 61
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 4.1.2020 17:00 11. ŠK Horažďovice 3 : 15 Poster Guys OKO Plzeň
Řepík Petr 12 : 31 Sládek Petr
Ne 5.1.2020 13:00 11. Snipers Klatovy 10 : 9 Bar 66 Holýšov
Toman Marek 23 : 22 Kuška Martin
Ne 5.1.2020 16:00 11. Red Barons Plzeň 13 : 5 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
Polena Jaroslav 28 : 16 Valenčat Jan
Ne 5.1.2020 16:00 11. West Club Litice 10 : 8 Býčí oko Plzeň
Strejc František 23 : 22 Šimůnek Josef
Ne 5.1.2020 17:00 11. Bunda Starý Klíčov 14 : 4 Slavoj Nýřany
Badín Jaroslav 29 : 15 Oulík Petr
So 11.1.2020 17:00 12. ŠK Horažďovice 8 : 10 Slavoj Nýřany
Řepík Petr 20 : 27 Oulík Petr
Ne 12.1.2020 13:00 12. Snipers Klatovy 6 : 12 Poster Guys OKO Plzeň
Toman Marek 17 : 28 Šmrha Jan
Ne 12.1.2020 15:00 12. AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 11 : 7 Býčí oko Plzeň
Valenčat Jan 23 : 19 Šimůnek Josef
Ne 12.1.2020 16:00 12. West Club Litice 8 : 10 Bar 66 Holýšov
Strejc František 23 : 25 Kuška Martin
Ne 12.1.2020 17:00 12. Bunda Starý Klíčov 11 : 7 ŠK Sušice
Badín Jaroslav 25 : 21 Kopa Pavel
Ne 12.1.2020 18:00 12. PAST Nezvěstice - Plzeň 13 : 5 Red Barons Plzeň
Patera Patrik 28 : 12 Polena Jaroslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.1.2020 14:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.1.2020 15:13:11