Ligová skupina
UŠO > Plzeňský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A - Plzeňsko a Chodsko
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. BON Nezvěstice - Plzeň 26 22 3 0 0 1 0 316 : 155 717 : 435 72
2. Poster Guys OKO Plzeň 26 23 0 0 2 1 0 343 : 127 749 : 386 71
3. Chodov 26 19 2 0 2 3 0 298 : 174 689 : 467 63
4. Horažďovice 26 15 2 0 2 7 0 266 : 206 625 : 518 51
5. Býčí oko DC Plzeň 26 15 0 0 1 10 0 277 : 192 646 : 512 46
6. Bunda Starý Klíčov 26 15 0 0 0 11 0 246 : 222 593 : 553 45
7. Slavoj Nýřany 26 12 1 0 1 12 0 226 : 244 567 : 591 39
8. Bar 66 Holýšov 26 9 4 0 2 11 0 230 : 244 561 : 591 37
9. Úlet Křimice 26 10 0 0 1 15 0 208 : 261 526 : 613 31
10. Poster Guys OKO Plzeň "B" 26 7 2 0 0 17 0 179 : 291 478 : 677 25
11. Vagabond Rokycany 26 6 1 0 1 18 0 198 : 272 494 : 636 21
12. Lupus Clan Černošín 26 5 1 0 2 18 0 190 : 281 496 : 659 19
13. Holoubkov 26 6 0 0 1 19 0 176 : 293 489 : 662 19
14. Konec světa Hyršov 26 2 0 0 1 23 0 139 : 330 406 : 736 7
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Plötz Tobias Chodov 85,6 76,67 104 60 46 71,13 142 101
2. Hermann Mario Chodov 85,2 78,35 104 97 76 69,26 231 160
3. Hochman Pavel Býčí oko DC Plzeň 84,5 79,81 104 104 83 69,20 263 182
4. Průcha Josef BON Nezvěstice - Plzeň 82,9 76,06 104 71 54 68,82 170 117
5. Sládek Petr Poster Guys OKO Plzeň 81,3 76,60 104 94 72 69,51 223 155
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 4.5.2019 17:00 25. Lupus Clan Černošín 7 : 11 BON Nezvěstice - Plzeň
Sladký Jiří 21 : 27 Průcha Josef
So 4.5.2019 18:00 25. Konec světa Hyršov 6 : 12 Bunda Starý Klíčov
Ryneš Jiří 16 : 27 Badín Jaroslav
Ne 5.5.2019 17:00 25. Chodov 14 : 4 Holoubkov
Fischer Jan 28 : 15 Fürst Václav
Ne 5.5.2019 17:00 25. Slavoj Nýřany 11 : 7 Úlet Křimice
Jedlička Václav 26 : 19 Fleišman Zdeněk
Ne 5.5.2019 17:00 25. Vagabond Rokycany 7 : 11 Býčí oko DC Plzeň
Rotyka Tomáš 21 : 26 Šimůnek Josef
Ne 5.5.2019 18:00 25. Poster Guys OKO Plzeň 13 : 5 Bar 66 Holýšov
Šmrha Jan 28 : 14 Levička Tomáš
So 11.5.2019 17:00 26. Bar 66 Holýšov 10 : 9 Vagabond Rokycany
Levička Tomáš 23 : 23 Rotyka Tomáš
Ne 12.5.2019 15:00 26. Holoubkov 10 : 8 Konec světa Hyršov
Fürst Václav 23 : 21 Ryneš Jiří
Ne 12.5.2019 16:00 26. Úlet Křimice 11 : 7 Horažďovice
Fleišman Zdeněk 27 : 18 Řepík Petr
Ne 12.5.2019 17:00 26. Býčí oko DC Plzeň 8 : 10 Chodov
Šimůnek Josef 20 : 24 Jedenástik Miroslav
Ne 12.5.2019 17:00 26. Bunda Starý Klíčov 11 : 7 Slavoj Nýřany
Badín Jaroslav 24 : 19 Jedlička Václav
Ne 12.5.2019 18:00 26. BON Nezvěstice - Plzeň 10 : 9 Poster Guys OKO Plzeň
Průcha Josef 22 : 20 Šmrha Jan
Ne 12.5.2019 18:00 26. Poster Guys OKO Plzeň "B" 10 : 8 Lupus Clan Černošín
Houška Jan 25 : 21 Sladký Jiří
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 07:40:15