Liga
 NáhledTiskNahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Ligová skupinaZahájeníUkončeníDružstevKol
A - Plzeňsko a Chodsko19.9.20207.3.20211018
B - Chodsko19.9.20209.5.20211122
B - Plzeňsko - jih19.9.202031.1.2021814
B - Plzeňsko - sever20.9.202031.1.2021814
C - Chodsko20.9.20209.5.20211122
C - Plzeňsko - neděle20.9.20207.3.2021918
C - Plzeňsko - soboty19.9.20206.3.2021918
D - Chodsko19.9.202010.1.2021412
D - Plzeňsko - neděle20.9.20209.5.20211222
D - Plzeňsko - soboty19.9.20206.3.20211018
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 26.10.2020 02:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.10.2020 02:16:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement