Liga
 NáhledTiskNahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Ligová skupinaZahájeníUkončeníDružstevKol
A - Plzeňsko a Chodsko19.9.202029.5.20221018
B - Chodsko19.9.202022.5.20221122
B - Plzeňsko - jih19.9.202019.12.2021814
B - Plzeňsko - sever20.9.202019.12.2021814
C - Chodsko20.9.20206.3.20221122
C - Plzeňsko - neděle20.9.202023.1.2022918
C - Plzeňsko - soboty19.9.202022.1.2022918
D - Chodsko18.9.202122.5.2022520
D - Plzeňsko - neděle20.9.202029.5.20221222
D - Plzeňsko - soboty11.9.202128.5.20221122
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 23.9.2021 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 23.9.2021 22:55:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement