D - Plzeňsko - severozápad | 12. kolo | So 5.1.2019 18:00 | Plzeň, Pivnice Sladovnická
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Slováci Plzeň C | 10 | : | 8 | Panteři Plzeň | ||||||
Roško Pavol | 26 | : | 19 | Demčák Petr | ||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Weber Imrich | 4 | 1 | |||||
D2 | Prokop Bohumil | 4 | 1 | 1 | ||||
D3 | Kučera Jiří | 1 | 1 | |||||
D4 | Roško Pavol | 2 | 1 | |||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo |
D5 | Štefánek Martin | D3 | 2 | |||||
D6 | Štefánková Lucie | |||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo | |
H1 | Suchý Karel | 5 | ||||||
H2 | Demčák Petr | 5 | 1 | |||||
H3 | Koňařík David | 3 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Weber Imrich | H3: Koňařík David | 2:0 | 1:0 |
2 | Single | D2: Prokop Bohumil | H4: | 2:0 KO | 2:0 |
3 | Single | D3: Kučera Jiří | H1: Suchý Karel | 1:2 | 2:1 |
4 | Single | D4: Roško Pavol | H2: Demčák Petr | 2:1 | 3:1 |
5 | Single | D1: Weber Imrich | H4: | 2:0 KO | 4:1 |
6 | Single | D2: Prokop Bohumil | H3: Koňařík David | 0:2 | 4:2 |
7 | Single | D3: Kučera Jiří | H2: Demčák Petr | 1:2 | 4:3 |
8 | Single | D4: Roško Pavol | H1: Suchý Karel | 1:2 | 4:4 |
9 | Double | D1: Weber Imrich D2: Prokop Bohumil | H1: Suchý Karel H3: Koňařík David | 2:0 | 5:4 |
D3: Kučera Jiří D5: Štefánek Martin | H2: Demčák Petr H0: | ||||
10 | Cricket | D2: Prokop Bohumil D3: Kučera Jiří | H2: Demčák Petr H3: Koňařík David | 1:2 | 5:5 |
D1: Weber Imrich D4: Roško Pavol | H1: Suchý Karel H0: | ||||
11 | Single | D1: Weber Imrich | H2: Demčák Petr | 2:0 | 6:5 |
12 | Single | D2: Prokop Bohumil | H1: Suchý Karel | 1:2 | 6:6 |
13 | Single | D5: Štefánek Martin | H4: | 2:0 KO | 7:6 |
14 | Single | D4: Roško Pavol | H3: Koňařík David | 2:1 | 8:6 |
15 | Single | D1: Weber Imrich | H1: Suchý Karel | 0:2 | 8:7 |
16 | Single | D2: Prokop Bohumil | H2: Demčák Petr | 2:1 | 9:7 |
17 | Single | D5: Štefánek Martin | H3: Koňařík David | 1:2 | 9:8 |
18 | Single | D4: Roško Pavol | H4: | 2:0 KO | 10:8 |