Aktuality
UŠO > Plzeňský kraj > Aktuality
Pohár družstev 2019/2020

21.9.2019 12:28 (aktualizováno 16.10.2019 01:04) | Šmrha Jan | Přečteno: 1007× | Komentářů: 4

Los předkola - odehrát nutno do 10.11.2019 Výsledky buď na mail nebo sem do komentářů!

Aktualizace 15.10.2019

NEPOSTUPUJE       POSTUPUJE
AA+ termín odehrání do 10.11.2019
Scorpions Plzeň   :   PAST Nezvěstice - Plzeň
DC Holoubkov 21 : 0 Urna domažlice
Krásná těla Klenčí p. Č.   :   Snipers Klatovy
Kameňák Plzeň 15 : 21 Sport Bar Kobra Horšovský Týn
Úlet Křimice   :   Lupus Clan Černošín
VSB Bolevec   :   Poster Guys OKO Plzeň "B"
Chřestýšovci Plzeň   :   Red Barons Plzeň
BSOD 334 01 "Y" Přeštice   :   Hrášci Klatovy
C+ Plzeňsko - termín odehrání do 10.11.2019
Slováci Plzeň C 1 : 21 Poster Guys OKO Plzeň "C"
Lítající Mrtvoly Plzeň   :   Chřestýšovci Plzeň "B"
McPuppin's Plzeň „B“ 11 : 21 DC Holoubkov B
Rychlé šípy Plzeň 21 : 9 Herberk 3D Plzeň
Ševci Green Power Plzeň   :   Argentum Plzeň
ŠK Nezvěstice   :   Zahrádkáři Stod
Slováci Plzeň B   :   Saint Tropez 22 Plzeň
Aligátoři Stříbro   :   Western Rednecks 19 Nyrany
Špejchar Žákava   :   HEGEŠ 01 Plzeň
Slováci Plzeň   :   Spartak Strašice
VŠ Asfaltéři   :   BSOD 334 01 "Z" Přeštice
C+ Chodsko – termín odehrání do 10.11.2019
Huberťák Domažlice 21 : 3 Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
Bělští Klokani Bělá nad Radbuzo   :   Snipers Klatovy „B“
Amorovo Šípy Haltrava   :   Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B"
Kamikadze Oprechtice   :   Hospůdka U Kalíška Mezholezy
Snipers Klatovy C   :   Růžoví Panteři Horšovský týn
         
Všechny týmy, které nejsou v seznamu zápasů a jsou v seznamu družstev do poháru přihlášených mají v předkole volné losy

 

  C+   AA+  
  termín do 1. 5. 2020   termín do 1. 3. 2020  
  Družstvo kat   Družstvo kat   Družstvo kat
1 Aligátoři Stříbro PD 1 Amorovo Šípy Haltrava DD 1 Bar 66 Holýšov A
2 Argentum Plzeň PC 2 Bělští Klokani Bělá nad Radbuzo DD 2 BSOD 334 01 "Y" Přeštice PB
3 BSOD 334 01 "X" Přeštice PD 3 Hospůdka U Kalíška Mezholezy DC 3 Bunda Starý Klíčov A
4 BSOD 334 01 "Z" Přeštice PC 4 Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B" DD 4 DC Holoubkov PB
5 DC Holoubkov B PC 5 Huberťák Domažlice DC 5 Hrášci Klatovy PB
6 HEGEŠ 01 Plzeň PC 6 Kamikadze Oprechtice DC 6 Chřestýšovci Plzeň PB
7 Herberk 3D Plzeň PD 7 Konec Světa Hyršov B DC 7 Kameňák Plzeň PB
8 Chřestýšovci Plzeň "B" PD 8 Krásná těla Klenčí p. Č. "B" DC 8 Konec Světa Hyršov DB
9 Kameňák Plzeň "B" PD 9 Restaurace Sídliště Horšovský Týn DC 9 Kramolínský Vlčáci DB
10 Lítající Mrtvoly Plzeň PD 10 Retro Domažlice DD 10 Krásná těla Klenčí p. Č. DB
11 McPuppin's Plzeň PC 11 Růžoví Panteři Horšovský týn DC 11 Lupus Clan Černošín PB
12 McPuppin's Plzeň „B“ PD 12 Snipers Klatovy „B“ DC 12 Pardál Rokycany PB
13 Poster Guys OKO Plzeň "C" PC 13 Snipers Klatovy C DD 13 PAST Nezvěstice - Plzeň A
14 Poster Guys OKO Plzeň "D" PD       14 Poster Guys OKO Plzeň A
15 Rozvědčíci Dobřany PD       15 Poster Guys OKO Plzeň "B" PB
16 Rychlé šípy Plzeň PD       16 Red Barons Plzeň A
17 Saint Tropez 22 Plzeň PC       17 Saint Tropez 22 Plzeň Best Of PB
18 Slováci Plzeň PC       18 Scorpions Plzeň S
19 Slováci Plzeň B PD       19 Snipers Klatovy A
20 Slováci Plzeň C PD       20 Sport Bar Kobra Horšovský Týn DB
21 Spartak Strašice PC       21 Úlet Křimice PB
22 Ševci Green Power Plzeň PC       22 Urna domažlice DB
23 ŠK Nezvěstice PC       23 VSB Bolevec PB
24 Špejchar Žákava PD       24 West Club Litice A
25 VŠ Asfaltéři PC            
26 Western Rednecks 19 Nyrany PD            
27 Zahrádkáři Stod PC            

 

Máme letos postupová místa 2 z AA+ a dvě z C+, takže tento počet bude pro kraj konečný.
Jako vždy se bude hrát každé kolo losované zvlášť. Nikdo tedy neví, koho dostane v dalším kole. Seznam je rozdělen do tří skupin, které se budou hrát samostatně, poháry C+ Chodsko a C+ Plzeňsko se spojí v momentě, kdy budou v obou skupinách poslední 4.Přikládám kontrolní seznam družstev, které projevily přání hrát pohár. Pokud tu tedy Váš tým není, ještě dejte rychle vědět, pokud je a hrát nechcete, dejte vědět také.

Vaše názory
Pohár C+

19.10.2019 23:46 | Mašát Petr

Kamikadze Oprechtice - Hospůdka u Kalíška Mezholezy 'A'  15:21

Postupuje Hospůdka u Kalíška Mezholezy 'A'

Pohár C+

13.10.2019 08:22 | Přibyl Václav

McPuppin's B - DC Holoubkov B  11:21,  postupuje DC Holoubkov B

Pohár V+

2.10.2019 20:30 | Mareček Miloslav

Slováci"C"-Poster Guys Oko "C" 1:21 ,postupuje Poster Guys Oko "C"

pohár AA+

2.10.2019 08:37 | Kaňák Jan

Kameňák Plzeň - Sport Bar Kobra Horšovský Týn 15 : 21, postupuje

Sport Bar Kobra Horšovský Týn

Nový příspěvek

Pokud chcete vložit svůj komentář, musíte se přihlásit. Jste-li registrovaným šipkařem a nemáte ještě aktivní účet, zaregistrujte se.

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 02:09

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 02:09:17