Aktuality
UŠO > Plzeňský kraj > Aktuality
Dva první podzimní Mastery v Plzni a v Klenčí

2.9.2019 01:47 (aktualizováno 8.9.2019 00:15) | Šmrha Jan | Přečteno: 476×

14.9.2019 RM + TOP v Plzni a 21.9. RM Klenčí

RM s TOP Plzeň

RM Klenčí pod Čerchovem

Aktuálně: nominace a složení skupin TOP RM Plzeňsko

 

Redukované pořadí Pořadí v žebříčku Jméno hráče   Pořadí v žebříčku Legenda:  
1. 1. Šmrha Jan 1969 ŠK OKO Plzeň   nominovaní z minulé TOP  
2. 2. Hamrozi Tomáš ŠK OKO Plzeň   nominovaní z minulého RM  
3. 3. Patera Patrik ŠK PAST Nezvěstice   nominovaní ze žebříčku  
4. 4. Hránek Pavel Scorpions Plzeň   náhradníci podle žebříčku  
5. 5. Kantner Josef DC Bunda Starý Klíčov   nezúčastní se (náhradníci se do skupin doplní až na místě podle pravidel – nejvýše umístěný v redukovaném žebříčku za nejvýše nasazeného)
6. 6. Krtička Luboš Scorpions Plzeň  
7. 7. Pokorný David Scorpions Plzeň  
8. 9. Řehoř Martin ŠK Sušice 8. Rajtmajer Marek DC Kameňák Plzeň
9. 11. Brejcha Jiří Scorpions Plzeň 10. Chromiak Vladimír ŠK Chřestýšovci Plzeň
10. 13. Louda Petr ŠK PAST Nezvěstice 11. Jandík Vladimír ŠK OKO Plzeň
11. 73. Pluhař Petr DC Red Barons Plzeň 14. Krieglstein Josef ŠK BSOD 334 01 Přeštice
12. 50. Zahradník Michal Scorpions Plzeň      
13. 54. Průcha Josef ŠK PAST Nezvěstice      
14. 55. Toman Michal ŠK Hrášci Klatovy   Složení skupin  
15. 110. Přibyl Václav Darts Club Holoubkov   A: 1+8+9+16 B: 2+7+10+15
16. 112. Fišer Vítězslav ŠK KD Soběkury   C: 3+6+11+14 D: 4+5+12+13

 

TOP MASTER MUŽI, 14. 9. 2019 Plzeň – OKO, ZÁKLADNÍ SKUPINY
                         
SKUPINA A Šmrh Řeho Brej Fiše   SKUPINA B Hamr Poko Loud Přib
Šmrha Jan 1969 A         Hamrozi Tomáš B      
Řehoř Martin   A       Pokorný David   B    
Brejcha Jiří     A     Louda Petr     B  
Fišer Vítězslav       A   Přibyl Václav       B
                         
SKUPINA C Pate Krti Pluh Toma   SKUPINA D Hrán Kant Zahr Průc
Patera Patrik C         Hránek Pavel D      
Krtička Luboš   C       Kantner Josef   D    
Pluhař Petr     C     Zahradník Michal     D  
Toman Michal       C   Průcha Josef       D
                         
pořadí zápasů: 1. kolo 1-4 a 2-3, 2. kolo 3-1 a 4-2, 3. kolo 1-2 a 3-4

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2019 14:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.9.2019 14:43:16