Výsledková listina turnaje
UŠO > Pardubický kraj > Výsledková listina turnaje (1-26/26)
 NáhledTiskNahoru
Reg. Master Pardubicko - dvojice muži

15.2.2020| Koclířov KD| Dvojice muži| Rozhodčí: Netolický Milan| Dvojic: 26| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Vašulín Miloš CZE045567AU Ajšíra Studnice
Pidima Petr CZE010151AU Ajšíra Studnice
2.Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl
Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
3.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
4.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
5.Čavajda Dominik CZE043803AU Ajšíra Studnice
Němec Václav CZE020697BKocouři Moravany
5.Morawetz Petr CZE013251AŠipkaři Damníkov, z.s.
Chleboun Petr CZE056956BHavana Lanškroun
7.Poláček Jiří CZE047059DTučňáci Koclířov
Štoudek Martin CZE033988DTučňáci Koclířov
7.Šnobl Filip CZE060010BU Gabči Moravská Třebová
Švichký Pavel CZE058587BU Gabči Moravská Třebová
9.Čermák David CZE046155CKlášterní Mniši Slatiňany
Vávra David CZE051528BBulls Pardubice
9.Mička Josef CZE023899CKuFr Svitavy
Dejdar Jiří CZE051522CKuFr Svitavy
9.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
Bílý Tomáš CZE010452BHavana Lanškroun
9.Rybníkář Marek CZE031549BSPS Hradecká Žízeň
Müller Vojtěch CZE050345BSPS Hradecká Žízeň
13.Flašar Lukáš CZE029903AŽraloci Svitavy
Vymazal Josef CZE035549AAligátoři Koclířov
13.Hons Jan CZE057505BU Gabči Moravská Třebová
Hons Jiří CZE057502BU Gabči Moravská Třebová
13.Poledno František CZE042752DBuldoci Moravská Třebová
Fotr Pavel CZE007196CŠipkaři Damníkov, z.s.
13.Routner Roman CZE013641BŠtamgasti Luže
Gregor Ondřej CZE062962BU Ajšíra Studnice
17.Bádal Ludvík CZE055567DBuldoci Moravská Třebová
Schuster Dominik CZE056355DBuldoci Moravská Třebová
17.Hruboň Michal CZE027582AZa Vodou Litomyšl
Otradovský Zdeněk CZE032104AZa Vodou Litomyšl
17.Kadlec Miroslav CZE017105BKuFr Svitavy
Bílý Petr CZE043661CKuFr Svitavy
17.Kotek Jakub CZE056651CMordorští Vrhači Pardubice
Čermák Daniel CZE062212CAvengers Dašice
17.Krištof Jakub CZE043500BKuFr Svitavy
Kodytek Zdeněk CZE053547BKuFr Svitavy
17.Moravec Dalibor CZE034036DTučňáci Koclířov
Skoták Milan CZE033903DŠipkaři Damníkov, z.s.
17.Novák Michal CZE037340BU Gabči Moravská Třebová
Cina Michal CZE041069CU Gabči Moravská Třebová
17.Slavík Vladimír CZE021847BKocouři Moravany
Mazánek Aleš CZE021850BKocouři Moravany
25.Ištvánek Jiří CZE002048BSPS Hradecká Žízeň
Svoboda Josef CZE060156BSPS Hradecká Žízeň
25.Sýkora Jiří CZE054760BLiga Vyjímečných Svitavy
Fridrich Michal CZE047807ALiga Vyjímečných Svitavy
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 25.11.2020 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.11.2020 22:42:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement