Výsledková listina turnaje
UŠO > Pardubický kraj > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg. Master Pardubicko - muži

12.10.2019 | Chrudim Cleopatra | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Netolický Milan | Hráčů: 30 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Novotný Tomáš CZE000359 A ŠK Ambiente 2000 Pardubice
2. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
3. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice
4. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
5. Doležal Petr CZE054600 C Hadi z Ostrova Dašice
5. Novák Michal CZE018655 A Black Horses Pardubice
7. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
7. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
9. Havelka Martin CZE012308 B Zvoníci Krásné
9. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
9. Jakoubek Jiří CZE021758 A Asgard's Pardubice
9. Stacho Miroslav CZE032123 B Palmička Přelouč
13. Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl
13. Jelínek Radek CZE003293 B Zvoníci Krásné
13. Pilař Miloš CZE034896 B Žraloci Labské Chrčice
13. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže
17. Bílý Tomáš CZE010452 B Havana Lanškroun
17. Čermák David CZE046155 C Mordorští Vrhači Pardubice
17. Hájek Lukáš CZE058570 D Big Bang Chrudim
17. Jiroušek Jakub CZE049781 A DC Roveň
17. Křepel Martin CZE040102 C Na Palubě Pardubice
17. Renza Pavel CZE016044 B Lužská Střela
17. Suchý Martin CZE009117 A Motyčky Třebosice
17. Šretr David CZE060018 C Hadi z Ostrova Dašice
25. Capoušek Filip CZE058569 D Big Bang Chrudim
25. Felkl Tomáš CZE058317 B Komáři Skuteč
25. Kleiner Stanislav CZE017764 C Bulls Pardubice
25. Němec Václav CZE020697 B Kocouři Moravany
25. Pešek Tomáš CZE049920 A DC Roveň
25. Vávra David CZE051528 B Bulls Pardubice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 2.4.2020 08:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.4.2020 08:56:43