26.12.2018| Krásné| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Hrdý Luboš| Dvojic: 27| Žebříčků: 8
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Matějíčný Radek | CZE009463 | A | Zippo team Štít |
Pecina Petr | CZE018982 | A | Skokani Polička | |
2. | Sobotka Leoš 1961 | CZE007883 | Trhová Kamenice | |
Sobotka Leoš 1984 | CZE001361 | Trhová Kamenice | ||
3. | Pecháček Zdeněk | CZE027598 | A | Asgard's Labiště Pardubice |
Bidlo Karel | CZE050715 | A | Avengers Dašice | |
4. | Čavajda Dominik | CZE043803 | A | Avengers Dašice |
Němcová Tereza | CZE028638 | C | Skarabeus Slatiňany | |
5. | Brandejský Petr | CZE008311 | B | Jeřišská Letka |
Klepetko Josef 1970 | CZE048716 | A | Jeřišská Letka | |
6. | Zahradník Vlastimil | CZE001981 | B | Hornets Darts Pardubice |
Čermák David | CZE046155 | A | U Ajšíra Studnice | |
7. | Macků Zdeněk | CZE002346 | A | ŠK Ambiente 2000 Pardubice |
Šenec Radek | CZE000612 | A | ŠK Ambiente 2000 Pardubice | |
8. | Štěpán Josef | CZE014069 | D | Zvoníci Krásné |
Havelka Martin | CZE012308 | D | Zvoníci Krásné | |
9. | Novotný Tomáš | CZE000359 | A | ŠK Ambiente 2000 Pardubice |
Novotná Iva | CZE046685 | A | Shadow Darts Pardubice | |
10. | Kučera Martin | CZE021751 | B | ŠK Jezbořice |
Čermák Daniel | CZE062212 | A | Avengers Dašice | |
11. | Vašulín Miloš | CZE045567 | A | 40+ Trutnov |
Kohout Stanislav | CZE062869 | Přelouč | ||
12. | Novotná Jiřina | CZE049730 | D | Hornets Darts Pardubice |
Blažej Jiří | CZE004882 | Dolní Roveň | ||
13. | Pilař Petr | CZE003098 | A | Savci Hlinsko |
Osmík Ondřej | CZE060649 | Trhová Kamenice | ||
14. | Klepetko Josef 1988 | CZE029582 | A | Jeřišská Letka |
Šimon Miroslav | CZE048718 | B | Jeřišská Letka | |
15. | Doležalová Miluše | CZE000676 | C | Šipkaři Lány |
Sadílková Vlasta | CZE013692 | C | Šipkaři Lány | |
16. | Miklošková Iveta | CZE044472 | A | Motyčky Třebosice |
Motyčka Jiří | CZE005467 | A | Motyčky Třebosice | |
17. | Lacina Josef | CZE032979 | D | Zvoníci Krásné |
Hrdý Luboš | CZE012436 | D | Zvoníci Krásné | |
18. | Horák Milan | CZE039929 | D | Zvoníci Krásné |
Jelínek Radek | CZE003293 | D | Zvoníci Krásné | |
19. | Vávra David | CZE051528 | A | U Ajšíra Studnice |
Routner Roman | CZE013641 | C | Štamgasti Luže | |
20. | Pohorský Stanislav | CZE003106 | Chrast | |
Dostál Petr | CZE000781 | Chrast | ||
21. | Doležal Radek | CZE003583 | C | Šipkaři Lány |
Tomiška Jiří | CZE005065 | C | Šipkaři Lány | |
22. | YYYHost muž I | |||
Tajovský Jan | CZE062478 | Horní Bradlo | ||
23. | Popilka Tomáš | CZE061318 | Žďárec u Skutče | |
Pešinová Lucie | CZE021929 | A | Štamgasti Luže | |
24. | Vágnerová Alena | CZE051526 | D | Hornets Darts Pardubice |
Štěpánová Petra | CZE058303 | D | Mordorští Vrhači Pardubice | |
25. | Pešta Jaroslav | CZE048719 | C | Šipkaři Lány |
Krišťák Petr | CZE062450 | C | Šipkaři Lány | |
26. | YYYHost muž II | |||
Zeman Jiří | CZE048890 | D | Zvoníci Krásné | |
27. | Stehlík Stanislav | CZE026571 | B | Red Wings Pardubice |
Bochníček Jiří | CZE025618 | Heřmanův Městec |