Výsledková listina turnaje
UŠO > Pardubický kraj > Výsledková listina turnaje (1-29/29)
  Náhled Tisk Nahoru
ŠK.Op-Ko.VČ High Score - 6. kolo

2.6.2018 | Luková | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Fotr Pavel | Hráčů: 29 | Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
2. Nastoupil Patrik CZE002104 A Calibra Česká Třebová
3. Loukota Jakub CZE044340 B Motyčky Třebosice
4. Motyčka Jiří CZE005467 A Motyčky Třebosice
5. Stejskal Robin CZE033901 A Aligátoři Koclířov
6. Flašar Lukáš CZE029903 A Aligátoři Koclířov
7. Otradovský Zdeněk CZE032104 B Za Vodou Litomyšl
8. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže
9. Michálek Milan CZE054050 C Havana Lanškroun
10. Pěnčík Václav CZE049157 A Calibra Česká Třebová
11. Jirgle Vlastimil CZE028566 C Draci Černovír
12. Janisch Erik CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s.
13. Sedláček Jaromír CZE000129 B Kavalíři Štěpánov
14. Kovář Petr CZE041027 A Typos Ústí nad Orlicí
15. Balcar Petr CZE053268 C Havana Lanškroun
16. Fotr Pavel CZE007196 C Šipkaři Damníkov, z.s.
17. Kubeš Michal CZE056953 D Havana Lanškroun
18. Jirgleová Markéta CZE029579 C Draci Černovír
19. Bezděk Jakub CZE021798 B Shadow Darts Pardubice
20. Bílý Tomáš CZE010452 C Havana Lanškroun
21. Pecháček Miroslav CZE060382 C Havana Lanškroun
22. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s.
23. Balcar Jan CZE051767 A Shadow Darts Pardubice
24. Chmelík Rudolf CZE000387 A Zippo team Štít
25. Kolářová Tereza CZE061242 C Draci Černovír
26. Jebousek Luděk CZE053990 D Šipkaři Damníkov, z.s.
27. Fryaufová Monika Josefína CZE060442 D Vetřelci Litomyšl
28. Charalambidis Ivo CZE048723 C Šipkaři Damníkov, z.s.
29. Hubálek Dominik CZE061243 Hejnice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 14:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 14:36:26