Výsledková listina turnaje
UŠO > Pardubický kraj > Výsledková listina turnaje (1-24/24)
  Náhled Tisk Nahoru
ŠK.Op-Ko.VČ. DVOJICE - 5. kolo

16.11.2019 | Damnikov - Hospoda KD | Dvojice smíšené | Rozhodčí: Janisch Erik | Dvojic: 24 | Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice
Schejbal Martin CZE052815 A Pizzerie Olis Olomouc
2. Konopáč Jaroslav CZE017845 A DC Knajp Riders Letovice
Bulva František CZE010483 A Liga Vyjímečných Svitavy
3. Šnobl Filip CZE060010 B U Gabči Moravská Třebová
Švichký Pavel CZE058587 B U Gabči Moravská Třebová
4. Tomík Marek CZE060482 B Helios Olomouc
Duba Marek CZE002209 B Helios Olomouc
5. Daneš Tomáš CZE057501 B Buldoci Moravská Třebová
Danešová Lucie CZE059514 Moravská Třebová
5. Hons Jan CZE057505 B Buldoci Moravská Třebová
Hons Jiří CZE057502 B Buldoci Moravská Třebová
7. Horká Alena CZE053232 C Klikaři z Podskalky Úpice
Mann Josef CZE038392 D Klikaři z Podskalky Úpice
7. Markl Jan CZE053992 A Česká Třebová
Gregar Pavel CZE049227 A Trosky Litomyšl
9. Beran Tomáš CZE058096 D Havana Lanškroun
Janoš Martin CZE060345 Moravská Třebová
9. Bílý Tomáš CZE010452 B Havana Lanškroun
Motyčka Tomáš CZE022118 A Trosky Litomyšl
9. Chleboun Petr CZE056956 B Havana Lanškroun
Kovačevič Ljuban CZE063604 D Havana Lanškroun
9. Hečko Karel CZE048631 A Aligátoři Koclířov
Jebousková Jana CZE053988 Svitavy
13. Kovářová Lenka CZE047806 A Za Vodou Litomyšl
Kubeš Michal CZE056953 D Havana Lanškroun
13. Kráčmarová Kristýna CZE063882 D Havana Lanškroun
Sychra Libor CZE054690 D Havana Lanškroun
13. Rot Michal CZE058097 A U Gabči Moravská Třebová
Stejskal Robin CZE033901 A Aligátoři Koclířov
13. Závodníková Lucie CZE036790 B KuFr Svitavy
Poláčková Marie CZE060364 Mikuleč
17. Bádal Ludvík CZE055567 D Buldoci Moravská Třebová
Schuster Dominik CZE056355 D Buldoci Moravská Třebová
17. Charalambidis Ivo CZE048723 C Šipkaři Damníkov, z.s.
Jebousek Luděk CZE053990 D Šipkaři Damníkov, z.s.
17. Fryaufová Monika Josefína CZE060442 D Vetřelci Litomyšl
Janisch Erik 2009 CZE053821 Damníkov
17. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s.
Fotr Pavel CZE007196 C Šipkaři Damníkov, z.s.
17. Rédová Kateřina CZE064178 D Buldoci Moravská Třebová
Budiš David CZE064179 D Buldoci Moravská Třebová
17. Skoták Milan CZE033903 D Šipkaři Damníkov, z.s.
Janisch Erik 1973 CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s.
17. Sodomková Nikola CZE059507 Mikuleč
Janků Michaela CZE059506 Svitavy
17. Žák Marek CZE029734 Brno
Neumann Milan CZE064177 D Buldoci Moravská Třebová
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 20:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.7.2020 20:38:50