Turnaje
UŠO > Pardubický kraj > Turnaje (1-50/3067)
  Náhled Tisk Nahoru
Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
10.3.2020 4 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 13 14
10.3.2020 0 MO Pardubický kraj - dvojice Vávra David Lány - Lány 25 14
10.3.2020 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Vávra David Lány - Lány 39 9
9.3.2020 9 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 13 15
9.3.2020 5 Za Vodojemem Tour - základní Svoboda Radek Chrudim - Za Vodojemem 38 17
7.3.2020 0 Mistrovství Pardubicka - finále ŽENY Vávra David Lány - Lány 8 7
6.3.2020 14 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 9 15
6.3.2020 3 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 10 10
6.3.2020 0 Mikuleč Cup Sodomková Nikola Mikuleč - Pivnice Mikuleč 10 14
5.3.2020 0 Havana Tour Lanškroun Sychra Libor Lanskroun - Havana 19 16
4.3.2020 2 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 8 10
3.3.2020 10 Rosická šipka Vávra David Pardubice - U skalů 16 14
2.3.2020 8 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 16 15
28.2.2020 13 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 5 15
28.2.2020 1 Buldoc Cup Moravská Třebová Schuster Dominik Moravská Třebová - Na Růžku 11 11
28.2.2020 0 Mikuleč Cup Sodomková Nikola Mikuleč - Pivnice Mikuleč 13 15
24.2.2020 7 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 15 15
24.2.2020 4 Za Vodojemem Tour - základní Svoboda Radek Chrudim - Za Vodojemem 29 17
21.2.2020 12 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 15 14
21.2.2020 1 Mikuleč Cup Sodomková Nikola Mikuleč - Pivnice Mikuleč 23 15
20.2.2020 7 Havana Tour Lanškroun Sychra Libor Lanskroun - Havana 13 13
18.2.2020 9 Rosická šipka Vávra David Pardubice - U skalů 18 15
17.2.2020 6 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 15 15
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - dvojice muži Netolický Milan Koclířov KD 26 8
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy Netolický Milan Koclířov KD 8 6
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - muži Netolický Milan Koclířov KD 51 9
15.2.2020 Reg. Master Pardubicko - ženy Netolický Milan Koclířov KD 15 7
14.2.2020 11 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 10 12
13.2.2020 6 Havana Tour Lanškroun Kubeš Michal Lanškroun - Sportcentrum LA 17 14
12.2.2020 10 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 8 13
10.2.2020 5 PP Tour - zvýhodněný Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 16 15
10.2.2020 3 Za Vodojemem Tour - základní Svoboda Radek Chrudim - Za Vodojemem 35 15
8.2.2020 2 Mládežnická série Fotr Pavel Nové Hrady - Holland 17 9
8.2.2020 2 Mládežnická série Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 17 8
8.2.2020 1 ŠK.Op-Ko.VČ Janisch Erik Nové Hrady - Holland 53 16
8.2.2020 1 ŠK.Op-Ko.VČ Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 16 16
8.2.2020 1 ŠK.Op-Ko.VČ High Score Charalambidis Ivo Nové Hrady - Holland 54 19
8.2.2020 1 ŠK.Op-Ko.VČ. DVOJICE Janisch Erik Nové Hrady - Holland 26 15
8.2.2020 0 MO Pardubický kraj - dvojice Vávra David Jeřišno - KD Jeřišno 28 14
8.2.2020 0 MO Pardubický kraj - jednotl. Vávra David Jeřišno - KD Jeřišno 63 16
7.2.2020 9 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 10 15
6.2.2020 5 Havana Tour Lanškroun Kubeš Michal Lanškroun - Havana 13 15
5.2.2020 8 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 8 10
4.2.2020 8 Rosická šipka Vávra David Pardubice - U skalů 26 15
3.2.2020 4 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 26 15
31.1.2020 7 G&M Darts Series Švichký Pavel Moravská Třebová - Hospůdka u Gabči 14 16
30.1.2020 4 Havana Tour Lanškroun Sychra Libor Lanškroun - Havana 16 12
27.1.2020 3 PP Tour Goláň Radek Pardubice - Bowling Dubina 15 15
27.1.2020 2 Za Vodojemem Tour - základní Svoboda Radek Chrudim - Za Vodojemem 30 17
25.1.2020 0 MO Pardubický kraj - dvojice Kučerová Olga Slepotice 30 14
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.4.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.4.2020 19:54:20