Statistika hráčů
UŠO > Pardubický kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Finálová část Hlavní ligové soutěže UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Motyčka Tomáš
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
111,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 10 1,25 4 0,50 1 0,13 0 0 0 0
2. Gregar Pavel
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
110,0 100,00 4 4 4 100,00 8 8 6 0,75 5 0,63 0 0,00 1 0 0 0
3. Šikula Martin
Dart Club Domanín
108,2 100,00 8 8 8 94,12 17 16 27 1,59 5 0,29 1 0,06 2 0 0 0
4. Šnobl Filip
Bullšiti Moravská Třebová
101,2 100,00 8 8 8 94,12 17 16 22 1,29 5 0,29 0 0,00 1 0 0 0
5. Balcar Petr
Havana Lanškroun
89,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 8 0,80 3 0,30 1 0,10 1 0 0 0
6. Poledno František
Buldoci Moravská Třebová C
88,9 100,00 8 4 4 88,89 9 8 10 1,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
7. Hrnčíř David
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
87,8 75,00 4 4 3 77,78 9 7 10 1,11 3 0,33 1 0,11 1 0 0 0
8. Kunert Daniel
Jelita Opatov
86,5 100,00 8 8 8 94,12 17 16 11 0,65 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
9. Krahulec Jan
Draci Mikuleč
82,9 100,00 4 3 3 85,71 7 6 5 0,71 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
10. Novák Michal
Bullšiti Moravská Třebová
81,8 71,43 8 7 5 64,71 17 11 31 1,82 5 0,29 0 0,00 0 1 0 0
11. Novák Stanislav
Treblíci Sedliště
81,0 80,00 8 5 4 80,00 10 8 5 0,50 2 0,20 0 0,00 1 0 0 0
12. Budiš David
Buldoci Moravská Třebová B
80,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 12 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
13. Stejskal Robin
Aligátoři Koclířov
80,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
14. Hons Jan
Buldoci Moravská Třebová
80,0 75,00 8 4 3 77,78 9 7 14 1,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
15. Flašar Lukáš
Aligátoři Koclířov
80,0 66,67 4 3 2 62,50 8 5 14 1,75 4 0,50 1 0,13 0 0 0 0
16. Nekvindová Lucie
Vosy Litomyšl
79,4 100,00 8 8 8 88,89 18 16 5 0,28 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
17. Kužma Aleš
Rukolet Koldín
76,2 87,50 8 8 7 71,43 21 15 28 1,33 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
18. Nárožný Jindřich
Zombie Jevíčko
75,8 75,00 8 8 6 73,68 19 14 19 1,00 3 0,16 1 0,05 1 0 0 0
19. Kicukis David
Za Vodou Litomyšl
75,8 75,00 8 8 6 68,42 19 13 26 1,37 2 0,11 1 0,05 1 0 0 0
20. Cina Michal
Pumy Moravská Třebová
75,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 17 0,85 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
21. Hlubinka Petr
Buldoci Moravská Třebová
74,4 75,00 8 4 3 66,67 9 6 8 0,89 4 0,44 0 0,00 0 0 0 0
22. Pechanec Josef
Jokers Sedliště
73,7 87,50 8 8 7 78,95 19 15 11 0,58 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
23. Navrátil Martin
Buldoci Moravská Třebová C
72,2 75,00 8 4 3 77,78 9 7 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
24. Matějka Kamil
Rukolet Koldín
71,3 71,43 8 7 5 68,75 16 11 14 0,88 5 0,31 0 0,00 0 0 0 0
25. Kohut Vlastimil
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
71,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 12 1,20 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
26. Vymazal Josef
Aligátoři Koclířov
70,9 75,00 4 4 3 63,64 11 7 10 0,91 3 0,27 2 0,18 0 0 0 0
27. Fajmon Petr
Rukolet Koldín
69,5 62,50 8 8 5 61,90 21 13 27 1,29 6 0,29 1 0,05 1 0 0 0
28. Procházka Vít
Buldoci Moravská Třebová C
68,9 75,00 8 8 6 72,22 18 13 15 0,83 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
29. Bláha Václav
S.L.Z.A. Němčice
67,8 75,00 8 4 3 66,67 9 6 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
30. Podmanický Petr
Zombie Jevíčko
67,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 11 1,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
31. Kolář Martin
Typos Ústí nad Orlicí
66,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 18 0,90 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
32. Bílý Petr
Maniac Svitavy C
64,8 87,50 8 8 7 71,43 21 15 12 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
33. Tobiška Michal
Havana Lanškroun B
64,4 75,00 8 4 3 77,78 9 7 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
34. Marek Ondřej
Respekt Huntovna Polička B
64,3 83,33 8 6 5 71,43 14 10 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
35. Homoláč Robert
Maniac Svitavy
63,5 87,50 8 8 7 65,22 23 15 14 0,61 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
36. Voříšek Petr
Jokers Sedliště
63,2 62,50 8 8 5 68,42 19 13 14 0,74 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
37. Vašek Jiří
Vetřelci Litomyšl
62,2 75,00 8 4 3 77,78 9 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
38. Gregor Tomáš
Treblíci Sedliště
62,2 75,00 8 4 3 66,67 9 6 2 0,22 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
39. Lepka Jiří
SK Mikuleč
62,2 75,00 4 4 3 66,67 9 6 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
40. Novotný Petr
Maniac Svitavy B
61,1 50,00 8 8 4 50,00 18 9 22 1,22 6 0,33 1 0,06 0 0 0 0
41. Brázda Zdeněk
Liga Vyjímečných Svitavy
60,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
42. Rossler Pavel
Havana Lanškroun
60,0 62,50 8 8 5 61,11 18 11 14 0,78 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
43. Richter Alois
Dart Club Domanín
60,0 60,00 8 5 3 63,64 11 7 6 0,55 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
44. Jirgle Vlastimil
Draci Černovír
59,5 75,00 8 8 6 60,00 20 12 13 0,65 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
45. Popelka Jiří
Vosy Litomyšl
59,4 71,43 8 7 5 62,50 16 10 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
46. Žák Marek
Buldoci Moravská Třebová B
59,0 75,00 8 8 6 61,90 21 13 14 0,67 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
47. Fotr Pavel
Klikaři Damníkov
59,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
48. Mojdl Petr
Respekt Huntovna Polička
59,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
49. Kredvík Tomáš
SPS Hradecká Žízeň
59,0 66,67 12 12 8 62,07 29 18 23 0,79 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
50. Fridrich Michal
Liga Vyjímečných Svitavy
58,3 62,50 8 8 5 55,56 18 10 16 0,89 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
51. Minařík Miloš
Typos Ústí nad Orlicí
58,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 21 1,05 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
52. Michálek Milan
Havana Lanškroun
56,7 75,00 8 4 3 58,33 12 7 12 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
53. Jansa Milan
Maniac Svitavy B
56,7 50,00 8 8 4 55,56 18 10 16 0,89 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
54. Kaša Petr
Kopečkáři Staré Město
56,3 50,00 8 8 4 47,37 19 9 22 1,16 4 0,21 0 0,00 1 0 0 0
55. Charous Karel
Liga Vyjímečných Svitavy
55,6 50,00 8 4 2 55,56 9 5 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
56. Sklenář Vladimír
Pumy Moravská Třebová
54,8 62,50 8 8 5 57,14 21 12 14 0,67 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
57. Fryaufová Monika Josefína
Vetřelci Litomyšl
54,3 66,67 8 6 4 64,29 14 9 1 0,07 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
58. Winklerová Martina
Maniac Svitavy C
53,7 62,50 8 8 5 57,89 19 11 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
59. Jukl Jiří
Dart Club Domanín
53,7 57,14 8 7 4 52,63 19 10 15 0,79 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
60. Švichký Jakub
Kopečkáři Staré Město
53,7 50,00 8 8 4 47,37 19 9 15 0,79 5 0,26 0 0,00 1 0 0 0
61. Kysilka Miloš
S.L.Z.A. Němčice
53,6 75,00 8 4 3 63,64 11 7 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Bádal Ludvík
Buldoci Moravská Třebová B
53,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 8 0,40 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
63. Felkl Petr
Draci Mikuleč
53,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Eliáš Zdeněk
Kobry Chornice
52,8 62,50 8 8 5 61,11 18 11 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Roušar Daniel
Respekt Huntovna Polička B
52,7 75,00 8 4 3 63,64 11 7 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Kouba Petr
Vožbrnc Litomyšl
52,4 50,00 8 8 4 52,38 21 11 16 0,76 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
67. Kryštof Petr
Zombie Jevíčko
51,8 57,14 8 7 4 58,82 17 10 7 0,41 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
68. Huška Ondřej
Havana Lanškroun B
51,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 11 0,55 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
69. Konopáč Jiří
Draci Mikuleč
51,1 50,00 4 4 2 55,56 9 5 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
70. Mička Josef
Maniac Svitavy
50,6 50,00 8 8 4 47,06 17 8 12 0,71 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
71. Kadlec Miroslav
Maniac Svitavy C
50,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Ištvánek Jiří
SPS Hradecká Žízeň
50,3 50,00 12 12 6 48,28 29 14 18 0,62 6 0,21 0 0,00 1 0 0 0
73. Žáček Pavel
Vetřelci Litomyšl
50,0 75,00 8 4 3 54,55 11 6 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Sychra Libor
Havana Lanškroun B
50,0 60,00 8 5 3 53,85 13 7 7 0,54 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
75. Poláček Jiří
Tučňáci Koclířov
50,0 57,14 8 7 4 50,00 18 9 8 0,44 1 0,06 1 0,06 1 0 0 0
76. Kouba Martin
Vožbrnc Litomyšl
49,5 50,00 8 8 4 52,63 19 10 10 0,53 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
77. Rambousek Petr
Vožbrnc Litomyšl
49,1 50,00 8 4 2 54,55 11 6 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Mikyska Jaromír
Draci Černovír
49,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 6 0,29 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
79. Tomek Jan
Vetřelci Litomyšl
48,5 50,00 8 6 3 53,85 13 7 3 0,23 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
80. Zdražil Tomáš
Klikaři Damníkov
47,8 50,00 8 8 4 50,00 18 9 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
81. Bartoň Jiří
Jelita Opatov
47,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 1 0,11 0 0,00 1 0 0 0
82. Koky Vladimír
Buldoci Moravská Třebová C
47,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Vykydal Tomáš
Kobry Chornice
46,4 75,00 8 4 3 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
84. Vlček Radek
SK Mikuleč
46,4 50,00 4 4 2 54,55 11 6 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
85. Filip Václav
Maniac Svitavy
46,3 50,00 8 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Ulrych Jakub
Rukolet Koldín
46,3 33,33 8 6 2 37,50 16 6 14 0,88 6 0,38 0 0,00 1 0 0 0
87. Pavliš Kamil
Žraloci Svitavy
46,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
88. Walta Richard
Skokani Polička
45,9 58,33 12 12 7 55,56 27 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Hodovanec Antonín
Žraloci Svitavy
45,8 50,00 4 4 2 50,00 12 6 11 0,92 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Jetleb Zdeněk
Za Vodou Litomyšl
45,8 37,50 8 8 3 42,11 19 8 16 0,84 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
91. Šedivý Karel
Jokers Sedliště
45,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 11 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
92. Maška Zdeněk
Pumy Moravská Třebová
45,2 50,00 8 8 4 52,38 21 11 12 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Meduna Martin
Typos Ústí nad Orlicí
45,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Kosek Jiří
Skokani Polička
44,7 58,33 12 12 7 56,67 30 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Putnar Petr
Skokani Polička
44,5 58,33 12 12 7 55,17 29 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Třísko Robert
Vožbrnc Litomyšl
43,3 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
97. Andrlík Ondřej
Respekt Huntovna Polička B
43,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
98. Plchová Olga
Kobry Chornice
43,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
99. Wolfová Jana
Kobry Chornice
42,7 50,00 8 4 2 54,55 11 6 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Zelený Petr
Respekt Huntovna Polička
42,7 42,86 8 7 3 40,00 15 6 7 0,47 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
101. Dejdar Jiří
Maniac Svitavy
42,6 50,00 8 8 4 42,11 19 8 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
102. Hlubinka Zdeněk
Buldoci Moravská Třebová
42,6 50,00 8 8 4 42,11 19 8 13 0,68 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Hendrych Tomáš
Respekt Huntovna Polička
42,5 25,00 8 4 1 41,67 12 5 15 1,25 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
104. Zezula Jiří
Buldoci Moravská Třebová B
42,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Kovář Jan 1988
SK Mikuleč
41,8 50,00 4 4 2 45,45 11 5 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Rybníkář Marek
SPS Hradecká Žízeň
41,1 41,67 12 12 5 46,43 28 13 15 0,54 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Šmídek Aleš
Jelita Opatov
40,5 50,00 8 8 4 47,37 19 9 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Běhoun Jaromír
Respekt Huntovna Polička
40,5 50,00 8 8 4 42,86 21 9 12 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Novák Pavel
Treblíci Sedliště
40,0 50,00 8 8 4 47,37 19 9 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
110. Veselík Miloš
Vosy Litomyšl
40,0 50,00 8 6 3 52,94 17 9 2 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
111. Sýkora Jiří
Maniac Svitavy B
40,0 50,00 8 4 2 45,45 11 5 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Hilský Kocourek Jiří
Maniac Svitavy B
40,0 40,00 8 5 2 41,67 12 5 7 0,58 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
113. Wlotzko František
Respekt Huntovna Polička
40,0 40,00 8 5 2 36,36 11 4 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
114. Sklenář David
Bullšiti Moravská Třebová
40,0 37,50 8 8 3 42,86 21 9 18 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
115. Šabo Pavel
Žraloci Svitavy
40,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 5 0,50 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
116. Syvala Jiří
Vosy Litomyšl
39,5 50,00 8 8 4 47,37 19 9 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
117. Štoudek Martin
Tučňáci Koclířov
39,5 37,50 8 8 3 47,62 21 10 4 0,19 2 0,10 0 0,00 1 0 0 0
118. Kučera Josef
Jelita Opatov
39,4 42,86 8 7 3 44,44 18 8 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
119. Tatíček Miroslav
Kopečkáři Staré Město
39,4 37,50 8 8 3 44,44 18 8 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
120. Mrázek Jiří
Treblíci Sedliště
39,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
121. Hruboň Michal
Za Vodou Litomyšl
38,4 37,50 8 8 3 42,11 19 8 12 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
122. Stráník Petr
S.L.Z.A. Němčice
38,3 37,50 8 8 3 44,44 18 8 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
123. Morawetz Petr
Aligátoři Koclířov
38,3 25,00 4 4 1 41,67 12 5 12 1,00 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
124. Prudil František
Žraloci Svitavy
38,2 25,00 4 4 1 36,36 11 4 7 0,64 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
125. Beránek Jiří
Vetřelci Litomyšl
38,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
126. Plch Matěj
Kobry Chornice
37,9 37,50 8 8 3 47,37 19 9 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
127. Dubišar Jiří
S.L.Z.A. Němčice
37,4 37,50 8 8 3 42,11 19 8 6 0,32 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
128. Štrambach Jindřich
Buldoci Moravská Třebová C
37,1 25,00 8 8 2 42,86 21 9 12 0,57 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
129. Otradovský Zdeněk
Za Vodou Litomyšl
36,8 37,50 8 8 3 36,84 19 7 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
130. Bartoš Roman
Tučňáci Koclířov
36,5 37,50 8 8 3 41,18 17 7 4 0,24 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
131. Motl Martin
Calibra Česká Třebová
36,3 25,00 4 4 1 25,00 8 2 8 1,00 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
132. Žerava Ladislav
Kopečkáři Staré Město
35,8 33,33 8 6 2 33,33 12 4 9 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
133. Mička Radek
Skokani Polička
35,2 41,67 12 12 5 44,44 27 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
134. Janisch Erik
Klikaři Damníkov
34,7 37,50 8 8 3 36,84 19 7 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
135. Záviška Antonín
Zombie Jevíčko
34,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
136. Kovačevič Ljuban
Havana Lanškroun B
34,4 33,33 8 6 2 43,75 16 7 4 0,25 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
137. Hrabčuk Pavel
Calibra Česká Třebová
34,4 25,00 4 4 1 22,22 9 2 10 1,11 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
138. Budig Robert
Buldoci Moravská Třebová
34,3 37,50 8 8 3 38,10 21 8 11 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
139. Neděla Jaroslav
Draci Mikuleč
34,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
140. Jílek Jan
Tojoni Opatov
33,9 37,50 8 8 3 38,89 18 7 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
141. Kučera Jakub
Respekt Huntovna Polička B
31,7 25,00 8 4 1 41,67 12 5 2 0,17 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
142. Schuster Dominik
Buldoci Moravská Třebová B
31,4 37,50 8 8 3 38,10 21 8 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
143. Bílý Tomáš
Havana Lanškroun
31,4 25,00 8 8 2 33,33 21 7 13 0,62 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
144. Bogdány Ernest
Vetřelci Litomyšl
31,3 33,33 8 6 2 40,00 15 6 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
145. Bohuš Jaroslav
Pumy Moravská Třebová
31,3 25,00 8 4 1 25,00 8 2 6 0,75 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
146. Štěpánek Petr
Respekt Huntovna Polička B
31,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
147. Makarová Lucie
Liga Vyjímečných Svitavy
29,4 25,00 8 8 2 33,33 18 6 7 0,39 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
148. Hons Jiří
Buldoci Moravská Třebová
29,3 33,33 8 6 2 33,33 15 5 5 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
149. Matonoha Vítězslav
Dart Club Domanín
29,2 20,00 8 5 1 33,33 12 4 6 0,50 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
150. Fotr Kamil
Klikaři Damníkov
29,0 25,00 8 8 2 35,00 20 7 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
151. Horák Richard
Vožbrnc Litomyšl
28,9 25,00 8 4 1 33,33 9 3 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
152. Flídr Jiří
Respekt Huntovna Polička
28,8 25,00 8 4 1 25,00 8 2 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
153. Odehnal Alexander
Liga Vyjímečných Svitavy
28,5 25,00 8 8 2 35,00 20 7 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Behenská Vlasta
Tojoni Opatov
28,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Jirgleová Markéta
Draci Černovír
27,3 28,57 8 7 2 33,33 15 5 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
156. Kodytek Zdeněk
Maniac Svitavy B
27,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
157. Kovář Jan 1994
Jokers Sedliště
26,7 28,57 8 7 2 26,67 15 4 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
158. Moravec Daniel
Tojoni Opatov
26,7 25,00 8 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Maivald Martin
Bullšiti Moravská Třebová
26,4 20,00 8 5 1 27,27 11 3 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
160. Moravcová Hana
Tojoni Opatov
25,8 25,00 8 8 2 31,58 19 6 3 0,16 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
161. Mičková Adéla
Tučňáci Koclířov
24,8 25,00 8 8 2 33,33 21 7 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
162. Hrubik Dmitrij
Havana Lanškroun B
24,5 25,00 8 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
163. Bražinová Drdúlová Gabriela
Pumy Moravská Třebová
23,3 25,00 8 4 1 22,22 9 2 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
164. Fendrychová Lucie
Respekt Huntovna Polička B
22,5 25,00 8 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
165. Kalous Roman
Typos Ústí nad Orlicí
22,5 16,67 8 6 1 31,25 16 5 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
166. Ondráček Martin
Maniac Svitavy C
20,0 16,67 8 6 1 26,67 15 4 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
167. Rössler Ladislav
Draci Černovír
20,0 14,29 8 7 1 27,78 18 5 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
168. Spáčilová Petra
Zombie Jevíčko
18,9 25,00 8 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
169. Pěnčík Václav
Calibra Česká Třebová
18,9 0,00 4 4 0 11,11 9 1 10 1,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
170. Kovář Petr
Typos Ústí nad Orlicí
17,9 0,00 8 6 0 14,29 14 2 11 0,79 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
171. Mička Lukáš
SPS Hradecká Žízeň
17,6 12,50 12 8 1 17,65 17 3 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
172. Vojtaško Miroslav
Calibra Česká Třebová
16,7 0,00 4 4 0 11,11 9 1 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
173. Mikulecká Růžena
Treblíci Sedliště
15,5 20,00 8 5 1 18,18 11 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
174. Zámečníková Ludmila
SK Mikuleč
15,0 0,00 4 3 0 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
175. Pěnčík Jan
Havana Lanškroun
14,4 0,00 8 7 0 12,50 16 2 11 0,69 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
176. Horský Petr
Kobry Chornice
11,0 0,00 8 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
177. Jílek Martin
Tojoni Opatov
8,6 0,00 8 6 0 14,29 14 2 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
178. Dražkovič Pavel
S.L.Z.A. Němčice
7,8 0,00 8 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
179. Demel Tomáš
Respekt Huntovna Polička B
  100,00 8 2 2 100,00 4 4 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
180. Štosek Martin
Tojoni Opatov
  100,00 8 2 2 100,00 4 4 4 1,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
181. Žlebský Martin
Rukolet Koldín
  100,00 8 2 2 100,00 4 4 4 1,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
182. Moravec Jiří
Respekt Huntovna Polička B
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
183. Závodníková Lucie
Maniac Svitavy C
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Kubů Romana
Vosy Litomyšl
  100,00 8 2 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. Benda Václav
Vosy Litomyšl
  100,00 8 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Štěpánek Dušan
SK Mikuleč
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
187. Křížová Petra
Dart Club Domanín
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Pelíšek Jaromír
Zombie Jevíčko
  100,00 8 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
189. Švichký Pavel
Bullšiti Moravská Třebová
  66,67 8 3 2 71,43 7 5 7 1,00 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
190. Kučera František
Maniac Svitavy
  66,67 8 3 2 57,14 7 4 1 0,14 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
191. Fryauf Zdeněk
S.L.Z.A. Němčice
  66,67 8 3 2 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
192. Svoboda Josef
SPS Hradecká Žízeň
  50,00 12 4 2 45,45 11 5 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Grepl Lubomír
Buldoci Moravská Třebová C
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 2 0,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
194. Heráková Marcela
Buldoci Moravská Třebová C
  50,00 8 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
195. Mach Michal
Respekt Huntovna Polička B
  50,00 8 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
196. Jaroš Karel
Dart Club Domanín
  33,33 8 3 1 50,00 8 4 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
197. Rambousek Milan
Vožbrnc Litomyšl
  33,33 8 3 1 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
198. Antony Pavel
Dart Club Domanín
  33,33 8 3 1 28,57 7 2 5 0,71 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
199. Dubišar Jakub
Treblíci Sedliště
  0,00 8 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
200. Mikulecký Miloš
Treblíci Sedliště
  0,00 8 3 0 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
201. Slodičák David
Havana Lanškroun B
  0,00 8 3 0 25,00 8 2 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
202. Krištof Jakub
Maniac Svitavy B
  0,00 8 3 0 14,29 7 1 11 1,57 3 0,43 0 0,00 0 0 0 0
203. Skoták Milan
Klikaři Damníkov
  0,00 8 2 0 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
204. Daneš Tomáš
Buldoci Moravská Třebová
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 4 0,80 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
205. Kučera Petr
Draci Černovír
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 4 0,80 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
206. Pleskot František
Jelita Opatov
  0,00 8 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
207. Hurka Pavel
Vetřelci Litomyšl
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Jebousek Luděk
Klikaři Damníkov
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
209. Jurůj Jaroslav
Kopečkáři Staré Město
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
210. Slanina Vojtěch
Jelita Opatov
  0,00 8 2 0 0,00 4 0 2 0,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
211. Kapoun Zbyněk
Havana Lanškroun
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 3 1,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
212. Klofanda Miloslav
Jelita Opatov
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Kovář Jakub
Jokers Sedliště
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Král Josef
Bullšiti Moravská Třebová
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 2 0,67 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
215. Kříž Bedřich
Draci Mikuleč
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
216. Kučerová Adéla
Maniac Svitavy
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
217. Matějka David
Rukolet Koldín
  0,00 8 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
218. Bartošová Marta
Tučňáci Koclířov
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Hořovský Jan
Aligátoři Koclířov
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
220. Kalous Adam
Havana Lanškroun B
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Kubeš Michal
Havana Lanškroun B
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
222. Sopoušek Rostislav
Vožbrnc Litomyšl
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Vondra František
S.L.Z.A. Němčice
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.2.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.2.2020 07:43:01