Statistika hráčů
UŠO > Pardubický kraj > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1.Voříšek Petr
Jokers Sedliště
98,9100,0044488,899891,0040,4400,001000
2.Korda Pavel ml.
Black Horses Pardubice
95,787,5024242181,485444691,28190,3510,026200
3.Severýn Pavel
Savci Hlinsko
90,888,2424171576,923930541,38100,2630,084000
4.Souček Martin
Alea Hrochův Týnec
88,6100,00161111100,00222240,1820,0900,000000
5.Šikula Martin
Dart Club Domanín
86,585,7187676,471713241,4140,2400,002000
6.Novák Martin
Rychtář Hlinsko
81,981,2516161375,003627441,2280,2230,080000
7.Jaroš Karel
Dart Club Domanín
81,787,5088777,781814201,1140,2200,000000
8.Tesař Jan
Pivní Tácky Pardubice
81,585,0020201778,264636461,00120,2620,040000
9.Hruša Jaromír
Trefa "21" Chrudim
81,385,7128282472,466950871,26180,2640,062000
10.Klika Jaroslav
Klikaři Holetín
80,491,6712121181,482722240,8930,1100,000000
11.Klepetko Josef 1970
Jeřišská Letka
80,087,5016161473,683828481,2670,1800,001000
12.Prudil František
Žraloci Svitavy
80,075,0016161267,573725501,35150,4110,031000
13.Vašulín Miloš
U Ajšíra Studnice
79,671,4328282068,666746801,19190,2830,046010
14.Kolář Martin
Typos Ústí nad Orlicí
79,366,671212870,372719311,15120,4400,000100
15.Čáslavka Petr 1995
Střelci Vrbatův Kostelec B
79,190,0020201882,224537330,7340,0900,001000
16.Novotný Filip
Trefa "21" Chrudim
79,076,9228262068,256343761,21250,4030,050100
17.Mazánek Aleš
Kocouři Moravany
77,282,1432282375,386549640,98130,2020,030000
18.Bošek Petr
RVHP Žlebská Lhotka
76,880,0028201674,474735501,0670,1520,041000
19.Macák Jan 1989
Extrém Šilinkův Důl
76,362,5016161057,504023481,2090,2360,155200
20.Poledno František
Buldoci Moravská Třebová
74,278,5716141169,703323381,1560,1810,030000
21.Loukota Jakub
Motyčky Třebosice
73,475,0024241866,105939500,85160,2720,034100
22.Morawetz Petr
Klikaři Damníkov
73,281,2532322675,687456510,69130,1810,010000
23.Tejchman Jiří
Skarabeus Slatiňany B
73,173,3316151168,573524361,03100,2910,030000
24.Balcar Petr
Havana Lanškroun
73,071,4316141066,673322320,9790,2710,032000
25.Pešek Tomáš
Avengers Dašice
72,466,6724151066,673322421,2750,1510,031000
26.Tamchyna David
Black Horses Pardubice
72,260,0024201260,004527611,36140,3130,072000
27.Novák Michal 1974
Bullšiti Moravská Třebová
71,966,671212866,672718321,1960,2200,001000
28.Pilař Petr
Savci Hlinsko
71,770,0024201465,224630471,02120,2610,020100
29.Čermák Daniel
Avengers Dašice
71,666,6724241660,345835751,2990,1650,095000
30.Ondráček Luboš
Respekt Hlinsko
71,579,1728241971,676043550,92110,1800,001000
31.Podmanický Petr
Zombie Jevíčko
71,279,1724241971,935741520,9180,1400,000000
32.Gregar Pavel
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
71,175,00128666,671812181,0040,2200,000000
33.Pidima Petr 1970
U Ajšíra Studnice
71,164,2928281865,156643701,06170,2600,006000
34.Vlček Radek
SK Mikuleč
70,887,5020161474,363929270,6930,0800,000000
35.Hrabčuk Pavel
Calibra Česká Třebová
70,866,671212869,232618220,8580,3100,000000
36.Pošík Martin
Shadow Darts Pardubice
70,584,0028252173,776145410,6770,1110,020000
37.Kužma Aleš
Rukolet Koldín
70,575,0016161258,144325461,07150,3520,051100
38.Svoboda Petr
Trefa "21" Chrudim
70,572,0028251863,336038751,25130,2220,030000
39.Nárožný Jindřich
Zombie Jevíčko
70,079,1724241969,495941540,9290,1510,020000
40.Pešina František
Žraloci Svitavy
70,072,731611864,292818361,2930,1100,002000
41.Veselý Oldřich
Centrála Kameničky
69,883,3324242071,435640370,6670,1300,000000
42.Záviška Antonín
Zombie Jevíčko
69,776,9224131072,412921230,7920,0700,000000
43.Michálek Milan
Havana Lanškroun
69,672,731611869,232618240,9220,0810,041000
44.Bidlo Karel
Avengers Dašice
69,473,6824191461,224930531,08140,2910,022000
45.Kouba Petr
Vožbrnc Litomyšl
69,375,001612967,862819240,8630,1120,070000
46.Koukal Petr
Základna Luže
68,984,2120191671,744633240,5280,1700,000000
47.Dobšíček Jan
Avengers Dašice
68,955,5624181056,824425491,11160,3610,020300
48.Půlpán František
Rychtář Hlinsko
68,475,0016161267,573725300,8170,1900,000000
49.Tajovský Jan
Zvoníci Krásné
68,378,5724141171,433525230,6670,2000,000000
50.Pětioký Roman
Netrefa Pardubice
68,075,002412972,002518130,5220,0800,000000
51.Juren Jakub
Soliter Chrudim
67,868,7516161157,504023441,10140,3510,031000
52.Vacek Václav
Centrála Kameničky
67,785,0024201769,815337320,60100,1910,020000
53.Kunert Daniel
Jelita Opatov
67,470,0020201467,394631380,8380,1710,020000
54.Šnobl Filip
Bullšiti Moravská Třebová
66,875,001212961,293119290,9480,2600,001000
55.Šírek Michal
U Ajšíra Studnice B
66,872,2220181368,294128370,9030,0700,000000
56.Minařík Miloš
Typos Ústí nad Orlicí
66,766,671212866,672718220,8160,2200,000000
57.Kučera Martin
ŠK Jezbořice
66,666,6736362460,478652891,03200,2340,051000
58.Suchý Jan
Vokotrop Pardubice
66,375,0024241868,425739390,6850,0900,002000
59.Hrdý Luboš
Zvoníci Krásné
66,271,4324211568,094732320,6870,1500,000000
60.Jiroušek Jakub
Avengers Dašice
66,260,0024201259,524225380,90140,3310,020000
61.Flašar Lukáš
Žraloci Svitavy
65,968,7516161163,414126421,0270,1710,021000
62.Křepel Martin
Gumítci Pardubice
65,680,002010866,672718150,5680,3000,000000
63.Doležal Petr
Hadi z Ostrova Dašice
65,177,7836272168,856142340,5630,0500,000000
64.Balcar Jan 1994
Shadow Darts Pardubice
65,171,4328211564,715133420,82100,2000,000000
65.Marek Ondřej
Respekt Huntovna Polička B
65,081,2524161368,423826100,2620,0500,003000
66.Johanides Jindřich 1973
Asgard's Pardubice
64,880,001610876,19211600,0000,0000,000000
67.Mach Milan
Skarabeus Slatiňany B
64,675,0016161265,854127290,7170,1710,020000
68.Havelka Martin
Zvoníci Krásné
64,672,7324221663,165736550,9670,1210,021000
69.Král Miloš
Respekt Hlinsko
64,267,8628281962,126641510,77160,2410,020000
70.Vávra David
Bulls Pardubice
64,265,3828261759,096639791,20120,1810,021000
71.Truhlář Jiří
Štamgasti Luže
64,170,0024201467,354933370,7670,1400,000000
72.Hons Jan
Bullšiti Moravská Třebová B
64,063,1620191259,524225441,0580,1900,000000
73.Šretr David
Hadi z Ostrova Dašice
63,971,8836322365,827952600,76120,1500,000000
74.Bátovský Dominik
Trefa "21" Chrudim
63,568,7528161157,504023441,1090,2300,000000
75.Novotný Petr
Maniac Svitavy B
63,562,50128565,002013190,9540,2000,000000
76.Motyčka Jakub
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
63,266,671212861,293119311,0050,1600,001000
77.Kučera Josef
Jelita Opatov
63,170,0020201461,224930310,63120,2420,040000
78.Krišťák Petr
Šipkaři Lány
62,875,0020201565,964731290,6230,0600,000000
79.Buranda Martin
DC Holice B
62,766,671212860,003018280,9370,2300,000000
80.Popelka Radek
Skarabeus Slatiňany
62,764,291614963,333019230,7720,0710,030000
81.Hrnčíř David
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
62,550,001212650,003216411,28110,3410,033000
82.Mička Josef
Maniac Svitavy
62,488,2420171571,114532100,2230,0700,000000
83.Vosyka Josef
Hornets Pardubice
62,370,8328241762,505635390,7080,1400,000000
84.Štěrba František
DC Holice
62,260,7128281756,726738671,00150,2210,010100
85.Friml Milan
Hornets Pardubice B
62,162,5024241561,296238480,77160,2620,031000
86.Kasl Václav
Trefa "21" Chrudim
61,952,942817955,814324471,09110,2620,052000
87.Bakič Jan
Sharp Spikes Pardubice
61,878,9528191562,755132340,6780,1600,000000
88.Razskazov Vojtěch
Mordorští Vrhači Pardubice B
61,873,6820191466,674530180,4030,0720,040000
89.Klepetko Josef 1988
Jeřišská Letka
61,768,7516161161,904226340,8150,1200,002000
90.Kavalír Pavel
Faraon Hlinsko B
61,575,00168670,00201470,3520,1000,000000
91.Macků Zdeněk
Ambiente Pardubice
61,547,062417851,224121461,12130,3210,022100
92.Gregor Tomáš
Treblíci Sedliště
61,475,0020201567,354933160,3340,0810,021000
93.Budiš David
Buldoci Moravská Třebová B
61,371,4316141071,88322350,1630,0900,000000
94.Roušar Daniel
Respekt Huntovna Polička B
61,081,2524161369,233927120,3100,0000,000000
95.Drahná Pavlína
Skarabeus Slatiňany B
61,075,0016161266,673926160,4140,1000,000000
96.Štěpánek Radim
Šipkaři Lány
60,971,4320141070,593424110,3230,0900,000000
97.Kopecký Jakub
Vječná Žízeň Dřenice II
60,880,0085466,6712830,2510,0800,000000
98.Nastoupil Patrik
Calibra Česká Třebová
60,742,86127340,00156251,6740,2710,071000
99.Rybníkář Marek
SPS Hradecká Žízeň
60,560,001210659,092213160,7350,2300,000000
100.Chleboun Petr
Havana Lanškroun B
60,480,001610864,00251670,2840,1600,000000
101.Bartůšek Ondřej
Family Darts Lány
60,463,3332301959,157142550,77120,1710,011000
102.Čavajda Dominik
U Ajšíra Studnice
60,460,7128281755,717039590,84210,3000,002000
103.Janisch Erik
Klikaři Damníkov
60,268,7532322264,638253630,7760,0700,000000
104.Svoboda Ondřej
Kleopatra Chrudim
60,070,0024201464,715133300,5950,1010,020000
105.Matějka Kamil
Rukolet Koldín
60,060,001610660,002515230,9250,2000,000000
106.Eliáš Zdeněk
Kobry Chornice
59,783,3312121070,97312250,1600,0000,000000
107.Krupka Jan
Komáři Skuteč
59,668,1824221560,385332380,7250,0910,020000
108.Čermák David
Klášterní Mniši Slatiňany
59,450,0020201048,005024651,30120,2420,041100
109.Bažant Petr 1979
Ptáci Poběžovice
59,261,9024211358,005029480,9660,1200,000000
110.Benda Václav
Vosy Litomyšl
59,176,9220131065,63322130,0900,0010,030100
111.Samek Jindřich
Jokers Sedliště
59,075,0044360,0010660,6010,1000,000000
112.Velšic Petr
Oštěpaři Dašice
59,066,671212865,522919140,4830,1000,000000
113.Horák Jiří
Centrála Kameničky
59,061,9024211361,224930400,8240,0800,000000
114.Homoláč Robert
Maniac Svitavy
58,872,732011869,23261870,2700,0000,000000
115.Kleiner Stanislav
Bulls Pardubice
58,671,4328211560,715634360,6470,1310,020000
116.Brchel Roman
Asgard's Pardubice
58,376,9216131070,00302100,0000,0000,000000
117.Franze Luboš
Maniac Svitavy
58,373,3320151162,863522110,3130,0900,000000
118.Pidima Petr 1998
Faraon Hlinsko B
58,366,671612863,333019180,6030,1000,000000
119.Jurnikl Luboš 1961
Soliter Chrudim
58,356,251616953,664122400,98130,3200,000000
120.Brandejský Petr
Jeřišská Letka
58,262,5016161063,163824270,7120,0500,000000
121.Bakeš David
Sací Komando Nové Hrady
57,863,1620191260,874628250,5470,1510,020000
122.Jindra Michal
Hornets Pardubice C
57,561,5432261660,296841490,72110,1610,010000
123.Šidlo Dušan
Hornets Pardubice
57,468,7528161166,673926130,3320,0500,000000
124.Semonský Vladimír
Red Wings Pardubice
57,377,7828272168,75644400,0000,0000,000000
125.Motyčka Jiří
Motyčky Třebosice
57,354,1724241352,545931510,86130,2210,023000
126.Bidmon Petr
Faraon Hlinsko
57,258,3332241458,625834440,7650,0920,031000
127.Bažant Petr 1951
Ptáci Poběžovice
57,164,292414958,823420270,7920,0600,000000
128.Bílý Tomáš
Havana Lanškroun
57,160,001615955,263821280,7490,2410,030000
129.Kožurko Tomáš
Shadow Darts Pardubice
56,958,8228171058,973923310,7930,0800,000000
130.Jána Richard
Asgard's Pardubice
56,781,821611966,67271800,0000,0000,000000
131.Kašík Václav
Hadi z Ostrova Dašice
56,763,8936362360,478652480,5680,0910,010000
132.Kleiner Michal
Bulls Pardubice
56,657,6928261555,386536661,0270,1110,020000
133.Svoboda Jan
Black Horses Pardubice
56,555,0024201151,024925440,90140,2910,020000
134.Pešinová Lucie
Štamgasti Luže
56,465,0024201356,005028350,7080,1600,000000
135.Novotná Jiřina
Hornets Pardubice B
56,359,0924221358,935633450,8050,0900,001000
136.Semivan Robert
Pivní Tácky Pardubice
56,264,292014959,463722200,5460,1610,030000
137.Mašek Jiří
Hadi z Ostrova Dašice
56,164,2936281857,976940330,48120,1700,001000
138.Kmoníček Jaroslav
Oštěpaři Dašice
56,162,50128555,561810120,6720,1100,000000
139.Fajmon Petr
Rukolet Koldín
56,154,551611653,572815250,8960,2110,040000
140.Šenec Radek
Ambiente Pardubice
56,046,672415748,573517340,97120,3400,001000
141.Vrba Karel
Vokotrop Pardubice
55,970,0024201460,785131320,6300,0000,000000
142.Jetleb Zdeněk
Za Vodou Litomyšl
55,750,001212650,003015391,3020,0710,031000
143.Svoboda Radek
Imperial Pardubice
55,671,4320141065,63322110,0310,0300,000000
144.Hons Jiří
Bullšiti Moravská Třebová B
55,558,8220171055,004022280,7070,1800,000000
145.Renza Pavel
Lužská Střela
55,468,7516161161,543924130,3330,0800,000000
146.Jukl Jiří
Dart Club Domanín
55,450,0086346,15136151,1510,0800,001000
147.Kurštein Vlastimil
Střelci Vrbatův Kostelec B
55,361,542013863,333019130,4310,0300,000000
148.Kryštof Petr
Zombie Jevíčko
55,358,8224171055,263821150,3970,1820,050000
149.Kudrna Jaroslav
Mordorští Vrhači Pardubice
55,358,3324241454,846234430,69110,1820,031000
150.Kohut Vlastimil
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
55,341,671212550,003015331,1080,2710,031000
151.Syvala Jiří
Vosy Litomyšl
55,168,4220191362,224528130,2920,0400,000000
152.Johanidesová Iveta
Mordorští Vrhači Pardubice
55,060,8724231459,265432310,5740,0700,000000
153.Rot Michal
Maniac Svitavy B
55,058,331212756,673017210,7050,1700,000000
154.Jansa Milan
Maniac Svitavy B
55,050,001212652,943418290,8570,2140,120000
155.Hlavatý Libor
Střelci Vrbatův Kostelec
54,959,0924221358,495331220,42100,1910,020000
156.Žák Marek
Buldoci Moravská Třebová B
54,771,4316141064,71342240,1210,0300,000000
157.Zahradník Vlastimil 1964
Motyčky Třebosice
54,650,0024241252,545931380,6490,1550,083000
158.Pátek Martin
Faraon Hlinsko B
54,562,5016161055,263821260,6830,0800,000000
159.Wlotzko František
Respekt Huntovna Polička
54,462,5088561,11181180,4400,0000,000000
160.Filip Václav
Maniac Svitavy
54,368,4220191363,044629140,3000,0000,000000
161.Moravec Jaroslav
Ptáci Poběžovice
54,264,292414957,583319190,5810,0300,000000
162.Jiroušek Jan
Jokers Sedliště
54,075,0044360,0010630,3000,0000,000000
163.Kubový Vít
U Ajšíra Studnice B
54,062,5020161054,764223280,6770,1700,000000
164.Adámek Dalibor
Shadow Darts Pardubice
54,057,1428211258,005029340,6800,0010,021000
165.Sciranka Rastislav
Macanda Pardubice
53,761,1136362258,249153400,44120,1320,020000
166.Šiller Michal
Hornets Pardubice
53,755,5628271555,386536440,6880,1200,001000
167.Ondráček Martin 1981
Savci Hlinsko
53,750,0024241251,676031450,75170,2800,001000
168.Výprachtický Tomáš
U Ajšíra Studnice
53,746,4328281347,696531661,02140,2230,050000
169.Schuster Dominik
Buldoci Moravská Třebová B
53,671,4316141061,11362270,1910,0300,001000
170.Štěpánek Dušan
SK Mikuleč
53,566,6720151059,463722100,2710,0320,050000
171.Marx Robert
ŠK Jezbořice
53,553,1336321753,257741570,74100,1310,012000
172.Holub Petr
Ptáci Poběžovice
53,365,0024201359,625231280,5400,0010,020000
173.Hanušová Andrea
Sharp Spikes Pardubice
53,360,0028251555,566335430,6850,0810,020000
174.Pavliš Kamil
Žraloci Svitavy
53,350,001616848,723919391,0070,1800,001000
175.Kicukis David
Za Vodou Litomyšl
52,850,001212651,722915250,8640,1410,030000
176.Žák Václav
Hornets Pardubice C
52,754,8432311755,417441500,6880,1100,000000
177.Koráb Martin
Extrém Šilinkův Důl
52,456,251616953,664122260,6380,2000,000000
178.Cina Michal
Bullšiti Moravská Třebová B
52,255,0020201150,005025410,8290,1800,000000
179.Kratochvíl Roman
Žraloci Labské Chrčice
52,175,0016161264,29422700,0000,0000,000000
180.Jelínek Radek
Zvoníci Krásné
52,161,542413855,883419140,4130,0920,060000
181.Pešina Josef
Štamgasti Luže
52,062,5024241555,386536330,5170,1120,030000
182.Shejbal Milan
Macanda Pardubice
51,961,9036211356,605330280,5330,0600,000000
183.Černý Josef
Sharp Spikes Pardubice
51,857,1428211253,064926290,5940,0810,020000
184.Mikan Tomáš
Butterfly Slatiňany
51,658,3324241454,846234340,5590,1500,000000
185.Charouzová Jarmila
Lužská Střela
51,658,331612758,063118170,5520,0600,000000
186.Korenko Luboslav
Hornets Pardubice
51,551,8528271454,556636380,58100,1500,001000
187.Pazderník František
Shadow Darts Pardubice
50,955,0028201153,194725270,5750,1100,000000
188.Jelínek Jakub
Mordorští Vrhači Pardubice
50,860,002415951,283920270,6940,1000,000000
189.Kadaník Tomáš
Rychtář Hlinsko
50,860,001610653,852614140,5430,1200,000000
190.Vojtaško Miroslav
Calibra Česká Třebová
50,850,001212650,002613170,6540,1500,000000
191.Bílý Petr
Maniac Svitavy C
50,656,251616955,563620170,4710,0300,000000
192.Doležalová Miluše
Family Darts Lány
50,457,1432281654,416837390,5720,0310,010000
193.Macák Jan 1969
Základna Luže
50,255,5620181053,664122200,4930,0700,000000
194.Zvolánek Radim
Faraon Hlinsko
49,850,003216853,664122260,6360,1500,000000
195.Pravec Jan
Sací Komando Nové Hrady
49,764,292014952,783619130,3640,1100,000000
196.Neděla Jaroslav 1972
Draci Mikuleč
49,750,002014754,293519200,5750,1400,000000
197.Chvastek Petr
Kleopatra Chrudim
49,655,0024201153,064926220,4550,1000,001000
198.Antony Pavel
Dart Club Domanín
49,550,0088455,002011100,5030,1500,000000
199.Makkaiová Šárka
Skarabeus Slatiňany
49,458,331612753,133217200,6320,0600,000000
200.Čáslavka Petr 1973
Střelci Vrbatův Kostelec
49,442,862414644,123415240,71120,3510,030000
201.Kramařík Ladislav
Klášterní Mniši Slatiňany
49,435,712014541,183414320,94100,2910,032000
202.Popďakunik Lukáš
Ambiente Pardubice
49,334,782423842,865624601,07110,2020,043000
203.Vaněk František
Kocouři Moravany
49,251,7232291552,117137490,6950,0700,000000
204.Hrabaně Jiří
Alea Hrochův Týnec
49,160,001615954,29351980,2330,0900,000000
205.Routner Roman
Štamgasti Luže
49,150,0024241250,006432520,8190,1400,000000
206.Novák Petr
Sací Komando Nové Hrady
49,050,002016855,004022220,5540,1000,000000
207.Němec Václav
Kocouři Moravany
48,950,0032301550,007236490,6890,1300,000000
208.Borovanský Karel
Kleopatra Chrudim
48,860,0024201251,925227220,4250,1010,020000
209.Chocholouš Pavel
Hornets Pardubice B
48,755,0024201151,064724300,6410,0200,000000
210.Machata Martin
Mordorští Vrhači Pardubice B
48,557,8920191156,524626160,3500,0000,000000
211.Fridrich Michal
Liga Vyjímečných Svitavy
48,550,0088450,002010150,7520,1000,000000
212.Suchý Michal
Klikaři Holetín
48,355,56129556,52231390,3910,0400,000000
213.Motl Martin
Calibra Česká Třebová
48,150,00128447,622110130,6250,2400,000000
214.Johanides Jindřich 1994
Labiště Pardubice
47,758,332012754,843117140,4500,0000,000000
215.Dostál Jaromír
S.L.Z.A. Němčice
47,656,252016952,63382080,2130,0800,001000
216.Chvojka Petr
Mentolky Němčice
47,647,8324231147,465928440,75100,1700,000000
217.Felkl Petr
Draci Mikuleč
47,450,002010552,172312110,4800,0010,040000
218.Krištof Jakub
Maniac Svitavy B
47,250,00128444,44188110,6130,1700,000000
219.Čihák Jiří
DC Hostovice
47,162,5088552,38211150,2420,1000,000000
220.Tomek Jan
Vetřelci Litomyšl
47,158,331612757,14281610,0410,0400,000000
221.Felkl Tomáš
Faraon Hlinsko B
47,155,56169554,17241350,2140,1700,000000
222.Nekvindová Lucie
Vosy Litomyšl
47,155,0020201155,775229160,3120,0410,020000
223.Závodníková Lucie
Maniac Svitavy C
47,056,251616954,05372080,2200,0010,030000
224.Kopecký Petr
Red Wings Pardubice
46,861,1128181156,10412300,0000,0000,000000
225.Podroužek Vít
Faraon Hlinsko
46,850,003216848,653718250,6810,0300,000000
226.Kovář Petr 1983
Typos Ústí nad Orlicí
46,845,451211544,002511230,9220,0800,000000
227.Bruch Michal
Gumítci Pardubice
46,750,0020201052,084825210,4440,0800,000000
228.Kořínková Radka
Základna Luže
46,750,002018951,114523200,4460,1300,000000
229.Šindelář Jiří
Sodomagoři Přelouč
46,542,8687347,06178140,8220,1200,000000
230.Oppitz Pavel
Calibra Česká Třebová
46,537,50128341,18177150,8840,2400,000000
231.Gregor Ondřej
U Ajšíra Studnice B
46,442,862014648,723919340,8720,0520,050000
232.Tingl Filip
Klikaři Holetín
46,358,331212756,67301750,1700,0000,000000
233.Zelený Petr
Respekt Huntovna Polička
46,350,0088452,63191080,4210,0500,000000
234.Kočička Václav
Klášterní Mniši Slatiňany
46,341,672012540,003012280,9360,2000,001000
235.Kučera Jakub
Respekt Huntovna Polička B
46,161,542413854,55331860,1800,0000,000000
236.Břicháček Pavel
Střelci Vrbatův Kostelec
46,133,332424844,266127701,15100,1600,000000
237.Hruboň Michal
Za Vodou Litomyšl
45,733,33129342,86219170,8150,2410,050000
238.Horský Martin
Netrefa Pardubice
45,650,002416848,784120210,5150,1200,000000
239.Čihák František
Mentolky Němčice
45,645,8324241146,036329420,67100,1610,020000
240.Tégl Vladimír
Kocouři Moravany
45,644,0032251148,396230480,7740,0600,000000
241.Kalaš Vladimír
Rychtář Hlinsko
45,550,001612651,613116170,5510,0300,000000
242.Janda Otakar
Sodomagoři Přelouč
45,550,0088450,002010130,6500,0000,000000
243.Nežádal Jiří
Komáři Skuteč
45,147,372419951,114523190,4230,0700,000000
244.Hamrník Miroslav
Hornets Pardubice
45,047,062817850,004422240,5540,0900,000000
245.Verner Martin
Asgard's Pardubice
44,962,5016161053,85392100,0000,0000,000000
246.Foit Radek
ŠK Jezbořice
44,944,4436271247,696531370,5780,1200,000000
247.Bádal Ludvík
Buldoci Moravská Třebová B
44,753,851613753,13321770,2210,0300,000000
248.Čapek Stanislav
Kleopatra Chrudim
44,752,942417953,494323120,2810,0200,000000
249.Beránek Petr
Butterfly Slatiňany
44,747,062417848,894522250,5650,1100,000000
250.Doležal Radek
Family Darts Lány
44,646,6732301446,487133320,4580,1120,030000
251.Souček Vladimír
SK Mikuleč
44,546,152013648,393115170,5520,0600,000000
252.Písař Vlastimil
Big Bang Chrudim
44,350,001616850,004422170,3960,1400,000000
253.Havel Ondřej
Klikaři Holetín
44,350,00128447,622110110,5220,1000,000000
254.Nekoranec Pavol
Netrefa Pardubice
44,347,8324231146,435626250,4580,1400,000000
255.Metelka Jan
Black Horses Pardubice
44,341,672412543,333013290,9720,0700,000000
256.Kříž Karel
Red Wings Pardubice
44,256,252816955,26382100,0000,0000,000000
257.Pokorný Vladislav
Savci Hlinsko
44,242,862414641,673615270,7560,1710,030000
258.Svoboda Vladimír
Kleopatra Chrudim
44,146,152413644,832913150,5230,1000,000000
259.Krejza Jiří
Netrefa Pardubice
44,144,442418845,454420280,6420,0520,050000
260.Hájek Lukáš
Big Bang Chrudim
43,843,751616750,004020210,5310,0310,030000
261.Serbousek Jindřich
Extrém Šilinkův Důl
43,843,751616746,153918240,6240,1000,000000
262.Vlček Vladimír
Palmička Přelouč
43,833,331612437,932911200,69120,4100,000000
263.Brabec Martin
Faraon Hlinsko
43,741,6732241044,075926460,7860,1000,000000
264.Ditrich Jiří
Bad Boys Rosice
43,550,002418946,514320160,3740,0900,000000
265.Beránek Jiří
Vetřelci Litomyšl
43,550,001612654,84311740,1320,0600,000000
266.Vyčichl Michal
Komáři Skuteč
43,450,002418951,064724190,4010,0200,000000
267.Pucharová Lucie
ŠK Svítkov
43,357,14127450,0018950,2800,0000,000000
268.Myslík Ondřej
Mordorští Vrhači Pardubice
43,140,002415644,443616270,7530,0800,000000
269.Odehnal Alexander
Liga Vyjímečných Svitavy
43,050,0084250,0010520,2010,1000,000000
270.Hamrník Lukáš
Hornets Pardubice B
43,035,292417642,504017300,7560,1510,030000
271.Kožka Karel
Ptáci Poběžovice
42,747,062417847,734421250,5710,0200,000000
272.Bartoň Jiří
Jelita Opatov
42,745,452011546,673014190,6320,0700,000000
273.Stehlík Stanislav
Red Wings Pardubice
42,457,1428211253,70542900,0000,0000,000000
274.Pešek Oldřich
Centrála Kameničky
42,346,672415752,504021120,3000,0010,030000
275.Laštůvka Milan
U Ajšíra Studnice B
42,344,442018843,184419290,6630,0700,000000
276.Sobotka Roman
Palmička Přelouč
42,338,461613541,943113240,7720,0610,030000
277.Novák Stanislav
Treblíci Sedliště
42,250,0020201050,005025100,2010,0200,001000
278.Sadílková Vlasta
Family Darts Lány
42,242,8632281244,936931400,5860,0900,000000
279.Vykydal Tomáš
Kobry Chornice
42,050,00128455,00201110,0500,0000,000000
280.Bulva František
Liga Vyjímečných Svitavy
42,025,0084140,00104121,2000,0010,100000
281.Nedvídek Daniel
DC Holice B
41,850,001212646,432813100,3600,0000,000000
282.Šretr Petr
Oštěpaři Dašice
41,850,00128450,00221170,3210,0500,000000
283.Kučera Jan
DC Hostovice
41,850,0084245,4511550,4510,0900,000000
284.Grepl Lubomír
Buldoci Moravská Třebová
41,837,50168345,452210150,6830,1400,000000
285.Kovačevič Ljuban
Havana Lanškroun B
41,750,001612646,673014100,3300,0010,030000
286.Hlavnička Jiří
Mentolky Němčice
41,743,752416747,624220200,4830,0700,000000
287.Hotchin Simon
Bad Boys Rosice
41,650,0024201048,98492480,1630,0600,000000
288.Kopecký Pavel
Skarabeus Slatiňany B
41,645,451611548,393115170,5510,0300,000000
289.Hejtík Zdeněk
Žraloci Labské Chrčice
41,550,00168455,00201100,0000,0000,000000
290.Capoušek Filip
Skarabeus Slatiňany
41,543,751616747,504019160,4030,0800,000000
291.Hank František
Kobry Chornice
41,450,001212648,28291440,1420,0700,000000
292.Hanč Petr
Vječná Žízeň Dřenice II
41,350,0086353,3315810,0700,0000,000000
293.Čapek Aleš
DC Holice B
41,241,671212548,483316170,5220,0600,000000
294.Hladík Pavel
Lužská Střela
41,050,00168452,38211130,1400,0000,000000
295.Ďuráč Karel
Hadi z Ostrova Dašice
41,042,863621946,005023140,2850,1010,020000
296.Paulus Lukáš
Střelci Vrbatův Kostelec
40,836,362422836,545219440,8570,1310,020000
297.Petržílka Bořek
RVHP Žlebská Lhotka
40,742,8628281245,837233340,4750,0700,000000
298.Korbel Daniel
Butterfly Slatiňany
40,741,6724241045,906128340,5620,0300,000000
299.Ištvánek Jiří
SPS Hradecká Žízeň
40,637,50128338,89187130,7220,1100,000000
300.Štosek Martin
Tojoni Opatov
40,550,001616851,16432240,0920,0500,000000
301.Havel Jiří
Šipkaři Lány
40,445,002020946,944923140,2930,0600,000000
302.Felt Petr
Jeřišská Letka
39,843,751616746,514320160,3730,0700,000000
303.Beneš Radek
Pivní Tácky Pardubice
39,837,502016642,504017260,6530,0800,000000
304.Kadlec Miroslav
Maniac Svitavy C
39,743,751616743,243716140,3800,0000,001000
305.Zoulík Lukáš
Komáři Skuteč
39,538,892418743,184419260,5920,0500,000000
306.Šolc Vladimír
Soliter Chrudim
39,537,501616641,864318240,5640,0920,050000
307.Voříšek Karel
Hornets Pardubice C
39,440,003220845,105123240,4730,0600,000000
308.Kožený Břetislav
Vokotrop Pardubice
39,144,442418844,194319150,3510,0200,000000
309.Meduna Libor
Hells Bells Vejvanovice
39,140,002020843,484620160,3520,0400,001000
310.Súkenník Petr
Gumítci Pardubice
39,037,502016640,484217190,4590,2100,000000
311.Plítek Ondřej
Klášterní Mniši Slatiňany
38,733,332012436,673011290,9720,0700,000000
312.Hojka Pavel
DC Holice
38,434,782823839,295622390,7050,0900,000000
313.Škop František
Bulls Pardubice
38,242,862821938,784919210,4340,0800,000000
314.Winklerová Martina
Maniac Svitavy C
37,943,751616745,244219130,3110,0200,000000
315.Kučera Petr
Draci Černovír
37,941,671212551,72291500,0000,0000,000000
316.Hájek Tomáš
Macanda Pardubice
37,935,7136281046,677535330,4430,0400,000000
317.Krejčík Jiří
Ambiente Pardubice
37,725,002420531,824414400,9190,2010,020000
318.Stacho Miroslav
Palmička Přelouč
37,725,001616433,333913340,87100,2600,000000
319.Bogdány Ernest
Vetřelci Litomyšl
37,643,751616744,74381730,0830,0800,000000
320.Kalous Roman
Typos Ústí nad Orlicí
37,637,50128338,10218120,5730,1400,000000
321.Beran Tomáš
Havana Lanškroun B
37,636,361611444,002511110,4400,0000,000000
322.Mička Lukáš
SPS Hradecká Žízeň
37,633,33129338,10218160,7610,0500,000000
323.Maška Zdeněk
Bullšiti Moravská Třebová B
37,541,672012539,292811150,5400,0000,000000
324.Štrambach Jindřich
Buldoci Moravská Třebová
37,538,461613534,383211220,6940,1300,000000
325.Zdražil Tomáš
Klikaři Damníkov
37,537,5032321243,047934300,3860,0800,000000
326.Netolický Lukáš
Respekt Hlinsko
37,444,442818843,484620120,2620,0400,000000
327.Hnízdil Petr
Pivní Tácky Pardubice
37,438,462013538,713112190,6110,0300,000000
328.Hajn Ladislav 1954
Žraloci Labské Chrčice
37,346,151613646,67301400,0000,0000,000000
329.Jetenský Jan
Hells Bells Vejvanovice
37,337,502016645,95371790,2410,0300,000000
330.Chvála Tomáš
Asgard's Pardubice
37,144,44169447,62211000,0000,0000,000000
331.Skala Jiří
Imperial Pardubice
36,944,442018845,24421940,1000,0000,000000
332.Tkadlec Michal
Vokotrop Pardubice
36,834,782423840,355723290,5130,0500,001000
333.Skala Martin
Sharp Spikes Pardubice
36,633,332815540,003514230,6600,0000,000000
334.Kralovičová Klára
Maxville Moravská Třebová
36,450,0084245,4511510,0900,0000,000000
335.Pavelka Josef
Palmička Přelouč
36,422,22169236,36228150,6840,1810,050000
336.Dubišar Jiří
S.L.Z.A. Němčice
36,243,752016743,24371650,1400,0000,000000
337.Štěpán Josef
Zvoníci Krásné
36,241,672412541,38291280,2810,0300,000000
338.Rossler Jiří
ŠK Svítkov
36,145,451211546,43281310,0400,0000,000000
339.Lazor Rudolf
Imperial Pardubice
36,142,112019843,18441980,1800,0000,000000
340.Ulrych Jakub
Rukolet Koldín
36,033,331612440,003012120,4040,1300,000000
341.Mička Jan
Skokani Polička
35,942,8687347,0617800,0000,0000,000000
342.Novák Michal 1977
Black Horses Pardubice
35,631,252416536,113613220,6130,0800,000000
343.Brázda Zdeněk
Liga Vyjímečných Svitavy
35,328,5787233,33155100,6720,1300,000000
344.Svoboda Miroslav
Sací Komando Nové Hrady
35,042,862014640,63321350,1600,0000,000000
345.Opavský Martin
Klášterní Mniši Slatiňany
35,028,572014428,13329270,8430,0920,060000
346.Holeček Lubomír
Labiště Pardubice
34,640,002020844,00502270,1400,0000,000000
347.Koubek Vladimír
Macanda Pardubice
34,333,3336301036,117226290,4090,1300,000000
348.Kohout Martin
Faraon Hlinsko
34,133,333218640,824920190,3930,0600,000000
349.Hrubeš František
Vječná Žízeň Dřenice II
34,050,0084240,0010400,0000,0000,000000
350.Demyan Vasyl
Žraloci Labské Chrčice
34,041,671612540,00251000,0000,0000,000000
351.Flídr Jiří
Respekt Huntovna Polička
34,033,3386240,0015650,3310,0700,000000
352.Novák Josef
Sací Komando Nové Hrady
33,833,332012438,462610100,3800,0000,000000
353.Kubášek Tomáš
Mordorští Vrhači Pardubice B
33,435,712014540,003514100,2910,0300,000000
354.Samek Michal
Lužská Střela
32,937,50168341,1817700,0000,0000,000000
355.Říha Petr
DC Hostovice
32,533,3386237,5016660,3810,0600,000000
356.Náhlík Lubomír
Red Wings Pardubice
32,437,502824943,10582500,0000,0000,000000
357.Krpatová Michaela
Imperial Pardubice
32,435,002020739,134618100,2200,0000,000000
358.Vašek Jiří
Vetřelci Litomyšl
32,433,33169338,1021820,1010,0510,050000
359.Walta Richard
Skokani Polička
32,337,5088345,45221000,0000,0000,000000
360.Málek Patrik
ŠK Jezbořice
31,927,273622636,215821280,4850,0900,000000
361.Tomiška Jiří
Šipkaři Lány
31,731,252016536,594115120,2940,1000,000000
362.Šmídek Aleš
Jelita Opatov
31,530,002020634,044716240,5110,0200,000000
363.Šedivý René
DC Holice
31,518,752816334,154114250,6150,1210,020000
364.Jirgle Vlastimil
Draci Černovír
31,033,331212443,33301300,0000,0000,000000
365.Pelíšek Jaromír
Zombie Jevíčko
31,025,002412336,67301190,3040,1300,000000
366.Goláň Radek
Hornets Pardubice C
30,926,673230836,497427340,4620,0300,000000
367.Vokurka Jiří
RVHP Žlebská Lhotka
30,529,172824733,905920230,3940,0700,000000
368.Třísko Robert
Vožbrnc Litomyšl
30,325,001612333,333010160,5320,0700,000000
369.Behenská Vlasta
Tojoni Opatov
30,033,33169341,67241010,0400,0000,000000
370.Kredvík Tomáš
SPS Hradecká Žízeň
30,025,001212336,673011120,4010,0300,000000
371.Černý Martin
Střelci Vrbatův Kostelec
29,820,002420429,794714280,6070,1500,000000
372.Samek Lukáš
Labiště Pardubice
29,627,272011333,3324880,3310,0400,000000
373.Novák Pavel
Treblíci Sedliště
29,531,252016537,84371420,0510,0300,000000
374.Mikulecká Růžena
Treblíci Sedliště
29,333,332012437,04271010,0400,0000,000000
375.Soukupová Lucie
ŠK Svítkov
29,333,33126240,0015600,0000,0000,000000
376.Veselík Miloš
Vosy Litomyšl
29,031,252016535,90391480,2100,0000,000000
377.Jirgleová Markéta
Draci Černovír
28,633,331212437,93291100,0000,0000,000000
378.Wolfová Jana
Kobry Chornice
28,337,50128333,3318600,0000,0000,000000
379.Mihalík David
Pivní Tácky Pardubice
28,016,672012230,00309130,4360,2000,000000
380.Kučerová Eva
DC Hostovice
27,933,3386228,5714450,3600,0000,000000
381.Hendrych Tomáš 1969
Osvěžovna Chrudim
27,533,33126237,5016600,0000,0000,000000
382.Krahulec Jan
Draci Mikuleč
27,323,532017433,334515160,3620,0400,000000
383.Mráčková Hana
Sodomagoři Přelouč
27,025,0088230,0020640,2030,1500,000000
384.Štěpánová Petra
Mordorští Vrhači Pardubice B
27,020,002010240,74271140,1500,0000,000000
385.Horák Richard
Vožbrnc Litomyšl
26,425,001616427,783610170,4700,0000,000000
386.Nešetřil Zdeněk
Labiště Pardubice
26,125,002016434,15411490,2200,0000,000000
387.Šeda Luboš
Rukolet Koldín
25,711,11169126,09236160,7030,1300,000000
388.Bříza Pavel
Big Bang Chrudim
25,625,00168225,0016430,1920,1300,000000
389.Jílek Jan
Tojoni Opatov
25,427,271611330,7726830,1210,0400,000000
390.Tichý Martin
Respekt Hlinsko
25,219,232826526,676016280,4740,0700,000000
391.Lukáš Jiří
Bad Boys Rosice
25,025,002420533,33481650,1000,0000,000000
392.Toušek Pavel
Oštěpaři Dašice
25,025,001212330,0030970,2310,0300,000000
393.Malinský Josef
Savci Hlinsko
25,016,672412221,43286130,4650,1810,040000
394.Psota Filip
Střelci Vrbatův Kostelec B
24,715,382013235,29341280,2410,0300,000000
395.Pešek Miloslav
Alea Hrochův Týnec
24,628,571614431,43351110,0310,0300,000000
396.Machálek Jan
Maxville Moravská Třebová
24,425,0084133,339300,0000,0000,000000
397.Janeček Vladimír
Hells Bells Vejvanovice
24,025,002020529,17481480,1710,0200,000000
398.Slodičák David
Havana Lanškroun B
23,718,181611229,63278100,3700,0000,000000
399.Hepnar Petr
Gumítci Pardubice
23,620,002010227,2722660,2710,0500,000000
400.Koráb Miroslav
Extrém Šilinkův Důl
23,616,671612228,57288100,3610,0400,000000
401.Švichký Pavel
Bullšiti Moravská Třebová
23,316,671212226,67308160,5300,0000,000000
402.Michaleová Klára
Sodomagoři Přelouč
22,825,0088227,7818520,1100,0000,000000
403.Sopoušek Rostislav
Vožbrnc Litomyšl
22,520,001610229,1724750,2100,0000,000000
404.Capoušková Dagmar
Skarabeus Slatiňany
21,916,671612222,22276110,4120,0700,000000
405.Spilka Jan
Osvěžovna Chrudim
21,816,67126135,2917600,0000,0000,000000
406.Hlavatá Veronika
Střelci Vrbatův Kostelec B
21,718,752016329,27411260,1510,0200,000000
407.Vašíček Bohuslav
RVHP Žlebská Lhotka
21,315,002820325,004812160,3310,0210,020000
408.Klempa Petr
Maxville Moravská Třebová
21,125,0088226,3219510,0500,0000,000000
409.Fuchsa Zdeněk
Bad Boys Rosice
21,120,002420427,66471360,1300,0000,000000
410.Žáková Kateřina
Big Bang Chrudim
21,016,671612224,14297100,3410,0300,000000
411.Otruba Miroslav
Tojoni Opatov
20,915,381613229,41341050,1510,0300,000000
412.Makarová Lucie
Liga Vyjímečných Svitavy
20,820,0085125,0012330,2500,0000,000000
413.Mikolda Jiří
DC Hostovice
20,716,6786121,4314350,3610,0700,000000
414.Bláha Václav
S.L.Z.A. Němčice
20,67,142014127,783610110,3130,0800,000000
415.Suchý Martin
Motyčky Třebosice
20,511,112418221,43429140,3330,0710,021000
416.Putnar Petr
Skokani Polička
20,012,5088133,3321700,0000,0000,000000
417.Kovalčík Jan
DC Holice B
19,78,331212126,6730860,2030,1000,000000
418.Kořínek Luděk
Vječná Žízeň Dřenice II
19,414,2987125,0016420,1310,0600,000000
419.Šedivý Karel
Jokers Sedliště
19,00,0044020,0010270,7010,1000,000000
420.Kaplan Leoš
Alea Hrochův Týnec
18,412,50168121,0519440,2120,1100,000000
421.Odvárka Miroslav
Osvěžovna Chrudim
18,016,671212226,6730800,0000,0000,000000
422.Hamrníková Ivana
Hornets Pardubice C
17,612,503216221,6237880,2200,0010,030000
423.Hochman Jiří
Osvěžovna Chrudim
16,812,50128126,3219500,0000,0000,000000
424.Paulus Pavel
Střelci Vrbatův Kostelec
15,48,332412115,38264110,4210,0400,000000
425.Maivald Martin
Bullšiti Moravská Třebová
15,28,331212114,81274100,3720,0700,000000
426.Kotek Jakub
Mordorští Vrhači Pardubice B
14,09,092011116,0025480,3200,0000,000000
427.Kajer Lukáš
ŠK Svítkov
13,311,11129119,0521410,0500,0000,000000
428.Mikyska Jaromír
Draci Černovír
12,212,50128116,6718300,0000,0000,000000
429.Uřídilová Jana
Osvěžovna Chrudim
11,98,331212118,5227500,0000,0000,000000
430.Moravcová Hana
Tojoni Opatov
11,00,00168020,0020420,1000,0000,000000
431.Kalandrová Iva
Maxville Moravská Třebová
10,50,0088020,0020410,0500,0000,000000
432.Dvořák Dalibor
ŠK Svítkov
10,08,331212114,8127400,0000,0000,000000
433.Světinský Lukáš
Soliter Chrudim
10,00,00161009,0922260,2730,1400,000000
434.Mojdl Petr
Respekt Huntovna Polička
10,00,0084020,0010200,0000,0000,000000
435.Černohous Otakar
Labiště Pardubice
8,50,002011015,3826400,0010,0400,000000
436.Marvan Tomáš
Hells Bells Vejvanovice
8,36,252016111,4335420,0600,0000,000000
437.Pešková Lenka
Vječná Žízeň Dřenice II
8,30,0085016,6712200,0000,0000,000000
438.Hanušová Nikola
Maxville Moravská Třebová
2,50,008400,008020,2500,0000,000000
439.Vrbický Miroslav
Oštěpaři Dašice
0,00,0012600,0012000,0000,0000,000000
440.Mach Michal
Respekt Huntovna Polička B
 100,00246680,00151240,2710,0700,000000
441.Popelka Jiří
Vosy Litomyšl
 100,00204488,899830,3300,0000,000000
442.Kovář Jan
SK Mikuleč
 100,00204480,0010890,9000,0000,000000
443.Rambousek Petr
Vožbrnc Litomyšl
 100,00164480,0010840,4000,0000,000000
444.Stehlík Jan
Lužská Střela
 100,00164480,00108101,0050,5000,000000
445.Zezula Jiří
Buldoci Moravská Třebová B
 100,00163385,717600,0000,0000,000000
446.Procházka Vít
Buldoci Moravská Třebová B
 100,001622100,004400,0000,0000,000000
447.Šejna Miroslav
Komáři Skuteč
 100,00242280,005430,6010,2000,000000
448.Čermák Aleš
Oštěpaři Dašice
 100,00122266,676450,8300,0000,000000
449.Opočenský Vít
Butterfly Slatiňany
 100,00242266,676400,0000,0000,000000
450.Dašek Milan
Hornets Pardubice
 100,002811100,002200,0000,0000,000000
451.Kmoníček Karel
Bad Boys Rosice
 100,002411100,002210,5000,0000,000000
452.Hloušek Pavel
Sodomagoři Přelouč
 100,0081166,673220,6700,0000,000000
453.Hodovanec Antonín
Žraloci Svitavy
 100,00161166,673231,0000,0000,000000
454.Kožej Peter
Sharp Spikes Pardubice
 100,00281166,673251,6700,0000,000000
455.Kubeš Michal
Havana Lanškroun
 100,00161166,673220,6700,0000,000000
456.Neumann Milan
Buldoci Moravská Třebová B
 100,00161166,673200,0010,3300,000000
457.Tobiáš Pavel
Skokani Polička
 100,0081166,673200,0000,0000,000000
458.Novotný Tomáš
Ambiente Pardubice
 87,50248778,951915281,4780,4220,111200
459.Jakoubek Jiří
Asgard's Pardubice
 80,00165472,7311800,0000,0000,000000
460.Málek Marcel
SK Mikuleč
 77,78209768,182215110,5040,1800,000000
461.Dejdar Jiří
Maniac Svitavy
 75,00208670,00201400,0000,0000,000000
462.Ceral Jiří
Rychtář Hlinsko
 75,00164375,008620,2500,0010,130000
463.Jindra Jiří
Hornets Pardubice C
 75,00324363,6411780,7320,1800,000000
464.Král Michal
Faraon Hlinsko B
 75,00164363,6411720,1800,0000,000000
465.Molnár Peter
Za Vodou Litomyšl
 75,00124360,0010690,9010,1000,000000
466.Šmach Jan
Zombie Jevíčko
 75,00244358,3312760,5010,0800,000000
467.Dubišar Jakub
Treblíci Sedliště
 75,00204354,5511680,7300,0000,000000
468.Demelová Jana
Respekt Huntovna Polička B
 72,732411860,00301830,1020,0700,000000
469.Stejskal Robin
Havana Lanškroun
 71,43167562,501610130,8140,2500,000000
470.Sopoliga Jan
DC Holice
 66,672812858,622917200,6950,1700,000000
471.Holec Josef 1977
Základna Luže
 66,67209660,872314110,4830,1300,000000
472.Kulich Milan
Jelita Opatov
 66,67209659,092213170,7700,0000,000000
473.Žlebský Martin
Rukolet Koldín
 66,67166464,29149100,7120,1400,000000
474.Profous Michal
Big Bang Chrudim
 66,67166461,5413860,4600,0000,000000
475.Horák David
Základna Luže
 66,67206460,0015930,2020,1300,000000
476.Kopecká Bohdana
Skarabeus Slatiňany B
 66,67166460,0015960,4000,0000,000000
477.Mamčák Miroslav
Sharp Spikes Pardubice
 66,67283271,437540,5700,0000,000000
478.Filipi Miroslav
Hornets Pardubice B
 66,67243266,676461,0010,1700,000000
479.Heráková Marcela
Buldoci Moravská Třebová
 66,67163262,508560,7520,2500,000000
480.Pešek Jakub
Vječná Žízeň Dřenice II
 66,6783257,147420,2900,0000,000000
481.Heřmanský Jiří
Shadow Darts Pardubice
 66,67283255,569550,5600,0000,000000
482.Lacina Josef
Zvoníci Krásné
 66,67243250,008470,8800,0000,000000
483.Mádlo Martin
Ptáci Poběžovice
 66,67243250,008420,2500,0000,000000
484.Štěpánek Petr 1985
Respekt Hlinsko
 62,50288558,821710140,8200,0010,060000
485.Brom Václav
RVHP Žlebská Lhotka
 62,50288557,142112170,8140,1900,000000
486.Daněk Tomáš
Ambiente Pardubice
 62,50248557,142112140,6770,3320,102000
487.Fendrychová Lucie
Respekt Huntovna Polička B
 62,50248557,14211260,2900,0000,000000
488.Ceral Pavel
Komáři Skuteč
 62,50248555,00201170,3510,0500,000000
489.Stráník Petr
S.L.Z.A. Němčice
 62,50208554,55221270,3200,0000,001000
490.Ryšina Petr
Hornets Pardubice B
 60,002410656,522313180,7820,0900,000000
491.Urválek Adam
Butterfly Slatiňany
 60,00245350,0012620,1710,0800,000000
492.Vyskočil Petr
Lužská Střela
 60,00165350,0012600,0000,0000,000000
493.Hlubinka Zdeněk
Buldoci Moravská Třebová
 57,14167456,2516990,5620,1300,000000
494.Rossler Pavel
Havana Lanškroun
 57,14167455,561810191,0630,1700,000000
495.Horák Milan
Zvoníci Krásné
 57,14247452,63191060,3200,0000,000000
496.Girgasch Kamil
Sharp Spikes Pardubice
 50,002810548,002512120,4810,0400,000000
497.Král Štěpán
Draci Mikuleč
 50,00208450,00201070,3500,0000,000000
498.Mrázek Jiří
Treblíci Sedliště
 50,00208447,3719960,3200,0000,000000
499.Myška Vít
U Ajšíra Studnice B
 50,00208447,3719980,4230,1600,000000
500.Kubík Lukáš
Gumítci Pardubice
 50,00206353,3315860,4050,3310,070000
501.Němcová Tereza
U Ajšíra Studnice B
 50,00206350,00168120,7510,0600,000000
502.Nováková Jitka
Komáři Skuteč
 50,00246350,0016860,3800,0000,000000
503.Vágnerová Alena
Gumítci Pardubice
 50,00206350,0016830,1900,0000,000000
504.Hajn Ladislav 1982
Žraloci Labské Chrčice
 50,00166350,0014700,0000,0000,000000
505.Demel Tomáš
Respekt Huntovna Polička B
 50,00244255,569510,1100,0000,000000
506.Kovář Petr 1986
Havana Lanškroun
 50,00164255,569570,7810,1100,000000
507.Otradovský Zdeněk
Za Vodou Litomyšl
 50,00124255,569530,3310,1100,000000
508.Dvořák Miroslav
Lužská Střela
 50,00164254,5511600,0000,0000,000000
509.Trávníček Luboš
Alea Hrochův Týnec
 50,00164254,5511630,2700,0000,000000
510.Živný Richard
Black Horses Pardubice
 50,00244254,5511690,8200,0000,000000
511.Doležel Michal
Palmička Přelouč
 50,00164250,0010580,8030,3000,000000
512.Plhal Zdeněk
Žraloci Svitavy
 50,00164250,008430,3830,3820,251000
513.Tichý Tomáš
Respekt Hlinsko
 50,00284245,4511580,7330,2700,000000
514.Motyčka Tomáš
Trosky Litomyšl B (Koclířov)
 50,00124240,0010480,8000,0000,000000
515.Mrštík Pavel
ŠK Svítkov
 50,00122160,005300,0000,0000,000000
516.Sýkora Jiří
Liga Vyjímečných Svitavy
 50,0082150,006310,1710,1700,000000
517.Šprojcar Lubomír
Kleopatra Chrudim
 50,00242150,006300,0000,0000,000000
518.Zobal Jiří
Butterfly Slatiňany
 50,00242150,006300,0000,0000,000000
519.Buriánek Stanislav
Respekt Huntovna Polička
 50,0082150,004210,2500,0000,000000
520.Pešek Josef
Vječná Žízeň Dřenice II
 50,0082150,004210,2500,0000,000000
521.Hendrych Tomáš 1972
Respekt Huntovna Polička
 50,0082140,005230,6010,2000,000000
522.Křížová Hana
Vokotrop Pardubice
 50,00242140,005210,2000,0000,000000
523.Fotr Pavel
Klikaři Damníkov
 46,153213646,883215160,5010,0300,000000
524.Shekerev Petar
Netrefa Pardubice
 45,452411551,852714120,4410,0410,040000
525.Štěpánek Petr 1997
Respekt Huntovna Polička B
 45,452411548,15271320,0700,0000,000000
526.Jebousek Luděk
Klikaři Damníkov
 45,453211546,152612110,4210,0400,000000
527.Ceral Milan
Savci Hlinsko
 44,44249452,382111211,0030,1400,000000
528.Persyová Ivana
Netrefa Pardubice
 44,44249450,00221170,3210,0500,000000
529.Lepka Jiří
SK Mikuleč
 44,44209450,00201090,4530,1510,050000
530.Surma František
Imperial Pardubice
 44,44209447,62211070,3300,0000,000000
531.Ryšavý Michal
Family Darts Lány
 44,44329445,83241180,3360,2500,000000
532.Paseka Stanislav
Faraon Hlinsko B
 42,86167350,0016830,1900,0000,000000
533.Šimeček Marek
Bulls Pardubice
 42,86287341,18177100,5910,0600,000000
534.Kollár Petr
Žraloci Labské Chrčice
 42,86167340,0015600,0000,0000,000000
535.Zadražil Aleš
Faraon Hlinsko
 41,673212548,393115110,3500,0000,000000
536.Víšek Jan
Macanda Pardubice
 41,673612538,71311230,1000,0000,000000
537.Kašper Pavol
Sharp Spikes Pardubice
 40,002810441,67241080,3320,0800,000000
538.Moravec Jiří
Respekt Huntovna Polička B
 40,00245253,8513740,3100,0000,000000
539.Kopecký Michal
Skarabeus Slatiňany
 40,00165250,00126110,9230,2500,000000
540.Tobiška Michal
Havana Lanškroun
 40,00165240,0010490,9010,1000,000000
541.Szabó Imrich
Hells Bells Vejvanovice
 37,50208344,4418850,2800,0000,000000
542.Sulovský Michal
Klášterní Mniši Slatiňany
 37,50208343,482310160,7030,1300,000000
543.Konopáč Jiří
Draci Mikuleč
 37,50208342,11198110,5820,1100,000000
544.Letáček Tomáš
Butterfly Slatiňany
 37,50248338,8918790,5020,1100,000000
545.Sklenář Vladimír
Bullšiti Moravská Třebová B
 37,50208338,89187201,1100,0000,000000
546.Bohuněk Jiří
Bad Boys Rosice
 37,50248336,8419730,1600,0000,000000
547.Holec Jan
Základna Luže
 33,33209343,482310100,4300,0000,000000
548.Jirásek Vojtěch
Šipkaři Lány
 33,33206240,0015670,4700,0000,000000
549.Čechlovská Kateřina
Gumítci Pardubice
 33,33206237,5016630,1900,0000,000000
550.Bříza Tomáš
Faraon Hlinsko B
 33,33166233,3315530,2000,0000,000000
551.Kučera Daniel
DC Holice
 33,33286233,3312420,1700,0000,000000
552.Voržáček Tomáš
Komáři Skuteč
 33,33243150,008440,5000,0000,000000
553.Mička Radek
Skokani Polička
 33,3383144,449400,0000,0000,000000
554.Hanus Jaromír
Klikaři Holetín
 33,33123142,867310,1400,0000,000000
555.Mareš Radek
Family Darts Lány
 33,33323142,867310,1400,0000,000000
556.Jedličková Pavlína
Netrefa Pardubice
 33,33243137,508360,7500,0000,000000
557.Skala Tomáš
Bad Boys Rosice
 33,33243137,508340,5000,0000,000000
558.Hák Daniel
Za Vodou Litomyšl
 33,33123133,336210,1700,0000,000000
559.Meduna Martin
Typos Ústí nad Orlicí
 33,33123128,577250,7100,0000,000000
560.Ondráček Martin 1995
Draci Mikuleč
 33,33203128,577220,2900,0000,000000
561.Chládek Libor
Macanda Pardubice
 31,253616537,843714190,5120,0500,000000
562.Teplý Jaroslav
Kocouři Moravany
 28,57327238,8918760,3300,0000,000000
563.Huška Ondřej
Havana Lanškroun B
 28,57167237,5016680,5000,0000,000000
564.Koky Vladimír
Buldoci Moravská Třebová
 28,57167231,25165110,6920,1300,000000
565.Ondráček Michal 1992
Draci Mikuleč
 28,57207231,2516550,3130,1900,000000
566.Žaba David
Mentolky Němčice
 27,272411335,712810150,5420,0700,000000
567.Sobotka Radek
Centrála Kameničky
 27,272411333,33248150,6350,2100,000000
568.Tschopl Michal
RVHP Žlebská Lhotka
 25,002812328,5728870,2510,0400,000000
569.Drbal Jan
Štamgasti Luže
 25,00248235,00207180,9030,1500,000000
570.Dražkovič Pavel
S.L.Z.A. Němčice
 25,00208233,3318630,1710,0600,000000
571.Kubů Romana
Vosy Litomyšl
 25,00208233,3318660,3300,0000,000000
572.Kučerová Adéla
Maniac Svitavy
 25,00208233,3318630,1700,0000,000000
573.Kysilka Miloš
S.L.Z.A. Němčice
 25,00208230,0020650,2510,0500,000000
574.Habart Jaroslav
Alea Hrochův Týnec
 25,00164140,0010450,5010,1000,000000
575.Hurka Pavel
Vetřelci Litomyšl
 25,00164140,0010400,0000,0000,000000
576.Luňák Tomáš
Palmička Přelouč
 25,00164140,0010460,6030,3010,100000
577.Pekárik Jan
Klikaři Damníkov
 25,00324140,0010430,3000,0000,000000
578.Petrů Josef
Vetřelci Litomyšl
 25,00164140,0010400,0000,0000,000000
579.Plch Matěj
Kobry Chornice
 25,00124140,0010400,0000,0000,000000
580.Trávníček Jiří
Alea Hrochův Týnec
 25,00164140,0010400,0000,0000,000000
581.Zika Ondřej
SK Mikuleč
 25,00204140,0010450,5020,2000,000000
582.Picková Kristýna
Havana Lanškroun B
 25,00164136,3611430,2700,0000,000000
583.Suchý Tomáš
Klikaři Holetín
 25,00124136,3611430,2710,0900,000000
584.Švarc Zdeněk
Sharp Spikes Pardubice
 25,00284136,3611480,7310,0900,000000
585.Fryauf Zdeněk
S.L.Z.A. Němčice
 25,00204133,339310,1100,0000,000000
586.Hlušička Jiří
Butterfly Slatiňany
 25,00244133,339330,3300,0000,000000
587.Skoták Milan
Klikaři Damníkov
 25,00324133,339300,0010,1100,000000
588.Horská Barbora
Netrefa Pardubice
 25,00244130,0010360,6010,1000,000000
589.Křemenák Tomáš
Sací Komando Nové Hrady
 25,00204130,0010330,3000,0000,000000
590.Rambousek Milan
Vožbrnc Litomyšl
 25,00164130,0010310,1000,0000,000000
591.Salášková Hana
Extrém Šilinkův Důl
 25,00164130,0010320,2010,1000,000000
592.Volf Lukáš
Mordorští Vrhači Pardubice B
 25,00204122,229220,2200,0000,000000
593.Ondráček Michal 1983
Faraon Hlinsko
 23,083213333,333311210,6400,0010,030000
594.Petružálek Radim
Mordorští Vrhači Pardubice
 22,22249228,5721680,3820,1000,000000
595.Špinka Roman
Mordorští Vrhači Pardubice
 20,002410236,0025990,3630,1200,000000
596.Opočenský Štěpán
Butterfly Slatiňany
 20,002410232,00258130,5220,0800,000000
597.Bohatý Vít
Bulls Pardubice
 20,00285135,7114530,2100,0000,000000
598.Pechanec Roman
Tojoni Opatov
 20,00165135,7114500,0000,0000,000000
599.Kašpar Filip
Palmička Přelouč
 20,00165133,3312440,3320,1700,000000
600.Zábranský Aleš
Skarabeus Slatiňany
 20,00165130,7713420,1500,0000,000000
601.Kodytek Zdeněk
Maniac Svitavy B
 20,00125125,0012390,7500,0000,000000
602.Ondráček Roman
Faraon Hlinsko
 20,00325125,0012360,5030,2500,000000
603.Simeonov David
Labiště Pardubice
 20,00205125,0012300,0000,0000,000000
604.Kubík Martin
Labiště Pardubice
 20,00205120,0010200,0000,0000,000000
605.Pohl Milan
SK Mikuleč
 20,00205120,0010250,5020,2000,000000
606.Zámečníková Ludmila
SK Mikuleč
 20,00205118,1811220,1810,0900,000000
607.Falešník Tomáš
Big Bang Chrudim
 16,67166133,3315550,3330,2000,000000
608.Havrila Jiří
Bad Boys Rosice
 16,67246133,3315500,0000,0000,000000
609.Andrlík Ondřej
Respekt Huntovna Polička B
 16,67246128,5714410,0700,0000,000000
610.Hruboň Stanislav
Vožbrnc Litomyšl
 16,67166126,6715440,2710,0700,000000
611.Slavík Vladimír
Kocouři Moravany
 16,67326123,0813370,5400,0010,080000
612.Bláhová Lenka
S.L.Z.A. Němčice
 16,67206121,4314350,3600,0000,000000
613.Navrátil Martin
Buldoci Moravská Třebová
 16,67166121,4314370,5010,0700,000000
614.Balek Jiří
Rychtář Hlinsko
 16,67166116,6712220,1710,0800,000000
615.Pešta Jaroslav
ŠK Jezbořice
 14,293614221,2133770,2100,0000,000000
616.Fryaufová Monika Josefína
Vetřelci Litomyšl
 14,29167133,3318610,0620,1100,000000
617.Hladík Jan
Lužská Střela
 14,29167125,0016450,3100,0000,000000
618.Izák Filip
Ptáci Poběžovice
 14,29247125,0016420,1300,0000,000000
619.Neděla Jaroslav 1994
Draci Mikuleč
 14,29207125,0016420,1310,0600,000000
620.Matyas Petr
Mentolky Němčice
 11,11249126,0923690,3900,0000,000000
621.Vrbová Lucie
Vokotrop Pardubice
 11,11249126,0923630,1300,0000,000000
622.Vápeník Jan
DC Holice
 11,11289123,8121540,1900,0000,000000
623.Blažej Martin
DC Holice
 11,11289110,5319280,4200,0000,000000
624.Hubený Pavel
ŠK Jezbořice
 9,093611122,22276100,3700,0000,000000
625.Konvalina Dominik
Mentolky Němčice
 9,092411112,5024340,1700,0000,000000
626.Nešetřil Libor
DC Holice
 0,0028900,0018080,4420,1100,000000
627.Balihar Jaroslav
Motyčky Třebosice
 0,00246025,0016450,3100,0000,000000
628.Křivka Vladimír
Bulls Pardubice
 0,00286025,0016460,3800,0000,000000
629.Molavec Lukáš
Gumítci Pardubice
 0,00206025,0016450,3100,0000,000000
630.Pecháček Miroslav
Havana Lanškroun B
 0,00166025,0016430,1900,0000,000000
631.Jurnikl Luboš 1983
Soliter Chrudim
 0,0016607,6913180,6210,0800,001000
632.Kříž Bedřich
Draci Mikuleč
 0,0020607,6913140,3100,0000,000000
633.Brožek Martin
Centrála Kameničky
 0,0024509,0911160,5510,0900,000000
634.Kabeláč Petr
Pivní Tácky Pardubice
 0,0020509,0911110,0910,0900,000000
635.Novotná Iva
Ambiente Pardubice
 0,0024509,0911170,6410,0900,000000
636.Svoboda Josef
SPS Hradecká Žízeň
 0,0012509,0911160,5500,0000,000000
637.Müller Vojtěch
SPS Hradecká Žízeň
 0,00124020,0010250,5000,0000,000000
638.Balcar Jan 1960
Shadow Darts Pardubice
 0,00284011,119120,2200,0000,000000
639.Jírek Ladislav
Red Wings Pardubice
 0,00284011,119100,0000,0000,000000
640.Zeman Jiří
Zvoníci Krásné
 0,00244011,119130,3300,0000,000000
641.Bražinová Drdúlová Gabriela
Bullšiti Moravská Třebová B
 0,0020400,008030,3800,0000,000000
642.Horský Petr
Kobry Chornice
 0,0012400,008000,0000,0000,000000
643.Kuchtová Renata
Za Vodou Litomyšl
 0,0012400,008030,3800,0000,000000
644.Malinský Luboš
Osvěžovna Chrudim
 0,0012400,008000,0000,0000,000000
645.Kosek Jiří
Skokani Polička
 0,0083014,297100,0000,0000,000000
646.Zahradník Vlastimil 1996
Kocouři Moravany
 0,00323014,297130,4300,0000,000000
647.Bucha Pavel
Šipkaři Lány
 0,0020300,006000,0000,0000,000000
648.Hilský Kocourek Jiří
Maniac Svitavy B
 0,0012300,006040,6710,1700,000000
649.Rédová Kateřina
Buldoci Moravská Třebová B
 0,0016300,006010,1700,0000,000000
650.Zelenka Jan
Havana Lanškroun B
 0,0016300,006020,3300,0000,000000
651.Moravec Daniel
Tojoni Opatov
 0,00162033,336210,1700,0000,000000
652.Charous Karel
Liga Vyjímečných Svitavy
 0,0082020,005130,6000,0000,000000
653.Kučerová Olga
DC Hostovice
 0,0082020,005110,2000,0000,000000
654.Lukš Stanislav
Sharp Spikes Pardubice
 0,00282020,005140,8010,2000,000000
655.Matonoha Vítězslav
Dart Club Domanín
 0,0082020,005140,8000,0000,000000
656.Navrátilová Lenka
Buldoci Moravská Třebová
 0,00162020,005120,4000,0000,000000
657.Pajor Ladislav
Sharp Spikes Pardubice
 0,00282020,005100,0000,0000,000000
658.Petružálková Anna
Mordorští Vrhači Pardubice B
 0,00202020,005100,0000,0000,000000
659.Sleaman Gordon
Maniac Svitavy
 0,00202020,005110,2000,0000,000000
660.Vintr Jiří
Typos Ústí nad Orlicí
 0,00122020,005151,0000,0000,000000
661.Hoffman Jan
Red Wings Pardubice
 0,0028200,004000,0000,0000,000000
662.Popelka Michal
Faraon Hlinsko B
 0,0016200,004000,0000,0000,000000
663.Radimecký Filip
Maxville Moravská Třebová
 0,008200,004000,0000,0000,000000
664.Řežábková Pavlína
ŠK Jezbořice
 0,0036200,004000,0000,0000,000000
665.Roušová Adriana
Maxville Moravská Třebová
 0,008200,004000,0000,0000,000000
666.Skokanová Michaela
Alea Hrochův Týnec
 0,0016200,004010,2500,0000,000000
667.Spilko Tomáš
Mentolky Němčice
 0,0024200,004000,0000,0000,000000
668.Sršeň Stanislav
Respekt Huntovna Polička
 0,008200,004000,0000,0000,000000
669.Šebek Ladislav
Alea Hrochův Týnec
 0,0016200,004020,5000,0000,000000
670.Štaud Michal
Skokani Polička
 0,008200,004000,0000,0000,000000
671.Novák Radek
Macanda Pardubice
 0,00361033,333100,0000,0000,000000
672.Tomsová Lenka
Shadow Darts Pardubice
 0,00281033,333100,0000,0000,000000
673.Zechová Lucie
Zombie Jevíčko
 0,00241033,333100,0000,0000,000000
674.Beranová Petra
ŠK Svítkov
 0,0012100,002000,0000,0000,000000
675.Holec Josef 2000
Základna Luže
 0,0020100,002000,0000,0000,000000
676.Král Lukáš
Žraloci Labské Chrčice
 0,0016100,002000,0000,0000,000000
677.Křížová Petra
Dart Club Domanín
 0,008100,002010,5000,0000,000000
678.Maturová Šárka
Hornets Pardubice C
 0,0032100,002000,0000,0000,000000
679.Novák Jiří
Sací Komando Nové Hrady
 0,0020100,002000,0000,0000,000000
680.Pěnčík Václav
Calibra Česká Třebová
 0,0012100,002000,0000,0000,000000
681.Pithart Ondřej
Žraloci Labské Chrčice
 0,0016100,002000,0000,0000,000000
682.Řehák Václav
Palmička Přelouč
 0,0016100,002000,0000,0000,000000
683.Spáčilová Petra
Zombie Jevíčko
 0,0024100,002000,0000,0000,000000
684.Šejnová Markéta
Mordorští Vrhači Pardubice B
 0,0020100,002000,0000,0000,000000
685.Valenta Patrik
Šipkaři Lány
 0,0020100,002021,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 20.4.2021 06:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 20.4.2021 09:38:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement