Rozpis ligových utkání
UŠO > Pardubický kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga Pardubice
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. 8.11.2019 Motyčky Třebosice 10 : 8 Savci Hlinsko Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 26 : 20 Severýn Pavel
9. 8.11.2019 Asgard's Pardubice 5 : 13 Elklima Trhová Kamenice Pardubice SP Česká, Pardubice
18:00 Jána Richard 15 : 30 Pilař Petr
9. 8.11.2019 Extrém Šilinkův Důl 5 : 13 DC Roveň Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 18 : 29 Pešek Tomáš
9. 8.11.2019 U Ajšíra Studnice 12 : 6 Black Horses Pardubice Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
19:00 Vašulín Miloš 30 : 17 Tamchyna David
9. Ne 10.11.2019 Ambiente Pardubice 6 : 12 Trefa "21" Chrudim Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Němec Luděk 20 : 27 Kasl Václav

Svitavsko skupina A (Extraliga)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. 22.11.2019 Calibra Česká Třebová 12 : 6 Za Vodou Litomyšl Česká Třebová Typos, Česká Třebová
18:00 Oppitz Pavel 28 : 20 Hruboň Michal
9. 22.11.2019 Skokani Polička 7 : 11 Rukolet Koldín Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00 Walta Richard 23 : 26 Fajmon Petr
9. 22.11.2019 Žraloci Svitavy 6 : 12 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 Hodovanec Antonín 16 : 27 Hrnčíř David
9. Ne 24.11.2019 Kopečkáři Staré Město 7 : 11 Aligátoři Koclířov Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00 Jurůj Jaroslav 18 : 26 Flašar Lukáš

1.liga Pardubice "A"
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. St 6.11.2019 Kleopatra Chrudim 14 : 4 Bad Boys Rosice Chrudim Za Vodojemem, Chrudim
18:00 Borovanský Karel 30 : 13 Fuchsa Zdeněk
9. Čt 7.11.2019 Butterfly Slatiňany 3 : 15 Klášterní Mniši Slatiňany Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany
18:00 Beránková Alena 10 : 33 Plítek Ondřej
9. Čt 7.11.2019 Soliter Chrudim 10 : 8 Alea Hrochův Týnec Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Světinský Lukáš 25 : 19 Souček Martin
9. 8.11.2019 Palmička Přelouč 10 : 8 DC Holice Přelouč Palma, Přelouč
18:00 Vlček Vladimír 24 : 21 Šedivý René
9. 8.11.2019 Sepie Pardubice 13 : 5 Macanda Pardubice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Brchel Roman 28 : 14 Koubek Vladimír
9. 8.11.2019 Kocouři Moravany 10 : 8 Hornets Pardubice Slepotice U Pštrosáka, Pardubice
18:00 Slavík Vladimír 26 : 21 Hamrník Miroslav
9. 8.11.2019 Mentolky Němčice 8 : 10 Hells Bells Vejvanovice Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště
18:00 Spilko Tomáš 24 : 24 Jindra Marcel

1.liga Pardubice "B"
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. 27.9.2019 Faraon Hlinsko 13 : 5 Centrála Kameničky Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
19:00 Ondráček Michal 28 : 13 Horák Jiří
9. 15.11.2019 Lužská Střela 11 : 7 Expres Radčice Luže Zlatá Hvězda, Luže
18:00 Charouzová Jarmila 25 : 16 Modráčková Monika
9. 15.11.2019 U Ajšíra Studnice B 7 : 11 Respekt Hlinsko Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
18:00 Šírek Michal 18 : 26 Ondráček Luboš
9. 15.11.2019 Klikaři Holetín 9 : 10 Komáři Skuteč Holetín Na Koupališti, Holetín
18:00 Suchý Michal 24 : 24 Ceral Pavel
9. 15.11.2019 Základna Luže 3 : 15 Štamgasti Luže Luže Staročeská U Koukalů, Luže
18:00 Macák Jan 13 : 33 Routner Roman
9. 15.11.2019 Zvoníci Krásné 6 : 12 Rychtář Hlinsko Krásné Pod Věží, Krásné
18:00 Hrdý Luboš 17 : 27 Novák Martin
9. 10.1.2020 Jeřišská Letka Střelci Vrbatův Kostelec Jeřišno U Doubravky, Jeřišno
18:00

Svitavsko skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. So 23.11.2019 SPS Hradecká Žízeň 11 : 7 Buldoci Moravská Třebová Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou
18:00 Mička Lukáš 25 : 21 Budig Robert
9. Ne 24.11.2019 Havana Lanškroun 8 : 10 Bullšiti Moravská Třebová Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00 Balcar Petr 18 : 24 Švichký Pavel
9. Ne 24.11.2019 Typos Ústí nad Orlicí 8 : 10 Liga Vyjímečných Svitavy Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00 Kolář Martin 21 : 24 Makarová Lucie

2.liga Pardubice
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. St 6.11.2019 Netrefa Pardubice 11 : 7 Žraloci Labské Chrčice Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice
18:00 Krejza Jiří 26 : 20 Hajn Ladislav
9. St 6.11.2019 Hornets Pardubice B 4 : 14 Hadi z Ostrova Dašice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00 Hamrník Lukáš 15 : 28 Ďuráč Karel
9. St 6.11.2019 Na Palubě Pardubice 11 : 7 U Vojáčků Pardubice Pardubice Na Palubě, Pardubice
18:00 Křepel Martin 26 : 18 Kudrna Jaroslav
9. Čt 7.11.2019 RVHP Žlebská Lhotka 6 : 12 Mordorští Vrhači Pardubice Žlebská Lhotka Penzion, Třemošnice
18:00 Vašíček Bohuslav 15 : 28 Čermák David
9. 8.11.2019 Family Darts Lány 8 : 10 Pivní Tácky Pardubice Lány U Endrychů, Chrudim
18:00 Doležal Radek 20 : 25 Semivan Robert
9. 8.11.2019 Bulls Pardubice 11 : 7 Ptáci Poběžovice Rosice Nad Labem U Skalů, Rosice Nad Labem
18:00 Vávra David 22 : 19 Holub Petr
9. 8.11.2019 ŠK Jezbořice 14 : 4 Sodomagoři Přelouč Rozhovice Na Hřišti, Rozhovice
18:00 Kučera Martin 30 : 13 Šindelář Jiří
9. Ne 10.11.2019 Sharp Spikes Pardubice 7 : 11 Šipkaři Lány Pardubice Rosignano, Pardubice
14:00 Skala Martin 17 : 27 Tomiška Jiří

Svitavsko skupina C
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. So 23.11.2019 Draci Černovír 11 : 7 Jokers Sedliště Černovír, Černovír
16:00 Jirgleová Markéta 25 : 17 Šedivý Karel
9. So 23.11.2019 SK Mikuleč 3 : 15 Pumy Moravská Třebová Mikuleč U Milušky, Mikuleč
17:00 Zámečníková Ludmila 12 : 31 Cina Michal
9. So 23.11.2019 Zombie Jevíčko 6 : 12 Dart Club Domanín Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko
17:00 Nárožný Jindřich 18 : 27 Jukl Jiří
9. So 23.11.2019 Respekt Huntovna Polička 10 : 9 Draci Mikuleč Polička Huntovna, Polička
20:00 Běhoun Jaromír 24 : 22 Neděla Jaroslav

3.liga Pardubice
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. St 6.11.2019 Labiště Pardubice 12 : 6 Mordorští Vrhači Pardubice B Pardubice Na Labišti, Pardubice
18:00 Nešetřil Zdeněk 25 : 16 Razskazov Vojtěch
9. Čt 7.11.2019 ŠK Jezbořice B 10 : 9 Shadow Darts Pardubice Rozhovice Na Hřišti, Rozhovice
18:00 Marx Robert 24 : 22 Balcar Jan
9. Čt 7.11.2019 Hornets Pardubice C 11 : 7 Královská Křídla Holice Pardubice Bowling Dubina, Pardubice
18:00 Goláň Radek 27 : 20 Štěpánek Tomáš
9. Čt 7.11.2019 Osvěžovna Chrudim 13 : 5 ŠK Svítkov Chrudim Osvěžovna, Chrudim
18:00 Srholec František 27 : 16 Soukupová Lucie
9. 8.11.2019 Vokotrop Pardubice 12 : 6 DC Hostovice Pardubice Pod Vinicí, Pardubice
18:00 Vrba Karel 28 : 16 Kučerová Olga
9. 8.11.2019 Oštěpaři Dašice 6 : 12 Vječná Žízeň Dřenice II Dašice Na Ostrově, Dašice
18:00 Vrbický Miroslav 18 : 27 Pešek Jakub
9. 8.11.2019 Skarabeus Slatiňany 10 : 8 Imperial Pardubice Slatiňany U Kláštera, Slatiňany
19:00 Profous Michal 22 : 21 C´wiertnienicz Mariusz
9. Ne 10.11.2019 Big Bang Chrudim 12 : 6 TJ Čechie Pardubice Chrudim Cleopatra, Chrudim
15:00 Hájek Lukáš 28 : 17 Vanýsek Jan

Svitavsko skupina D
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. So 23.11.2019 Kobry Chornice 12 : 6 Buldoci Moravská Třebová C Chornice U Kostela, Chornice
17:00 Eliáš Zdeněk 27 : 17 Heráková Marcela
9. So 23.11.2019 Tučňáci Koclířov 8 : 10 Klikaři Damníkov Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
17:00 Štoudek Martin 20 : 24 Fotr Kamil
9. Ne 24.11.2019 S.L.Z.A. Němčice 6 : 12 Vožbrnc Litomyšl Němčice Kulturní Dům, Němčice
14:00 Dubišar Jiří 15 : 28 Sopoušek Rostislav
9. Ne 24.11.2019 Maniac Svitavy 12 : 6 Havana Lanškroun B Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:00 Mička Josef 27 : 15 Tobiška Michal

Svitavsko skupina E
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. So 23.11.2019 Vetřelci Litomyšl 11 : 7 Respekt Huntovna Polička B Litomyšl Ponorka, Litomyšl
17:00 Fryaufová Monika Josefína 27 : 20 Marek Ondřej
9. So 23.11.2019 Treblíci Sedliště 8 : 10 Vosy Litomyšl Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
17:00 Novák Stanislav 23 : 22 Nekvindová Lucie
9. Ne 24.11.2019 Tojoni Opatov 9 : 10 Maniac Svitavy C Opatov V Zatáčce, Opatov
14:00 Grézl Radek 21 : 24 Bílý Petr
9. Ne 15.12.2019 Buldoci Moravská Třebová B 0 : 18 Jelita Opatov Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
13:00 0 : 36

1.Krajská liga žen Pardubice
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
9. Po 16.3.2020 Best Girls Luže Pink Devils Svitavy Luže Staročeská U Koukalů, Luže
18:00
9. Po 16.3.2020 Black Shots Ohrazenice Čarodějky Lány Pardubice Na Palubě, Pardubice
18:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2019 14:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 14.12.2019 14:30:45