Rozpis ligových utkání
UŠO > Pardubický kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Svitavsko (Extraliga) do play off
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. 13.9.2019 Calibra Česká Třebová 10 : 8 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Česká Třebová Typos, Česká Třebová
18:00 23 : 24
0. 13.9.2019 Žraloci Svitavy 10 : 9 Rukolet Koldín Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 23 : 22
0. Ne 15.9.2019 Za Vodou Litomyšl 6 : 12 Aligátoři Koclířov Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00 16 : 27
0. 20.9.2019 Trosky Litomyšl B (Koclířov) 15 : 3 Žraloci Svitavy Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 32 : 9
0. So 21.9.2019 Aligátoři Koclířov 15 : 3 Kopečkáři Staré Město Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:00 32 : 12
0. Ne 22.9.2019 Za Vodou Litomyšl 12 : 6 Calibra Česká Třebová Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00 28 : 15
0. 4.10.2019 Calibra Česká Třebová 8 : 10 Aligátoři Koclířov Česká Třebová Typos, Česká Třebová
18:00 20 : 26
0. 4.10.2019 Skokani Polička 1 : 17 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00 6 : 35
0. 4.10.2019 Žraloci Svitavy 13 : 5 Za Vodou Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 27 : 18
0. 18.10.2019 Calibra Česká Třebová 5 : 13 Žraloci Svitavy Česká Třebová Typos, Česká Třebová
18:00 17 : 31
0. So 19.10.2019 Aligátoři Koclířov 11 : 7 Rukolet Koldín Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:00 27 : 18
0. 25.10.2019 Skokani Polička 5 : 13 Calibra Česká Třebová Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00 18 : 30
0. 25.10.2019 Žraloci Svitavy 13 : 5 Aligátoři Koclířov Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 29 : 18
0. Ne 27.10.2019 Rukolet Koldín 2 : 16 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00 8 : 34
0. 1.11.2019 Calibra Česká Třebová 11 : 7 Kopečkáři Staré Město Česká Třebová Typos, Česká Třebová
18:00 25 : 22
0. 1.11.2019 Žraloci Svitavy 10 : 8 Skokani Polička Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 22 : 21
0. So 2.11.2019 Aligátoři Koclířov 5 : 13 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:00 15 : 28
0. 8.11.2019 Skokani Polička 5 : 13 Aligátoři Koclířov Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00 17 : 30
0. 8.11.2019 Trosky Litomyšl B (Koclířov) 16 : 2 Za Vodou Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 34 : 7
0. Ne 10.11.2019 Kopečkáři Staré Město 4 : 14 Žraloci Svitavy Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00 15 : 29
0. Ne 10.11.2019 Rukolet Koldín 9 : 10 Calibra Česká Třebová Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00 24 : 24
0. 15.11.2019 Trosky Litomyšl B (Koclířov) 17 : 1 Calibra Česká Třebová Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 35 : 7
0. So 16.11.2019 Aligátoři Koclířov 13 : 5 Za Vodou Litomyšl Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:00 31 : 15
0. Ne 17.11.2019 Rukolet Koldín 10 : 9 Žraloci Svitavy Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00 22 : 25
0. 22.11.2019 Calibra Česká Třebová 12 : 6 Za Vodou Litomyšl Česká Třebová Typos, Česká Třebová
18:00 28 : 20
0. 22.11.2019 Žraloci Svitavy 6 : 12 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 16 : 27
0. Ne 24.11.2019 Kopečkáři Staré Město 7 : 11 Aligátoři Koclířov Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00 18 : 26
0. 29.11.2019 Trosky Litomyšl B (Koclířov) 18 : 0 Skokani Polička Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 36 : 8
0. So 30.11.2019 Aligátoři Koclířov 13 : 5 Calibra Česká Třebová Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:00 30 : 12
0. Ne 1.12.2019 Za Vodou Litomyšl 3 : 15 Žraloci Svitavy Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00 14 : 30
0. 6.12.2019 Žraloci Svitavy 14 : 4 Calibra Česká Třebová Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 31 : 15
0. Ne 8.12.2019 Kopečkáři Staré Město 10 : 8 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00 23 : 20
0. Ne 8.12.2019 Rukolet Koldín 6 : 12 Aligátoři Koclířov Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00 20 : 28
0. 20.12.2019 Trosky Litomyšl B (Koclířov) 0 : 18 Kopečkáři Staré Město Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 0 : 36
0. 10.1.2020 Calibra Česká Třebová 13 : 5 Skokani Polička Česká Třebová Typos, Česká Třebová
18:00 29 : 13
0. 10.1.2020 Trosky Litomyšl B (Koclířov) 15 : 3 Rukolet Koldín Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 30 : 13
0. So 11.1.2020 Aligátoři Koclířov 5 : 13 Žraloci Svitavy Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:00 15 : 29
0. 17.1.2020 Skokani Polička 5 : 13 Žraloci Svitavy Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00 13 : 26
0. 17.1.2020 Trosky Litomyšl B (Koclířov) 12 : 6 Aligátoři Koclířov Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 27 : 19
0. Ne 19.1.2020 Kopečkáři Staré Město 11 : 7 Calibra Česká Třebová Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00 23 : 19
0. 24.1.2020 Calibra Česká Třebová 11 : 7 Rukolet Koldín Česká Třebová Typos, Česká Třebová
18:00 26 : 20
0. 24.1.2020 Žraloci Svitavy 18 : 0 Kopečkáři Staré Město Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 36 : 0
0. So 25.1.2020 Aligátoři Koclířov 18 : 0 Skokani Polička Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:00 36 : 0
0. Ne 26.1.2020 Za Vodou Litomyšl 8 : 10 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00 18 : 23
1. 21.2.2020 Trosky Litomyšl B (Koclířov) 16 : 2 Calibra Česká Třebová Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 Kohut Vlastimil 33 : 6 Hrabčuk Pavel
1. 21.2.2020 Aligátoři Koclířov 11 : 7 Žraloci Svitavy Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
20:00 Flašar Lukáš 28 : 19 Hodovanec Antonín
2. 28.2.2020 Calibra Česká Třebová Žraloci Svitavy Česká Třebová Typos, Česká Třebová
18:00
2. 28.2.2020 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Aligátoři Koclířov Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
3. 6.3.2020 Žraloci Svitavy Trosky Litomyšl B (Koclířov) Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
3. So 7.3.2020 Aligátoři Koclířov Calibra Česká Třebová Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:00
4. 20.3.2020 Žraloci Svitavy Aligátoři Koclířov Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
4. Ne 22.3.2020 Calibra Česká Třebová Trosky Litomyšl B (Koclířov) Česká Třebová Typos, Česká Třebová
15:00
5. 27.3.2020 Žraloci Svitavy Calibra Česká Třebová Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
5. So 28.3.2020 Aligátoři Koclířov Trosky Litomyšl B (Koclířov) Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
19:00
6. 3.4.2020 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Žraloci Svitavy Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
6. Ne 5.4.2020 Calibra Česká Třebová Aligátoři Koclířov Česká Třebová Typos, Česká Třebová
15:00

Svitavsko skupina AB
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 7.2.2020 Skokani Polička 12 : 6 Typos Ústí nad Orlicí Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00 Walta Richard 27 : 15 Kolář Martin
1. Ne 9.2.2020 Kopečkáři Staré Město 8 : 10 Bullšiti Moravská Třebová Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00 Kaša Petr 18 : 23 Švichký Pavel
1. Ne 9.2.2020 Za Vodou Litomyšl 11 : 7 Havana Lanškroun Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00 Hruboň Michal 25 : 17 Michálek Milan
1. Ne 9.2.2020 Rukolet Koldín 13 : 5 SPS Hradecká Žízeň Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00 Matějka David 31 : 17 Rybníkář Marek
2. So 22.2.2020 Bullšiti Moravská Třebová 12 : 6 Skokani Polička Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
17:00 Švichký Pavel 28 : 16 Walta Richard
2. So 22.2.2020 SPS Hradecká Žízeň 10 : 8 Kopečkáři Staré Město Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou
18:00 Mička Lukáš 21 : 18 Kaša Petr
2. Ne 23.2.2020 Za Vodou Litomyšl Rukolet Koldín Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00
2. Ne 23.2.2020 Havana Lanškroun Typos Ústí nad Orlicí Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
3. 28.2.2020 Skokani Polička SPS Hradecká Žízeň Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00
3. Ne 1.3.2020 Kopečkáři Staré Město Za Vodou Litomyšl Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
3. Ne 1.3.2020 Rukolet Koldín Havana Lanškroun Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
3. Ne 1.3.2020 Typos Ústí nad Orlicí Bullšiti Moravská Třebová Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
4. So 7.3.2020 SPS Hradecká Žízeň Typos Ústí nad Orlicí Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou
18:00
4. Ne 8.3.2020 Za Vodou Litomyšl Skokani Polička Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00
4. Ne 8.3.2020 Havana Lanškroun Bullšiti Moravská Třebová Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
4. Ne 8.3.2020 Rukolet Koldín Kopečkáři Staré Město Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
5. 13.3.2020 Skokani Polička Rukolet Koldín Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00
5. So 14.3.2020 Bullšiti Moravská Třebová SPS Hradecká Žízeň Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
17:00
5. Ne 15.3.2020 Kopečkáři Staré Město Havana Lanškroun Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
5. Ne 15.3.2020 Typos Ústí nad Orlicí Za Vodou Litomyšl Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
6. Ne 22.3.2020 Kopečkáři Staré Město Skokani Polička Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
6. Ne 22.3.2020 Za Vodou Litomyšl Bullšiti Moravská Třebová Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00
6. Ne 22.3.2020 Havana Lanškroun SPS Hradecká Žízeň Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
6. Ne 22.3.2020 Rukolet Koldín Typos Ústí nad Orlicí Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
7. 27.3.2020 Skokani Polička Havana Lanškroun Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00
7. So 28.3.2020 Bullšiti Moravská Třebová Rukolet Koldín Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
17:00
7. So 28.3.2020 SPS Hradecká Žízeň Za Vodou Litomyšl Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou
18:00
7. Ne 29.3.2020 Typos Ústí nad Orlicí Kopečkáři Staré Město Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
8. So 4.4.2020 Bullšiti Moravská Třebová Kopečkáři Staré Město Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
17:00
8. So 4.4.2020 SPS Hradecká Žízeň Rukolet Koldín Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou
18:00
8. Ne 5.4.2020 Havana Lanškroun Za Vodou Litomyšl Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
8. Ne 5.4.2020 Typos Ústí nad Orlicí Skokani Polička Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
9. 10.4.2020 Skokani Polička Bullšiti Moravská Třebová Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00
9. Ne 12.4.2020 Kopečkáři Staré Město SPS Hradecká Žízeň Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
9. Ne 12.4.2020 Rukolet Koldín Za Vodou Litomyšl Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
9. Ne 12.4.2020 Typos Ústí nad Orlicí Havana Lanškroun Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
10. So 25.4.2020 Bullšiti Moravská Třebová Typos Ústí nad Orlicí Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
17:00
10. So 25.4.2020 SPS Hradecká Žízeň Skokani Polička Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou
18:00
10. Ne 26.4.2020 Za Vodou Litomyšl Kopečkáři Staré Město Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00
10. Ne 26.4.2020 Havana Lanškroun Rukolet Koldín Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
11. 1.5.2020 Skokani Polička Za Vodou Litomyšl Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00
11. So 2.5.2020 Bullšiti Moravská Třebová Havana Lanškroun Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
17:00
11. Ne 3.5.2020 Kopečkáři Staré Město Rukolet Koldín Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
11. Ne 3.5.2020 Typos Ústí nad Orlicí SPS Hradecká Žízeň Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
12. So 9.5.2020 SPS Hradecká Žízeň Bullšiti Moravská Třebová Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou
18:00
12. Ne 10.5.2020 Za Vodou Litomyšl Typos Ústí nad Orlicí Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00
12. Ne 10.5.2020 Havana Lanškroun Kopečkáři Staré Město Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
12. Ne 10.5.2020 Rukolet Koldín Skokani Polička Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00
13. 15.5.2020 Skokani Polička Kopečkáři Staré Město Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky
18:00
13. So 16.5.2020 Bullšiti Moravská Třebová Za Vodou Litomyšl Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
17:00
13. So 16.5.2020 SPS Hradecká Žízeň Havana Lanškroun Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou
18:00
13. Ne 17.5.2020 Typos Ústí nad Orlicí Rukolet Koldín Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí
17:00
14. Ne 24.5.2020 Kopečkáři Staré Město Typos Ústí nad Orlicí Staré Město Aerobistro, Staré Město
13:00
14. Ne 24.5.2020 Za Vodou Litomyšl SPS Hradecká Žízeň Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
14:00
14. Ne 24.5.2020 Havana Lanškroun Skokani Polička Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
14. Ne 24.5.2020 Rukolet Koldín Bullšiti Moravská Třebová Koldín Obecní Úřad, Choceň
16:00

Svitavsko skupina BC
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 8.2.2020 Dart Club Domanín 13 : 5 Maniac Svitavy B Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem
18:00 Jukl Jiří 28 : 14 Kodytek Zdeněk
1. So 8.2.2020 Liga Vyjímečných Svitavy 7 : 11 Pumy Moravská Třebová Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 Makarová Lucie 18 : 25 Cina Michal
1. Ne 9.2.2020 Buldoci Moravská Třebová 7 : 11 Draci Mikuleč Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00 Budig Robert 19 : 26 Neděla Jaroslav
2. 21.2.2020 Maniac Svitavy B 10 : 9 Liga Vyjímečných Svitavy Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00 Kodytek Zdeněk 23 : 22 Makarová Lucie
2. Ne 23.2.2020 Pumy Moravská Třebová SK Mikuleč Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
13:00
2. Ne 23.2.2020 Buldoci Moravská Třebová Dart Club Domanín Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
3. So 29.2.2020 SK Mikuleč Maniac Svitavy B Mikuleč U Milušky, Mikuleč
17:00
3. So 29.2.2020 Dart Club Domanín Draci Mikuleč Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem
18:00
3. So 29.2.2020 Liga Vyjímečných Svitavy Buldoci Moravská Třebová Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
4. So 7.3.2020 Dart Club Domanín Liga Vyjímečných Svitavy Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem
18:00
4. So 7.3.2020 Draci Mikuleč Pumy Moravská Třebová Mikuleč U Milušky, Mikuleč
19:00
4. Ne 8.3.2020 Buldoci Moravská Třebová SK Mikuleč Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
5. So 14.3.2020 SK Mikuleč Dart Club Domanín Mikuleč U Milušky, Mikuleč
17:00
5. So 14.3.2020 Liga Vyjímečných Svitavy Draci Mikuleč Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
5. Ne 15.3.2020 Pumy Moravská Třebová Maniac Svitavy B Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
13:00
6. So 21.3.2020 Liga Vyjímečných Svitavy SK Mikuleč Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
6. So 21.3.2020 Draci Mikuleč Maniac Svitavy B Mikuleč U Milušky, Mikuleč
19:00
6. Ne 22.3.2020 Buldoci Moravská Třebová Pumy Moravská Třebová Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
7. 27.3.2020 Maniac Svitavy B Buldoci Moravská Třebová Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
7. So 28.3.2020 SK Mikuleč Draci Mikuleč Mikuleč U Milušky, Mikuleč
17:00
7. Ne 29.3.2020 Pumy Moravská Třebová Dart Club Domanín Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
13:00
8. 3.4.2020 Maniac Svitavy B Dart Club Domanín Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
8. So 4.4.2020 Draci Mikuleč Buldoci Moravská Třebová Mikuleč U Milušky, Mikuleč
19:00
8. Ne 5.4.2020 Pumy Moravská Třebová Liga Vyjímečných Svitavy Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
13:00
9. So 11.4.2020 SK Mikuleč Pumy Moravská Třebová Mikuleč U Milušky, Mikuleč
17:00
9. So 11.4.2020 Dart Club Domanín Buldoci Moravská Třebová Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem
18:00
9. So 11.4.2020 Liga Vyjímečných Svitavy Maniac Svitavy B Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
10. 24.4.2020 Maniac Svitavy B SK Mikuleč Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
10. So 25.4.2020 Draci Mikuleč Dart Club Domanín Mikuleč U Milušky, Mikuleč
19:00
10. Ne 26.4.2020 Buldoci Moravská Třebová Liga Vyjímečných Svitavy Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
11. So 2.5.2020 SK Mikuleč Buldoci Moravská Třebová Mikuleč U Milušky, Mikuleč
17:00
11. So 2.5.2020 Liga Vyjímečných Svitavy Dart Club Domanín Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
11. Ne 3.5.2020 Pumy Moravská Třebová Draci Mikuleč Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
13:00
12. 8.5.2020 Maniac Svitavy B Pumy Moravská Třebová Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
12. So 9.5.2020 Dart Club Domanín SK Mikuleč Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem
18:00
12. So 9.5.2020 Draci Mikuleč Liga Vyjímečných Svitavy Mikuleč U Milušky, Mikuleč
19:00
13. 15.5.2020 Maniac Svitavy B Draci Mikuleč Svitavy Sport Bar, Svitavy
19:00
13. So 16.5.2020 SK Mikuleč Liga Vyjímečných Svitavy Mikuleč U Milušky, Mikuleč
17:00
13. Ne 17.5.2020 Pumy Moravská Třebová Buldoci Moravská Třebová Moravská Třebová U Gabči, Moravská Třebová
13:00
14. So 23.5.2020 Dart Club Domanín Pumy Moravská Třebová Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem
18:00
14. So 23.5.2020 Draci Mikuleč SK Mikuleč Mikuleč U Milušky, Mikuleč
19:00
14. Ne 24.5.2020 Buldoci Moravská Třebová Maniac Svitavy B Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00

Svitavsko skupina CD
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 8.2.2020 Jokers Sedliště 10 : 8 Respekt Huntovna Polička Sedliště U Koníčka, Litomyšl
14:00 Šedivý Karel 25 : 20 Hendrych Tomáš
1. Ne 9.2.2020 Maniac Svitavy 12 : 6 Vožbrnc Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:00 Mička Josef 25 : 21 Sopoušek Rostislav
1. Ne 9.2.2020 Zombie Jevíčko 12 : 6 Draci Černovír Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko
15:00 Nárožný Jindřich 28 : 17 Jirgleová Markéta
1. Ne 9.2.2020 Klikaři Damníkov 5 : 13 Buldoci Moravská Třebová C Damníkov KD, Damníkov
16:00 Fotr Pavel 12 : 30 Heráková Marcela
2. So 22.2.2020 Jokers Sedliště Maniac Svitavy Sedliště U Koníčka, Litomyšl
14:00
2. So 22.2.2020 Vožbrnc Litomyšl 10 : 8 Zombie Jevíčko Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
17:00 Sopoušek Rostislav 23 : 21 Nárožný Jindřich
2. So 22.2.2020 Respekt Huntovna Polička Buldoci Moravská Třebová C Polička Huntovna, Polička
20:00
2. Ne 23.2.2020 Draci Černovír Klikaři Damníkov Černovír, Černovír
16:00
3. So 29.2.2020 Buldoci Moravská Třebová C Draci Černovír Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
3. So 29.2.2020 Zombie Jevíčko Jokers Sedliště Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko
17:00
3. Ne 1.3.2020 Maniac Svitavy Respekt Huntovna Polička Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:00
3. Ne 1.3.2020 Klikaři Damníkov Vožbrnc Litomyšl Damníkov KD, Damníkov
16:00
4. So 7.3.2020 Jokers Sedliště Klikaři Damníkov Sedliště U Koníčka, Litomyšl
14:00
4. So 7.3.2020 Vožbrnc Litomyšl Buldoci Moravská Třebová C Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
17:00
4. So 7.3.2020 Respekt Huntovna Polička Draci Černovír Polička Huntovna, Polička
20:00
4. Ne 8.3.2020 Maniac Svitavy Zombie Jevíčko Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:00
5. So 14.3.2020 Buldoci Moravská Třebová C Jokers Sedliště Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
5. So 14.3.2020 Draci Černovír Vožbrnc Litomyšl Černovír, Černovír
16:00
5. So 14.3.2020 Zombie Jevíčko Respekt Huntovna Polička Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko
17:00
5. Ne 15.3.2020 Klikaři Damníkov Maniac Svitavy Damníkov KD, Damníkov
16:00
6. So 21.3.2020 Jokers Sedliště Draci Černovír Sedliště U Koníčka, Litomyšl
14:00
6. So 21.3.2020 Respekt Huntovna Polička Vožbrnc Litomyšl Polička Huntovna, Polička
20:00
6. Ne 22.3.2020 Maniac Svitavy Buldoci Moravská Třebová C Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:00
6. Ne 22.3.2020 Zombie Jevíčko Klikaři Damníkov Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko
17:00
7. So 28.3.2020 Buldoci Moravská Třebová C Zombie Jevíčko Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
7. So 28.3.2020 Draci Černovír Maniac Svitavy Černovír, Černovír
16:00
7. So 28.3.2020 Vožbrnc Litomyšl Jokers Sedliště Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
17:00
7. Ne 29.3.2020 Klikaři Damníkov Respekt Huntovna Polička Damníkov KD, Damníkov
16:00
8. So 4.4.2020 Buldoci Moravská Třebová C Klikaři Damníkov Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
8. So 4.4.2020 Draci Černovír Zombie Jevíčko Černovír, Černovír
16:00
8. So 4.4.2020 Vožbrnc Litomyšl Maniac Svitavy Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
17:00
8. So 4.4.2020 Respekt Huntovna Polička Jokers Sedliště Polička Huntovna, Polička
20:00
9. So 11.4.2020 Buldoci Moravská Třebová C Respekt Huntovna Polička Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
9. So 11.4.2020 Zombie Jevíčko Vožbrnc Litomyšl Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko
17:00
9. Ne 12.4.2020 Maniac Svitavy Jokers Sedliště Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:00
9. Ne 12.4.2020 Klikaři Damníkov Draci Černovír Damníkov KD, Damníkov
16:00
10. So 25.4.2020 Jokers Sedliště Zombie Jevíčko Sedliště U Koníčka, Litomyšl
14:00
10. So 25.4.2020 Draci Černovír Buldoci Moravská Třebová C Černovír, Černovír
16:00
10. So 25.4.2020 Vožbrnc Litomyšl Klikaři Damníkov Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
17:00
10. So 25.4.2020 Respekt Huntovna Polička Maniac Svitavy Polička Huntovna, Polička
20:00
11. So 2.5.2020 Buldoci Moravská Třebová C Vožbrnc Litomyšl Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
11. So 2.5.2020 Draci Černovír Respekt Huntovna Polička Černovír, Černovír
16:00
11. So 2.5.2020 Zombie Jevíčko Maniac Svitavy Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko
17:00
11. Ne 3.5.2020 Klikaři Damníkov Jokers Sedliště Damníkov KD, Damníkov
16:00
12. So 9.5.2020 Jokers Sedliště Buldoci Moravská Třebová C Sedliště U Koníčka, Litomyšl
14:00
12. So 9.5.2020 Vožbrnc Litomyšl Draci Černovír Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
17:00
12. So 9.5.2020 Respekt Huntovna Polička Zombie Jevíčko Polička Huntovna, Polička
20:00
12. Ne 10.5.2020 Maniac Svitavy Klikaři Damníkov Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:00
13. So 16.5.2020 Buldoci Moravská Třebová C Maniac Svitavy Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
13. So 16.5.2020 Draci Černovír Jokers Sedliště Černovír, Černovír
16:00
13. So 16.5.2020 Vožbrnc Litomyšl Respekt Huntovna Polička Litomyšl Za Vodou, Litomyšl
17:00
13. Ne 17.5.2020 Klikaři Damníkov Zombie Jevíčko Damníkov KD, Damníkov
16:00
14. So 23.5.2020 Jokers Sedliště Vožbrnc Litomyšl Sedliště U Koníčka, Litomyšl
14:00
14. So 23.5.2020 Zombie Jevíčko Buldoci Moravská Třebová C Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko
17:00
14. So 23.5.2020 Respekt Huntovna Polička Klikaři Damníkov Polička Huntovna, Polička
20:00
14. Ne 24.5.2020 Maniac Svitavy Draci Černovír Svitavy Sport Bar, Svitavy
14:00

Svitavsko skupina DE
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 8.2.2020 Vetřelci Litomyšl 8 : 10 Kobry Chornice Litomyšl Ponorka, Litomyšl
17:00 Fryaufová Monika Josefína 18 : 24 Eliáš Zdeněk
1. So 8.2.2020 Tučňáci Koclířov 7 : 11 Maniac Svitavy C Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
17:00 Štoudek Martin 19 : 26 Bílý Petr
1. Ne 9.2.2020 Jelita Opatov 11 : 7 S.L.Z.A. Němčice Opatov U Květy, Opatov
15:00 Kučera Josef 26 : 17 Dubišar Jiří
1. Ne 9.2.2020 Havana Lanškroun B 7 : 11 Buldoci Moravská Třebová B Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00 Kubeš Michal 22 : 25 Bádal Ludvík
2. So 22.2.2020 Maniac Svitavy C 11 : 7 Havana Lanškroun B Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00 Bílý Petr 25 : 20 Tobiška Michal
2. So 22.2.2020 Vetřelci Litomyšl 10 : 8 Jelita Opatov Litomyšl Ponorka, Litomyšl
17:00 Fryaufová Monika Josefína 24 : 19 Kučera Josef
2. So 22.2.2020 Kobry Chornice 7 : 11 Buldoci Moravská Třebová B Chornice U Kostela, Chornice
17:00 Eliáš Zdeněk 20 : 27 Bádal Ludvík
2. Ne 23.2.2020 S.L.Z.A. Němčice Tučňáci Koclířov Němčice Kulturní Dům, Němčice
14:00
3. So 29.2.2020 Tučňáci Koclířov Vetřelci Litomyšl Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
17:00
3. Ne 1.3.2020 Buldoci Moravská Třebová B Maniac Svitavy C Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
3. Ne 1.3.2020 Jelita Opatov Kobry Chornice Opatov U Květy, Opatov
15:00
3. Ne 1.3.2020 Havana Lanškroun B S.L.Z.A. Němčice Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
4. So 7.3.2020 Vetřelci Litomyšl Havana Lanškroun B Litomyšl Ponorka, Litomyšl
17:00
4. So 7.3.2020 Kobry Chornice Maniac Svitavy C Chornice U Kostela, Chornice
17:00
4. Ne 8.3.2020 S.L.Z.A. Němčice Buldoci Moravská Třebová B Němčice Kulturní Dům, Němčice
14:00
4. Ne 8.3.2020 Jelita Opatov Tučňáci Koclířov Opatov U Květy, Opatov
15:00
5. So 14.3.2020 Maniac Svitavy C S.L.Z.A. Němčice Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
5. So 14.3.2020 Tučňáci Koclířov Kobry Chornice Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
17:00
5. Ne 15.3.2020 Buldoci Moravská Třebová B Vetřelci Litomyšl Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
5. Ne 15.3.2020 Havana Lanškroun B Jelita Opatov Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
6. So 21.3.2020 Vetřelci Litomyšl Maniac Svitavy C Litomyšl Ponorka, Litomyšl
17:00
6. So 21.3.2020 Tučňáci Koclířov Havana Lanškroun B Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
17:00
6. So 21.3.2020 Kobry Chornice S.L.Z.A. Němčice Chornice U Kostela, Chornice
17:00
6. Ne 22.3.2020 Jelita Opatov Buldoci Moravská Třebová B Opatov U Květy, Opatov
15:00
7. So 28.3.2020 Maniac Svitavy C Jelita Opatov Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
7. Ne 29.3.2020 Buldoci Moravská Třebová B Tučňáci Koclířov Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
7. Ne 29.3.2020 S.L.Z.A. Němčice Vetřelci Litomyšl Němčice Kulturní Dům, Němčice
14:00
7. Ne 29.3.2020 Havana Lanškroun B Kobry Chornice Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
8. So 4.4.2020 Maniac Svitavy C Tučňáci Koclířov Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
8. So 4.4.2020 Kobry Chornice Vetřelci Litomyšl Chornice U Kostela, Chornice
17:00
8. Ne 5.4.2020 S.L.Z.A. Němčice Jelita Opatov Němčice Kulturní Dům, Němčice
14:00
8. Ne 5.4.2020 Buldoci Moravská Třebová B Havana Lanškroun B Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
9. So 11.4.2020 Tučňáci Koclířov S.L.Z.A. Němčice Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
17:00
9. Ne 12.4.2020 Buldoci Moravská Třebová B Kobry Chornice Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
9. Ne 12.4.2020 Jelita Opatov Vetřelci Litomyšl Opatov U Květy, Opatov
15:00
9. Ne 12.4.2020 Havana Lanškroun B Maniac Svitavy C Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
10. So 25.4.2020 Maniac Svitavy C Buldoci Moravská Třebová B Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
10. So 25.4.2020 Kobry Chornice Jelita Opatov Chornice U Kostela, Chornice
17:00
10. So 25.4.2020 Vetřelci Litomyšl Tučňáci Koclířov Litomyšl Ponorka, Litomyšl
17:00
10. Ne 26.4.2020 S.L.Z.A. Němčice Havana Lanškroun B Němčice Kulturní Dům, Němčice
14:00
11. So 2.5.2020 Maniac Svitavy C Kobry Chornice Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
11. So 2.5.2020 Tučňáci Koclířov Jelita Opatov Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
17:00
11. Ne 3.5.2020 Buldoci Moravská Třebová B S.L.Z.A. Němčice Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
11. Ne 3.5.2020 Havana Lanškroun B Vetřelci Litomyšl Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
12. So 9.5.2020 Kobry Chornice Tučňáci Koclířov Chornice U Kostela, Chornice
17:00
12. So 9.5.2020 Vetřelci Litomyšl Buldoci Moravská Třebová B Litomyšl Ponorka, Litomyšl
17:00
12. Ne 10.5.2020 S.L.Z.A. Němčice Maniac Svitavy C Němčice Kulturní Dům, Němčice
14:00
12. Ne 10.5.2020 Jelita Opatov Havana Lanškroun B Opatov U Květy, Opatov
15:00
13. So 16.5.2020 Maniac Svitavy C Vetřelci Litomyšl Svitavy Sport Bar, Svitavy
16:00
13. Ne 17.5.2020 Buldoci Moravská Třebová B Jelita Opatov Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová
14:00
13. Ne 17.5.2020 S.L.Z.A. Němčice Kobry Chornice Němčice Kulturní Dům, Němčice
14:00
13. Ne 17.5.2020 Havana Lanškroun B Tučňáci Koclířov Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun
15:00
14. So 23.5.2020 Kobry Chornice Havana Lanškroun B Chornice U Kostela, Chornice
17:00
14. So 23.5.2020 Tučňáci Koclířov Buldoci Moravská Třebová B Koclířov Kulturní Dům, Koclířov
17:00
14. So 23.5.2020 Vetřelci Litomyšl S.L.Z.A. Němčice Litomyšl Ponorka, Litomyšl
17:00
14. Ne 24.5.2020 Jelita Opatov Maniac Svitavy C Opatov U Květy, Opatov
15:00

Svitavsko skupina "Pralesní"
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 8.2.2020 Respekt Huntovna Polička B 14 : 4 Treblíci Sedliště Polička Huntovna, Polička
18:00 Kučera Jakub 31 : 14 Novák Pavel
1. Ne 9.2.2020 Vosy Litomyšl 15 : 3 Tojoni Opatov Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
14:00 Nekvindová Lucie 31 : 12 Jílek Jan
2. Ne 23.2.2020 Tojoni Opatov Treblíci Sedliště Opatov V Zatáčce, Opatov
14:00
2. Ne 23.2.2020 Vosy Litomyšl Respekt Huntovna Polička B Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
14:00
3. So 29.2.2020 Treblíci Sedliště Vosy Litomyšl Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
17:00
3. So 29.2.2020 Respekt Huntovna Polička B Tojoni Opatov Polička Huntovna, Polička
18:00
4. So 7.3.2020 Treblíci Sedliště Respekt Huntovna Polička B Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
17:00
4. Ne 8.3.2020 Tojoni Opatov Vosy Litomyšl Opatov V Zatáčce, Opatov
14:00
5. So 14.3.2020 Treblíci Sedliště Tojoni Opatov Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
17:00
5. So 14.3.2020 Respekt Huntovna Polička B Vosy Litomyšl Polička Huntovna, Polička
18:00
6. Ne 22.3.2020 Vosy Litomyšl Treblíci Sedliště Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
14:00
6. Ne 22.3.2020 Tojoni Opatov Respekt Huntovna Polička B Opatov V Zatáčce, Opatov
14:00
7. So 11.4.2020 Respekt Huntovna Polička B Treblíci Sedliště Polička Huntovna, Polička
18:00
7. Ne 12.4.2020 Vosy Litomyšl Tojoni Opatov Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
14:00
8. Ne 26.4.2020 Tojoni Opatov Treblíci Sedliště Opatov V Zatáčce, Opatov
14:00
8. Ne 26.4.2020 Vosy Litomyšl Respekt Huntovna Polička B Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
14:00
9. So 2.5.2020 Treblíci Sedliště Vosy Litomyšl Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
17:00
9. So 2.5.2020 Respekt Huntovna Polička B Tojoni Opatov Polička Huntovna, Polička
18:00
10. So 9.5.2020 Treblíci Sedliště Respekt Huntovna Polička B Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
17:00
10. Ne 10.5.2020 Tojoni Opatov Vosy Litomyšl Opatov V Zatáčce, Opatov
14:00
11. So 16.5.2020 Treblíci Sedliště Tojoni Opatov Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
17:00
11. So 16.5.2020 Respekt Huntovna Polička B Vosy Litomyšl Polička Huntovna, Polička
18:00
12. Ne 24.5.2020 Vosy Litomyšl Treblíci Sedliště Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl
14:00
12. Ne 24.5.2020 Tojoni Opatov Respekt Huntovna Polička B Opatov V Zatáčce, Opatov
14:00

Extraliga Pardubice
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Čt 5.9.2019 Elklima Trhová Kamenice 11 : 7 Motyčky Třebosice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Pilař Petr 27 : 19 Motyčka Jiří
1. 6.9.2019 Savci Hlinsko 13 : 5 Extrém Šilinkův Důl Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Severýn Pavel 30 : 15 Macák Jan
1. 6.9.2019 DC Roveň 3 : 15 Ambiente Pardubice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Pešek Tomáš 9 : 31 Koreček Martin
1. 6.9.2019 Trefa "21" Chrudim 8 : 10 Black Horses Pardubice Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Netolický Milan 20 : 26 Tamchyna David
1. 6.9.2019 U Ajšíra Studnice 12 : 6 Asgard's Pardubice Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
19:00 Vašulín Miloš 27 : 15 Jána Richard
2. 13.9.2019 Black Horses Pardubice 9 : 10 Asgard's Pardubice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Novák Michal 24 : 21 Jána Richard
2. 13.9.2019 Trefa "21" Chrudim 8 : 10 DC Roveň Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Kasl Václav 20 : 27 Pešek Tomáš
2. 13.9.2019 Extrém Šilinkův Důl 7 : 11 Elklima Trhová Kamenice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 18 : 26 Pilař Petr
2. Ne 15.9.2019 Ambiente Pardubice 13 : 5 Savci Hlinsko Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Němec Luděk 28 : 16 Severýn Pavel
2. St 18.9.2019 Motyčky Třebosice 6 : 12 U Ajšíra Studnice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 17 : 28 Vašulín Miloš
3. 20.9.2019 Asgard's Pardubice 8 : 10 Motyčky Třebosice Pardubice SP Česká, Pardubice
18:00 Jána Richard 20 : 23 Motyčka Jiří
3. 20.9.2019 Elklima Trhová Kamenice 9 : 10 Ambiente Pardubice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Pilař Petr 23 : 22 Krejčík Jiří
3. 20.9.2019 Savci Hlinsko 8 : 10 Trefa "21" Chrudim Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Severýn Pavel 19 : 24 Kasl Václav
3. 20.9.2019 DC Roveň 8 : 10 Black Horses Pardubice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Pešek Tomáš 21 : 23 Tamchyna David
3. 20.9.2019 U Ajšíra Studnice 17 : 1 Extrém Šilinkův Důl Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
19:00 Vašulín Miloš 34 : 6 Macák Jan
4. 4.10.2019 Black Horses Pardubice 8 : 10 Motyčky Třebosice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Tamchyna David 21 : 23 Motyčka Jiří
4. 4.10.2019 DC Roveň 12 : 6 Savci Hlinsko Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Pešek Tomáš 27 : 15 Severýn Pavel
4. 4.10.2019 Trefa "21" Chrudim 8 : 10 Elklima Trhová Kamenice Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Netolický Milan 23 : 23 Pilař Petr
4. 4.10.2019 Extrém Šilinkův Důl 4 : 14 Asgard's Pardubice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 12 : 28 Jána Richard
4. Ne 6.10.2019 Ambiente Pardubice 11 : 7 U Ajšíra Studnice Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Němec Luděk 24 : 18 Pidima Petr
5. 11.10.2019 Motyčky Třebosice 11 : 7 Extrém Šilinkův Důl Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 26 : 17 Macák Jan
5. 11.10.2019 Asgard's Pardubice 3 : 15 Ambiente Pardubice Pardubice SP Česká, Pardubice
18:00 Verner Martin 12 : 32 Novotný Tomáš
5. 11.10.2019 U Ajšíra Studnice 8 : 10 Trefa "21" Chrudim Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Vašulín Miloš 22 : 24 Kasl Václav
5. 11.10.2019 Elklima Trhová Kamenice 11 : 7 DC Roveň Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Osmík Ondřej 23 : 20 Jiroušek Jakub
5. Ne 13.10.2019 Savci Hlinsko 6 : 12 Black Horses Pardubice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
17:30 Severýn Pavel 16 : 28 Tamchyna David
6. St 16.10.2019 Savci Hlinsko 7 : 11 Elklima Trhová Kamenice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Severýn Pavel 18 : 25 Pilař Petr
6. 18.10.2019 DC Roveň 9 : 10 U Ajšíra Studnice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Pešek Tomáš 21 : 22 Vašulín Miloš
6. Ne 20.10.2019 Ambiente Pardubice 16 : 2 Motyčky Třebosice Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Novotný Tomáš 33 : 11 Motyčka Jiří
7. 25.10.2019 Motyčky Třebosice 4 : 14 Trefa "21" Chrudim Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 11 : 30 Kasl Václav
7. 25.10.2019 Asgard's Pardubice 9 : 10 DC Roveň Pardubice SP Česká, Pardubice
18:00 Jána Richard 25 : 24 Pešek Tomáš
7. 25.10.2019 Elklima Trhová Kamenice 11 : 7 Black Horses Pardubice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Osmík Ondřej 23 : 19 Tamchyna David
7. 25.10.2019 Extrém Šilinkův Důl 1 : 17 Ambiente Pardubice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 6 : 34 Novotný Tomáš
7. 25.10.2019 U Ajšíra Studnice 10 : 8 Savci Hlinsko Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
19:00 Vašulín Miloš 24 : 21 Severýn Pavel
8. 1.11.2019 Savci Hlinsko 10 : 8 Asgard's Pardubice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Severýn Pavel 24 : 21 Jána Richard
8. 1.11.2019 DC Roveň 10 : 8 Motyčky Třebosice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Pešek Tomáš 23 : 22 Motyčka Jiří
8. 1.11.2019 Trefa "21" Chrudim 13 : 5 Extrém Šilinkův Důl Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Kasl Václav 29 : 15 Koráb Miroslav
8. So 2.11.2019 Elklima Trhová Kamenice 7 : 11 U Ajšíra Studnice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Sobotka Leoš 22 : 25 Vašulín Miloš
6. Ne 3.11.2019 Trefa "21" Chrudim 15 : 3 Asgard's Pardubice Chrudim Cleopatra, Chrudim
14:00 Kasl Václav 30 : 8 Jána Richard
8. Ne 3.11.2019 Black Horses Pardubice 10 : 9 Ambiente Pardubice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Tamchyna David 22 : 18 Němec Luděk
9. 8.11.2019 Motyčky Třebosice 10 : 8 Savci Hlinsko Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 26 : 20 Severýn Pavel
9. 8.11.2019 Asgard's Pardubice 5 : 13 Elklima Trhová Kamenice Pardubice SP Česká, Pardubice
18:00 Jána Richard 15 : 30 Pilař Petr
9. 8.11.2019 Extrém Šilinkův Důl 5 : 13 DC Roveň Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 18 : 29 Pešek Tomáš
9. 8.11.2019 U Ajšíra Studnice 12 : 6 Black Horses Pardubice Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
19:00 Vašulín Miloš 30 : 17 Tamchyna David
9. Ne 10.11.2019 Ambiente Pardubice 6 : 12 Trefa "21" Chrudim Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Němec Luděk 20 : 27 Kasl Václav
10. 15.11.2019 Asgard's Pardubice 6 : 12 U Ajšíra Studnice Pardubice SP Česká, Pardubice
18:00 Jána Richard 18 : 28 Vašulín Miloš
10. 15.11.2019 Motyčky Třebosice 10 : 9 Elklima Trhová Kamenice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 24 : 22 Pilař Petr
10. 15.11.2019 Black Horses Pardubice 10 : 8 Trefa "21" Chrudim Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Tamchyna David 24 : 20 Kasl Václav
10. 15.11.2019 Extrém Šilinkův Důl 8 : 10 Savci Hlinsko Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 22 : 23 Severýn Pavel
10. Ne 17.11.2019 Ambiente Pardubice 15 : 3 DC Roveň Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Němec Luděk 32 : 11 Pešek Tomáš
6. 22.11.2019 Black Horses Pardubice 10 : 8 Extrém Šilinkův Důl Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Tamchyna David 22 : 19 Macák Jan
11. 29.11.2019 Asgard's Pardubice 6 : 12 Black Horses Pardubice Pardubice SP Česká, Pardubice
18:00 Jána Richard 17 : 27 Tamchyna David
11. 29.11.2019 Savci Hlinsko 10 : 8 Ambiente Pardubice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Severýn Pavel 25 : 17 Němec Luděk
11. 29.11.2019 Elklima Trhová Kamenice 13 : 5 Extrém Šilinkův Důl Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Pilař Petr 28 : 14 Macák Jan
11. 29.11.2019 DC Roveň 11 : 7 Trefa "21" Chrudim Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Pešek Tomáš 24 : 24 Kasl Václav
11. 29.11.2019 U Ajšíra Studnice 12 : 6 Motyčky Třebosice Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
20:00 Vašulín Miloš 26 : 18 Motyčka Jiří
12. 6.12.2019 Motyčky Třebosice 9 : 10 Asgard's Pardubice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 21 : 23 Johanides Jindřich
12. 6.12.2019 Trefa "21" Chrudim 12 : 6 Savci Hlinsko Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Kasl Václav 26 : 17 Severýn Pavel
12. 6.12.2019 Black Horses Pardubice 10 : 9 DC Roveň Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Tamchyna David 24 : 23 Pešek Tomáš
12. 6.12.2019 Extrém Šilinkův Důl 9 : 10 U Ajšíra Studnice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 22 : 23 Vašulín Miloš
12. Ne 8.12.2019 Ambiente Pardubice 10 : 8 Elklima Trhová Kamenice Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Novotný Tomáš 25 : 20 Pilař Petr
13. 13.12.2019 Motyčky Třebosice 8 : 10 Black Horses Pardubice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 20 : 23 Tamchyna David
13. 13.12.2019 Asgard's Pardubice 11 : 7 Extrém Šilinkův Důl Pardubice SP Česká, Pardubice
18:00 Johanides Jindřich 25 : 20 Macák Jan
13. 13.12.2019 Savci Hlinsko 4 : 14 DC Roveň Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Severýn Pavel 12 : 28 Jiroušek Jakub
13. 13.12.2019 Elklima Trhová Kamenice 13 : 5 Trefa "21" Chrudim Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Pilař Petr 27 : 17 Novotný Filip
13. 13.12.2019 U Ajšíra Studnice 8 : 10 Ambiente Pardubice Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
19:00 Pidima Petr 20 : 24 Novotný Tomáš
14. 3.1.2020 DC Roveň 10 : 8 Elklima Trhová Kamenice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Jiroušek Jakub 22 : 18 Pilař Petr
14. 3.1.2020 Black Horses Pardubice 11 : 7 Savci Hlinsko Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Tamchyna David 25 : 18 Severýn Pavel
14. 3.1.2020 Extrém Šilinkův Důl 7 : 11 Motyčky Třebosice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 19 : 26 Motyčka Jiří
14. 3.1.2020 Trefa "21" Chrudim 10 : 8 U Ajšíra Studnice Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
19:00 Kasl Václav 22 : 19 Vašulín Miloš
23. 3.1.2020 Savci Hlinsko 7 : 11 Black Horses Pardubice Pardubice Rosignano, Pardubice
20:30 Severýn Pavel 15 : 25 Tamchyna David
14. Ne 5.1.2020 Ambiente Pardubice 11 : 7 Asgard's Pardubice Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Novotný Tomáš 26 : 16 Jána Richard
15. 10.1.2020 Motyčky Třebosice 14 : 4 Ambiente Pardubice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 30 : 14 Němec Luděk
15. 10.1.2020 Elklima Trhová Kamenice 16 : 2 Savci Hlinsko Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Pilař Petr 33 : 10 Ondráček Martin
15. 10.1.2020 Asgard's Pardubice 3 : 15 Trefa "21" Chrudim Pardubice SP Česká, Pardubice
18:00 Pecháček Zdeněk 12 : 31 Kasl Václav
15. 10.1.2020 Extrém Šilinkův Důl 9 : 10 Black Horses Pardubice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 25 : 19 Tamchyna David
15. 10.1.2020 U Ajšíra Studnice 7 : 11 DC Roveň Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
19:00 Vašulín Miloš 20 : 24 Jiroušek Jakub
16. 17.1.2020 Trefa "21" Chrudim 10 : 9 Motyčky Třebosice Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Novotný Filip 26 : 21 Motyčka Jiří
16. 17.1.2020 DC Roveň 11 : 7 Asgard's Pardubice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Jiroušek Jakub 27 : 21 Jána Richard
16. 17.1.2020 Savci Hlinsko 3 : 15 U Ajšíra Studnice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Ondráček Martin 9 : 32 Vašulín Miloš
16. 17.1.2020 Black Horses Pardubice 8 : 10 Elklima Trhová Kamenice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Tamchyna David 19 : 22 Pilař Petr
16. Ne 19.1.2020 Ambiente Pardubice 13 : 5 Extrém Šilinkův Důl Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Novotný Tomáš 31 : 16 Macák Jan
17. 24.1.2020 Asgard's Pardubice 13 : 5 Savci Hlinsko Pardubice SP Česká, Pardubice
18:00 Jána Richard 30 : 14 Ondráček Martin
17. 24.1.2020 Motyčky Třebosice 6 : 12 DC Roveň Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 17 : 26 Jiroušek Jakub
17. 24.1.2020 Extrém Šilinkův Důl 4 : 14 Trefa "21" Chrudim Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 12 : 31 Kasl Václav
17. Ne 26.1.2020 Ambiente Pardubice 10 : 9 Black Horses Pardubice Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Novotný Tomáš 23 : 19 Tamchyna David
18. 31.1.2020 Trefa "21" Chrudim 12 : 6 Ambiente Pardubice Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Kasl Václav 27 : 17 Novotný Tomáš
18. 31.1.2020 DC Roveň 12 : 6 Extrém Šilinkův Důl Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Jiroušek Jakub 26 : 19 Macák Jan
18. 31.1.2020 Savci Hlinsko 10 : 8 Motyčky Třebosice Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Severýn Pavel 24 : 21 Motyčka Jiří
18. 31.1.2020 Elklima Trhová Kamenice 11 : 7 Asgard's Pardubice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Pilař Petr 27 : 17 Jána Richard
18. 31.1.2020 Black Horses Pardubice 10 : 8 U Ajšíra Studnice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Tamchyna David 22 : 22 Vašulín Miloš
17. Ne 2.2.2020 U Ajšíra Studnice 12 : 6 Elklima Trhová Kamenice Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
16:00 Vašulín Miloš 27 : 19 Pilař Petr
19. 7.2.2020 Elklima Trhová Kamenice 10 : 8 Motyčky Třebosice Trhová Kamenice Klub SDH, Thová Kamenice
18:00 Pilař Petr 27 : 18 Motyčka Jiří
19. 7.2.2020 Savci Hlinsko 10 : 8 Extrém Šilinkův Důl Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách
18:00 Severýn Pavel 24 : 21 Macák Jan
19. 7.2.2020 DC Roveň 8 : 10 Ambiente Pardubice Dolní Roveň Na Křižovatce, Dolní Roveň
18:00 Jiroušek Jakub 21 : 24 Novotný Tomáš
19. 7.2.2020 Trefa "21" Chrudim 12 : 6 Black Horses Pardubice Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Kasl Václav 28 : 15 Tamchyna David
19. 7.2.2020 U Ajšíra Studnice 18 : 0 Asgard's Pardubice Studnice U Ajšíra, Hlinsko v Čechách
19:00 36 : 0
20. 14.2.2020 Black Horses Pardubice 12 : 6 Asgard's Pardubice Pardubice Rosignano, Pardubice
18:00 Tamchyna David 27 : 16 Jána Richard
20. 14.2.2020 Motyčky Třebosice 10 : 8 U Ajšíra Studnice Třebosice Hostinec, Pardubice
18:00 Motyčka Jiří 24 : 21 Vašulín Miloš
20. 14.2.2020 Trefa "21" Chrudim 12 : 6 DC Roveň Chrudim Cleopatra, Chrudim
18:00 Kasl Václav 28 : 19 Jiroušek Jakub
20. 14.2.2020 Extrém Šilinkův Důl 5 : 13 Elklima Trhová Kamenice Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín
19:00 Macák Jan 14 : 26 Pilař Petr
20. Ne 16.2.2020 Ambiente Pardubice 15 : 3 Savci Hlinsko Pardubice Na Palubě, Pardubice
17:00 Němec Luděk 32 : 13 Severýn Pavel
21. 21.2.2020 Asgard's Pardubice 7 : 11 Motyčky Třebosice