Profily klubů a družstev
UŠO > Pardubický kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga Pardubice 249600 Ambiente Pardubice ŠK Ambiente 2000 Pardubice Pardubice Na Palubě
Extraliga Pardubice 229888 Asgard's Pardubice Asgard's Pardubice Pardubice SP Česká
Extraliga Pardubice 12864 Black Horses Pardubice Black Horses Pardubice Pardubice Rosignano
Extraliga Pardubice 96512 DC Roveň DC Roveň Dolní Roveň Na Křižovatce
Extraliga Pardubice 3904 Elklima Trhová Kamenice Elklima Trhová Kamenice Trhová Kamenice Klub SDH
Extraliga Pardubice 201728 Extrém Šilinkův Důl Extrém Šilinkův Důl Šilinkův Důl Chalupa
Extraliga Pardubice 23872 Motyčky Třebosice Motyčky Třebosice Třebosice Hostinec
Extraliga Pardubice 216576 Savci Hlinsko Savci Hlinsko Hlinsko Kavárna Skalsko
Extraliga Pardubice 231168 Trefa "21" Chrudim Trefa "21" Chrudim Chrudim Cleopatra
Extraliga Pardubice 11584 U Ajšíra Studnice U Ajšíra Studnice Studnice U Ajšíra
Svitavsko skupina A (Extraliga) 13380 Aligátoři Koclířov Aligátoři Koclířov Koclířov Kulturní Dům
Svitavsko skupina A (Extraliga) 5188 Calibra Česká Třebová Calibra Česká Třebová Česká Třebová Typos
Svitavsko skupina A (Extraliga) 148736 Kopečkáři Staré Město Kopečkáři Staré Město Staré Město Aerobistro
Svitavsko skupina A (Extraliga) 21055 Rukolet Koldín ŠK Koldín Koldín Obecní Úřad
Svitavsko skupina A (Extraliga) 212224 Skokani Polička Skokani Polička Bystré U Hanusů
Svitavsko skupina A (Extraliga) 5632 Trosky Litomyšl B (Koclířov) Trosky Litomyšl Svitavy Sport Bar
Svitavsko skupina A (Extraliga) 9284 Za Vodou Litomyšl Za Vodou Litomyšl Litomyšl Za Vodou
Svitavsko skupina A (Extraliga) 23108 Žraloci Svitavy Žraloci Svitavy Svitavy Sport Bar
1.liga Pardubice "A" 248832 Alea Hrochův Týnec Alea Hrochův Týnec Hrochův Týnec Pivnice Alea
1.liga Pardubice "A" 25152 Bad Boys Rosice Bad Boys Rosice nad Labem Rosice Nad Labem U Skalů
1.liga Pardubice "A" 24640 Butterfly Slatiňany Butterfly Slatiňany Slatiňany SŠK Stoplights z.s.
1.liga Pardubice "A" 32576 DC Holice DC Holice Holice Motoklub Na Výhybkách
1.liga Pardubice "A" 15936 Hells Bells Vejvanovice Hells Bells Vejvanovice Vejvanovice Na Kopečku
1.liga Pardubice "A" 183296 Hornets Pardubice Hornets Darts Pardubice Pardubice Bowling Dubina
1.liga Pardubice "A" 18240 Klášterní Mniši Slatiňany Klášterní Mniši Slatiňany Slatiňany SŠK Stoplights z.s.
1.liga Pardubice "A" 145152 Kleopatra Chrudim Kleopatra Chrudim Chrudim Za Vodojemem
1.liga Pardubice "A" 6720 Kocouři Moravany Kocouři Moravany Slepotice U Pštrosáka
1.liga Pardubice "A" 27968 Macanda Pardubice Macanda Pardubice Pardubice Na Macandě
1.liga Pardubice "A" 2368 Mentolky Němčice Mentolky Němčice Němčice Němčická Hospůdka
1.liga Pardubice "A" 208128 Palmička Přelouč Palmička Přelouč Přelouč Palma
1.liga Pardubice "A" 197376 Red Wings Pardubice Red Wings Pardubice Pardubice Na Labišti
1.liga Pardubice "A" 17984 Sepie Pardubice Sepie Pardubice Pardubice Rosignano
1.liga Pardubice "A" 27456 Soliter Chrudim Soliter Chrudim Chrudim Cleopatra
1.liga Pardubice "B" 30784 Centrála Kameničky Centrála Kameničky Kameničky Centrála
1.liga Pardubice "B" 193792 Expres Radčice Radčický Expres Radčice Radčice U Raka
1.liga Pardubice "B" 26432 Faraon Hlinsko Faraon Hlinsko Hlinsko Kavárna Skalsko
1.liga Pardubice "B" 27200 Jeřišská Letka Jeřišská Letka Jeřišno U Doubravky
1.liga Pardubice "B" 265472 Klikaři Holetín Klikaři Holetín Holetín Na Koupališti
1.liga Pardubice "B" 33856 Komáři Skuteč Komáři Skuteč Skuteč Beseda (U Dvou Komárů)
1.liga Pardubice "B" 26944 Lužská Střela Lužská Střela Luže Zlatá Hvězda
1.liga Pardubice "B" 15168 Respekt Hlinsko Respekt Hlinsko Hlinsko Kavárna Skalsko
1.liga Pardubice "B" 201984 Rychtář Hlinsko Rychtář Hlinsko Hlinsko Kavárna Skalsko
1.liga Pardubice "B" 21312 Střelci Vrbatův Kostelec Střelci Vrbatův Kostelec Vrbatův Kostelec U Paulusů
1.liga Pardubice "B" 5440 Štamgasti Luže Štamgasti Luže Luže Zlatá Hvězda
1.liga Pardubice "B" 23360 U Ajšíra Studnice B U Ajšíra Studnice Studnice U Ajšíra
1.liga Pardubice "B" 263680 Základna Luže Základna Luže Luže Staročeská U Koukalů
1.liga Pardubice "B" 247040 Zvoníci Krásné Zvoníci Krásné Krásné Pod Věží
Svitavsko skupina B 11332 Buldoci Moravská Třebová Buldoci Moravská Třebová Moravská Třebová Na Růžku
Svitavsko skupina B 35392 Bullšiti Moravská Třebová U Gabči Moravská Třebová Moravská Třebová U Gabči
Svitavsko skupina B 34880 Havana Lanškroun Havana Lanškroun Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar
Svitavsko skupina B 324 Liga Vyjímečných Svitavy Liga Vyjímečných Svitavy Svitavy Sport Bar
Svitavsko skupina B 23876 Maniac Svitavy B KuFr Svitavy Svitavy Sport Bar
Svitavsko skupina B 8772 SPS Hradecká Žízeň SPS Hradecká Žízeň Hradec nad Svitavou Žabka
Svitavsko skupina B 6724 Typos Ústí nad Orlicí Typos Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí Typos
2.liga Pardubice 29504 Bulls Pardubice Bulls Pardubice Rosice Nad Labem U Skalů
2.liga Pardubice 31040 Family Darts Lány Šipkaři Lány Lány U Endrychů
2.liga Pardubice 24896 Hadi z Ostrova Dašice Hadi z Ostrova Dašice Dašice Na Ostrově
2.liga Pardubice 3648 Hornets Pardubice B Hornets Darts Pardubice Pardubice Bowling Dubina
2.liga Pardubice 32320 Mordorští Vrhači Pardubice Mordorští Vrhači Pardubice Rosice Nad Labem U Skalů
2.liga Pardubice 4672 Na Palubě Pardubice Na Palubě Pardubice Pardubice Na Palubě
2.liga Pardubice 173056 Netrefa Pardubice Notorcross Garáž Pardubice Pardubice Hospoda Garáž
2.liga Pardubice 234240 Pivní Tácky Pardubice Pivní Tácky Pardubice Pardubice Na Labišti
2.liga Pardubice 38720 Ptáci Poběžovice DC Ptáci Poběžovice Poběžovice Hostinec
2.liga Pardubice 19008 RVHP Žlebská Lhotka RVHP Žlebská Lhotka Žlebská Lhotka Penzion
2.liga Pardubice 23104 Sharp Spikes Pardubice Sharp Spikes Pardubice Pardubice Fregata
2.liga Pardubice 19264 Sodomagoři Přelouč Sodomagoři Přelouč Přelouč V+M Nádražní
2.liga Pardubice 153600 Šipkaři Lány Šipkaři Lány Lány U Endrychů
2.liga Pardubice 35904 ŠK Jezbořice ŠK Jezbořice Rozhovice Na Hřišti
2.liga Pardubice 32832 U Vojáčků Pardubice U Vojáčků Pardubice Pardubice U Vojáčků
2.liga Pardubice 14400 Žraloci Labské Chrčice Žraloci Labské Chrčice Labské Chrčice U Kmoníčků
Svitavsko skupina C 8516 Dart Club Domanín DC Domanín Bohuňov Pohostinství.
Svitavsko skupina C 15172 Draci Černovír Draci Černovír Černovír
Svitavsko skupina C 14916 Draci Mikuleč SK Mikuleč Mikuleč U Milušky
Svitavsko skupina C 23620 Jokers Sedliště Darts Club Sedliště Sedliště U Koníčka
Svitavsko skupina C 35648 Pumy Moravská Třebová U Gabči Moravská Třebová Moravská Třebová U Gabči
Svitavsko skupina C 15684 Respekt Huntovna Polička Respekt Huntovna Polička Polička Huntovna
Svitavsko skupina C 204544 SK Mikuleč SK Mikuleč Mikuleč U Milušky
Svitavsko skupina C 246272 Zombie Jevíčko Zombie Jevíčko Jevíčko Sangria Bar
3.liga Pardubice 35136 Big Bang Chrudim Big Bang Chrudim Chrudim Cleopatra
3.liga Pardubice 39488 DC Hostovice DC Hostovice Hostovice DC
3.liga Pardubice 5952 Hornets Pardubice C Hornets Darts Pardubice Pardubice Bowling Dubina
3.liga Pardubice 29248 Imperial Pardubice Imperial Pardubice Pardubice Imperial
3.liga Pardubice 40256 Královská Křídla Holice Královská Křídla Holice Holice U HA-DA
3.liga Pardubice 25664 Labiště Pardubice Labiště Pardubice Pardubice Na Labišti
3.liga Pardubice 37696 Mordorští Vrhači Pardubice B Mordorští Vrhači Pardubice Pardubice Rotunda
3.liga Pardubice 38208 Osvěžovna Chrudim Osvěžovna Chrudim Chrudim Osvěžovna
3.liga Pardubice 178944 Oštěpaři Dašice Oštěpaři Dašice Dašice Na Ostrově
3.liga Pardubice 33088 Shadow Darts Pardubice Shadow Darts Pardubice Pardubice Na Labišti
3.liga Pardubice 2880 Skarabeus Slatiňany Skarabeus Slatiňany Slatiňany U Kláštera
3.liga Pardubice 40512 ŠK Jezbořice B ŠK Jezbořice Rozhovice Na Hřišti
3.liga Pardubice 28672 ŠK Svítkov ŠK Svítkov Pardubice Svítkov U Kina
3.liga Pardubice 223744 TJ Čechie Pardubice TJ Čechie Pardubice Pardubice Rosignano
3.liga Pardubice 7488 Vječná Žízeň Dřenice II Vječná Žízeň Dřenice II Dřenice Faktor Bar
3.liga Pardubice 13312 Vokotrop Pardubice Vokotrop Pardubice Pardubice Pod Vinicí
Svitavsko skupina D 37440 Buldoci Moravská Třebová C Buldoci Moravská Třebová Moravská Třebová Na Růžku
Svitavsko skupina D 34624 Havana Lanškroun B Havana Lanškroun Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar
Svitavsko skupina D 20548 Klikaři Damníkov Šipkaři Damníkov, z.s. Damníkov KD
Svitavsko skupina D 18756 Kobry Chornice Kobry Chornice Chornice U Kostela
Svitavsko skupina D 161792 Maniac Svitavy KuFr Svitavy Svitavy Sport Bar
Svitavsko skupina D 86272 S.L.Z.A. Němčice DC S.L.Z.A. Němčice Němčice Kulturní Dům
Svitavsko skupina D 21828 Tučňáci Koclířov Tučňáci Koclířov Koclířov Kulturní Dům
Svitavsko skupina D 16964 Vožbrnc Litomyšl Vožbrnc Litomyšl Litomyšl Za Vodou
Svitavsko skupina E 34368 Buldoci Moravská Třebová B Buldoci Moravská Třebová Moravská Třebová Na Růžku
Svitavsko skupina E 37184 Jelita Opatov ŠAK. Jelita Opatov Opatov U Květy
Svitavsko skupina E 24132 Maniac Svitavy C KuFr Svitavy Svitavy Sport Bar
Svitavsko skupina E 40768 Respekt Huntovna Polička B Respekt Huntovna Polička Polička Huntovna
Svitavsko skupina E 18500 Tojoni Opatov Tojoni Opatov Opatov V Zatáčce
Svitavsko skupina E 20292 Treblíci Sedliště Treblíci Sedliště Litomyšl Hospůdka U Růže
Svitavsko skupina E 22340 Vetřelci Litomyšl Vetřelci Litomyšl Litomyšl Ponorka
Svitavsko skupina E 31808 Vosy Litomyšl Vosy Litomyšl Litomyšl Hospůdka U Růže
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2019 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.10.2019 18:26:30