Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/456)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Pardubický kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 456 | Turnajů: 79

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Švichký Pavel CZE058587 B U Gabči Moravská Třebová 2 23 25 25 25
2. Capoušková Dagmar CZE058649 D Big Bang Chrudim 2 22 24 24 24
2. Šnobl Filip CZE060010 B U Gabči Moravská Třebová 2 22 24 24 24
4. Bádal Ludvík CZE055567 D Buldoci Moravská Třebová 4 18 22 22 22
4. Budiš David CZE064179 D Buldoci Moravská Třebová 22 22 22 22
6. Rédová Kateřina CZE064178 D Buldoci Moravská Třebová 21 21 21 21
7. Capoušek Filip CZE058569 D Big Bang Chrudim 2 18 20 20 20
7. Žák Marek CZE058100 D Buldoci Moravská Třebová 2 18 20 20 20
9. Čermák David CZE046155 C Mordorští Vrhači Pardubice 4 15 19 19 19
9. Hons Jiří CZE057502 B Buldoci Moravská Třebová 2 17 19 19 19
9. Fotr Pavel CZE007196 C Šipkaři Damníkov, z.s. 4 15 19 19 19
12. Novotná Jiřina CZE049730 B Hornets Darts Pardubice 4 14 18 18 18
12. Kovářová Lenka CZE047806 A Za Vodou Litomyšl 4 14 18 18 18
12. Bílý Tomáš 1965 CZE010452 B Havana Lanškroun 4 14 18 18 18
12. Hons Jan CZE057505 B Buldoci Moravská Třebová 2 16 18 18 18
16. Poledno František CZE042752 D Buldoci Moravská Třebová 4 13 17 17 17
16. Kubeš Michal CZE056953 D Havana Lanškroun 2 15 17 17 17
18. Schuster Dominik CZE056355 D Buldoci Moravská Třebová 2 14 16 16 16
18. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 16 16 16 16
18. Kovačevič Ljuban CZE063604 D Havana Lanškroun 16 16 16 16
21. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 15 15 15 15
21. Pekáriková Anna CZE062220 Opatov 15 15 15 15
23. Vávra David CZE051528 B Bulls Pardubice 2 12 14 14 14
23. Doležal Petr CZE054600 C Hadi z Ostrova Dašice 2 12 14 14 14
23. Janisch Erik CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s. 14 14 14 14
26. Šírek Michal CZE033265 B U Ajšíra Studnice 13 13 13 13
26. Pešek Tomáš CZE049920 A DC Roveň 4 9 13 13 13
26. Kučerová Eva CZE053262 D DC Hostovice 4 9 13 13 13
26. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice 4 9 13 13 13
26. Otradovský Zdeněk CZE032104 A Za Vodou Litomyšl 3 10 13 13 13
31. Kotek Jakub 1989 CZE056651 C Bulls Pardubice 2 10 12 12 12
31. Svobodová Kateřina CZE047111 C Mordorští Vrhači Pardubice 4 8 12 12 12
31. Němcová Tereza CZE028638 B U Ajšíra Studnice 4 8 12 12 12
31. Jebousková Jana CZE053988 Svitavy 12 12 12 12
31. Johanidesová Iveta CZE048526 C Mordorští Vrhači Pardubice 4 8 12 12 12
31. Pidima Petr 1970 CZE010151 A U Ajšíra Studnice 4 8 12 12 12
31. Chleboun Petr CZE056956 B Havana Lanškroun 2 10 12 12 12
31. Slavík Vladimír CZE021847 B Kocouři Moravany 4 8 12 12 12
31. Cina Michal CZE041069 C U Gabči Moravská Třebová 2 10 12 12 12
40. Zahradník Vlastimil 1964 CZE001981 A Motyčky Třebosice 2 9 11 11 11
40. Čermák Daniel CZE062212 C ŠK Jezbořice 2 9 11 11 11
40. Vágnerová Alena CZE051526 B Na Palubě Pardubice 4 7 11 11 11
40. Fryaufová Monika Josefína CZE060442 D Vetřelci Litomyšl 2 9 11 11 11
40. Jebousek Luděk CZE053990 D Šipkaři Damníkov, z.s. 11 11 11 11
40. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže 4 7 11 11 11
40. Charalambidis Ivo CZE048723 C Šipkaři Damníkov, z.s. 11 11 11 11
40. Kučerová Olga CZE052955 B DC Hostovice 4 7 11 11 11
48. Kmoníček Lukáš CZE044002 A Bad Boys Rosice nad Labem 2 8 10 10 10
48. Neumann Milan CZE064177 D Buldoci Moravská Třebová 10 10 10 10
48. Balcar Petr CZE053268 B Havana Lanškroun 10 10 10 10
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 19:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 20:01:20