Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2020 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 60 | Turnajů: 26

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kovářová Lenka CZE047806 A Za Vodou Litomyšl 1 5 6 6 5 050
2. Novotná Jiřina CZE049730 B Hornets Darts Pardubice 1 5 6 9 4 150
3. Němcová Tereza CZE028638 B U Ajšíra Studnice 1 4 5 5 3 900
4. Závodníková Lucie CZE036790 B KuFr Svitavy 5 5 5 2 850
5. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 5 5 6 2 750
6. Svobodová Kateřina CZE047111 C Mordorští Vrhači Pardubice 1 3 4 4 2 650
7. Pekáriková Anna CZE062220 Opatov 5 5 6 2 550
8. Kučerová Eva CZE053262 D DC Hostovice 1 5 6 6 2 450
9. Pešinová Lucie CZE021929 B Štamgasti Luže 1 3 4 4 2 350
10. Kučerová Olga CZE052955 B DC Hostovice 1 5 6 6 2 150
10. Capoušková Dagmar CZE058649 D Big Bang Chrudim 1 5 6 10 2 150
12. Johanidesová Iveta CZE048526 C Mordorští Vrhači Pardubice 1 3 4 4 2 050
12. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 3 3 3 2 050
14. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 3 3 3 1 950
15. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl 3 3 3 1 850
16. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 5 5 6 1 750
16. Rédová Kateřina CZE064178 D Buldoci Moravská Třebová 5 5 10 1 750
16. Novotná Iva CZE046685 C Shadow Darts Pardubice 1 1 2 2 1 750
19. Vágnerová Alena CZE051526 B Na Palubě Pardubice 1 2 3 3 1 700
19. Jirgleová Markéta CZE029579 C Draci Černovír 4 4 4 1 700
21. Drahná Pavlína CZE058605 D Skarabeus Slatiňany 1 3 4 4 1 650
21. Jebousková Jana CZE053988 Svitavy 5 5 8 1 650
23. Fryaufová Monika Josefína CZE060442 D Vetřelci Litomyšl 4 4 4 1 600
24. Slezáková Iva CZE033591 A DC Sharks Hradec Králové 2 2 2 1 500
25. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 1 2 2 1 450
26. Řežábková Pavlína CZE008722 C ŠK Jezbořice 4 4 4 1 400
26. Sodomková Nikola CZE059507 Mikuleč 4 4 4 1 400
26. Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Těsně vedle Plačice 1 2 3 3 1 400
29. Mičková Adéla CZE056486 D Tučňáci Koclířov 3 3 3 1 350
30. Danešová Lucie CZE059514 Moravská Třebová 3 3 3 1 250
30. Makkaiová Šárka CZE061375 C Šipkaři Lány 3 3 3 1 250
30. Maturová Šárka CZE032521 D Hornets Darts Pardubice 3 3 3 1 250
30. Kuchtová Renata CZE005743 A Za Vodou Litomyšl 1 1 2 2 1 250
30. Heráková Marcela CZE059013 D Buldoci Moravská Třebová 3 3 3 1 250
35. Čeperová Marcela CZE053265 C Pardubice 4 4 4 1 200
36. Bražinová Drdúlová Gabriela CZE058585 C U Gabči Moravská Třebová 3 3 3 1 150
37. Bahníková Erika CZE049673 Dobruška 4 4 4 1 100
38. Šmídová Radmila CZE042505 Bílý Újezd 4 4 4 1 000
38. Charalambidu Simela CZE065945 Šumperk 2 2 2 1 000
40. Janků Michaela CZE059506 Svitavy 3 3 3 950
41. Podzimková Jolana CZE065947 Opatov 2 2 2 900
42. Chládková Eliška CZE059016 Velký Třebešov 1 1 1 850
43. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 1 1 1 750
44. Charouzová Jarmila CZE034843 B Lužská Střela 2 2 2 700
45. Hamrníková Ivana CZE046013 D Hornets Darts Pardubice 2 2 2 600
45. Hrušová Hana CZE034308 B Luže 2 2 2 600
47. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 1 1 1 550
47. Voženílková Karla CZE061968 D Mordorští Vrhači Pardubice 1 1 1 550
49. Mikulecká Růžena CZE048636 D Treblíci Sedliště 2 2 2 500
49. Kořínková Radka CZE017858 B Základna Luže 2 2 2 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.1.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.1.2020 05:16:13