Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/468)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2020 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 468 | Turnajů: 121

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šnobl Filip CZE060010 B U Gabči Moravská Třebová 1 20 21 42 23 400
2. Poledno František CZE042752 D Buldoci Moravská Třebová 2 20 22 30 16 500
2. Doležal Petr CZE054600 C Hadi z Ostrova Dašice 1 20 21 26 16 500
4. Budiš David CZE064179 D Buldoci Moravská Třebová 20 20 44 16 000
5. Hons Jan CZE057505 B Buldoci Moravská Třebová 1 20 21 35 15 600
6. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim 2 10 12 12 15 300
7. Pidima Petr 1970 CZE010151 A U Ajšíra Studnice 2 13 15 15 15 250
8. Hons Jiří CZE057502 B Buldoci Moravská Třebová 1 20 21 36 15 200
9. Čermák Daniel CZE062212 C ŠK Jezbořice 1 18 19 19 14 900
10. Vašulín Miloš CZE045567 A U Ajšíra Studnice 2 11 13 13 14 650
11. Švichký Pavel CZE058587 B U Gabči Moravská Třebová 1 20 21 39 14 100
12. Žák Marek CZE058100 D Buldoci Moravská Třebová 1 20 21 39 13 800
13. Čermák David CZE046155 C Mordorští Vrhači Pardubice 2 20 22 25 13 400
14. Bílý Tomáš 1965 CZE010452 B Havana Lanškroun 2 20 22 22 12 400
15. Vávra David CZE051528 B Bulls Pardubice 1 19 20 20 12 350
16. Stejskal Robin CZE033901 A Aligátoři Koclířov 16 16 16 12 200
17. Chleboun Petr CZE056956 B Havana Lanškroun 1 17 18 18 11 350
18. Dobšíček Jan CZE021441 A DC Roveň 1 9 10 10 11 250
19. Hofman Martin CZE006587 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 13 14 14 11 150
20. Bádal Ludvík CZE055567 D Buldoci Moravská Třebová 2 20 22 32 11 000
21. Kovačevič Ljuban CZE063604 D Havana Lanškroun 20 20 24 10 600
21. Tamchyna David CZE021786 A Black Horses Pardubice 1 10 11 11 10 600
23. Capoušek Filip CZE058569 D Big Bang Chrudim 1 20 21 25 10 500
24. Schuster Dominik CZE056355 D Buldoci Moravská Třebová 1 20 21 32 10 400
25. Konopáč Jaroslav CZE017845 A DC Knajp Riders Letovice 13 13 13 10 250
26. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl 2 5 7 7 10 150
27. Fotr Pavel CZE007196 C Šipkaři Damníkov, z.s. 2 20 22 25 10 000
28. Cina Michal CZE041069 C U Gabči Moravská Třebová 1 18 19 19 9 700
29. Šírek Michal CZE033265 B U Ajšíra Studnice 18 18 18 9 300
30. Novák Michal 1974 CZE037340 B U Gabči Moravská Třebová 1 10 11 11 9 200
31. Janisch Erik CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s. 19 19 19 9 050
32. Kubeš Michal CZE056953 D Havana Lanškroun 1 17 18 18 8 350
33. Zahradník Vlastimil 1964 CZE001981 A Motyčky Třebosice 1 10 11 11 8 300
34. Bakeš David CZE066268 Sací Komando Nové Hrady 16 16 16 7 900
35. Pešek Tomáš CZE049920 A DC Roveň 2 9 11 11 7 850
35. Gregar Pavel CZE049227 A Trosky Litomyšl 2 5 7 7 7 850
37. Motyčka Jiří CZE005467 A Motyčky Třebosice 9 9 9 7 650
38. Balcar Petr CZE053268 B Havana Lanškroun 10 10 10 7 600
39. Němec Václav CZE020697 B Kocouři Moravany 1 9 10 10 7 550
40. Flašar Lukáš CZE029903 A Aligátoři Koclířov 1 8 9 9 7 300
41. Jebousek Luděk CZE053990 D Šipkaři Damníkov, z.s. 16 16 16 7 200
42. Švec Zdeněk CZE006870 C DC Šipkaři Bistro Stvolová 11 11 11 7 150
43. Novák Petr CZE066311 Sací Komando Nové Hrady 16 16 16 7 100
43. Hlubinka Petr CZE019750 B Buldoci Moravská Třebová 10 10 10 7 100
45. Svoboda Ondřej CZE057659 B Kleopatra Chrudim 1 9 10 10 7 050
46. Suchý Jan CZE047728 C Vokotrop Pardubice 12 12 12 7 000
46. Hečko Karel CZE048631 A Aligátoři Koclířov 14 14 14 7 000
48. Rot Michal CZE058097 A U Gabči Moravská Třebová 9 9 9 6 850
49. Borovanský Karel CZE003802 B Kleopatra Chrudim 12 12 12 6 700
50. Neumann Milan CZE064177 D Buldoci Moravská Třebová 15 15 15 6 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.7.2020 10:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 11.7.2020 11:11:22