Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/54)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2020 - ženy kat. B + C + D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 54 | Turnajů: 26

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Novotná Jiřina CZE049730 B Hornets Darts Pardubice 1 5 6 9 4 150
2. Němcová Tereza CZE028638 B U Ajšíra Studnice 1 4 5 5 3 900
3. Závodníková Lucie CZE036790 B KuFr Svitavy 5 5 5 2 850
4. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 5 5 6 2 750
5. Svobodová Kateřina CZE047111 C Mordorští Vrhači Pardubice 1 3 4 4 2 650
6. Pekáriková Anna CZE062220 Opatov 5 5 6 2 550
7. Kučerová Eva CZE053262 D DC Hostovice 1 5 6 6 2 450
8. Pešinová Lucie CZE021929 B Štamgasti Luže 1 3 4 4 2 350
9. Capoušková Dagmar CZE058649 D Big Bang Chrudim 1 5 6 10 2 150
9. Kučerová Olga CZE052955 B DC Hostovice 1 5 6 6 2 150
11. Johanidesová Iveta CZE048526 C Mordorští Vrhači Pardubice 1 3 4 4 2 050
12. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 3 3 3 1 950
13. Novotná Iva CZE046685 C Shadow Darts Pardubice 1 1 2 2 1 750
13. Rédová Kateřina CZE064178 D Buldoci Moravská Třebová 5 5 10 1 750
13. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 5 5 6 1 750
16. Vágnerová Alena CZE051526 B Na Palubě Pardubice 1 2 3 3 1 700
16. Jirgleová Markéta CZE029579 C Draci Černovír 4 4 4 1 700
18. Drahná Pavlína CZE058605 D Skarabeus Slatiňany 1 3 4 4 1 650
18. Jebousková Jana CZE053988 Svitavy 5 5 8 1 650
20. Fryaufová Monika Josefína CZE060442 D Vetřelci Litomyšl 4 4 4 1 600
21. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 1 2 2 1 450
22. Řežábková Pavlína CZE008722 C ŠK Jezbořice 4 4 4 1 400
22. Sodomková Nikola CZE059507 Mikuleč 4 4 4 1 400
22. Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Těsně vedle Plačice 1 2 3 3 1 400
25. Mičková Adéla CZE056486 D Tučňáci Koclířov 3 3 3 1 350
26. Maturová Šárka CZE032521 D Hornets Darts Pardubice 3 3 3 1 250
26. Makkaiová Šárka CZE061375 C Šipkaři Lány 3 3 3 1 250
26. Heráková Marcela CZE059013 D Buldoci Moravská Třebová 3 3 3 1 250
26. Danešová Lucie CZE059514 Moravská Třebová 3 3 3 1 250
30. Čeperová Marcela CZE053265 C Pardubice 4 4 4 1 200
31. Bražinová Drdúlová Gabriela CZE058585 C U Gabči Moravská Třebová 3 3 3 1 150
32. Bahníková Erika CZE049673 Dobruška 4 4 4 1 100
33. Šmídová Radmila CZE042505 Bílý Újezd 4 4 4 1 000
33. Charalambidu Simela CZE065945 Šumperk 2 2 2 1 000
35. Janků Michaela CZE059506 Svitavy 3 3 3 950
36. Podzimková Jolana CZE065947 Opatov 2 2 2 900
37. Chládková Eliška CZE059016 Velký Třebešov 1 1 1 850
38. Sehnalová Kateřina CZE059995 Brzice 1 1 1 750
39. Charouzová Jarmila CZE034843 B Lužská Střela 2 2 2 700
40. Hrušová Hana CZE034308 B Luže 2 2 2 600
40. Hamrníková Ivana CZE046013 D Hornets Darts Pardubice 2 2 2 600
42. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 1 1 1 550
42. Voženílková Karla CZE061968 D Mordorští Vrhači Pardubice 1 1 1 550
44. Kořínková Radka CZE017858 B Základna Luže 2 2 2 500
44. Mikulecká Růžena CZE048636 D Treblíci Sedliště 2 2 2 500
46. Chlebounová Natálie CZE060961 Lanškroun 1 1 1 450
46. Kovačevičová Eva CZE066212 Lanškroun 1 1 1 450
48. Špronglová Andrea CZE050181 C U Vojáčků Pardubice 1 1 1 350
48. Chlebounová Lucie CZE060960 Lanškroun 1 1 1 350
48. Navrátilová Věra CZE058588 C U Gabči Moravská Třebová 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.1.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.1.2020 05:57:30