Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/64)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2019 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 64 | Turnajů: 251

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vávra David CZE051528 C Bulls Pardubice 3 30 33 87 31 600
2. Pospíšil Lukáš CZE060444 C Buldoci Moravská Třebová 30 30 64 26 200
3. Bílý Tomáš CZE010452 C Havana Lanškroun 4 30 34 61 24 900
4. Doležal Petr CZE054600 C Hadi z Ostrova Dašice 3 30 33 63 24 500
5. Švichký Pavel CZE058587 C U Gabči Moravská Třebová 1 30 31 59 20 600
6. Balcar Petr CZE053268 C Havana Lanškroun 23 23 23 20 350
7. Novák Michal CZE037340 C U Gabči Moravská Třebová 23 23 23 18 550
8. Michálek Milan CZE054050 C Havana Lanškroun 30 30 32 18 400
9. Fotr Pavel CZE007196 C Šipkaři Damníkov, z.s. 2 30 32 37 18 200
10. Kapoun Zbyněk CZE055689 C Havana Lanškroun 30 30 37 16 400
11. Kašík Václav CZE055587 C Hadi z Ostrova Dašice 26 26 26 14 500
12. Kotek Jakub CZE056651 C Bulls Pardubice 30 30 60 13 100
13. Hnízdil Petr CZE004917 C Pivní Tácky Pardubice 3 25 28 28 12 850
14. Bolech Filip CZE053702 C Pivní Tácky Pardubice 22 22 22 12 300
15. Švec Zdeněk CZE006870 C DC Šipkaři Bistro Stvolová 16 16 16 11 700
16. Chleboun Petr CZE056956 C Havana Lanškroun 1 21 22 22 11 650
17. Šimeček Marek CZE057510 C Bulls Pardubice 20 20 20 11 200
18. Mašek Jiří CZE035031 C Hadi z Ostrova Dašice 18 18 18 9 800
19. Tesař Jan CZE056154 C Pivní Tácky Pardubice 16 16 16 8 900
20. Rossler Pavel CZE053991 C Havana Lanškroun 10 10 10 7 600
21. Skoták Milan CZE033903 C Šipkaři Damníkov, z.s. 1 15 16 16 7 350
22. Pecháček Miroslav CZE060382 C Havana Lanškroun 1 18 19 19 7 300
23. Mička Josef CZE023899 C KuFr Svitavy 1 14 15 15 7 100
24. Carbol David CZE015825 C Mordorští Vrhači Pardubice 15 15 15 6 950
25. Navrátil Martin CZE030314 C Buldoci Moravská Třebová 11 11 11 6 750
26. Maivald Martin CZE054450 C U Gabči Moravská Třebová 16 16 16 6 700
27. Charalambidis Ivo CZE048723 C Šipkaři Damníkov, z.s. 16 16 16 5 900
28. Bílý Petr CZE043661 C KuFr Svitavy 12 12 12 5 800
29. Chládek Libor CZE055394 C Macanda Pardubice 8 8 8 4 800
30. Štoudek Martin CZE033988 C Tučňáci Koclířov 1 7 8 8 4 150
31. Sklenář David CZE053650 C U Gabči Moravská Třebová 6 6 6 3 900
32. Hladký Jaroslav CZE016876 C Svitavy 8 8 8 3 700
33. Zdražil Tomáš CZE046830 C Šipkaři Damníkov, z.s. 1 7 8 8 3 650
34. Pazderník František CZE052408 C Shadow Darts Pardubice 1 9 10 10 3 550
35. Hrabaně Jiří CZE003617 C Alea Hrochův Týnec 4 4 4 3 100
36. Stacho Miroslav CZE032123 C Palmička Přelouč 1 4 5 5 3 000
37. Suchý Jan CZE047728 C Vokotrop Pardubice 5 5 5 2 950
38. Šretr David CZE060018 C Hadi z Ostrova Dašice 1 4 5 5 2 400
39. Dejdar Jiří CZE051522 C KuFr Svitavy 5 5 5 2 350
40. Jirgle Vlastimil CZE028566 C Draci Černovír 6 6 6 2 300
41. Krahulec Jan CZE049209 C SK Mikuleč 4 4 4 2 100
42. Doležal Radek CZE003583 C Šipkaři Lány 5 5 5 2 050
43. Neděla Jaroslav CZE022641 C SK Mikuleč 4 4 4 2 000
44. Kouba Petr CZE027610 C Vožbrnc Litomyšl 3 3 3 1 950
45. Kunert Daniel CZE052470 C ŠAK. Jelita Opatov 2 2 2 1 800
46. Hájek Tomáš CZE048823 C Macanda Pardubice 4 4 4 1 700
47. Vrba Karel CZE018544 C Vokotrop Pardubice 3 3 3 1 650
48. Křepel Martin CZE040102 C Na Palubě Pardubice 1 2 3 3 1 500
49. Heřmanský Jiří CZE051766 C Shadow Darts Pardubice 3 3 3 1 350
50. Surma František CZE048708 C Imperial Pardubice 2 2 2 1 100
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.11.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 12.11.2019 04:56:29