Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/129)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2020 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 129 | Turnajů: 106

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šnobl Filip CZE060010 B U Gabči Moravská Třebová 1 20 21 41 23 400
2. Hons Jiří CZE057502 B Buldoci Moravská Třebová 1 20 21 34 15 100
2. Hons Jan CZE057505 B Buldoci Moravská Třebová 1 20 21 32 15 100
4. Švichký Pavel CZE058587 B U Gabči Moravská Třebová 1 20 21 37 13 600
5. Vávra David CZE051528 B Bulls Pardubice 1 19 20 20 12 350
6. Bílý Tomáš CZE010452 B Havana Lanškroun 2 19 21 21 12 050
7. Chleboun Petr CZE056956 B Havana Lanškroun 1 17 18 18 11 350
8. Hofman Martin CZE006587 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 13 14 14 11 150
9. Novák Michal CZE037340 B U Gabči Moravská Třebová 1 10 11 11 9 200
10. Janisch Erik CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s. 19 19 19 9 050
11. Šírek Michal CZE033265 B U Ajšíra Studnice 17 17 17 8 950
12. Balcar Petr CZE053268 B Havana Lanškroun 10 10 10 7 600
13. Němec Václav CZE020697 B Kocouři Moravany 1 9 10 10 7 550
14. Hlubinka Petr CZE019750 B Buldoci Moravská Třebová 10 10 10 7 100
15. Svoboda Ondřej CZE057659 B Kleopatra Chrudim 1 9 10 10 7 050
16. Borovanský Karel CZE003802 B Kleopatra Chrudim 12 12 12 6 700
17. Mazánek Aleš CZE021850 B Kocouři Moravany 2 8 10 10 6 500
18. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže 2 8 10 10 6 300
19. Gregor Ondřej CZE062962 B U Ajšíra Studnice 1 11 12 12 6 050
20. Felkl Tomáš CZE058317 B Komáři Skuteč 1 10 11 11 5 900
20. Slavík Vladimír CZE021847 B Kocouři Moravany 2 10 12 12 5 900
22. Říha Petr CZE053264 B DC Hostovice 1 12 13 13 5 300
23. Jelínek Radek CZE003293 B Zvoníci Krásné 1 13 14 14 5 250
24. Maivald Martin CZE054450 B U Gabči Moravská Třebová 12 12 12 4 800
25. Svoboda Radek CZE005558 B Kleopatra Chrudim 11 11 11 4 750
26. Daneš Tomáš CZE057501 B Buldoci Moravská Třebová 12 12 12 4 700
27. Šprojcar Lubomír CZE006081 B Kleopatra Chrudim 1 11 12 12 4 650
28. Hamrník Lukáš CZE026290 B Hornets Darts Pardubice 1 8 9 9 4 600
29. Fečo Štefan CZE041021 B Moravská Třebová 8 8 8 4 400
30. Plítek Ondřej CZE004207 B Klášterní Mniši Slatiňany 1 6 7 7 3 900
31. Havelka Martin CZE012308 B Zvoníci Krásné 7 7 7 3 850
32. Břicháček Pavel CZE041113 B Střelci Vrbatův Kostelec 5 5 5 3 750
33. Kopecký Michal CZE023520 B Kleopatra Chrudim 6 6 6 3 300
34. Procházka Vít CZE030321 B Buldoci Moravská Třebová 7 7 7 3 150
35. Bakič Jan CZE032483 B Sharp Spikes Pardubice 5 5 5 3 050
36. Friml Milan CZE036039 B Hornets Darts Pardubice 6 6 6 2 900
36. Klepetko Josef 1988 CZE029582 B Jeřišská Letka 4 4 4 2 900
38. Kapoun Zbyněk CZE055689 B Havana Lanškroun 6 6 6 2 800
38. Chvastek Petr CZE028435 B Kleopatra Chrudim 6 6 6 2 800
38. Korenko Luboslav CZE058309 B Hornets Darts Pardubice 4 4 4 2 800
41. Horák Jiří CZE054705 B Centrála Kameničky 5 5 5 2 750
42. Kredvík Tomáš CZE046191 B SPS Hradecká Žízeň 4 4 4 2 700
43. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci Hradec Králové 4 4 4 2 600
44. Pecháček Miroslav CZE060382 B Havana Lanškroun 7 7 7 2 550
45. Svoboda Vladimír CZE006069 B Kleopatra Chrudim 7 7 7 2 450
46. Klepetko Josef 1970 CZE048716 B Jeřišská Letka 4 4 4 2 400
47. Myška Vít CZE040957 B U Ajšíra Studnice 5 5 5 2 350
48. Kubalík Jan CZE063942 B Klášterní Mniši Slatiňany 1 4 5 5 2 300
48. Srholec František CZE004627 B Osvěžovna Chrudim 4 4 4 2 300
50. Sýkora Jiří CZE054760 B KuFr Svitavy 1 4 5 5 2 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 22:26:21