Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/72)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2020 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 72 | Turnajů: 24

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hofman Martin CZE006587 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 4 5 5 5 000
2. Šnobl Filip CZE060010 B U Gabči Moravská Třebová 5 5 8 4 850
3. Bílý Tomáš CZE010452 B Havana Lanškroun 1 5 6 7 3 650
4. Chleboun Petr CZE056956 B Havana Lanškroun 5 5 7 3 450
5. Hons Jiří CZE057502 B Buldoci Moravská Třebová 5 5 7 3 150
6. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže 1 3 4 4 3 050
7. Šírek Michal CZE033265 B U Ajšíra Studnice 5 5 6 2 950
7. Svoboda Ondřej CZE057659 B Kleopatra Chrudim 1 3 4 4 2 950
7. Hons Jan CZE057505 B Buldoci Moravská Třebová 5 5 6 2 950
10. Janisch Erik CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s. 5 5 8 2 850
10. Švichký Pavel CZE058587 B U Gabči Moravská Třebová 5 5 9 2 850
12. Mazánek Aleš CZE021850 B Kocouři Moravany 1 3 4 4 2 750
13. Vávra David CZE051528 B Bulls Pardubice 5 5 5 2 650
14. Plítek Ondřej CZE004207 B Klášterní Mniši Slatiňany 1 4 5 5 2 500
15. Gregor Ondřej CZE062962 B U Ajšíra Studnice 5 5 5 2 450
16. Slavík Vladimír CZE021847 B Kocouři Moravany 1 4 5 5 2 200
17. Novák Michal CZE037340 B U Gabči Moravská Třebová 2 2 2 2 000
18. Ryšina Petr CZE000490 B Hornets Darts Pardubice 1 1 2 2 1 850
19. Hotchin Simon CZE049165 B Bad Boys Rosice nad Labem 2 2 2 1 800
20. Adámek Dalibor CZE054699 B U Ajšíra Studnice 1 1 2 2 1 750
20. Kramařík Ladislav CZE037347 B Klášterní Mniši Slatiňany 1 1 2 2 1 750
22. Myška Vít CZE040957 B U Ajšíra Studnice 4 4 4 1 700
23. Felkl Tomáš CZE058317 B Komáři Skuteč 1 1 2 2 1 650
24. Šprojcar Lubomír CZE006081 B Kleopatra Chrudim 1 2 3 3 1 600
24. Daneš Tomáš CZE057501 B Buldoci Moravská Třebová 4 4 4 1 600
26. Kopecký Michal CZE023520 B Kleopatra Chrudim 3 3 3 1 550
26. Bakič Jan CZE032483 B Sharp Spikes Pardubice 3 3 3 1 550
28. Borovanský Karel CZE003802 B Kleopatra Chrudim 3 3 3 1 450
28. Chocholouš Pavel CZE041202 B Hornets Darts Pardubice 1 1 2 2 1 450
30. Němec Václav CZE020697 B Kocouři Moravany 2 2 2 1 400
31. Jelínek Radek CZE003293 B Zvoníci Krásné 1 2 3 3 1 300
31. Kubalík Jan CZE063942 B Klášterní Mniši Slatiňany 1 2 3 3 1 300
31. Říha Petr CZE053264 B DC Hostovice 1 2 3 3 1 300
31. Pecháček Miroslav CZE060382 B Havana Lanškroun 4 4 4 1 300
35. Svoboda Radek CZE005558 B Kleopatra Chrudim 3 3 3 1 250
36. Horák Jiří CZE054705 B Centrála Kameničky 2 2 2 1 200
36. Ditrich Jiří CZE051981 B Bad Boys Rosice nad Labem 2 2 2 1 200
38. Moravec Lukáš CZE046420 B Sharp Spikes Pardubice 3 3 3 1 150
38. Lukáš Jiří CZE017999 B Bad Boys Rosice nad Labem 3 3 3 1 150
38. Král Josef CZE025628 B U Gabči Moravská Třebová 3 3 3 1 150
41. Tégl Vladimír CZE002414 B Kocouři Moravany 2 2 2 1 100
42. Charouz Luboš CZE026562 B Lužská Střela 2 2 2 1 000
43. Hamrník Lukáš CZE026290 B Hornets Darts Pardubice 1 1 2 2 950
43. Veselý Oldřich CZE061329 B Centrála Kameničky 1 1 2 2 950
45. Maivald Martin CZE054450 B U Gabči Moravská Třebová 2 2 2 900
45. Pešina Josef CZE028324 B Štamgasti Luže 2 2 2 900
45. Vaněk František CZE021848 B Kocouři Moravany 2 2 2 900
48. Hlubinka Petr CZE019750 B Buldoci Moravská Třebová 1 1 1 850
49. Renza Pavel CZE016044 B Lužská Střela 2 2 2 800
49. Samek Michal CZE034869 B Lužská Střela 2 2 2 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.1.2020 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.1.2020 10:33:26