Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pardubický kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/136)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Pardubicka 2020 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 136 | Turnajů: 172

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šnobl Filip CZE060010 B U Gabči Moravská Třebová 2 25 27 51 28 550
2. Hons Jan CZE057505 B U Gabči Moravská Třebová 2 25 27 48 22 050
3. Hons Jiří CZE057502 B U Gabči Moravská Třebová 2 25 27 48 19 150
4. Švichký Pavel CZE058587 B U Gabči Moravská Třebová 2 25 27 50 17 450
5. Bílý Tomáš CZE010452 B Havana Lanškroun 2 25 27 31 16 350
6. Vávra David CZE051528 B Bulls Pardubice 1 23 24 24 14 550
7. Balcar Petr CZE053268 B Havana Lanškroun 18 18 18 13 900
8. Chleboun Petr CZE056956 B Havana Lanškroun 1 19 20 20 12 850
9. Novák Michal CZE037340 B U Gabči Moravská Třebová 1 13 14 14 11 750
10. Hamrník Lukáš CZE026290 B Hornets Darts Pardubice 1 21 22 22 11 650
11. Hlubinka Petr CZE019750 B Buldoci Moravská Třebová 18 18 18 11 400
12. Hofman Martin CZE006587 B Vemena Hradec Králové 1 13 14 14 11 150
13. Svoboda Ondřej CZE057659 B Kleopatra Chrudim 2 16 18 18 10 900
14. Janisch Erik CZE023957 B Šipkaři Damníkov, z.s. 22 22 22 10 800
15. Šírek Michal CZE033265 B U Ajšíra Studnice 20 20 20 10 600
16. Felkl Tomáš CZE058317 B Faraon Hlinsko 2 19 21 21 9 950
16. Friml Milan CZE036039 B Hornets Darts Pardubice 17 17 17 9 950
18. Routner Roman CZE013641 B Štamgasti Luže 3 13 16 16 9 750
19. Borovanský Karel CZE003802 B Kleopatra Chrudim 17 17 17 9 350
20. Němec Václav CZE020697 B Kocouři Moravany 2 10 12 12 9 200
21. Jelínek Radek CZE003293 B Zvoníci Krásné 2 21 23 23 9 150
22. Daneš Tomáš CZE057501 B Buldoci Moravská Třebová 22 22 22 8 500
23. Bakič Jan CZE032483 B Sharp Spikes Pardubice 13 13 13 8 350
24. Říha Petr CZE053264 B DC Hostovice 1 19 20 20 7 750
25. Svoboda Radek CZE005558 B Kleopatra Chrudim 18 18 18 7 200
26. Kapoun Zbyněk CZE055689 B Havana Lanškroun 16 16 16 6 800
27. Plítek Ondřej CZE004207 B Klášterní Mniši Slatiňany 1 10 11 11 6 700
28. Břicháček Pavel CZE041113 B Střelci Vrbatův Kostelec 10 10 10 6 600
29. Mazánek Aleš CZE021850 B Kocouři Moravany 2 8 10 10 6 500
30. Maivald Martin CZE054450 B U Gabči Moravská Třebová 17 17 17 6 450
31. Šprojcar Lubomír CZE006081 B Kleopatra Chrudim 1 15 16 16 6 050
31. Gregor Ondřej CZE062962 B U Ajšíra Studnice 1 11 12 12 6 050
33. Slavík Vladimír CZE021847 B Kocouři Moravany 2 10 12 12 5 900
34. Procházka Vít CZE030321 B Buldoci Moravská Třebová 1 10 11 11 5 600
35. Černý Josef CZE037530 B Sharp Spikes Pardubice 9 9 9 5 450
36. Havelka Martin CZE012308 B Zvoníci Krásné 11 11 11 5 350
37. Fečo Štefan CZE041021 B Moravská Třebová 10 10 10 5 200
38. Veselý Oldřich CZE061329 B Centrála Kameničky 1 9 10 10 4 950
39. Svoboda Vladimír CZE006069 B Kleopatra Chrudim 12 12 12 4 900
40. Horák Jiří CZE054705 B Centrála Kameničky 8 8 8 4 800
40. Michálek Milan CZE054050 B Havana Lanškroun 8 8 8 4 800
42. Bidmon Petr CZE050957 B Faraon Hlinsko 7 7 7 4 650
43. Kopecký Michal CZE023520 B Skarabeus Slatiňany 8 8 8 4 600
44. Doležel Michal CZE001588 B Palmička Přelouč 6 6 6 4 400
45. Adámek Dalibor CZE054699 B Shadow Darts Pardubice 1 7 8 8 4 350
46. Paulus Lukáš CZE031796 B Střelci Vrbatův Kostelec 6 6 6 4 300
47. Kočička Václav CZE025647 B Klášterní Mniši Slatiňany 6 6 6 3 900
48. Pecháček Miroslav CZE060382 B Havana Lanškroun 11 11 11 3 850
49. Černý Martin CZE041104 B Střelci Vrbatův Kostelec 6 6 6 3 800
50. Podroužek Vít CZE004209 B Faraon Hlinsko 6 6 6 3 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2020 22:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.9.2020 22:22:09